Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
De nyerni fogunk!!!Én Tutira érzem.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Nem fogunk nyerni sajna

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Heti szerkesztői válasz adag, pár óra és tippek is kinn lesznek http://philly.blog.hu/2011/10/08/szerkesztoink_valaszolnak_05

Beharangozó pedig sajnos héten nem lesz, időhiány, illetve személyes okok miatt. De ha nyerünk, akkor innentől állandósítom az elmaradását.

Facebookon cserébe van egy szavazás, lehet nyomkodni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
MMMMMMMMMM pedig kezdtem reménykedni, hogy Shady-nek van esze meg szíve is (mondjuk ettől még persze van), bár nem biztos hogy csak rajta múlott. Bízom benne ez nem lesz negatív hatással a dolgok menetére.dande
Úgy érzem még nem ismered eléggé Rosenhaust. 😊Newman
Ez benne van a pakliban 😛 de látod annyira már halottam hírét, hogy örvendtem a reménybeli elmenetelében....
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
MMMMMMMMMM pedig kezdtem reménykedni, hogy Shady-nek van esze meg szíve is (mondjuk ettől még persze van), bár nem biztos hogy csak rajta múlott. Bízom benne ez nem lesz negatív hatással a dolgok menetére.dande
Úgy érzem még nem ismered eléggé Rosenhaust. 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
MMMMMMMMMM pedig kezdtem reménykedni, hogy Shady-nek van esze meg szíve is (mondjuk ettől még persze van), bár nem biztos hogy csak rajta múlott. Bízom benne ez nem lesz negatív hatással a dolgok menetére.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Shady visszavonta a felmondást, marad Rosenhaus.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hát azért az nem biztos h nekünk rossz hír h Rose-t kirúgta. Ha jól sejtem ő az a hírhedt ügynök aki nem feltétlen arra játszik h a csapat s játékos megegyezzen? De szóljatok ha tévedek s keverem vkivel.dande
De ő az. DeSean ügynöke is ő.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát azért az nem biztos h nekünk rossz hír h Rose-t kirúgta. Ha jól sejtem ő az a hírhedt ügynök aki nem feltétlen arra játszik h a csapat s játékos megegyezzen? De szóljatok ha tévedek s keverem vkivel.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Shady McCoy ügynököt vált, 2 napja összevitázott egy vacsora során Drew Rosenhausszal és ezután kirúgta ügynökét. Egyelőre ez még nem hivatalos, de papírokat már beadta. Gyorsan közölte, ennek semmi köze ahhoz, hogy csapatot akarna váltani, ő egy pennsylvaniai srác (HS óta az államban játszik) és imádja.

Sérültekről:
Tapp probable állapotban lesz vasárnap, de szinte 100%, hogy kezdeni fog Trent helyén
Juqua Parker várhatólag még mindig nem fog játszani, nem lesz aktív Bills ellen, bár ma már teljes értékű edzésmunkát végzett, jelenleg quastionable
Derek Landri biztosan aktív lesz, nem meglepő.
Trent Cole és Jason Peters pedig 100%, hogy nem fognak játszani.
Többi sérült: probable: Nate Allen, Avant, Sunshine, Hughes, Fokou, Justice, Jenkins, Vick, Steve Smith és Patterson.
Túloldalról Chris Kelsay, LB biztosan nem fog játszani, miután az egyik edzésen megsérült. Kezdőről van szó, tehát ez jó hír, még ha a sérülés nem is az. Danny Batten fog helyén szerepet kapni.
Nem lesz még Demetrius Bell (kezdő LT), Chris White (LB), Torrel Troup (DT), Aaron Williams (slot CB). Williams hiányában slotba Terrence McGee várható, aki idén először fog játszani sérülése után.
Probable még innen: Barnett, Martin, Merriman, Spiller, Eric Wood, Urbik.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hmm:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/07/signature-stats-snapshot-passing-under-pressure/
Legtöbb nyomás, 1ik legkevesebb sack és %-ban se rossz. A 3 intivel azonban vezet.
Igaz volt olyan is ezek közül amiről nem tehet, de azért pár intit már a védők is "elejtettek".
Szal ez a 3 reálisnak tűnik.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Igen Wyatt neked írtam és köszi!

