Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
kurt tényleg ennyire vallásos?Janek
Mint a csapat 85%-a. De Kurt elégé, asszem neki is van twittere, ő is állandóan ilyet tweetel. De Graham, Vick vagy anno Teo is minden nap megköszönte az Úrnak, hogy újabb nap virradt meg stb.Deny
Meg azt hiszem Chaney volt az, aki régebben minden egyes napot vmilyen bibliai idézettel indított.
De sztem Avant a legvallásosabb mind közül. (ha lehet ilyet mondani)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
kurt tényleg ennyire vallásos?Janek
Mint a csapat 85%-a. De Kurt elégé, asszem neki is van twittere, ő is állandóan ilyet tweetel. De Graham, Vick vagy anno Teo is minden nap megköszönte az Úrnak, hogy újabb nap virradt meg stb.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
kurt tényleg ennyire vallásos?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Közkívánatra!!!!!

Philly blog linkelés következik! Elsőnek Mike Shanahan tegnapi interjúja meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/17/merkozes_utan_mike_shanahan_by_kandramar
Aztán a három labdát is leszedő Kurt Coleman http://philly.blog.hu/2011/10/17/merkozes_utan_kurt_coleman_by_moonshiner
Majd a QB, Vick: http://philly.blog.hu/2011/10/17/merkozes_utan_mike_vick_by_moonshiner
Végül további játékosoké (Jenkins, Schmitt, DeSean, Kelce, Watkins😊 http://philly.blog.hu/2011/10/17/merkozes_utan_jatekosok_by_moonshiner
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
hehe azért tegnap csak 51-en nézték meg a Toddos vidit most már 75. Páran azért megnéztétek, jólvan, helyes 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azért már várom a nyilatkozatot Andytől vagy JC-től, hogy annyira jók voltunk, 2 TD-n belül tartottuk a skinst, alig tudtak futni, ergo minek ide akárki, főleg LB, pláne DJ Williams. Mer a daginak mindig igaza van. :/skizofita
Castillo süket szövegét már meghallgattam.Elmondta mennyire jó fej ez a Coleman,hogy visszaszerezve a kezdő helyét,hogy meghálálta a bizalmat...blabla.Mondjuk azt nem mondhatja,hogy mekkora lúzer,hogy nem vette észre az embert és vkinek szólnia kellett,hogy tegye be a kezdőbe. 😀Greengo
Kezdett ő a szezon elején, csak valamiért FS poszton. Azért 6 meccs után csak kiderül amit már eddig Castillon kívül mindenki tudott, hogy Allen FS, Coleman SS és jól tudnak játszani a saját posztjukon.Mi lett volna ha a TC elejétől ez van?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Azért már várom a nyilatkozatot Andytől vagy JC-től, hogy annyira jók voltunk, 2 TD-n belül tartottuk a skinst, alig tudtak futni, ergo minek ide akárki, főleg LB, pláne DJ Williams. Mer a daginak mindig igaza van. :/skizofita
Castillo süket szövegét már meghallgattam.Elmondta mennyire jó fej ez a Coleman,hogy visszaszerezve a kezdő helyét,hogy meghálálta a bizalmat...blabla.Mondjuk azt nem mondhatja,hogy mekkora lúzer,hogy nem vette észre az embert és vkinek szólnia kellett,hogy tegye be a kezdőbe. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Azért már várom a nyilatkozatot Andytől vagy JC-től, hogy annyira jók voltunk, 2 TD-n belül tartottuk a skinst, alig tudtak futni, ergo minek ide akárki, főleg LB, pláne DJ Williams. Mer a daginak mindig igaza van. :/

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
OFF:Átvehető Kzol fantasy csapata ha kell vkinek mert Ő nem foglalkozik már vele.Jelentkezni nála vagy a fantasy topicban lehet. http://fantasy.nfl.com/league/526574/team/19


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Győzelmünk tiszteletére linkelek egy videót csapatunk legjobb LT-ről, RT-jéről és LG-ről.
http://www.youtube.com/watch?v=rxvRExdpwCQeaglesmcnabb
Remélem ordítottál, amikor Atogwe akkora pancakeket kapott tőle, hogy csak ne. BGN-en külön fenn van, ha nem rémlene 😀Deny
rémlik. : http://www.youtube.com/watch?v=QtLk72SY4l0&feature=player_embedded#!
amúgy a meccs 2. playe előtt is ordítottam csak más okból 😀

Castillo egyből mekkora király, elfelejtette az elmúlt 5 meccsünket? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meccs után öltözőbeli örömködés, kb. látszik mi szabadult ki a győzelemmel a srácoból: http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/From-The-Locker-Room/e94afdd8-1afc-437e-aaec-64801be8349a
Vick kameralopása meg 😀😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Győzelmünk tiszteletére linkelek egy videót csapatunk legjobb LT-ről, RT-jéről és LG-ről.
http://www.youtube.com/watch?v=rxvRExdpwCQeaglesmcnabb
Remélem ordítottál, amikor Atogwe akkora pancakeket kapott tőle, hogy csak ne. BGN-en külön fenn van, ha nem rémlene 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Győzelmünk tiszteletére linkelek egy videót csapatunk legjobb LT-ről, RT-jéről és LG-ről.
http://www.youtube.com/watch?v=rxvRExdpwCQ

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Max 1 snapet lehetett fenn, múlthéten is annyit volt. Futni biztosan nem futott, passz se ment felé.Deny
Pazarlás, na de majd a playoffban 😀Shawn84
Csak egy éves szerződést kötött velünk 😀somebody08
OWNED

