Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tapp fog, ha felépült, de Hunt is sokat lesz fenn.

Babin meg kapott egy 15000 csekketDeny
Sackenként 5ezer?Shawn84
Azt ingyen tette, azért kellett pénzelnie, mert volt egy roughing the passer büntetése Alex ellen. Elismerte Babin, hogy late-hit volt, nem is számított rá, hogy odaér. De azért odaszúrt egyet NFL-nek (és 49ers-nek) is, ha védeni akarja a QB-t, akkor ne a védő fizessen, hanem legyen jobb támadófala.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tapp fog, ha felépült, de Hunt is sokat lesz fenn.

Babin meg kapott egy 15000 csekketDeny
Sackenként 5ezer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tapp fog, ha felépült, de Hunt is sokat lesz fenn.

Babin meg kapott egy 15000 csekket
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Cole helyén ki fog tudni kezdeni? Hunt?Shawn84
Most fordítottam Andy Ried interjút, ott Tappről pozitív dolgokat mondott, úgy néz ki rendben van. Szerintem ő fog kezdeni...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Cole helyén ki fog tudni kezdeni? Hunt?
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A Bills nagyon jól kezdte a szezont, és ha nincs a Cincinnati elleni mérkőzés, akkor azt mondom, hogy nem létezik az a félidei előny, aminél biztos ellenük a győzelem, pláne, hogy részetekről jelenleg bármilyen előny kevés mostanában Wyatt
Behozhatatlan előnyre kell szert tennünk, mint Nyuszikának. 😀


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyvonalakban lájk, amit Wyatt írt.

Teljesen más, Vick szerint most már mindenki belátta, nincs dream team, ilyen szó ebben a sportágban nem létezik. Landri meg tök boldog, hogy újra Eagle azt mondta, nyáron egy álma tört össze, most végre újra itt van, nagyon szeretne megragadni a csapatban, hosszútávon.
Watkins kezdő helye is jó, egy elsőkörös játékosnál ennyit minimum adni kell, visszaesésre szerintem sok esély nincs, fejlődés meg bejöhet.