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Week 5 tippelde: http://philly.blog.hu/2011/10/07/week_5_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Ez se rossz: "I have to be careful with that because Nnamdi is human. He's a great person, but he's human."

Csak leesik végre neki, hogy Aso nem Woodson, 1-1-ben bárkire rá lehet állítani, TE-re is, de nem tud mindent játszani, és legfőképpen nem safety.
Ekkora ökörséget, hogy 2, a liga TOP 5 cornerébe tartozó játékost safety poszton zónáztatni (miközben a SS Page és Coleman fogja a Wr-t :o ) Már a preseasonban lehetett sejteni, hogy Juan nemigen van tisztában a DB posztok mibenlétével, mikor Allent SS-ben játszatta és kifejtette, hogy nála máshogy működek majd a DB posztok. Talán ez a szezon rámegy arra, h megtanulja, hogy nem véletlenül különböznek a SS,FS és CB, és nem lehet mindenkit össze-vissza keverni. Lehet hogy ez valami vírus nálunk, mert McDermottnak meg tavaly az volt a fixaideája, hogy T.Cole-nak meccsenként 5-ször kell zónázni a secondaryban.
Azt nem érti meg szerintem Castillo, hogy ha van egy sémád, de nem minden játékos illik bele, akkor nem a játékost kell erőltetni a sémába, hanem a sémát módosítani, úgy hogy a játékos erősségeit ki tudjuk használni. (a legjobb persze, ha olyan játékosokat hozol aki beleillik az elképzelésedbe) Lehet, hogy működne az elképzelése, de nem ezekkel a játékosokkal. Szemmel láthatóan idegenül mozognak a DB-k, és nemigen értik mit akar tőlük a mester.BleedingGreen
Ezzel nagyon egyetértek!Namdi-nál is ez látszik, zónázik, több embert is figyel, sokszor lehet látni ő mutatja a többieknek, hogy milyen játékot olvas az ellenfélnél, holott ő tényleg abban a legjobb, (és ezen van a hangsúly hogy legjobb ,mert ebben se kutyaütő csak max. nem kiemelkedő) ha egy az egyben rááll vkire és csak őt fogja csak rá figyel(pl. youtube:Fitzgerald vs Aso).De ha meg kell osztania a figyelmét akkor jönnek a hibák.korodiati
+Jarrettet is SS-ként hoztuk,egyetemen is ez volt a posztja és nagyon jól tolta.... akkor meg a f@szért kell erőltetni az FS-t nála?Castillo gyakorlatilag szétbarmolta a védelmet és a nagy sztárok sem tudnak érvényesülni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Ez se rossz: "I have to be careful with that because Nnamdi is human. He's a great person, but he's human."

