Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Beolvasták a blogot, a többi le van szarva😀 Chad Hallban viszont én nagyon sok potenciált látok, ha Disónt esetleg nem fizetnénk meg, a Maclin, Cooper, Smith, Hall négyest nem mondanám erősnek, de elfogadható. Persze a legjobb az lenne, ha Mr. Drop is maradna, a mai bénázásai ellenére😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ezek után sajnos kár lenne, de 8-8 körülre érzem...draftra fel!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Hullámzó teljesítmény egész meccsen,egész szezonban. 😐
Sok drop,sok misstackle,rengeteg büntetés.Ezt a fajta motiválatlanságot/koncentráció hiányt nyugodtan lehet az edzők nyakába varrni.Vagy ez már maga a buktatás?!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szép volt jó, de ennyi, köszönjük szépen Andy! (azt a picsa, ez szépen kijött, ütemre :lol😊
Hivatalosan is elbúcsúztunk az utószezontól, remélem nem lesz egy 7-9, 8-8, legalább a drafthelyünk legyen jó. 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még tart a meccs de leírom nyugodtan itt úgy sem lesz miracle: szóval szerintem csak annyi történt a csapat (who?) azt hitte ez a meccs úgy is egy bevállallható kalkulálható vereség. Csak azt felejtették el, hogy már előtte elcsesztek négy meccset amit megnyertünk úgyhogy ez ma laza vereség most nem játszik. Hát ennyi. Ja és Reid nyilatkozata: "mi nem voltunk szrok kv jól játszottunk (ennyit egy mondatba életembe nem szóltam még csúnyán 😛 ) csak az ellenfél volt jó 😊 Na pá én mostantól nem éjszakáztatom magam egy meccsünkért sem.
Ja és úgy érzem a rangomat idénre így hagyom 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Maclin biztosan nem, out.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Maclin vagy Smith?

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ha nem 100%-os, akkor nem tudom hiszem, hogy jó nekünk.Eazzy
Akkor tutira nem jó ötlet. Egy 80%-os Aso nem hinném, hogy jobb teljesítményt nyújtana egy 100%-os DRC-nél.Shawn84
DRC vajon 100%-os?

Kíváncsi vagyok így most Marsh kap e pár snapet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ha nem 100%-os, akkor nem tudom hiszem, hogy jó nekünk.Eazzy
Akkor tutira nem jó ötlet. Egy 80%-os Aso nem hinném, hogy jobb teljesítményt nyújtana egy 100%-os DRC-nél.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ha nem 100%-os, akkor nem hiszem, hogy jó nekünk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emberek Aso kezd!!! Ez jó hír e nekünk nem tudom 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Chaneynek lehet egy interceptionje vagy sackje na, de ennyi legyen is elég mára 😀Wyatt
Mert nekünk ez elég szokott lenni mi? 😀 Nagyon kíváncsi leszek. Az igazán jó csapatok ellen eddig ment a játék. Akik papíron gyengébbek voltak azoktól kikaptunk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chaneynek lehet egy interceptionje vagy sackje na, de ennyi legyen is elég mára 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
E.R. Bowlnak lehetne híni ezt az összecsapást! :/
Remélem jó kis meccs lesz sérülés nélkül!
Go PatsParadSEC
Ezt mi is reméljük. De azért örülnénk ha a Pats szurkolók lelke kicsit megsérülne 😀
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
E.R. Bowlnak lehetne híni ezt az összecsapást! :/
Remélem jó kis meccs lesz sérülés nélkül!
Go Pats

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Let's go D!!!Én csak ennyit mondok.Csak nyerjünk valahogy,Patsnek is sok sérültje van.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Deny előzetese a Patriots @ Eagles meccs előtt:

http://philly.blog.hu/2011/11/27/elozetes_pats_eagles
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mindenhol ezt adják elvégre pats meccsJanek
😂

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát csak nem tudom melyik helyeken megy amcsi foci, főleg ahol nyitva vannak addig amíg a meccs tart vasárnap este...na meg hogy valaki nem akarja é közösségileg nézni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
mindenhol ezt adják elvégre pats meccs

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ezt a mai meccset valami közösségi helyen nem adják, és nem megyünk közösen szurkolni ?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Jobb is ha Young kezd...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy a csapathoz közel álló forrás szerint még ma bejelentjük, hogy Young kezd a Patriots ellen és Vick kihagyja a meccset. Ő mindenestre sokkolva lenne, ha Mike játszana.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ja, elfelejtettem, hogy Amerikáról van szó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi ebben a baj? Nem igazán értem ezt. Én mondjuk a TD gólörömöt sem értettem soha, hogy minek betiltani...
Ilyenért meg büntetni? Hát kismillióan csinálnak ilyeneket, vagy van valami jelentése a géppuskával lövés imitálásának, amiről nem tudok?Eazzy
Terrorista vagy, másnap széjjel lövök mindenkit, aki a városba jön és harangot fogja megnézni. Ja, jövőre a Redskins ellen a fehérházat is