Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DJ Williamsre mennyi az esély?Csak pletyka vagy van vmi hivatalos?Nagyon kéne de Redskins ellen még ugyse játszana, bye week alatt meg be lehetne épitenikorodiati
Pletyka, nem valószínű, hogy lenne igazságtartalma
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
DJ Williamsre mennyi az esély?Csak pletyka vagy van vmi hivatalos?Nagyon kéne de Redskins ellen még ugyse játszana, bye week alatt meg be lehetne épiteni
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DJ Williams dologban ma is van pletyka, 3. vagy 4. kör környékéért hoznánk elvileg.
Aso meg nyilatkozott, közölte, a cél a 12-4. Lenne igaza 😀 Bár én is most írok egy pozitív hangvételű dolgot, közel hasonló végkifejlettel 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Raiders 2012-es 7. kört meg előreláthatólag 2013-as 5. kört adott, ami Curry jó játéka esetnén még lehet nagyobb értékű is. ennyit nekünk is simán megért volna.Shawn84
mert Curryvel ki lettetek volna segítve? nem viccből lett eladva, holott 1/4 volt..
többet értetek volna még akkor is, ha a most visszavonult Dhani Jonesot hozzátokStez
Olcsó volt és még mindig jobb mint a mostani LB-ink, Chaney kivételével. Ő Oaklandben jobban fog játszani biztos vagyok benne. A mi 2sémánkba" ami ugye nem igazán van meg maximum annyit tudott volna mint Seattleben.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Raiders 2012-es 7. kört meg előreláthatólag 2013-as 5. kört adott, ami Curry jó játéka esetnén még lehet nagyobb értékű is. ennyit nekünk is simán megért volna.Shawn84
mert Curryvel ki lettetek volna segítve? nem viccből lett eladva, holott 1/4 volt..
többet értetek volna még akkor is, ha a most visszavonult Dhani Jonesot hozzátok

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis játékos írás, Eagles draft előretekintő 2012. Egyetemi guruk szóljanak, ha baromságot írtam volna http://philly.blog.hu/2011/10/13/draft_eloretekintes_eleg_koran
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor már hivatalos,hogy szar a védelmünk.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt olvasható Andy Reid interjúja hétfőről http://philly.blog.hu/2011/10/13/merkozes_utan_andy_reid_by_kandramar
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amúgy Aso annyira jó volt héten, hogy nem is dobtak rá.
Deny
egy facemasket azért így is összehozott egy first downért

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
"Source close to the Eagles and Broncos trade talks for D.J. Williams says talks have been ongoing since this morning."
Williams legalább tud szerelni, ezzel már rögtön atomkirály lenne nálunk. De még egy DUI és mehet eltiltásra.
Viszont ő se tudná megakadályozni, hogy az offense ötösével szórja a turnovereket, meg hogy DRC ne sétálgasson rendszeresen a playek alatt. Upgrade lenne, de nem oldana meg mindent.BleedingGreen
Ligaszinten top10 LB, óriási upgrade lenne, ez nyilvánvaló. Az offense problémáit nem oldaná meg, de a defensen segítene szerintem. (bár azon Castillo kirúgása segítene a legtöbbet 😀)

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Raiders 2012-es 7. kört meg előreláthatólag 2013-as 5. kört adott, ami Curry jó játéka esetnén még lehet nagyobb értékű is. ennyit nekünk is simán megért volna.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
"Source close to the Eagles and Broncos trade talks for D.J. Williams says talks have been ongoing since this morning."
Williams legalább tud szerelni, ezzel már rögtön atomkirály lenne nálunk. De még egy DUI és mehet eltiltásra.
Viszont ő se tudná megakadályozni, hogy az offense ötösével szórja a turnovereket, meg hogy DRC ne sétálgasson rendszeresen a playek alatt. Upgrade lenne, de nem oldana meg mindent.


több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mangini 3-4-es védelemhez ért igazán. Minek ő ide? Shawn84
Hálistennek a Raiders elvitte Curryt, nem hiányzott most egy "very talented" első körös bust. Már csak ő és Mangini kellett volna, hogy teljes legyen az utazó cirkusz 😊

Ki kell használni a következő draftot is, hogy a jobb felhozatalból elhozzunk egy 4-3-as top LB prospectet. Most az egyszer erőltessék meg magukat és ismerjék be, hogy a LB sor is fontos része a védelemnek (OMG, hogy ezt kell leírni). Könyörgöm ne az 5-7. körökben hozzunk megint 5 felejthető embert. Attól félek, ha a LB sor esetleg elkezd normálisabban játszani, akkor Reidék az év végén teljes megelégedéssel konstatálják majd, hogy sok jó fiatal LB-nk van, nem kell draftolni senkit (majd hozunk helyette egy 30 éves fullbacket a 2. körben 😀 ).