Pár érdekes snapszám hétvégéről:
Harbor úgy cisnált 3 elkapást, hogy 11 játéknál volt csak fenn. (Celek idén 8 elkapás 267 snap alatt...) Ergo nem számítanak egyelőre rá még DC-k, lehet küldeni elkapni, mert tud.
Ronnie Brown 8 játéknál volt fenn, tehát nem tehermentesíteni jött McCoyt, hanem RZ fegyvernek. Csak az meg nem ment hétvégén szellemi problémák miatt.
Rolle előzetes felezte volna snapeket Caseyvel, de végül 64 játékból 51 esetben pályán volt.
Hunt 23 snap (Trent sérülése miatt).
Hanson is használva volt, átlagosan minden 5. játékban fenn volt.
Page megint fenn volt mindig, idén ő van legtöbbet pályán. Ő is jó igazolás volt Babin mellett.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem off akkor te mit szólsz mint akinek sokat ér itt a szava az eagles idei szerencsétlenkedéséhez?Janek
Először is bocsi, hogy csak most, de még mindig próbálom magam utolérni mindenhol, az Eaglesnél most sikerült 😊
Másodszor pedig én biztos nem vagyok az, akinek sokat ér itt a szava (99%-ra veszem, hogy nekem jött a kérdés, ha nem, akkor nagyon csúnyán benéztem 😀)
Sok újat nem tudnék hozzátenni én sem a már írtakhoz, meg sajnos azért messze nem mondhatom el, hogy idei szerepléseteket elejétől végéig láttam volna, de egy pár dolog.
Lenne nekünk egy Jenkinsünk a DL-ben, de tényleg 😊 A támadóitokat kifejezetten bírom, de DeSean azért bele tud szürkülni néha a mérkőzésekbe, máskor viszont akkorákat játszik, hogy az valami félelmetes. Maclint kiemelten figyelem tőletek (lávolom is, amikor a streamen csak annyit látok, hogy nem kiemelkedően magas, fekete bőrű 1-essel kezdődő játékos kap el nálatok hosszú passzt, ami nem is lenne baj, ha nem lenne a 8-asotok és a 0-sotok között távolról kurva kevés difi 😀), és lehet őt nagyon lehúzni, meg, hogy két mérkőzés is elment rajta, de azért ő nem nagyon tolt egyrészt még teljesen 100%-osan mérkőzést, másrészt az Atlanta ellen azért kb ő tartotta a végén meccsben a csapatot, és ha nincs az a harmadikra hívott rossz játék (ott szerintem anyám is tudta, hogy ez következik), akkor a negyedikre nem kellett volna nagy játékot bemutatnia, megfogható volt, de azért amikor már vetődni kell egy labdáért, az onnantól minimum rizikós, most meg sajnálatos módon elcsúszott az elkapás után, ettől függetlenül Smith valami hihetetlen nagy játékot tolt, oké, hogy ő lendületből jött, Jeremy meg éppen tápászkodásból indult, de akkor is tartotta úgy, ahogy. De ezt a vereséget nem varrnám a nyakába, nem kell 3x yardos mezőnygólokat kihagyni, 20 pontos előny után így visszaesni, amúgy meg pont nem láthatta. Vicket is nagyon csipázom, de neki is lehet, hogy jobb lenne egy bye week, hogy végre teljesen rendbe jöjjön, mert az félelmetes, hogy bármelyik pillanatban látom a szemem előtt az IR-t. McCoy nagyon jó idén is, ezzel a támadósorral azért szerintem jók lesztek, olyan meg úgysincs, hogy állandóan szopóágon legyetek a 4. negyedekben, ha fejben kicsit rendbe rakják a népet jó lesz még ez. Az LB-sort is mindenki leírta már, hogy milyen szar és a DB-k is gányok, úgyhogy ezzel sem találok ki újat, de hát most mit lehet tenni, szerintem a védelem is összekapja majd magát, a támadók is segítenek majd, talán a következő három mérkőzésen nem nulláznak, így hátul sem az lesz, hogy ami az elején még ment, a végére már az sem a fáradtság miatt. Szerintem elindultok most fölfelé (mondjuk én már az előző héten is ezt hittem, egész sokáig úgy is tűnt), én abszolút nem látom annyira rossznak a helyzetet, mint páran itt. Persze az 1–3 elég lelombozó, de talán most már szólnak a srácoknak, hogy ezentúl négy negyedet kéne tolni 😛 Nem tudom, mennyire fordulhat elő, hogy kissé nagyképűen álltak a mérkőzésekhez a játékosok (a Rams elleni mérkőzés után), hogy az Atlanta nagy zacsit kapott, a Giantsben lassan ki a napi IR-ember versenyt lehet rendezni, meg amúgy is elcseszik ellenünk, a Frisco ellen meg 20–3 a szünetben, meg mégiscsak NFC West, ugyan mi lehet, de ha volt is bármi ilyen, most már csak eltűnne a mérleg láttán, ha mást nem, kivernék a fejükből 😛 A Bills nagyon jól kezdte a szezont, és ha nincs a Cincinnati elleni mérkőzés, akkor azt mondom, hogy nem létezik az a félidei előny, aminél biztos ellenük a győzelem, pláne, hogy részetekről jelenleg bármilyen előny kevés mostanában, és a második félidőben nagyon csúnyán alakulhatnak számotokra is az események. De szerintem megemberelitek magatokat, Asantétől várok egy intet, meg a D-line-tól egy labdaszerzést még, valamint, hogy az elkapók nagyot alakítsanak, és győzelmet – csak jó lenne, ha nem lennének ennyire elől a csoportban 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
valamit feltölteni...gondolom én 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha valamelyik Philly Blogra feltölteni tudó emberke jelen lesz, jelezzen már nekem! KösziDesert Eagle .5o
Itt vagyok. Mit szeretnél?
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Tisztellek titeket, hogy még tudtok írogatni, jelenleg nekem a reggeli bgn olvasás közben is forog a gyomrom még mindig. Ha olvasok a csapatrol felhuzom magam.
Remélem a vasarnapi meccs jobban fog menni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Ha valamelyik Philly Blogra feltölteni tudó emberke jelen lesz, jelezzen már nekem! Köszi

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vasárnapra hangolódva:

Jackson mennyi yardot fog a gyengécske futóvédelmünk ellen hozni? Kellene rá készülni szerintem, bár Reid mostani tájékoztatójából nem szűrtem le, hogy beszélt volna róla( igaz 1 perc ki esett, a rettentő jó internetem miatt).

