Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Most jutott eszembe,de McNabb szezon előtt nyilatkozta azt,hogy velünk az a baj,hogy belülről rohad a csapat.Mindenki nevetett akkor ezen és lehet mégis tudott vmit. 😕


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Andy a liga egyik legjobb edzője, ez nem kérdés, de valahogy én is azt érzem, hogy beleszürkült ebbe a csapatba, valahol az ellenfelek is kiismerték totálisan. Talán mindkét fél számára a legjobb lenne a külön válás.
Ha jövőévi drafton és FA piacon ha megerősítjük az LB sort, és érkezik egy olyan edző, mint pl Friscoba, akinek egyértelmű elgondolásai, és agresszív felfogása van (nem olyan értelemben mint Reidéknél), akkor sokat javulhatnak a dolgok.

Amit én a jövő évtől várok:
- Egy olyan D, akik tiszteletet teremtenek a pályán, akiket ha meglát egy futó, akkor kétszer meggondolja, hogy az irányába menjen. Dawkins típusú felfogást várok. ERŐT.
- Az offense-ben pedig összefogást. DeSean kapja meg a pénzét amit megérdemel (mármint nem a csilliárdokat, csak normálisan), és foglalkozzon azzal, hogy játszani kell, teljes mértékben.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Kíváncsi lennék azért mi zajlik a színfalak mögött mert extra motiválatlanság van a csapaton(1-2 kivétellel).Többen nincsenek képben meccs alatt és ez nem lehet véletlen.
Lurie meddig tűri ezt még?Greengo
Hát szét van esve minden és mindenki. Állítólag Washburn és Marty között is volt egy kis fight, amikor 10-0-ra vezettünk (!). Csak azokat sajnálom akik még most is maximálisan odateszik magukat (Jenkins, Cole, McCoy stb.), amikor sokan már leszarják az egészet, és ez most még fokozódhat is.
Ilyen szintű fogalmatlanság pályán és az összetartás hiánya már jelentős mértékben az edzők hibája is. Alapvető változásokat kell végrehajtani az offseasonban. Valószínűleg Andy még megússza, de az előfordulhat, hogy néhány olyan dolog kikerül a kezéből amiben eddig nála volt, és nem feltétlenül a HC hatásköre, vagy nem egyedül az övé. Lurie ezt nem fogja sokáig tűrni. Egy szar év belefér, de ha ez folytatódik akkor az már pénzügyileg is jelentős veszteséggel járhat neki + amennyi pénzt idén beleölt a csapatba, ez a produkció nem maradhat következmény nélkül.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Egy kicsit Andy buktatás szagú, de egyébként meg eddig mindenki azt nyilatkozta, hogy érte akarnak főleg nyerni, vagyis pontosabban ezt Vick mondta, de ugye amikor tüntettek ellen, akkor Kelce-ék is kimentek megvédeni. Szóval valahogy ezt nem tudom elképzelni.
Talán DeSean bomlaszt belülről, hogy küldjék el a dagit, és akkor kapj szép új szerződést, mert tudja, hogy Andy bá minden gond nélkül kirakja a picsáját a csapatból. 😀Eazzy
Nem hiszem,hogy ez DeSean műsora lenne,de vmi nem oké a csapattal.Az benne van,hogy vkinek nincs jó meccse(vmiért nem érzi),de az ,hogy többen alulteljesítenek az felettébb gyanús.
Lehet nekem van ma csak szar kedvem,de most úgy vagyok vele,hogy mindenképp kell a változtatás a csapatban.Reid nagyon jó HC,de vmi hiányzik belőle a sikerekhez.Ok,hogy elérjük a PO-t sokszor,de nincs az a képessége ami egy egésszé tenné ezt a csapatot.(lásd GB)Végig gondoltam és a SB után egy olyan évünk volt amikor azt éreztem,hogy na most odaérhetünk.Ez a 2008-as szezon volt amikor az NFC bajnoki címért mentünk a CARDS ellen és ott is hiányzott az a plusz ami a döntőbe repíthetett vna.Az utána következő években azt láthattuk,hogy megvan a potenciál a csapatban ,de év végére pont fordult a kocka és kiengedett a csapat.Idén meg már kapitális bakikat követnek el....nem gondolva arra,hogy egy összevásárolt csapat nem tud összeállni egy fél offseason alatt.Olyan döntések jöttek amik egy kicsit is hozzáértő szurkolónál már kiveri a biztosítékot(Ol edzőből DC....nem létező LB sor..stb).
Sztem eljött az idő a váltásra.Engem már nem érdekel mi lesz a szezonban...még PO-ba is kerülhetünk nagy szerencsével ,de leszarom.13 év telt el itt az ideje a változtatásnak.Még egyszer mondom Andy jó HC,de kevés ahhoz,hogy ez a club végre elérje az álmait és felérjen a csúcsra.Radikális változtatásra van szükség.Sztem a keret nagyjából jó,de kell vmi plusz,hogy az offenseből is a maximumot lehessen kihozni.Ehhez az kell,hogy szemléletet váltsunk és Reid és MM posztjára más szakembereket hozzon a csapat.A védelmet nem bántanám továbbra sem még annak ellenére sem,hogy egy O Line coach érkezett a DC posztra.Még jó is lehetne amit Castillo tervez,egyszerűen nincs meg hozzá az emberanyag,hogy hatékonyan működjön ez a csapatrész(ez is Reidék hibája) és ezért kényszerülünk xtra védelmi stratégiára az ellenfeleink ellen.(5-6 DB egy playben)Nem tudom mi van Reid és Lurie között,de sztem a tulaj is látja,hogy nem jó irányba halad a csapat és ez nem mehet tovább.Lehet a hosszabbítással(Reid szerződése) szabad utat kapott Andy és építkezhet kedvére,de én már nem hiszek benne.Ennek a csapatnak igen is sikerekre van szüksége ahhoz,hogy végre elérje az álmait.
One City,One Team,One Dream!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Mikor a boxolót szétütik, de már nem fogja fel, hogy rég vége, és még visszamenne küzdeni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a jelenet megvan a Verdák 1-ből amikor az elején a nagy baleset után vonszolják ki az egyik roncs autót az meg kiabálja: ne kérem, de én még bírom de én még bírom....? kb ez a szitu van előttem velünk kapcsolatban 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Egy kicsit Andy buktatás szagú, de egyébként meg eddig mindenki azt nyilatkozta, hogy érte akarnak főleg nyerni, vagyis pontosabban ezt Vick mondta, de ugye amikor tüntettek ellen, akkor Kelce-ék is kimentek megvédeni. Szóval valahogy ezt nem tudom elképzelni.
Talán DeSean bomlaszt belülről, hogy küldjék el a dagit, és akkor kapj szép új szerződést, mert tudja, hogy Andy bá minden gond nélkül kirakja a picsáját a csapatból. 😀Eazzy
Ez viccnek is rossz. Főleg, hogy nem elsősorban Reiden múlik a szerződés, hanem a Roseman gyereken. Meg aztán nagy szerződés jó teljesítmény után jár. 2 droppolt TD nem éppen jó ajánlólevél.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Egy kicsit Andy buktatás szagú, de egyébként meg eddig mindenki azt nyilatkozta, hogy érte akarnak főleg nyerni, vagyis pontosabban ezt Vick mondta, de ugye amikor tüntettek ellen, akkor Kelce-ék is kimentek megvédeni. Szóval valahogy ezt nem tudom elképzelni.
Talán DeSean bomlaszt belülről, hogy küldjék el a dagit, és akkor kapj szép új szerződést, mert tudja, hogy Andy bá minden gond nélkül kirakja a picsáját a csapatból. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Kíváncsi lennék azért mi zajlik a színfalak mögött mert extra motiválatlanság van a csapaton(1-2 kivétellel).Többen nincsenek képben meccs alatt és ez nem lehet véletlen.
Lurie meddig tűri ezt még?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Miért van, hogy a Pats ellen mindig csere QB-val játszunk?kzol
Hogy legyen esélyük 😀 😀 😀
...

