Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szerintem most nagyon melléfognak ezekkel a dolgokkal. Az Eagles vezetőség nem arról híres, hogy ilyen dolgok hatására engedjen. Simán kivágtak a csapattól olyan játékosokat akik évtizedekig meghatározták ezt a gárdát. Ha Reidnek nem fog tetszeni ez a viselkedés akkor most sem fog hezitálni.

Ezt az amerikai módit akkor sem értem. Holdout meg hasonló szarságok. Teljesen elkorcsosult rendszer ez.
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
DeSean király a focihoz meg ilyen mentalitás kell, mint ahogy ő viselkedik a pályán és az ellenfellek szemben! Akinek nem tetszik az sakkozzon XD Nyílván ez az elalvás dolog nem volt okos dolog, de tegyük fel hogy tényleg így történt! 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Az hogy idén háttérbe szorult, az nem csak az ő hibája. Remélem hogy kövi meccseken feljavul, megkapja a zsét oszt csá. Egy deseanra minden csapatnak szüksége van. Pláne nekünk.eaglesmcnabb
Pontosan!DeSeant elengedni elég nagy hiba lenne.
Az elején tényleg fura lehetett a stílusa,de akkor sem engedett el nagyképű nyilatkozatokat.Amit a pályán művel az meg nekem nagyon bejön. 😊 Meg kell vele majd egyezni...nem hinném,hogy top 5 WR fizut kérne.

Idén olvastam tőle egy olyan nyilatkozatot is, hogy idén arra megy egyedül, hogy ne sérüljön meg, és legyen új szerződése, ergo nem megy bele a veszélyesebb szitukba.
Így nem lehet...tenorx
Ez is inkább annak szól,hogy ha egészséges akkor van esélye játszani és kapni egy normális szerződést.Ilyen,hogy nem megy bele veszélyes szituba....erről szó se volt. 😊 (ergo) 😀

szerk:nekem már az is megdöbbentő,hogy itt vannak DeSean haterek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az hogy idén háttérbe szorult, az nem csak az ő hibája. Remélem hogy kövi meccseken feljavul, megkapja a zsét oszt csá. Egy deseanra minden csapatnak szüksége van. Pláne nekünk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Idén olvastam tőle egy olyan nyilatkozatot is, hogy idén arra megy egyedül, hogy ne sérüljön meg, és legyen új szerződése, ergo nem megy bele a veszélyesebb szitukba.
Így nem lehet...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-a-philadelphiai-jackson-fegyelmi-okokbol-nem-jatszik-vasarnap-2103481

A nagy a pofája dologban az, hogy régebben volt több nagyképű nyilatkozata is. Amolyan ki ha én nem típus. Én ezeket nagyon tudom utálni. NFL-ben sok ilyen van. Pl én az Eagles egyedül McNabb miatt kedveltem meg. Vicces, szimpatikus faszi, aki soha nem hagyott ki edzést vagy megbeszélést a pénz miatt.
Egyszerűen nem szimpatikus Jackson hozzáállás. Pedig mikor hozzánk került nagy kedvencem volt, de évről-évre csökken a szimpátiám irányába.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy ezt a nagy az arca dolgot én sem értem. Okés, a pályán ökörködik, de hát istenem, élvezi a játékot, mi ezzel a baj? Tudom a riválisok utálják, mert keresztbe szopatta már a teljes Giants - Cowgirls - Skins védelmet, de ettől még sosem láttam tőle hú de beképzelt nyilatkozatokat.
Emellett meg folyamatosan segít a rászorulókon, a kissráccal is tartja a kapcsolatot, aki ugye a nagyok elcsépeltek. Szóval alapvetően egy rendes emberről van szó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Nálam kb. ezzel a pillanattal kezdődött el a DeSean utolsó fél éve jön Phillyben éra. Nem titok, nem kedvelem, idei teljesítménye meg röhej egyenesen. Persze, jó dolog, hogy elvisz 2 embert (jegyzem meg, Bears ellen volt, hogy csak egy ember figyelt már rá), de azért zavaró, hogy elvileg az egyik legnagyobb fegyverünk lószart nem csinál labdával.
Erre meg most rápakol, hogy nem jelenik meg egy megbeszélésen. Könnyen lehet, ha ezt rookieként játssza el első hetekben, akkor nem csak IA státuszt kap...
(Félig egyébként héten írtam már egy cikket, hogy miért nem fog maradni, azt hiszem, jövő héten be is fejezem)


