Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
De mi a francnak keltenek reményeket bennünk? Komolyan elhitte mindenki, hogy meglehet a PO innen. Hát nem. Megint magunknak csesztük el az egészet, idén már legalább harmadjára. Az ember azt gondolná, hogy nincs lejebb, nem tudunk hülyébb hibákat összeszedni. De mégis meglepnek minket.

Vick-nél nem is a játékával van bajom, mert a fal szar, de legalább ne az lenne az arcán, hogy mikor kapom már meg a 40 millát, szarok én Philadelphiára...

Maclinből meg totál elegem van idén, hogy képtelen egy szaros kulcsmomentumot hozni. Ez volt a harmadik ilyen meccse, és ezen két rendkívül fontos hibát vétett.

DeSeannal mi van idén? Most komolyan ilyen rettenetesen elfelejtett leválni az emberéről, vagy Vick nem dobál neki rendesen?

Idén élőben több Eagles meccset nem kívánok végigszenvedni.

Jah meg fogjuk állítani a PO-ban a GB-t, tudjátok, majd jövőre...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Bears megmarad mumusnak. :/ Negyedik negyedben megint alibizett mindenki. Kevés lesz ez így.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elég vicces egy jelenleg pozitív mérleget felmutatni nem képes csapat esetén egy lehetséges konferencia döntőről beszélni egy ideáig veretlen ellenfél ellen. Persze, hoztunk rakat olyan játékost, akik valamiért pont oda kellenek, ahol a Packers erős. De azért az még nagyon messze lesz, HA lesz. Valamint abból kiindulni, hogy a San Diego megszorongatta őket, butaság. Ilyen erővel a Saints-et jelenleg simán vernünk kéne, hiszen a Rams verte őket, mi a Ramset, ergo minden a helyén van...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az O linenak lesz azért nagy kihívás ez a meccs is.Ha meg tudják védeni Vickket akkor minden rendben lesz,ha nem akkor futni fog az életéért. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
A Vick futásokra ezért írtam csak párat, olyan 2-3-at.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem nem kéne most erőltetnie Vick-nek a rohangálást, mert Urlacher vagy Briggs kegyetlen lezúzza majd. A kis középtávoli passzok a TE-nek vagy a befutó RB-nek, és néhány hosszú play Jacksonnak, és ütve vagyon a macisereg sztem.

Nem mondtam, hogy mindenki kéne virítson ahoz, de ahogy egy SD meg tudta szorongatni őket, úgy ti is ezzel a bomba erős CB duóval(trióval) kihúzhatjátok a GB egyik méregfogát

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ma szerintem az lesz a kérdés, hogy D-Jax és MacLin mennyire verik meg a safety-ket. A cover 2-nél a CB-ket DeSean úgyis lefutja...vagy módosítják pl úgy, hogy a két underneath Cb közül az egyiket hátrébb húzzák, és így kettőznek? Egyébként ha így lesz, akkor meg Avant és Celek time lesz megint. De most valahogy úgy érzem, hogy DeSeanék napja lesz.
Shady meg szét fogja futni őket. Egyébként szívesen néznék olyan játékokat is, egy párat csak, amikor fake passz Shadynek, és Vick egyből fut mögötte, vagy valami blokk mögött. Dallas ellen húztunk egy ilyet, és bejött. Szerintem kicsit megzavarodnának ettől, lehetne bár szép 10-20 yard belőle. Persze csak óvatosan Vick nehogy sérüljön.

Ez meg, hogy megfoghatjuk e a GB-t? Előbb PO-ba kéne jutni...
Az meg, hogy amit leírtál, hogy ha mindenki jól teljesít, akkor képesek vagyunk rá...persze, ezért nevetek minket dream teamnek (idióta Young). A talent megvan.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok! Nem vagyok 100%-ig képben veletek kapcsolatban, de mennyire tartjátok jelenleg képesnek a csapatot arra, hogy a Green Bay-t végre elverje valaki a konferencia döntőben? 😊 Mert ha Vick végre formába kerülne, Aso-ék lehuzzák a függönyt hátul, a Sackmesterek pedig ügyködnek, simán fogható lenne számotokra a Sajtfejű brigád.