Még egy kicsit a draftról. Biztos sokan nálam jobban hozzáértők másképp látják de sztem eléggé lutri az egész. Persze szépen ki van dolgozva minden ezer megfigyelés teszt stb college-ben eltöltött teljesítmény, ám annyi minden függ a sérülésektől a körülményektől ,hogy melyik játékos milyen környezetbe kerül, úgyhogy egy kicsit felmenthetőnek érzem ebben az edzőket. Persze ahol hosszú évekre visszamenőleg semmi nem jön össze ott gáz van de én legalább 45% nak látom ebben a szerencsefaktort. Most tényeket ne várjatok tőlem ez egy szubjektív érzés de lehet az ellenkezőjéről meggyőzni már ha ez számít vkinek (Soldi hallod 😛). A Boysnak meg az Óriásoknak további szép sikereket az idényre!dande
A draftal nincs baj. van benne lutri persze: De Reid draftolási filozófiája már réges régen megbukott. Évek óta nem tudtunk egy olyan draftot csinálni, ahol 1-nél több használható játékos érkezett volna. Meg kell nézni a Tampát. Ők behúztak minden jó játékost, vállalva a kockázatot. Lesz is jó csapatuk 1-2 éven belül. Mi soha nem a legjobb elérhető játékost húzzuk posztra, hanem Andy kis kedvenceit, akik évek múltán lehetnek csak jók. Aztán sokszor meg sem élik nálunk azt az időt. Pl Te'o. 3. körben elhoztuk, ami reach volt már akkor is, aztán most meg még PS-ból is kitettük. Marsh még nem is játszhatott. Pedig egy ilyen szar Asonál nem hinném, hogy sokkal rosszabb lehet. Had ne soroljam, hogy idén kik voltak elérhetőek, LB poszton az idei drafton. Végre nem csak azt kéne nézni, hogy ki a szimpatikus meg ki illene bele a közösségbe legjobban, hanem húzzuk be a jó játékost. Ha Burfict pl elérhető lesz, (és Reid még mindig Phillyben garázdálkodik) akkor sem hiszem, hogy behúznánk, mert ő másabb mentalitású játékos mint amiket ő szeret. Burfict forró fejű ragadozó, aki átmegy bármin, csak hogy megcsinálja a szerelést. Meg lehet nézni, hogy a DL-en kívül hol van még hasonló mentalitású játékos jelenleg a keretben. Ez a legnagyobb baj a csapattal. Akarás van az igaz, de igazán elszánt tekinteteket nem láttam a Cowboys meccs óta.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Sziasztok, én egyébként is kedveltem a csapatotokat, de Young okán most különösen drukkolok nektek... - de ez persze kit érdekel 😊
Amennyire én láttam a védelmen ment el a meccs, de azt halkan hozzátenném, hogy nagyon más lehetett volna talán minden, ha mondjuk az első Patriots-sacket visszafújják facemask miatt, mivel az volt , méghozzá csúnya, plusz, ha az interceptionnél PI-t itélnek, mint ahogy kellett volna... Azzal a sackkel vesztett 8 yardot a csapat, s lett végül belőle a meccs első hazai 3 and outja, a PI-ből meg ugyan nem lett semmi a másik oldalon, de ott pontoka mentek el, ami nagyon jól jött volna még szoros állásnál. Egyébként még mielőtt nagyon részrehajlással vádolna bárki is, egyértelműen rövid volt az a laszti sajna, ettől függetlenül meglett volna Jacksonnak, ha nem löki el a corner... (bocs, hogy ide pofátlankodtam,, csak sajnálom a szezonotokat...)rezső
Ennek a hsz-nek még a vesszőivel és pontjaival is totálisan egyetértek.Eazzy
A garbage time-ig tényleg nem kaptunk meg egy kétes fújást sem. De ez várható is volt. 😀 (persze nem ezeken múlott). Tényleg király volt amikor a facemaskra bedobák az offensive holdingot.


