Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aludtam egyet a győzelemre, még mindig kegyetlenül örülök neki, de azért egy Bears elleni vereség után semmit nem ér majd ez.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az érződik, hogy nekünk sokat számít futunk e az eredmény után vagy diktálhatjuk a játékot. Fordított esetben könnyen lehet, hogy megint belehajszolódik Vick a nagy játékokba jön a TO és akkor szívunk. Sztem érdemes lenne minden meccsen kezdeni szépen így felépíteni a driveot és lehet nyugodtan játszani. Ha a Macik O fala nem fog ki jó napot akkor van esélyünk jövőhéten a Cardsot meg nem kérdés hogy verni kell hacsak Kolb nem ellenünk akarja megmutatni hiba volt elengedni. Ja és akkor már utána nyilatkozhatja Reid már pozitív a mérleg 😛 S aztán a Giants meccs elvileg összejöhet, hogy mindketten 5-4-l állunk de még ez messze van

Esetleg a Tyt-n kívül nem lehetne máshonnan megtalálni a meccset vagy felrakni vhogy a blogra? A Bengl-s topicban vhogy általában megoldják, hogy elérhető legyen.Kár, hogy már a my2p fórum része ahol fenn voltak a meccsek ily módon nem elérhető.

Köszidande
Már hogyne lenne elérhető. Csak más címe van.

Nagyon nagyon köszönöm 😀 😀 😀

http://forum.wiziwig.eu/forums/67-Downloads?s=de04da6299803c9feca3cc364f0c7f27Shawn84
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért az érződik, hogy nekünk sokat számít futunk e az eredmény után vagy diktálhatjuk a játékot. Fordított esetben könnyen lehet, hogy megint belehajszolódik Vick a nagy játékokba jön a TO és akkor szívunk. Sztem érdemes lenne minden meccsen kezdeni szépen így felépíteni a driveot és lehet nyugodtan játszani. Ha a Macik O fala nem fog ki jó napot akkor van esélyünk jövőhéten a Cardsot meg nem kérdés hogy verni kell hacsak Kolb nem ellenünk akarja megmutatni hiba volt elengedni. Ja és akkor már utána nyilatkozhatja Reid már pozitív a mérleg 😛 S aztán a Giants meccs elvileg összejöhet, hogy mindketten 5-4-l állunk de még ez messze van

Esetleg a Tyt-n kívül nem lehetne máshonnan megtalálni a meccset vagy felrakni vhogy a blogra? A Bengl-s topicban vhogy általában megoldják, hogy elérhető legyen.Kár, hogy már a my2p fórum része ahol fenn voltak a meccsek ily módon nem elérhető.

Köszidande
Már hogyne lenne elérhető. Csak más címe van.

http://forum.wiziwig.eu/forums/67-Downloads?s=de04da6299803c9feca3cc364f0c7f27
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az érződik, hogy nekünk sokat számít futunk e az eredmény után vagy diktálhatjuk a játékot. Fordított esetben könnyen lehet, hogy megint belehajszolódik Vick a nagy játékokba jön a TO és akkor szívunk. Sztem érdemes lenne minden meccsen kezdeni szépen így felépíteni a driveot és lehet nyugodtan játszani. Ha a Macik O fala nem fog ki jó napot akkor van esélyünk jövőhéten a Cardsot meg nem kérdés hogy verni kell hacsak Kolb nem ellenünk akarja megmutatni hiba volt elengedni. Ja és akkor már utána nyilatkozhatja Reid már pozitív a mérleg 😛 S aztán a Giants meccs elvileg összejöhet, hogy mindketten 5-4-l állunk de még ez messze van

Esetleg a Tyt-n kívül nem lehetne máshonnan megtalálni a meccset vagy felrakni vhogy a blogra? A Bengl-s topicban vhogy általában megoldják, hogy elérhető legyen.Kár, hogy már a my2p fórum része ahol fenn voltak a meccsek ily módon nem elérhető.