Bocsánat az OFF-ért, a MNF-on 3 embert kéne Forte-ra állítani és kb. levédekeztétek aa Bearst 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én is nézem a meccset, ez csak természetes, de valószínű az eredménykövetőzés nagyrészt elmarad... Azért remélem lesz okom pár örömujjongás céljából mégis hozzászólni a topichoz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Eagles MNF? Naná, hogy nézem élőben és leszek eredménykövetőzni is. 😊

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
én sztem gép mellől nézem majd, 5 órát aludtam ma félek h az első szünetnél bealudnék. szóval leszek eredménykövetőben 😊
am vmikor összejöhetnénk meccset nézni sugárban, szégyellem magam, hogy még egyikőtökkel se találkoztam élőben 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Nézem én is élőben, de eredménykövetőzni csak keveset fogok, hétvégén elkapott valami betegség és még kifele jövök belőle, úgyhogy gép elé éjjel nemigen ülök majd.
Jó lenne változatosság kedvéért legyőzni a Bearst.


több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Alapvető hogy leszek, eredménykövetőbe is benézek majd, 2 sör bekészítve 😀
Csak reggel meló :S
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Bocsi srácok, hogy csak most jutottam el a fordításig, csak annyi minden hülyeséget kellett csinálnom...

Ma este pedig megpróbálok fenn karistolni, de lehet csak a meccset nézem. Meglássuk még.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vannak fent még gyorsba játékos interjúk blogon: http://philly.blog.hu/2011/11/07/interju_jatekosok_by_desert_eagle_5o
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Szokás szerint leszek.Sörök hűlnek,rágcsa bekészítve(lehet nyugtatókkal kéne készülni)...jöhet a meccs. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Én miután felkelek reggel, akkor kapcsolódok be. Ez kb 3. negyed vége felé lesz. De közben készülődnöm kell melóba is, és lehet a végét nem látom, szóval egészben majd este.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én nézem, alapvető dolog ez, de eredménykövetözni nem biztos, hogy fogok.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hányan maradunk fenn az esti möccsre?Desert Eagle .5o
Én valszeg megnézem mert az ismétlésig úgyse bírnám ki 😊 de ahogy a múltkor is legfeljebb akkor kapcsolódok be az eredménykövetőbe ha már nagyon megyünk vagy épp ha nagyon felidegesítettek, úgyhogy addig próbálom élvezni és igyekszem nektek is meghagyni ezt az élményt nem idegesítve titeket az optimizmusommal 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Hányan maradunk fenn az esti möccsre?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Nagyon jó legújabb Eagles splash paga videó, Bears O-Line tényleg ilyen 😀 http://www.youtube.com/watch?v=3q-UWyLhxOU&feature=player_embeddedDeny
Herremans is ilyen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon jó legújabb Eagles splash paga videó, Bears O-Line tényleg ilyen 😀 http://www.youtube.com/watch?v=3q-UWyLhxOU&feature=player_embedded
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!dande
Tom ellen játsszunk ma? Vagy vasárnap jövő héten? Egyik sem így rémlik nekem. Addig pedig a new yorki barátainknak is lesz két meccse, egyik például a Niners ellen.Deny
Mondjuk szerintem pont verni fogja a Frisco-t is a Giants, már érik nekik egy L. A Pats meg nem csak statisztikailag a leggyengébb passzvédelem, hanem szemre is. 0 passrush, ha Wilfork nem tud átjutni középen akkor semmi nyomás nincs+ ostoba DPI-k tömkelege a secondaryban. És Brady sincs jó formában, 1 jó negyede volt, nyomás nélkül is homályokat dobált néha, 2 int volt, de lehetett volna 4-5 is + nincsenek wideoutok, csak középre lehet dobni (TE, Welker). Én tőlük jelenlegi formátumukban kevésbé tartok mint a Bears-től. Először a Bearsen legyünk túl (szerintem még a Linc-en is esélyesebbek, főleg ha a múltat nézzük), meg az utána következőkön, a Pats úgyis feljavul mire velük játszunk. 😀


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!dande
Tom ellen játsszunk ma? Vagy vasárnap jövő héten? Egyik sem így rémlik nekem. Addig pedig a new yorki barátainknak is lesz két meccse, egyik például a Niners ellen.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!dande
4 éve egy A.J. Feeley-vel majdnem megvertük Őket. Ez mindent elmond róluk. 😀