NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Avanton még most sem tértem magamhoz. Honnan szedte fel? Gyalogsági ásóval kellett megkeresni azt a passzt a fű alatt, ő meg felszedte...

Az a vicc, hogy még az is lehet, hogy egy Arizona elleni győzelemmel is lett volna esélyünk, amilyen szar idén a csoport. Na mindegy. Ahogy Chad Hall odament Riley Cooperhez gratulálni, láttam, hogy mi a különbség aközött, amikor van tűz egy szar csapatban és amikor nincs.

Szép volt fiúk, Vince Young meg a világ legnagyobb paradoxonja. Ennyi.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 239 — Beware the Slim Reaper!
Ma odatette magát a D, egy drive-ot kivéve (az viszont borzalmas volt megint)

Young semmi meglepő, egész meccsen szar (az első int szégyen volt, Desean kb 1 méterrel verte Amukamarát) , de nagyon clutch amikor kell. Megvan a megoldás: 3 negyeden keresztül Vick játszik, a 4.-ben Young 😀 .

Jackson odatette magát nagyon, megcsinált ő is minden szokásosat: hülye bünti, zseniális punt return.
Sunshine is jó volt, bár ejtett jónéhányat.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most aztán hajrá vajon ki kezdjen???? Mondjuk kétlem, hogy Brady-t így tudjuk tartani de nem is várom. Most örvendezek egy hétig aztán lesz ami lesz már nem érdekel minden 1st down meg TD ajándék. Arról mit mondott Ricsi a mi meccsünket adják?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Desean jó volt, az egész def is asot leszámítva, Avant no comment, VY meg ott van fejben, lehet fikázni, de megnyerte nekünk a meccset az utolsó negyedben!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Just win, baby!!!!!!!!!!!!! Leszarom, hogy nincs playoff, de bazzmeg, vertük a Giantset idegenben, egy olyan driveval, amit tanítani kéne! Leszarom a 3 picket, megcsinálta Young, azt, amit Vick nem tudott idén. Babin meg állat, McCoy meg....
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Azt is nézzük hogy eddig fillérekért szerepelt nálunk, nyilván most egy kicsit többet kér, kap egy top15-20at és mindenki örülni fog. Szvsz egyébként nincs top 5, de top10 simán van, ha másmiatt nem a gyorsasága miatt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
DeSean a top15-ben sincs szvsz, nemhogy top5-ben. A ST képességei sokat hoznak, de, ha Fitzhez hasonló szerződést akar, akkor takarodjon el még most.Newman
Nah, azért hello.
Oké, hogy elfogult vagyok vele, mert kedvencem, de úgy általában szerintem egy Eagles szurkolónak DeSean-ra ilyet mondani, hogy takarodjon nagyon nem kéne. Nem értesz egyet a top5-el, ahogy én sem, de annak akinek pl köszönhetünk olyan momentumokat, mint a visszahordása, vagy a fél Boys védelem leszopatása, de hát nem is kell sorolnom, gondolom te is nézted, és ujgráltál örömödben attól a rengeteg élménytől, amit amúgy ő nyújtott nekünk.
Ha elmegy, én nagyon fogom sajnálni, és hiányozni fog. A pénzügyi részét meg majd kitalálják akiknek ez a dolguk.
Ez erős volt.Eazzy
Nem volt ez erős, TO 2.0, ő is sokat tett a csapatért, majd távozása után úgy csúfolta azt, mintha sosem játszott volna itt. DeSeanból se nézek ki sokkal többet, hogy őszinte legyek. A top5 meg egyszerűen nevetséges, közelében nem volt, közelében nincs és valószínűleg nem is lesz.
Persze örülnék, ha maradna, de csak megfelelő áron.Newman
Az egyik fél megpróbálja lenyomni az árát míg a másik fél mindent elkövet azért,hogy jól jöjjön ki a végén az üzletből.Nem szabad ezt túlmisztifikálni.
TO meg csak bomlasztott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DeSean a top15-ben sincs szvsz, nemhogy top5-ben. A ST képességei sokat hoznak, de, ha Fitzhez hasonló szerződést akar, akkor takarodjon el még most.Newman
Nah, azért hello.
Oké, hogy elfogult vagyok vele, mert kedvencem, de úgy általában szerintem egy Eagles szurkolónak DeSean-ra ilyet mondani, hogy takarodjon nagyon nem kéne. Nem értesz egyet a top5-el, ahogy én sem, de annak akinek pl köszönhetünk olyan momentumokat, mint a visszahordása, vagy a fél Boys védelem leszopatása, de hát nem is kell sorolnom, gondolom te is nézted, és ujgráltál örömödben attól a rengeteg élménytől, amit amúgy ő nyújtott nekünk.
Ha elmegy, én nagyon fogom sajnálni, és hiányozni fog. A pénzügyi részét meg majd kitalálják akiknek ez a dolguk.
Ez erős volt.Eazzy
Nem volt ez erős, TO 2.0, ő is sokat tett a csapatért, majd távozása után úgy csúfolta azt, mintha sosem játszott volna itt. DeSeanból se nézek ki sokkal többet, hogy őszinte legyek. A top5 meg egyszerűen nevetséges, közelében nem volt, közelében nincs és valószínűleg nem is lesz.
Persze örülnék, ha maradna, de csak megfelelő áron.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
A D-Jax témához most inkább nem szólok semmit. De őrült forduló ez sokkal jobb mint a múlt héten, jó lenne nekünk is végre megkavarni a bilit és nyerni. Még ha olyan nagyon távolinak tűnik is ez jelenleg.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
DeSean a top15-ben sincs szvsz, nemhogy top5-ben. A ST képességei sokat hoznak, de, ha Fitzhez hasonló szerződést akar, akkor takarodjon el még most.Newman
Nah, azért hello.
Oké, hogy elfogult vagyok vele, mert kedvencem, de úgy általában szerintem egy Eagles szurkolónak DeSean-ra ilyet mondani, hogy takarodjon nagyon nem kéne. Nem értesz egyet a top5-el, ahogy én sem, de annak akinek pl köszönhetünk olyan momentumokat, mint a visszahordása, vagy a fél Boys védelem leszopatása, de hát nem is kell sorolnom, gondolom te is nézted, és ujgráltál örömödben attól a rengeteg élménytől, amit amúgy ő nyújtott nekünk.
Ha elmegy, én nagyon fogom sajnálni, és hiányozni fog. A pénzügyi részét meg majd kitalálják akiknek ez a dolguk.
Ez erős volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DeSean a top15-ben sincs szvsz, nemhogy top5-ben. A ST képességei sokat hoznak, de, ha Fitzhez hasonló szerződést akar, akkor takarodjon el még most.

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 239 — Beware the Slim Reaper!
Hát én nagyon bírom DeSeant, de hogy fogja bánni, hogy jövőre nélküle nyerjük az SB-t 😂

Viccet félre téve, ez valóban nevetséges kérés, nem tudom hogy egyáltalán melyik NFL csapat adna neki TOP5 fizetést. Főleg ahol még esélye is lenne sikereket elérni. Rosenhausnak a jó édes anyját, telebeszéli a fejét, mint TO-nak is. Bár mondjuk egyik playanál sincs gond az alapvető egoval.Eazzy
Lesz olyan, ebben ne kételkedj. 😀 Pl. ne lepődjünk meg akkor sem, ha jövőre viszontlátjuk a csoportban (Skins). Ennek nem örülnék, de van rá esély.


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Hát én nagyon bírom DeSeant, de hogy fogja bánni, hogy jövőre nélküle nyerjük az SB-t 😂

Viccet félre téve, ez valóban nevetséges kérés, nem tudom hogy egyáltalán melyik NFL csapat adna neki TOP5 fizetést. Főleg ahol még esélye is lenne sikereket elérni. Rosenhausnak a jó édes anyját, telebeszéli a fejét, mint TO-nak is. Bár mondjuk egyik playanál sincs gond az alapvető egoval.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 239 — Beware the Slim Reaper!
Ha Top 5 fizetést akar, ne is maradjon. Ennyit nem tudunk és nem is akarunk adni neki. Más kérdés, hogy Reidéknek jelentős lesz a felelőssége ha elmegy, még akkor is, ha túlzott igényekkel áll elő. Az idei offseasonban cserejátékosoknak adtak milliós fizetéseket, pedig Jackson szerződését fontosabb lett volna rendezni.

Más kérdés, hogy szvsz soha nem volt top5 receiver (pláne idén), mondjuk Megatron, AJ, Fitz, Wallace, Jennings, Marshall, rájuk korábban is elcseréltem volna. Szerintem a spec.team munkája nem jelent annyit, hogy behozza azt, hogy meccsekre képes eltűnni. Hiányozni fog ha nem lesz, de a szerepkörére azért nem lesz lehetetlen más embert találni. Ha megjön az esze és nem kér TOP5 fizetést, akkor persze maradjon, mert hasznos játékos.


több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Nem fogok meglepődni, ha DeSean nem kap új szerződést nálunk. Még a hét elején adott interjút Irvinnek (NFL.com), ma lehetett egészet meghallgatni, egy idézet belőle:
"I think, right in that range, maybe top five in the NFL as far as my playmaking skills ability, punt return, dynamic duo of being able to get the ball and score at any point on the field," Jackson said. "I mean, Fitzgerald, he's a great receiver, don't get me wrong, but he doesn't play special teams so I think that's the extra edge to it."Deny
ammá igen...önbizalomban nincs hiány 😀 a top mondjuk reális volt tavaly..de idén..
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem fogok meglepődni, ha DeSean nem kap új szerződést nálunk. Még a hét elején adott interjút Irvinnek (NFL.com), ma lehetett egészet meghallgatni, egy idézet belőle:
"I think, right in that range, maybe top five in the NFL as far as my playmaking skills ability, punt return, dynamic duo of being able to get the ball and score at any point on the field," Jackson said. "I mean, Fitzgerald, he's a great receiver, don't get me wrong, but he doesn't play special teams so I think that's the extra edge to it."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kissé rövidebb, mint szokott, de heti szerkesztői válaszok, hogy éjszakai találkozó előtt legyen mit olvasgatni még: http://philly.blog.hu/2011/11/20/szerkesztoink_valaszolnak_09

11. heti, vasárnapi és hétfői meccsekre tippek: http://philly.blog.hu/2011/11/20/11_heti_tippek
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Előre látom, hogy Young olyan szar lesz, hogy Kafkának kell beállni, is vele alázzuk meg a Giantset, és ő lesz a kezdő QB, majd jövőre franchise szinten tolja végig, és három éven belül megdönti Brady TD rekordját, valamint Marino yard rekordját, ha esetleg Brees azt megtenné idén, akkor Brees rekordját. 😀Eazzy
Hol vagyok, ez a Denver topic?? 😊 😊Rataxes
+1 Nem hála az égnek! XD
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Előre látom, hogy Young olyan szar lesz, hogy Kafkának kell beállni, is vele alázzuk meg a Giantset, és ő lesz a kezdő QB, majd jövőre franchise szinten tolja végig, és három éven belül megdönti Brady TD rekordját, valamint Marino yard rekordját, ha esetleg Brees azt megtenné idén, akkor Brees rekordját. 😀Eazzy
Hol vagyok, ez a Denver topic?? 😊 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Előre látom, hogy Young olyan szar lesz, hogy Kafkának kell beállni, is vele alázzuk meg a Giantset, és ő lesz a kezdő QB, majd jövőre franchise szinten tolja végig, és három éven belül megdönti Brady TD rekordját, valamint Marino yard rekordját, ha esetleg Brees azt megtenné idén, akkor Brees rekordját. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Kisebb meglepetésre Riley "Sunshine" Cooper lesz a kezdő holnap DeSean mellett. Avant marad a slot receiver, Steve Smith meg egy talány 😀Deny
Inkább Hall játsszon.Smith ügynököt a stadionba sem engedném be. 😀

szerk:előre látom....VY-al szétalázzuk a Giantst,hétfőn meg Reid bejelenti,hogy Young a kezdő. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kisebb meglepetésre Riley "Sunshine" Cooper lesz a kezdő holnap DeSean mellett. Avant marad a slot receiver, Steve Smith meg egy talány 😀
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
QB Michael Vick (ribs) and WR Jeremy Maclin (shoulder/hamstring) have been downgraded to OUT and will not travel with the team to NYG.

na mostmár biztos...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Se Vick, se Maclin nem utazott el a csapattal New Yorkba, ergo hivatalosan is out mindkettő.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Interjú áradat megint picit: http://philly.blog.hu/2011/11/19/merkozes_elott_jatekosok_by_desert_eagle_5o_943