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
R. Brown játszott tegnap egyáltalán?!Emlékezetem szerint nem nagyon lépett pályára..zsojti
Max 1 snapet lehetett fenn, múlthéten is annyit volt. Futni biztosan nem futott, passz se ment felé.Deny
Pazarlás, na de majd a playoffban 😀Shawn84
Csak egy éves szerződést kötött velünk 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
R. Brown játszott tegnap egyáltalán?!Emlékezetem szerint nem nagyon lépett pályára..zsojti
Max 1 snapet lehetett fenn, múlthéten is annyit volt. Futni biztosan nem futott, passz se ment felé.Deny
Pazarlás, na de majd a playoffban 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
R. Brown játszott tegnap egyáltalán?!Emlékezetem szerint nem nagyon lépett pályára..zsojti
Max 1 snapet lehetett fenn, múlthéten is annyit volt. Futni biztosan nem futott, passz se ment felé.
több mint 12 éve
Moonshiner 32
R. Brown játszott tegnap egyáltalán?!Emlékezetem szerint nem nagyon lépett pályára..zsojti
Én sem emlékszem rá. Gondolom a múltkori red zone-improvizációja miatt Reidék kevésbé bíznak benne, és inkább Lewist preferálják helyette.
több mint 12 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
R. Brown játszott tegnap egyáltalán?!Emlékezetem szerint nem nagyon lépett pályára..
több mint 12 éve
Moonshiner 32
ráadásul délután már interjúk is lesznek, köszönhetően Owen Schmitt egyetlen magyar rajongójának 😀Deny
Bár néhány jó, és néhány kevésbé jó blokkon kívül túl sokat nem láthattunk tőle, én tudom, hogy az egész W mögött ő állt! 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megvan az a rohadt win, tök mindegy szinte hogyan, de ez kellett mentálisan. 1-5 után nem lett volna visszaút, így van, bye week jön, majd három hazai meccs, amiből 3-at hozni kell, ellenfelektől függetlenül! (Igen, akkor is ezt mondanám, ha a Packers, Pats, Lions trió érkezne)
Kurt Coleman óriásit játszott, nem semmi mesterhármas, ritka az ilyen safetytől, de erről majd blogon. Támadófal túlélte meccset, igaz egyszer Vick le kellett, hogy menjen, de ilyen erős REdskins front seven ellen ez nem csoda. Youngot egyelőre felesleges szídni, picket dobott, ráadásul ergya dobással, de ez egy play volt.
Bővebben hamarosan blogon, ráadásul délután már interjúk is lesznek, köszönhetően Owen Schmitt egyetlen magyar rajongójának 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na mi ez a nagy csend a múlt héten ilyenkor már press konfok voltak meg ki mit mondott meg stb ment szöveg 😛 ? Egyébként sejtettem, hogy így lesz. Elnézve a tegnapi eredményeket, látva a azt, hogy a Dallas is, hogy megszorongatta idegenben a Patst-t, elég jó védelemmel megfogva Brady-t, azért még nehezebb dolgunk lesz mint gondoltam (ha volt is lehetőségem 1-4 után reménykedni 😊 ). Ilyen kihagyások nem fognak beleférni, muszáj lesz 25-30 pont körül felpakolni a táblára mert meglepődnék ha ennyivel mindig megúsznánk. Egy jó hír van: Vick vasárnap biztos nem dob INTet 😛
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
győzelem!

Csak a második félidőt láttam hát mit mondjak róla...

VY egy csőd volt.
shady egy isten és coleman keze is elsült
drc sem volt rossz bár néha lemaradt
Babin idén eddig minden meccsen élmény nekem.

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Megköszönhetjük a D-nek. Megállítottuk az erős Skins futójátékot és a screeneket. Ez adta meg egyáltalán a lehetőséget a nyerésre. Nem hittem volna, hogy 20 ponttal megnyerhetük a meccset. 5 meccs kellett, hogy Castillo rájöjjön, hogy Coleman SS, Allen FS. Viszont a jövőben még jobban kell játszani, mert nem minden héten játszunk Rexy ellen.

Az O a második félidőben ergya volt, 0 pont :o A Skins D azért a top D-k közé tartozik, de azért ez a 2. félidő sovány volt. Az utolsó drive-ért viszont dícséret Shadynek (neki az egész meccsért) és a falnak.

Önbizalom növelőnek jó ez a meccs a bye előtt, mert 3 hazai meccs jön, és otthon 5-6 meccs óta elég gyalázatosak vagyunk.BleedingGreen
Ma jók voltak.Justice is!Bye után visszatérhet Peters és akkor Herremans is a helyére kerülhet.Greengo
Todd-ot kéne klónozni, nem lenne gondunk. Remélem visszatér LG-ba. OT-ben sem rossz, de mindenki játsszon azon a poszton, ahol a legjobb.


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Megköszönhetjük a D-nek. Megállítottuk az erős Skins futójátékot és a screeneket. Ez adta meg egyáltalán a lehetőséget a nyerésre. Nem hittem volna, hogy 20 ponttal megnyerhetük a meccset. 5 meccs kellett, hogy Castillo rájöjjön, hogy Coleman SS, Allen FS. Viszont a jövőben még jobban kell játszani, mert nem minden héten játszunk Rexy ellen.

Az O a második félidőben ergya volt, 0 pont :o A Skins D azért a top D-k közé tartozik, de azért ez a 2. félidő sovány volt. Az utolsó drive-ért viszont dícséret Shadynek (neki az egész meccsért) és a falnak.

Önbizalom növelőnek jó ez a meccs a bye előtt, mert 3 hazai meccs jön, és otthon 5-6 meccs óta elég gyalázatosak vagyunk.BleedingGreen
Ma jók voltak.Justice is!Bye után visszatérhet Peters és akkor Herremans is a helyére kerülhet.


E-A-G-L-E-S EAGLES !