Csak leesik végre neki, hogy Aso nem Woodson, 1-1-ben bárkire rá lehet állítani, TE-re is, de nem tud mindent játszani, és legfőképpen nem safety.
Ekkora ökörséget, hogy 2, a liga TOP 5 cornerébe tartozó játékost safety poszton zónáztatni (miközben a SS Page és Coleman fogja a Wr-t :o ) Már a preseasonban lehetett sejteni, hogy Juan nemigen van tisztában a DB posztok mibenlétével, mikor Allent SS-ben játszatta és kifejtette, hogy nála máshogy működek majd a DB posztok. Talán ez a szezon rámegy arra, h megtanulja, hogy nem véletlenül különböznek a SS,FS és CB, és nem lehet mindenkit össze-vissza keverni. Lehet hogy ez valami vírus nálunk, mert McDermottnak meg tavaly az volt a fixaideája, hogy T.Cole-nak meccsenként 5-ször kell zónázni a secondaryban.
Azt nem érti meg szerintem Castillo, hogy ha van egy sémád, de nem minden játékos illik bele, akkor nem a játékost kell erőltetni a sémába, hanem a sémát módosítani, úgy hogy a játékos erősségeit ki tudjuk használni. (a legjobb persze, ha olyan játékosokat hozol aki beleillik az elképzelésedbe) Lehet, hogy működne az elképzelése, de nem ezekkel a játékosokkal. Szemmel láthatóan idegenül mozognak a DB-k, és nemigen értik mit akar tőlük a mester.BleedingGreen
Ezzel nagyon egyetértek!Namdi-nál is ez látszik, zónázik, több embert is figyel, sokszor lehet látni ő mutatja a többieknek, hogy milyen játékot olvas az ellenfélnél, holott ő tényleg abban a legjobb, (és ezen van a hangsúly hogy legjobb ,mert ebben se kutyaütő csak max. nem kiemelkedő) ha egy az egyben rááll vkire és csak őt fogja csak rá figyel(pl. youtube:Fitzgerald vs Aso).De ha meg kell osztania a figyelmét akkor jönnek a hibák.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sztem nem kérdés T-Dungy 😀dande
Úgyis annyira prímák a LB-k, nem? :]
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem nem kérdés T-Dungy 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Lehet nem lesz következő év neki, ha így halad a védelem, akkor egész biztosan nem.Newman
Nem is gondoltam, hogy marad. 😊 De legalább ő megtanulja mire jók a DB-k. Végülis nem lehet neheztelni rá, hiszen ha jól tudom középiskolában volt utoljára a védelem oldalán, amikor LB-ket edzette ...
Jövőre olyan embert kéne szerezni aki tényleg alkalmas DC-nek: Jeff Fischer-nek nagyon örülnék (mint DC, mint HC-nek nem), de nem tudom ő vállalná-e. Talán az Eagles kötődése miatt vállalná. Vagy Spags, ha nagyon leszerepel a Rams-szel.


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Ez se rossz: "I have to be careful with that because Nnamdi is human. He's a great person, but he's human."

Csak leesik végre neki, hogy Aso nem Woodson, 1-1-ben bárkire rá lehet állítani, TE-re is, de nem tud mindent játszani, és legfőképpen nem safety.
Ekkora ökörséget, hogy 2, a liga TOP 5 cornerébe tartozó játékost safety poszton zónáztatni (miközben a SS Page és Coleman fogja a Wr-t :o ) Már a preseasonban lehetett sejteni, hogy Juan nemigen van tisztában a DB posztok mibenlétével, mikor Allent SS-ben játszatta és kifejtette, hogy nála máshogy működek majd a DB posztok. Talán ez a szezon rámegy arra, h megtanulja, hogy nem véletlenül különböznek a SS,FS és CB, és nem lehet mindenkit össze-vissza keverni. Lehet hogy ez valami vírus nálunk, mert McDermottnak meg tavaly az volt a fixaideája, hogy T.Cole-nak meccsenként 5-ször kell zónázni a secondaryban.
Azt nem érti meg szerintem Castillo, hogy ha van egy sémád, de nem minden játékos illik bele, akkor nem a játékost kell erőltetni a sémába, hanem a sémát módosítani, úgy hogy a játékos erősségeit ki tudjuk használni. (a legjobb persze, ha olyan játékosokat hozol aki beleillik az elképzelésedbe) Lehet, hogy működne az elképzelése, de nem ezekkel a játékosokkal. Szemmel láthatóan idegenül mozognak a DB-k, és nemigen értik mit akar tőlük a mester.BleedingGreen
Lehet nem lesz következő év neki, ha így halad a védelem, akkor egész biztosan nem.

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Ez se rossz: "I have to be careful with that because Nnamdi is human. He's a great person, but he's human."

