NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
"Szerencse",hogy a skins nem blitzel sokat...

több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Herremans LT lesz, RT-be meg újra eljön az Igazság pillanata, Vick-nek hosszú délutánja lesz.Jó lenne már egymás után két meccsen ugyanazzal a támadófallal felállni, mert ez így nehéz.Szegény Herremans-t meg ide-oda rakosgatjuk épp mire megszokta ezt most az igen erős Redskins D ellen úl pozicióba kerül.Reméljük ezt is megoldja, igazi joker már lassan csak center nem volt, de eddig szerintem mindenhol elfogadhatót nyújtott.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Én csak a gondolatod első felével értek egyet sajnos.

Szerintem 3 ilyen futóval mint akik most a skinsnél vannak sima zakó lesz nekünk sajna.
Nektek meg szoros vereség néz kiJanek
Ellentétes sorsa van a két csapatnak. nekünk minden,nektek semmi sem sikerült. Sztem ez ma megfordul. Valamiért nem érzem a Redskinst olyan erős csapatnak,lehet amiatt,hogy keveset látom őket.Bazzani
Nálatok,hogy minden sikerül azért az durva. Ott vannak a sérülések az minden csak nem szerencse. az 5 meccsen jobbak voltatok mint csapat és a megvert ellenfelek bizony gyengébbek most mint a lions.

Nálunk meg ez nem a szerencsétlenség hanem egyszerű tény,hogy szétfutnak minket és a végére a csapat elfárad szellemileg is és fizikailag is ezért van a rengeteg hiba és TO.

Szomorú az,hogy nem látni azt a megoldást ami ezen segítene...hacsak nem javul fel a run d akkor siralmas lesz a szezon nálunk.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tippek a hétre: 6. heti Eagles szerkesztői tippek: http://philly.blog.hu/2011/10/16/6_heti_tippek

Deny
Hatalmas off,de nagyon (túlságosan) bíztok a Lionsban.
Nem olyn egyértelmű az...
Hatalmas on.
Most először nem érzem,hogy nyertek. Úgyhogy akkor tuti nyertek. 😀Bazzani
Őszinte leszek, nem bízok bennetek nagyon, de a 49erst se tartom 5-1 erősségűnek 😀 Nálam, és tényleg így volt, egy pénzérmét dobtam fel.
Amúgy én vereséget várok, de ilyet nem tippelek magunk ellen sose 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én csak a gondolatod első felével értek egyet sajnos.

Szerintem 3 ilyen futóval mint akik most a skinsnél vannak sima zakó lesz nekünk sajna.
Nektek meg szoros vereség néz kiJanek
Ellentétes sorsa van a két csapatnak. nekünk minden,nektek semmi sem sikerült. Sztem ez ma megfordul. Valamiért nem érzem a Redskinst olyan erős csapatnak,lehet amiatt,hogy keveset látom őket.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Én csak a gondolatod első felével értek egyet sajnos.

Szerintem 3 ilyen futóval mint akik most a skinsnél vannak sima zakó lesz nekünk sajna.
Nektek meg szoros vereség néz ki

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tippek a hétre: 6. heti Eagles szerkesztői tippek: http://philly.blog.hu/2011/10/16/6_heti_tippek

Deny
Hatalmas off,de nagyon (túlságosan) bíztok a Lionsban.
Nem olyn egyértelmű az...
Hatalmas on.
Most először nem érzem,hogy nyertek. Úgyhogy akkor tuti nyertek. 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Fejben írtam egy képzeletbeli J.C riportot.

-Mit gondol miért nem tudnak a LB-ek szerelni?
-A héten nagyon sokat dolgoztunk én meg pláne!
-Mi a terv most,hogy mi kaptuk a ligában a legtöbb pontot ?
-Jövő héten is sokat gyakoroljuk az új felállást ami nagyon biztató!
-Meddig lesz Eagles DC?
-A nickel formációkat gyakoroltuk szombaton!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles szerkesztői válaszok a héten: http://philly.blog.hu/2011/10/16/szerkesztoink_valaszolnak_06

Tippek a hétre: 6. heti Eagles szerkesztői tippek: http://philly.blog.hu/2011/10/16/6_heti_tippek

Andy Reid rövid sajtótájékoztatója péntekről: http://philly.blog.hu/2011/10/16/merkozes_elott_andy_reid_by_kandramar

Oldalt figyeljétek, meccsig még várható egy Watkins első meccs visszanézés.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet ki is szorítaná mettyúzt 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2011/10/15/labak_nelkul_akar_nfl-jatekos_lenni/

Hát ez kőkemény, riszpekt a srácnak.

Csúnya dolog, de nekem rögtön az jutott eszembe, hogy hozzánk már most beférne LB sorba, az elszántsága alapján egészen biztosan!somebody08
Van akarat az tuti. Ha más nem pár edzésre meg lehetne hívni, hogy figyelem. Itt a példa. Harcolni is lehet a győzelemért.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2011/10/15/labak_nelkul_akar_nfl-jatekos_lenni/

Hát ez kőkemény, riszpekt a srácnak.

