Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!dande
Tom ellen játsszunk ma? Vagy vasárnap jövő héten? Egyik sem így rémlik nekem. Addig pedig a new yorki barátainknak is lesz két meccse, egyik például a Niners ellen.Deny
Mondjuk szerintem pont verni fogja a Frisco-t is a Giants, már érik nekik egy L. A Pats meg nem csak statisztikailag a leggyengébb passzvédelem, hanem szemre is. 0 passrush, ha Wilfork nem tud átjutni középen akkor semmi nyomás nincs+ ostoba DPI-k tömkelege a secondaryban. És Brady sincs jó formában, 1 jó negyede volt, nyomás nélkül is homályokat dobált néha, 2 int volt, de lehetett volna 4-5 is + nincsenek wideoutok, csak középre lehet dobni (TE, Welker). Én tőlük jelenlegi formátumukban kevésbé tartok mint a Bears-től. Először a Bearsen legyünk túl (szerintem még a Linc-en is esélyesebbek, főleg ha a múltat nézzük), meg az utána következőkön, a Pats úgyis feljavul mire velük játszunk. 😀


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!dande
Tom ellen játsszunk ma? Vagy vasárnap jövő héten? Egyik sem így rémlik nekem. Addig pedig a new yorki barátainknak is lesz két meccse, egyik például a Niners ellen.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!dande
4 éve egy A.J. Feeley-vel majdnem megvertük Őket. Ez mindent elmond róluk. 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van na csak tartok tőle, hogy mi nem fogjuk tudni Brady-t így megfogni és akkor megint komoly hátrányba kerülhetünk. De ok valóban messze van előbb éljük túl a mai meccset, aztán a Cards kötelező!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Andy Reid interjú: http://philly.blog.hu/2011/11/07/andy_reid_interju_het_masodik_felerol
3 koordinátor interjú: http://philly.blog.hu/2011/11/07/interju_koordinatorok_by_moonshiner
5 dolog, ami kell a Bears elleni sikerhez: http://philly.blog.hu/2011/11/07/5_dolog_ami_kell_ahhoz_hogy_legyozzuk_a_bearst
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ne legyünk már ilyenek, hogy a szezon felénél csak az ellenfelek eredményét nézzük. Még nem vagyunk rászorulva, ha innentől nem szopunk ki (amit képtelenségnek tartok, kezdve holnappal/mával), akkor nincs az az isten, hogy ne legyünk ott...
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
4 vereséggel tuti megvan a PO, és nekünk egyelőre csak ennyi van 😛 GB PHI meccset bukják és PO 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Na fiúk bár korai ilyet kijelenteni de tartok tőle most ment el a PO. A WC-ra nehéz lesz szitén odaérni hacsak a Detroit vagy az Atlanta nem produkál nagy összeomlást (szvsz az Atlantának a legkönnyebb a sorsolása) Amit ma nyújtott a Giants az nagyon nagy volt és nem nagyon látom, hogy ki az aki megállíthatja a csoportban őket legfeljebb önmaguk. Még ha mi valami csoda folytán vissza is vágnánk meglepődnék ha a többit hoznánk hiba nélkül akár már holnap lehet bukta és akkor tényleg pápá. Ilyen játékkal a Friscot simán ütik. Ez van ne legyen igazam de nagy csodának kellene történni, hogy ne így legyen.
Azért holnap fly Eagles 😊dande
Tavaly a Meadowlandben 8 perccel a meccsünk vége előtt csoportgyőztesek voltunk. A többit tudjuk...
Sajnos a brutál sorsolás mellett képesek vagyunk balfaszkodni.
De legyen igazad. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na fiúk bár korai ilyet kijelenteni de tartok tőle most ment el a PO. A WC-ra nehéz lesz szitén odaérni hacsak a Detroit vagy az Atlanta nem produkál nagy összeomlást (szvsz az Atlantának a legkönnyebb a sorsolása) Amit ma nyújtott a Giants az nagyon nagy volt és nem nagyon látom, hogy ki az aki megállíthatja a csoportban őket legfeljebb önmaguk. Még ha mi valami csoda folytán vissza is vágnánk meglepődnék ha a többit hoznánk hiba nélkül akár már holnap lehet bukta és akkor tényleg pápá. Ilyen játékkal a Friscot simán ütik. Ez van ne legyen igazam de nagy csodának kellene történni, hogy ne így legyen.
Azért holnap fly Eagles 😊dande
Imádom az optimista hozzáállásodat. Az a híd még áll...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk bár korai ilyet kijelenteni de tartok tőle most ment el a PO. A WC-ra nehéz lesz szitén odaérni hacsak a Detroit vagy az Atlanta nem produkál nagy összeomlást (szvsz az Atlantának a legkönnyebb a sorsolása) Amit ma nyújtott a Giants az nagyon nagy volt és nem nagyon látom, hogy ki az aki megállíthatja a csoportban őket legfeljebb önmaguk. Még ha mi valami csoda folytán vissza is vágnánk meglepődnék ha a többit hoznánk hiba nélkül akár már holnap lehet bukta és akkor tényleg pápá. Ilyen játékkal a Friscot simán ütik. Ez van ne legyen igazam de nagy csodának kellene történni, hogy ne így legyen.
Azért holnap fly Eagles 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady megint kivágta a managert...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823d18d6/article/eagles-rb-mccoy-searching-for-new-agent-new-contract?module=HP11_headline_stackDesert Eagle .5o
Remélem most már végleg 😛
Most sajnálom igazán a Frisco s az Atlanta elleni vereségeket, és azért talán jelzi a csapat erejét és bizakodásra ad okot, hogy nem az ellenen múlott egészen, hogy elbuktuk azokat a meccseket hanem a mi hülyeségeinken is (nem kisebbítve ezzel a Falcons és a Frisco érdemeit), úgyhogy holnap hajrá előre verni kell a Macikat.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shady megint kivágta a managert...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823d18d6/article/eagles-rb-mccoy-searching-for-new-agent-new-contract?module=HP11_headline_stackDesert Eagle .5o
hát tényleg Shady a csávó 😀
Pedig olyanokat lehetett olvasni, hogy elindultak a tárgyalások a csapat és közte.
Lehet, h Rosenhaus le akarta húzni a FO-t és Shady-nek ez nem tetszett. 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Shady megint kivágta a managert...
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823d18d6/article/eagles-rb-mccoy-searching-for-new-agent-new-contract?module=HP11_headline_stack