Ja, Steve Smith ellenében inkább Rileyt lehet várni, elvileg sokak szerint ő fog több lehetőséget kapni.Deny
Nekem DeSeannal csak a nagy pofája meg az ügynöke a gondom. A teljesítménye meg már tavaly sem volt eget rengető. Őszintén szólva én hagynám elmenni és maximum a draftról hoznék valakit a 4.-5. kör környékén. Smith legalább olyan jó mint ő, szóval jövőre sem lenne gond, utána meg simán lehet gondolkozni a pótláson, akár egy jól teljesítő Smithel is. De azért nem bánnám, ha odabaszna a szezon második felében a szerződéséért.
Én csak azt nem értem, hogy nagy pénzeket akarna ezek az NFL játékosok, de úgy akarják okosan kikényszeríteni, hogy nem játszanak, miközben szerintem ha rohadt jól teljesítenének sokkal előbb megkapnák. Így max azt érik el, hogy jönnek mások akik bizonyítják, hogy ők is olyan jók.Shawn84
Azért ez nem így megy.Bizniszről lévén szó a tulajok hajlamosak fukarkodni.(Lásd:Forte)
Ennek ellenére dühítő ami történt...remélem nem lesz folytatása.

szerk:ezt a DeSeannak nagy a pofája..ezt meg nem is értem.Megmagyarázhatnád...mikor,hol,miért?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
kellett ez mint tanyára a traktorJanek
Na ez éppen nem jó hasnlat mert ott el kellhet a traktor ha jól értem amit mondani akarnál 😛 Egyébként tőlem mehet mondjuk Arizonaba Fitzért s még vissza is adjuk a második kört 😉 Ha már úgy is itt vannak tárgyalhatnának is róla meccs előtt...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
kellett ez mint tanyára a traktor

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nálam kb. ezzel a pillanattal kezdődött el a DeSean utolsó fél éve jön Phillyben éra. Nem titok, nem kedvelem, idei teljesítménye meg röhej egyenesen. Persze, jó dolog, hogy elvisz 2 embert (jegyzem meg, Bears ellen volt, hogy csak egy ember figyelt már rá), de azért zavaró, hogy elvileg az egyik legnagyobb fegyverünk lószart nem csinál labdával.
Erre meg most rápakol, hogy nem jelenik meg egy megbeszélésen. Könnyen lehet, ha ezt rookieként játssza el első hetekben, akkor nem csak IA státuszt kap...
(Félig egyébként héten írtam már egy cikket, hogy miért nem fog maradni, azt hiszem, jövő héten be is fejezem)


Ja, Steve Smith ellenében inkább Rileyt lehet várni, elvileg sokak szerint ő fog több lehetőséget kapni.Deny
Nekem DeSeannal csak a nagy pofája meg az ügynöke a gondom. A teljesítménye meg már tavaly sem volt eget rengető. Őszintén szólva én hagynám elmenni és maximum a draftról hoznék valakit a 4.-5. kör környékén. Smith legalább olyan jó mint ő, szóval jövőre sem lenne gond, utána meg simán lehet gondolkozni a pótláson, akár egy jól teljesítő Smithel is. De azért nem bánnám, ha odabaszna a szezon második felében a szerződéséért.
Én csak azt nem értem, hogy nagy pénzeket akarna ezek az NFL játékosok, de úgy akarják okosan kikényszeríteni, hogy nem játszanak, miközben szerintem ha rohadt jól teljesítenének sokkal előbb megkapnák. Így max azt érik el, hogy jönnek mások akik bizonyítják, hogy ők is olyan jók.Shawn84
DeSean okos ember, kevés pénzt kap, így inkább alszik és nem játszik a meccsen, gázsi így is jön, meg reklám pénz 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az e heti tippeket is feltettem vannak a blogra!
http://philly.blog.hu/2011/11/13/10_heti_tippek
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nálam kb. ezzel a pillanattal kezdődött el a DeSean utolsó fél éve jön Phillyben éra. Nem titok, nem kedvelem, idei teljesítménye meg röhej egyenesen. Persze, jó dolog, hogy elvisz 2 embert (jegyzem meg, Bears ellen volt, hogy csak egy ember figyelt már rá), de azért zavaró, hogy elvileg az egyik legnagyobb fegyverünk lószart nem csinál labdával.
Erre meg most rápakol, hogy nem jelenik meg egy megbeszélésen. Könnyen lehet, ha ezt rookieként játssza el első hetekben, akkor nem csak IA státuszt kap...
(Félig egyébként héten írtam már egy cikket, hogy miért nem fog maradni, azt hiszem, jövő héten be is fejezem)


Ja, Steve Smith ellenében inkább Rileyt lehet várni, elvileg sokak szerint ő fog több lehetőséget kapni.Deny
Nekem DeSeannal csak a nagy pofája meg az ügynöke a gondom. A teljesítménye meg már tavaly sem volt eget rengető. Őszintén szólva én hagynám elmenni és maximum a draftról hoznék valakit a 4.-5. kör környékén. Smith legalább olyan jó mint ő, szóval jövőre sem lenne gond, utána meg simán lehet gondolkozni a pótláson, akár egy jól teljesítő Smithel is. De azért nem bánnám, ha odabaszna a szezon második felében a szerződéséért.
Én csak azt nem értem, hogy nagy pénzeket akarna ezek az NFL játékosok, de úgy akarják okosan kikényszeríteni, hogy nem játszanak, miközben szerintem ha rohadt jól teljesítenének sokkal előbb megkapnák. Így max azt érik el, hogy jönnek mások akik bizonyítják, hogy ők is olyan jók.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Nálam kb. ezzel a pillanattal kezdődött el a DeSean utolsó fél éve jön Phillyben éra. Nem titok, nem kedvelem, idei teljesítménye meg röhej egyenesen. Persze, jó dolog, hogy elvisz 2 embert (jegyzem meg, Bears ellen volt, hogy csak egy ember figyelt már rá), de azért zavaró, hogy elvileg az egyik legnagyobb fegyverünk lószart nem csinál labdával.
Erre meg most rápakol, hogy nem jelenik meg egy megbeszélésen. Könnyen lehet, ha ezt rookieként játssza el első hetekben, akkor nem csak IA státuszt kap...
(Félig egyébként héten írtam már egy cikket, hogy miért nem fog maradni, azt hiszem, jövő héten be is fejezem)


Ja, Steve Smith ellenében inkább Rileyt lehet várni, elvileg sokak szerint ő fog több lehetőséget kapni.Deny
Nagy kedvencem de ez a húzása nekem se tetszik (meg ez az ébresztőórás dolog is "kicsit" gyanús)...

Deny azért nagyon "szerencsésen" hozattunk akkor mezeket. Kolb már nem Sas és lehet hogy DJax sem lesz az (de mivel kedvencem ezért remélem, hogy összekapja majd magát).

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
DeSean állítólag azért késett a megbeszélésről, mert az ébresztője nem jelzett, és elaludt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Közben már díson közölte, csak azért nem, mert az ébresztőórája nem szólt és elaludt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nálam kb. ezzel a pillanattal kezdődött el a DeSean utolsó fél éve jön Phillyben éra. Nem titok, nem kedvelem, idei teljesítménye meg röhej egyenesen. Persze, jó dolog, hogy elvisz 2 embert (jegyzem meg, Bears ellen volt, hogy csak egy ember figyelt már rá), de azért zavaró, hogy elvileg az egyik legnagyobb fegyverünk lószart nem csinál labdával.
Erre meg most rápakol, hogy nem jelenik meg egy megbeszélésen. Könnyen lehet, ha ezt rookieként játssza el első hetekben, akkor nem csak IA státuszt kap...
(Félig egyébként héten írtam már egy cikket, hogy miért nem fog maradni, azt hiszem, jövő héten be is fejezem)


Ja, Steve Smith ellenében inkább Rileyt lehet várni, elvileg sokak szerint ő fog több lehetőséget kapni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Andy bácsi is nyilatkozatot tett
http://philly.blog.hu/2011/11/13/andy_reid_interjo_a_meccs_elott
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na, kezdődik a dráma DeSean körül...kedvenc playerem, de ha hisztizik majd, miközben a fasorban sincs a korábbi éveihez képest, akkor nem látom értelmét itt tartani.
Pedig nagyon szeretném, de első a csapat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
"Jó" hir mára: DJax nem fog játszani ma... http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/DeSean-Wont-Play-Late-to-Meeting.htmlShadowt5
Akkor Smith készülhet!Shawn84
Remélem villantani is fog vmit a képességeiből, mert azért DJax kiesése még a rossz forma ellenére is komoly érvágás. Ha nem villant akkor pedig Shady kell még jobban (ő benne bizom, hogy ha kell akkor ő hozni fogja azt a pluszt).

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
"Jó" hir mára: DJax nem fog játszani ma... http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/DeSean-Wont-Play-Late-to-Meeting.htmlShadowt5
Akkor Smith készülhet!
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
"Jó" hir mára: DJax nem fog játszani ma... http://www.philly.com/philly/blogs/dneagles/DeSean-Wont-Play-Late-to-Meeting.html

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az edzői nyilatkozatok is felkerültek
http://philly.blog.hu/2011/11/13/edzoi_nyilatkozatok
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Mi a véleménye arról, hogy az idei mutatói nem olyan jók, mint a tavalyiak?

Valóban nem úgy megy a játék, ahogy elterveztük, de nem a statisztika a lényeg, hanem a győzelmek, és még sok meccs van hátra, amin javíthatunk.

Ja tényleg, abban idén sokkal jobbak vagyunk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Pár nyilatkozat az Arizona meccs előtt:
http://philly.blog.hu/2011/11/12/meccs_elotti_interjuk