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok, én egyébként is kedveltem a csapatotokat, de Young okán most különösen drukkolok nektek... - de ez persze kit érdekel 😊
Amennyire én láttam a védelmen ment el a meccs, de azt halkan hozzátenném, hogy nagyon más lehetett volna talán minden, ha mondjuk az első Patriots-sacket visszafújják facemask miatt, mivel az volt , méghozzá csúnya, plusz, ha az interceptionnél PI-t itélnek, mint ahogy kellett volna... Azzal a sackkel vesztett 8 yardot a csapat, s lett végül belőle a meccs első hazai 3 and outja, a PI-ből meg ugyan nem lett semmi a másik oldalon, de ott pontoka mentek el, ami nagyon jól jött volna még szoros állásnál. Egyébként még mielőtt nagyon részrehajlással vádolna bárki is, egyértelműen rövid volt az a laszti sajna, ettől függetlenül meglett volna Jacksonnak, ha nem löki el a corner... (bocs, hogy ide pofátlankodtam,, csak sajnálom a szezonotokat...)rezső
Ennek a hsz-nek még a vesszőivel és pontjaival is totálisan egyetértek.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Youngot nehezen fogjuk elcserélni, tekintve, hogy csak 1 éves szerzödést kötött velünk, ergó, a szezon után, bárki által szabadon igazolhatóvá válik.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért van, hogy a Pats ellen mindig csere QB-val játszunk?kzol
Hogy legyen esélyük 😀 😀 😀

Egyébként a PO-ról és rólunk: fényév távolság

Vick százmilliós szerződése ide vagy oda én biz Youngban több fantáziát látok bár sajna már ő sem oly fiatal, de ez a meccs nem rajta ment el, s vszínű egyébként Luriek nem hiszem hogy csak úgy hagyják elúszni azt a pénzt, ezért Youngot majd csréljük. A Hawks ellen sanszosan ő kezd? ott még menetből bukunk egy szépet miután a srácok végig chipsezték a repülőutat, aztán ennek a nagyon könnyű (by Óllivér) sorsolásnak hála talán! meglesz az öt győzelem. A WSH-ton is beelőzhet.