Csúnya dolog, de nekem rögtön az jutott eszembe, hogy hozzánk már most beférne LB sorba, az elszántsága alapján egészen biztosan!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Remélem lassan én is be tudok majd jobban szállni. Télen általában több időm jut ilyesmire.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért nyertél velünk rendesen Deny, kapod a pozitív hullámot az emberektől 😀Desert Eagle .5o
Tudtam én, hogy jó döntés a draftolásotok 😀

Aztán összeszedem lassan én is magam, meg túl leszek ezen a ZH áradaton és lehet irkálni rendesen. Interjúk minden mennyiségben, cikkek napi szinten, Eagles könyv fordítása és a többi és a többi... 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Azért nyertél velünk rendesen Deny, kapod a pozitív hullámot az emberektől 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
"Juan Castillo lehet, hogy nem a liga legjobb DC-je, de kétségkívül mesteri szinten tér ki a kérdések elől. Íme az újabb Castilloi közhelykavalkád az október 13-ai sajtótájékoztatóról."

Deny ez +1 látszik, hogy Reid nagy spanja 😛dande
Nem nekem jár a +1, a bevezetőket is Moonshiner írta, de átadom 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Juan Castillo lehet, hogy nem a liga legjobb DC-je, de kétségkívül mesteri szinten tér ki a kérdések elől. Íme az újabb Castilloi közhelykavalkád az október 13-ai sajtótájékoztatóról."

Deny ez +1 látszik, hogy Reid nagy spanja 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Három Eagles koordinátor szavai egy újabb szerkesztő fordításában http://philly.blog.hu/2011/10/15/interjuk_koordinatorok
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊

Amúgy van jó hír is: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/14/eagles-expect-to-get-brandon-graham-back-after-the-bye/somebody08
Azért érdemes a hozzászólásokat is elolvasni amennyire én jól értem gyenge angol nem tudásommal. Némelyek már arról beszélgetnek, hogy az Lb sorban is szerepet kaphatna, ahogy most ott állunk más meg JPP nem húzását köszöni meg az Egles FO-nak a többi Giants fan nevében. Hát igaz ami igaz JPP bejött de ezen akkor még a Giants fanok is szörnyülködtek, másrészt a sérülés nagyrészt szerencse kérdése ugyan ez (amit nem kívánok) vele is megtörténhetett volna mint ami Grahammel. Reméljük amennyire lehet egy ilyen sérülésből teljesen felépül.dande
Naaaaaa, azert ez nem teljesen igy volt. Mindenki tartott tole kicsit, mert keves volt a tapasztalata, de masnap en mar sajat keszitesu JPP siggel muzsikaltam forumon, es masok sem sirtak, kivantak, hogy jojjon be es legyen jo.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊Janek
Na eddig bírtuk, h valaki előhozza ezt a témát már vártam 😉 De ha holnap győzünk le is mondiatunk róla😀 (pláne ha még utána legalább 9x W) 😛dande
Deny már írt róla az egyik legutóbbi cikkében 😊Shawn84
Ergó sokan nem olvassák collegeos cikkeink Shawn, széggyelhetik magukat 😀

Amúgy miért mindenki csak a Colts-szal számol, mint 1/1? Rams, Fins? Na, de mindegy, ne itt menjen erről vita 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
ha már a csapból is Luck folyik 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊Janek
Na eddig bírtuk, h valaki előhozza ezt a témát már vártam 😉 De ha holnap győzünk le is mondiatunk róla😀 (pláne ha még utána legalább 9x W) 😛dande
Deny már írt róla az egyik legutóbbi cikkében 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊Janek
Na eddig bírtuk, h valaki előhozza ezt a témát már vártam 😉 De ha holnap győzünk le is mondiatunk róla😀 (pláne ha még utána legalább 9x W) 😛
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊

Amúgy van jó hír is: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/14/eagles-expect-to-get-brandon-graham-back-after-the-bye/somebody08
Azért érdemes a hozzászólásokat is elolvasni amennyire én jól értem gyenge angol nem tudásommal. Némelyek már arról beszélgetnek, hogy az Lb sorban is szerepet kaphatna, ahogy most ott állunk más meg JPP nem húzását köszöni meg az Egles FO-nak a többi Giants fan nevében. Hát igaz ami igaz JPP bejött de ezen akkor még a Giants fanok is szörnyülködtek, másrészt a sérülés nagyrészt szerencse kérdése ugyan ez (amit nem kívánok) vele is megtörténhetett volna mint ami Grahammel. Reméljük amennyire lehet egy ilyen sérülésből teljesen felépül.dande
Ez a legjobb hozzászólás:
"Nothing about my Eagles would surprise me now. Maybe he’ll be the defensive consultant they will deny talking to."
" Semmi nem lepne meg már az Eagles-el kapcsolatban. Lehet ő a defense konzulens, akivel majd tagadják, hogy beszélnek "
😀

Don't talk the walk, Walk the talk!