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A heti szerkesztői tippek is láthatóak már a blogon.
http://philly.blog.hu/2011/11/06/9_heti_tippek

tegyétek meg ti is a tippjeiteket.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Kyle DeNincszero0
Van de(r) Sar 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
OFF
Találtam egy kifejező fotót Romoról, úgyhogy feltuningoltam 1-2 partykellékkel 😊 Gondoltam megmutatom Nektek is, ha egyvalakinek okoz egy kis derültséget már megérte 😊 ( talán nem is annyira offtopic a rivális franchise QB-ja 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Mondjuk lehetett vna mást is kibaszni,de elfogadható...mert ha kiesne Watkins még oda is befér Herremans.(szélre meg menne Justice)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kyle DeNincszero0
Még szerencse hogy egyre jobb Danny Wat-kincs
több mint 12 éve
zero0 333
Kyle DeNincs
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
EaglesInsider tweet: DE Brandon Graham has been activated to the 53-man roster. OG Kyle DeVan has been released.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hogy kéne? nem is fogunk puntolni 😀Attis
jó azt nem kalkuláltam bele, hogy Vick dobálni fogja az intiket, Shady pedig elkezd fumble-zni 😀Bébé
Kezdesz vetekedni Deny optimizmusával 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ok,hogy nem 100%-os még,de úgy tudom van egy olyan szabály ,hogy ha vki PUP-ról elkezd edzeni akkor 3 hét után aktívnak kell lennie vagy IR.Parker sem edzett így jönnie kéne ha csak limitáltan is.Greengo
Azt mindenesetre kizárta Graham, hogy IR-re megy. (Igaz azt is mondta h 6 hónap alatt rendbe jön)
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
The Eagles have until Sunday to decide whether they want to activate Brandon Graham (reserve/PUP, knee) for Monday Night Football.
At the time, it was questionable whether Graham even needed to be placed on the PUP list, but it's now becoming apparent that he's still not 100 percent. He'll be worked in initially before seeing any sort of significant playing time, assuming they decide to activate him on Sunday. A first-round pick last season, Graham projects as a situational pass rusher for an Eagles team that ranks 26th in the NFL in sacks.

Ok,hogy nem 100%-os még,de úgy tudom van egy olyan szabály ,hogy ha vki PUP-ról elkezd edzeni akkor 3 hét után aktívnak kell lennie vagy IR.Parker sem edzett így jönnie kéne ha csak limitáltan is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
hogy kéne? nem is fogunk puntolni 😀Attis
jó azt nem kalkuláltam bele, hogy Vick dobálni fogja az intiket, Shady pedig elkezd fumble-zni 😀Bébé
hééééééé😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
hogy kéne? nem is fogunk puntolni 😀Attis
jó azt nem kalkuláltam bele, hogy Vick dobálni fogja az intiket, Shady pedig elkezd fumble-zni 😀