Köszi
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Hát szóhoz sem jutok. Még szerencse, hogy a győzelmet (pláne az ilyet) nem kell megmagyarázni. Mindenesetre megérte virrasztani!
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

Úgy érzem ebben a szezonban most volt az a meccs amikor azt éreztem, h mégsem olyan szar a helyzetünk. Nem élem bele magam, de szerintem kellett az a 4 vereség, hogy felpofozza a csapatot. Remélem most már mindig ilyen határozottan és keményen fognak játszani.
Vick tegnap nagyon pontosan passzolt, én elégedett voltam mindennel, egyedül az O# fal munkájában éreztem egy kevés hanyagságot, vagy inkább szervezetlenséget, ha passz prot. volt szó, sok sacket kaptunk. De kárpótol az, hogy vick nem sérült le, nyertünk, a futásaink pedig félelmetesek, úgy hogy nem futó csapat vagyunk!
Nekem Shady játéka olyan szinten tetszik, hogy én őt tartom a csapat O# MVP-jének, jó lehet a QB poszt egy főleg passzokból élő csapatnál fontosabb, de ez az én személyes érzésem.

Védelemből örültem, hogy Cole vissza jött, Graham-et várom, Aso szépen leszedte azt a droppot, jók voltunk, az az 1 TD meg belefért. Ha nem is voltak T.O.-ek akkor is azt hoztuk amit kell és ennyi pont elég is volt, nekem mondjuk kicsit hiányzott volna 1-2 Forced Fumble vagy még 1 inti Sámueltől, vagy Allentől... de nem akarok telhetetlen lenni.

Megérdemelt győzelemnek érzem, nem szerencsén múlott. Jó game volt!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is néztem, még ha nem is írogattam eredménykövetőbe. Zseniális meccs volt. Éreztem, hogy most valami nagyot fogunk alkotni, de erre azért nem számítottam. Végre úgy játszott a csapat ahogyan azt kell. Voltak benne hibák dögivel azért (Ware 4 sackje csak azért nem zavar mert nálam van Fantasyben 😀 ). Idén Vick több meccsen is 400 yard körül passzolt meg futkározott is jó néhányat, de én azt mondom, hogy ezen a meccsen nyújtotta a legjobb játékát eddig. Shady meg eddig is kedvenc volt, ezután még inkább. (hétfőtől ő is nálam van Fantasyben 😊 ). Aso megint azt a játékot hozta amit Oaklandben is, és végre úgy néz ki sikerült beilleszkednie a csapatjátékba. Dez Bryant- ról még annyit, hogy egyetemen bírtam, mikor Dallas - i Cowboy lett akkor már nem annyira, az éjszaka óta meg utálom. Ő egy kibaszott T: O: klón. Szarul játszik, és csak a pofáját járatja. Még szerencse, hogy ellenünk 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gyors értékelés Eagles meccsről: http://philly.blog.hu/2011/10/31/meccs_utan_roviden