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mangini 3-4-es védelemhez ért igazán. Minek ő ide? College fociból pl Nort Carolinából lehetne hozni DC-t. Van ott nem egy igen jó szakember.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ránéztem a sorsolásunkra.
Ha akarunk még vmit akkor 2 L fér még bele az is csak AFC csapattól(Pats,Jets). 😐Greengo
a Jetstől nem. igazándiból nincs más dolgunk mint megnyerni az 5 csoportrivális elleni meccset, valahogy pozitív mérleggel rendelkezni és imádkozni hogy hogy a többi NFC East csapat szopjon... és sima PO 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jarrett és Kurt Coleman küzd a kezdő helyért Page helyére Reid szerint, Allen meg marad kezdő.

Amúgy Aso annyira jó volt héten, hogy nem is dobtak rá.

Elvileg Eric Manginit megkerestük, de ő elutasította a védelmi segítői állást. Korábban ugye HC is volt (Jets, Browns), most pedig ESPN play elemző, ha jól tudom, azt mondta, egyelőre ez tetszik neki, nem akar edzői állást. Persze, Reid tagadja az egész ilyet.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
mi mindent tudunk csak két dolgot nem:
nyerni
beismerni,hogy hibáztunk

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A vezetőség cáfolta a konzultánsos értesülést, szóval simán lehet, hogy keresnek valakit, de csak akkor válik egészen biztossá, ha Reid is tagadja😀

Amúgy én nem csak azért remélem, hogy feltámadunk és elcsípjük a rájátszást, mert illene, hanem azért, mert ha az első tízben draftolunk, Reid kitrédel és addig cserélget, amíg végül mienk lesz az összes hetedik körös pick (kivéve a conditional pickeket, amik ugye nem cserélhetők), ahol hozunk 5 LB-t meg 27 DE-t😀somebody08
Sztem még a hatodik körből is elhozna 10-15 picket 😊 így tudnánk draftolni, WR-t és RB-t akit cutolhatunk 😀
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
A vezetőség cáfolta a konzultánsos értesülést, szóval simán lehet, hogy keresnek valakit, de csak akkor válik egészen biztossá, ha Reid is tagadja😀

Amúgy én nem csak azért remélem, hogy feltámadunk és elcsípjük a rájátszást, mert illene, hanem azért, mert ha az első tízben draftolunk, Reid kitrédel és addig cserélget, amíg végül mienk lesz az összes hetedik körös pick (kivéve a conditional pickeket, amik ugye nem cserélhetők), ahol hozunk 5 LB-t meg 27 DE-t😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ránéztem a sorsolásunkra.
Ha akarunk még vmit akkor 2 L fér még bele az is csak AFC csapattól(Pats,Jets). 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A fórum csapata egy szakértőkből álló bizottságot fog felállítani, aminek feladata Castillo padavan mesterré tanítása.Shawn84
Én vállalom, hogy különálló sith lovag leszek, akivel megküzdhet Juan és egy lúzerhez méltóan elbukhat. Egyébként így gondolkodva, támadófalunk se volt sose átlag felett (na, jó, de! de ezer éve), ezért még előléptetése sem volt jogos.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A fórum csapata egy szakértőkből álló bizottságot fog felállítani, aminek feladata Castillo padavan mesterré tanítása.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
9 db bűnbakot találtam hétvégi vereséget követően. Elég kritikus http://philly.blog.hu/2011/10/11/bunbakok_949 #phillyblog


Apeszos: lehet elég negatív lett, de elég búskomoran látom a helyzetét a csapatnak, de az a durva, mégis bizakodók ezerrel, mert potenciál ott van bennünk.

Nagy verés amúgy lehet 10 pontos is, ha játékban lófaszok vagyunk és csak találtunk 1-1 szar punt után mondjuk pontot (Rocca Eagle még 😛)
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Biztos forrásból tudom,hogy állítólag a mi fórumunk keltette fel az érdeklődésüket, és innen akarnak tanácsadót... 😊tûzoltó
Ha én lennék a DC, és a Maddenben S-et nyomva a gép által kínált sémákat hívnám rendre, akkor is jobb lenne a védelem. Egy biztos nem tennék zsebre amit kapnának tőlem ha rosszul szerelnek 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!