Még egy kicsit a draftról. Biztos sokan nálam jobban hozzáértők másképp látják de sztem eléggé lutri az egész. Persze szépen ki van dolgozva minden ezer megfigyelés teszt stb college-ben eltöltött teljesítmény, ám annyi minden függ a sérülésektől a körülményektől ,hogy melyik játékos milyen környezetbe kerül, úgyhogy egy kicsit felmenthetőnek érzem ebben az edzőket. Persze ahol hosszú évekre visszamenőleg semmi nem jön össze ott gáz van de én legalább 45% nak látom ebben a szerencsefaktort. Most tényeket ne várjatok tőlem ez egy szubjektív érzés de lehet az ellenkezőjéről meggyőzni már ha ez számít vkinek (Soldi hallod 😛). A Boysnak meg az Óriásoknak további szép sikereket az idényre!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Miért van, hogy a Pats ellen mindig csere QB-val játszunk?
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Sziasztok, én egyébként is kedveltem a csapatotokat, de Young okán most különösen drukkolok nektek... - de ez persze kit érdekel 😊
Amennyire én láttam a védelmen ment el a meccs, de azt halkan hozzátenném, hogy nagyon más lehetett volna talán minden, ha mondjuk az első Patriots-sacket visszafújják facemask miatt, mivel az volt , méghozzá csúnya, plusz, ha az interceptionnél PI-t itélnek, mint ahogy kellett volna... Azzal a sackkel vesztett 8 yardot a csapat, s lett végül belőle a meccs első hazai 3 and outja, a PI-ből meg ugyan nem lett semmi a másik oldalon, de ott pontoka mentek el, ami nagyon jól jött volna még szoros állásnál. Egyébként még mielőtt nagyon részrehajlással vádolna bárki is, egyértelműen rövid volt az a laszti sajna, ettől függetlenül meglett volna Jacksonnak, ha nem löki el a corner... (bocs, hogy ide pofátlankodtam,, csak sajnálom a szezonotokat...)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
MERT SAS 😊

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Amit még nehezen tudok felfogni, hogy miért van ez:
LeSean McCoy a ligát vezető futó: 10 carry. Beszarás.Eazzy
Pláne úgy,hogy Young 1-2 kivétellel össze-vissza dobált. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Amit még nehezen tudok felfogni, hogy miért van ez:
LeSean McCoy a ligát vezető futó: 10 carry. Beszarás.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Desean dropjait leszarom. Amit ma a védelem nyújtott az elfogadhatatlan. Ha desean mindent elkap, akkor sem lett volna esélyünk így. Vicc. Aso cut kapásból, Desean a dropjai ellenére jobban megérdemli a lóvét mint ez. Liga 2. corner. ja meg a faszomat. leszarom hogy sérült tőle vártam azért valamit idén, erre kaptam egy bekeretezett 0át

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Jackson is bebizonyította, hogy miért nem kaphat tőlünk még véletlenül sem elit fizetést.

Ha rendesen végigtolja a meccset a NE kezdő offense, kaptunk volna valahol 50 és 60 között. (Talán ez elég lett volna, hogy kirúgják Castillót, bár ez önmagában nem oldana meg semmit).

Azért az sokat elmond a védelemről, hogy az öreg és lassú Branch simán 100 y fölött hozott és szívatta a secondaryt. Allen coverben különösen borzasztó volt ma, nem tudom vele is mi lesz.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Ha van még fanatikus akkor megemlítem, hogy ha ezek után minden mérközést megnyernénk, még mindig van esély a csoport megnyerésére...
Dallasnak ki kell kapni a Giantstól,Eaglestől, illetve (Tampa, vagy Arizona), illetve a Giantsnak No, GB, és Dallas vereség 😊tûzoltó
Persze,persze.Ezt legutóbb már kimatekoztuk.Minden jel arra mutat,hogy ez így is lesz.... :rolleyes:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Reid most magyaráz éppen, kérdezték arról, hogy mit szól ahhoz, hogy Fire Andy-t skandáltak. Annyit mondott, hogy ő nem hallotta, de ahogyan ma játszottunk, megérti a dolgot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ha van még fanatikus akkor megemlítem, hogy ha ezek után minden mérközést megnyernénk, még mindig van esély a csoport megnyerésére...
Dallasnak ki kell kapni a Giantstól,Eaglestől, illetve (Tampa, vagy Arizona), illetve a Giantsnak No, GB, és Dallas vereség 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Ezek után sajnos kár lenne, de 8-8 körülre érzem...draftra fel!Eazzy
A két csoport riválist még kapjuk el .Nekem már ennyi is elég. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !