Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Andy interjú:

Kérdés: bármit is kérdeztek.
Válasz: Jobb munkát kell végeznünk, nem adhatjuk el ennyit a labdát, ki kell javítani a hibákat.

Az összes többi kérdés arról szólt, hogy DeSean-nal mivan, és hogy nem gondolja-e, hogy ez volt ami miatt kikaptak.Desert Eagle .5o
Újat vártál? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Andy interjú:

Kérdés: bármit is kérdeztek.
Válasz: Jobb munkát kell végeznünk, nem adhatjuk el ennyit a labdát, ki kell javítani a hibákat.

Az összes többi kérdés arról szólt, hogy DeSean-nal mivan, és hogy nem gondolja-e, hogy ez volt ami miatt kikaptak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Első kör 7. helyén majd egy DT-t választunk!
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
hmm...hát ez jó szezon volt 😀
Legalább a drafton nem kell sokáig fennmaradjak. 😀Bébé
ja aztán hozzuk 7-9 re a hülye szezont és még draftolni is szar helyen fogunk... mint anno 4-8nál... 8-8 ra hoztuk
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
hmm...hát ez jó szezon volt 😀
Legalább a drafton nem kell sokáig fennmaradjak. 😀Bébé
Már komolyan mondom azt várom igazából, persze előbb Reid monnyon le!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
hmm...hát ez jó szezon volt 😀
Legalább a drafton nem kell sokáig fennmaradjak. 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Reid csinál egyáltalán ingame adjustmenteket?!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 308 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.kzol
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el.Shawn84
Hát nem tudom de amennyit bfszkodott az O annyira nem varrnám a D nyakába, a tőlük telhetőt még meg is tették még ha az nem is sok. Fitz meg Fitz tudtam, hogy ő egyedül képes lesz megverni minket.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.kzol
Nem csak rajta múlt. Ez a mai egyértelműen megint Vick és a D# teljesítményén ment el. Pontosabban a DL jó volt de a többiek... :o
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én olyan rohadt mérges, ideges vagyok és hányingerem is van. Rohadjon meg ez a csapat ez felfoghatatlan.
Steve Smith pedig takarodjon el Philadelphiabol most.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem hittem volna, hogy van lejjebb, egy ilyen Cardstól kikapni....eszméletlen szégyen, amit lehozott a csapat. Vick mint franchise QB? Köze nincs hozzá. Az idei draft class eddig egyes, Reid és az egész edzői stáb remélem lemond a szezon után. (egy-két ember maradhat, de a legtöbb húzzon innen de nagyon gyorsan )

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
kezdjük el fejleszteni a jövö évi autót
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 308 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem előre adjuk oda az összes hátralévő meccsünket megspórolunk egy csomó pénzt.....................
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Akkor ezennel kezdjünk is el foglalkozni a következővel!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Innen már hivatalos!Na most van vége a szezonnak.

Reid baromságait már meg sem hallgatom.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Booooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Halihó mindenkinek 😊 nem tudtok véletlenül egy használható linket ahol nézhetném a meccset???? előre is köszi 😊 Hajrá EAGLES 😀warlock5
http://www.firstrowsports.tv/watch/91862/1/watch-philadelphia-eagles-vs-arizona-cardinals.html
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Halihó mindenkinek 😊 nem tudtok véletlenül egy használható linket ahol nézhetném a meccset???? előre is köszi 😊 Hajrá EAGLES 😀
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
DeSean király a focihoz meg ilyen mentalitás kell, mint ahogy ő viselkedik a pályán és az ellenfellek szemben! Akinek nem tetszik az sakkozzon XD Nyílván ez az elalvás dolog nem volt okos dolog, de tegyük fel hogy tényleg így történt! 😊D11
Idén olvastam tőle egy olyan nyilatkozatot is, hogy idén arra megy egyedül, hogy ne sérüljön meg, és legyen új szerződése, ergo nem megy bele a veszélyesebb szitukba.
Így nem lehet...tenorx
asszem itt egy szövegértés 1est üdvözölhetünkSzobi22
Igen csak nem az én személyemben.. quotetoltam volna ha arra írom, de félig meddig jogos mert nem voltam egyértelmű! Arra értettem a "mentalitást", amit mások nagyképűségnek titulálnak, pl ahogy a tavaly 1-2 TD-jét ünnepelte, vagy pl HT-ben milyen ispiráló szöveget engedett el! Az ilyen újságírók által felfújt meg kiforgatott nyilatkozatokat meg leszarom!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem most nagyon melléfognak ezekkel a dolgokkal. Az Eagles vezetőség nem arról híres, hogy ilyen dolgok hatására engedjen. Simán kivágtak a csapattól olyan játékosokat akik évtizedekig meghatározták ezt a gárdát. Ha Reidnek nem fog tetszeni ez a viselkedés akkor most sem fog hezitálni.

Ezt az amerikai módit akkor sem értem. Holdout meg hasonló szarságok. Teljesen elkorcsosult rendszer ez.Shawn84
Szerintem itt szó sincs provokálásról.(benne van,hogy tényleg ez történt...gondolom már veled is volt ilyen,hogy nem ébresztett az a fránya óra.)
Ne fújjuk még fel ezt az ügyet...várjuk meg a fejleményeket.A vezetők meg jól döntöttek,hogy megbüntették Jacksont akármi is legyen a háttérben.Ez ezen a szinten nem fér bele.(be kell állítani 3 órát...mellesleg most tuti kap párat ajándékba :cool: )....de azért még nem kell elküldeni. 😊Greengo
Persze benne van ilyen is. De ha mérlegelik szezon végén, hogy nagy szerződést adjanak e neki, akkor a teljesítmény döntő lesz. És az idén nem mellette áll. Enyhítő körülmény, hogy a csapat többi tagja is szar. Kivéve persze Isten jobb kezét, Shady McCoyt 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
DeSean király a focihoz meg ilyen mentalitás kell, mint ahogy ő viselkedik a pályán és az ellenfellek szemben! Akinek nem tetszik az sakkozzon XD Nyílván ez az elalvás dolog nem volt okos dolog, de tegyük fel hogy tényleg így történt! 😊D11
Idén olvastam tőle egy olyan nyilatkozatot is, hogy idén arra megy egyedül, hogy ne sérüljön meg, és legyen új szerződése, ergo nem megy bele a veszélyesebb szitukba.
Így nem lehet...tenorx
asszem itt egy szövegértés 1est üdvözölhetünk

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Szerintem most nagyon melléfognak ezekkel a dolgokkal. Az Eagles vezetőség nem arról híres, hogy ilyen dolgok hatására engedjen. Simán kivágtak a csapattól olyan játékosokat akik évtizedekig meghatározták ezt a gárdát. Ha Reidnek nem fog tetszeni ez a viselkedés akkor most sem fog hezitálni.

Ezt az amerikai módit akkor sem értem. Holdout meg hasonló szarságok. Teljesen elkorcsosult rendszer ez.Shawn84
Szerintem itt szó sincs provokálásról.(benne van,hogy tényleg ez történt...gondolom már veled is volt ilyen,hogy nem ébresztett az a fránya óra.)
Ne fújjuk még fel ezt az ügyet...várjuk meg a fejleményeket.A vezetők meg jól döntöttek,hogy megbüntették Jacksont akármi is legyen a háttérben.Ez ezen a szinten nem fér bele.(be kell állítani 3 órát...mellesleg most tuti kap párat ajándékba :cool: )....de azért még nem kell elküldeni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hát jobb, mint az európai foci. Nézd spanyol bajnokság. Barca - Real, ez megy.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
De legyen más téma is. remélem Jarrett megmutatja, hogy miért draftoltuk második körben. Raidék úgy harangozták be, hogy Dawkins utóda lesz. Kíváncsian várom. Pár ütközést nyomhatna majd.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem most nagyon melléfognak ezekkel a dolgokkal. Az Eagles vezetőség nem arról híres, hogy ilyen dolgok hatására engedjen. Simán kivágtak a csapattól olyan játékosokat akik évtizedekig meghatározták ezt a gárdát. Ha Reidnek nem fog tetszeni ez a viselkedés akkor most sem fog hezitálni.

Ezt az amerikai módit akkor sem értem. Holdout meg hasonló szarságok. Teljesen elkorcsosult rendszer ez.