Csak leesik végre neki, hogy Aso nem Woodson, 1-1-ben bárkire rá lehet állítani, TE-re is, de nem tud mindent játszani, és legfőképpen nem safety.
Ekkora ökörséget, hogy 2, a liga TOP 5 cornerébe tartozó játékost safety poszton zónáztatni (miközben a SS Page és Coleman fogja a Wr-t :o ) Már a preseasonban lehetett sejteni, hogy Juan nemigen van tisztában a DB posztok mibenlétével, mikor Allent SS-ben játszatta és kifejtette, hogy nála máshogy működek majd a DB posztok. Talán ez a szezon rámegy arra, h megtanulja, hogy nem véletlenül különböznek a SS,FS és CB, és nem lehet mindenkit össze-vissza keverni. Lehet hogy ez valami vírus nálunk, mert McDermottnak meg tavaly az volt a fixaideája, hogy T.Cole-nak meccsenként 5-ször kell zónázni a secondaryban.
Azt nem érti meg szerintem Castillo, hogy ha van egy sémád, de nem minden játékos illik bele, akkor nem a játékost kell erőltetni a sémába, hanem a sémát módosítani, úgy hogy a játékos erősségeit ki tudjuk használni. (a legjobb persze, ha olyan játékosokat hozol aki beleillik az elképzelésedbe) Lehet, hogy működne az elképzelése, de nem ezekkel a játékosokkal. Szemmel láthatóan idegenül mozognak a DB-k, és nemigen értik mit akar tőlük a mester.


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Volt kitől tanulni. 😀
Amúgy sztem Reid le is oltja az koordinátorokat, ha vmi használható infót mondanak.
BGN-en baszogatják folyamatosan Marty-t a nyilatkozatai miatt. 😀
Nálunk minden játékos outstanding és excellent 😀

De amúgy sztem jól csinálják így.Bébé
Hehh, Ried a rosterről lemaradottakról olyanokat mond, hogy hatalmas jövő áll előttük, zseniálisak, munkamorál az egekben, maxon pörögnek, blablabla még vagy tíz mondat, majd a végén odaböfögi: csak volt egy jobb. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Volt kitől tanulni. 😀
Amúgy sztem Reid le is oltja az koordinátorokat, ha vmi használható infót mondanak.
BGN-en baszogatják folyamatosan Marty-t a nyilatkozatai miatt. 😀
Nálunk minden játékos outstanding és excellent 😀

De amúgy sztem jól csinálják így.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tapp és Parker limitáltan edz ma, de Tapp azt mondta, teljesen készen áll vasárnapra, akár minden snapet bírna.

Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."Deny
Szerintem jobban teszi ha előveszi JJ gameplanjait és azt játszatja illetve tanulmányozza, hogy melyiket hogyan használta, szerintem azzal is beljebb lennék (pár lehet, hogy most nagy hülyeséget mondtam 😛 )
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tapp és Parker limitáltan edz ma, de Tapp azt mondta, teljesen készen áll vasárnapra, akár minden snapet bírna.

Castillo meg szerintem eldöntötte, minél több közhelyet mond és hülyeséget, amíg DC. "The team that wins the Super Bowl is the hottest come December and January. Remember that when I say that."
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tapp fog, ha felépült, de Hunt is sokat lesz fenn.

Babin meg kapott egy 15000 csekketDeny
Sackenként 5ezer?Shawn84
Azt ingyen tette, azért kellett pénzelnie, mert volt egy roughing the passer büntetése Alex ellen. Elismerte Babin, hogy late-hit volt, nem is számított rá, hogy odaér. De azért odaszúrt egyet NFL-nek (és 49ers-nek) is, ha védeni akarja a QB-t, akkor ne a védő fizessen, hanem legyen jobb támadófala.Deny
Mondjuk nálunk ugyanez van. Vick ne rinyáljon hanem legyen jobb a támadó fal 😊