Aki a #1 run D-t 185 yardra megfutja, ráadásul ilyen fontos meccsen, az tényleg méltó utóda Westynek (+ne felejtsük dicsérni az O falat se). Régóta vártunk már egy ilyen meccsre Celektől. JJ és Eric Allen előtt jobb meccsel nem is lehetett volna tisztelegni.
Legjobbkor jött egy ilyen magabiztos győzelem, a Bears ellen kell az önbizalom.BleedingGreen
Bizony a fal is nagy munkát végzett.Mondjuk most voltak fent a legjobb összeállításban.
Most nézem:
Possession: 42:09(Phi) 17:51(Dal) :o 😊Greengo
Szerintem pont ez volt a győzelem oka, mármint a ToP, de a fenti linkben utalok erre.
Egyébként Reid szavait idézem, nyertünk, de még a mérleg nem pozitív.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Aki a #1 run D-t 185 yardra megfutja, ráadásul ilyen fontos meccsen, az tényleg méltó utóda Westynek (+ne felejtsük dicsérni az O falat se). Régóta vártunk már egy ilyen meccsre Celektől. JJ és Eric Allen előtt jobb meccsel nem is lehetett volna tisztelegni.
Legjobbkor jött egy ilyen magabiztos győzelem, a Bears ellen kell az önbizalom.BleedingGreen
Bizony a fal is nagy munkát végzett.Mondjuk most voltak fent a legjobb összeállításban.
Most nézem:
Possession: 42:09(Phi) 17:51(Dal) :o 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Aki a #1 run D-t 185 yardra megfutja, ráadásul ilyen fontos meccsen, az tényleg méltó utóda Westynek (+ne felejtsük dicsérni az O falat se). Régóta vártunk már egy ilyen meccsre Celektől. JJ és Eric Allen előtt jobb meccsel nem is lehetett volna tisztelegni.
Legjobbkor jött egy ilyen magabiztos győzelem, a Bears ellen kell az önbizalom.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Boys 2000 óta nem engedett játékost 185 futott yardig. Aztán jött Shady 😊
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Elkentük a tehenészek száját!
EZ CSAPATMUNKA VOLT!
Shady cereer high!185 yard 2 TD.Eszméletlen!D# nagyon rendben volt.O# kicsit kiengedett a végére,de már nagy volt az előny.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nincs is ennél szebb, 34-7 az ősi rivális ellen, Reid megnyert 2 challange-t is mi kell még? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na fiúk ez álomszép volt mást most nem is kívánok hozzáfűzni majd a szakik leírják. A Bears ellen ha hasonlóan türelmesen játszunk és még jobban odaérünk Cutlerre akkor az is meg kell, hogy legyen. Szép hét lesz 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jelentkezzen, aki egy percig hitt egy ilyen sima winben? 😀

Shady MVP!!!!!

bővebben hamarosan 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
vezet a MIA a NYG ellen, de szép lenne... nem is folytatom. mert nem lesz. 😀eaglesmcnabb
többször ne írj be ilyet, azonnal beírásod után életre keltek ezek a nyújorkiak :/Deny
4. negyed elbaszott volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
vezet a MIA a NYG ellen, de szép lenne... nem is folytatom. mert nem lesz. 😀eaglesmcnabb
többször ne írj be ilyet, azonnal beírásod után életre keltek ezek a nyújorkiak :/
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sziasztok, én is leszek, 01:10-től fent vagyok 😀
Rossz volt, hogy múlt héten nem volt meccs :SGege55
de egy hét kivételével mostantól február első hetéig mindig lesz Eagles meccs
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok, én is leszek, 01:10-től fent vagyok 😀
Rossz volt, hogy múlt héten nem volt meccs :S
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nagyon izgulok. Fenn leszek, lehet eredményt is követek, mármint fórumon.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
vezet a MIA a NYG ellen, de szép lenne... nem is folytatom. mert nem lesz. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabb
Csak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
😂Wyatt
Egy igazi Eagles Fan. Jó előérzetem van, optimista vagyok tehát csúnyán leszopunk 😂 😂
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabb
Csak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
Én is optimista vagyok és ez azért nem szokott túl sokszor megcsalni. A beharangozó egyébként jó lett, bár újdonságot én nem találtam benne 😊 Jó lenne Romot megint belekergetni a sok hülyeségbe és akkor dobhatna 4 intit. Most Asot várom nagyon jónak, de Allen is szerintem jó lesz, illetve TE játékunktól fejlődést várok.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabb
Csak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
😂Wyatt
Ez mindig így van. Bills-Giants-Falcons ellen győzelmet vártam, mind lose. Redskins ellen vereséget, nyertünk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a védelemnek kell hoznia a meccset. Nem tudom, de olyan érzésem van hogy kurva jó lesz a Defense! 😊eaglesmcnabb
Csak third down esetén is jól menjen védelemnek 😀
Amúgy valamiért optimista vagyok, és túl nagy a csend a túloldal háza tájáról, ergo nagyon ki fogunk kapni 😕Deny
😂