De legalább azt elmondta, hogy többet gyakorolnak red zone offensre, és hogy az eddigi rettentő gyenge red zone offense nem egy ember hibája, hanem a csapaté és az edzőké.(ha jól értettem)ano92
Szóval semmi újat nem mondott.Shawn84
Ja. Gyakorolják a RZ offense-t, mi? Amikor a szar RZ offense az ultraszar RZ defense ellen gyakorol abból biztos sokat lehet tanulni. 😂


több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Watkins kezd valószínűleg RG-ban vasárnap. Jó lenne ha megragadna a kezdőben, mert DeVan futásblokkban 0, passzblokkban is max átlagos. A Brown-féle goalline töketlenkedésben is benne volt vastagon.BleedingGreen
Ő volt az aki elé esett nem? Már nem emlékszem...Desert Eagle .5o
Igen. Guard-húzásnál átesett Kelce lábán, és így egy LB szabadon jöhetett Brown-ra. Egy másik hasonló labdavesztésnél is eljátszotta ugyanezt.


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Watkins kezd valószínűleg RG-ban vasárnap. Jó lenne ha megragadna a kezdőben, mert DeVan futásblokkban 0, passzblokkban is max átlagos. A Brown-féle goalline töketlenkedésben is benne volt vastagon.BleedingGreen
Ő volt az aki elé esett nem? Már nem emlékszem...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Watkins kezd valószínűleg RG-ban vasárnap. Jó lenne ha megragadna a kezdőben, mert DeVan futásblokkban 0, passzblokkban is max átlagos. A Brown-féle goalline töketlenkedésben is benne volt vastagon.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Vasárnapra hangolódva:

Jackson mennyi yardot fog a gyengécske futóvédelmünk ellen hozni? Kellene rá készülni szerintem, bár Reid mostani tájékoztatójából nem szűrtem le, hogy beszélt volna róla( igaz 1 perc ki esett, a rettentő jó internetem miatt).

De legalább azt elmondta, hogy többet gyakorolnak red zone offensre, és hogy az eddigi rettentő gyenge red zone offense nem egy ember hibája, hanem a csapaté és az edzőké.(ha jól értettem)ano92
Szóval semmi újat nem mondott.
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Vasárnapra hangolódva:

Jackson mennyi yardot fog a gyengécske futóvédelmünk ellen hozni? Kellene rá készülni szerintem, bár Reid mostani tájékoztatójából nem szűrtem le, hogy beszélt volna róla( igaz 1 perc ki esett, a rettentő jó internetem miatt).

De legalább azt elmondta, hogy többet gyakorolnak red zone offensre, és hogy az eddigi rettentő gyenge red zone offense nem egy ember hibája, hanem a csapaté és az edzőké.(ha jól értettem)

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Én mint hardcore DeSean fan azt mondom jól látod a dolgot, sőt, még a dropjairól nem is ejtettél szót.
Ettől függetlenül amit a pályán eddig adott nekünk, az minden statisztikánál többet jelent, illetve a stílusa is kifejezetten egyedi, ezért ő a kedvencem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊Deny
Hány liter kólát ittál??? 😊dande
Egy kortyot sem, csak éjféltől 4-ig melóztam, aztán energiaitalt hazafelé ittam meg, okosan 😀
Ja, meg előtte MFN miatt szintén hajnalig fenn voltam és délutánig visszavissza aludtam állandóan.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊Deny
Hány liter kólát ittál??? 😊
D-Jax-től én is többet várnék de ez bizony nem csak rajta múlik hanem a játékhívásokon illetve, hogy Vick mennyire, hogyan tobja neki oda a labdát. Egy kreatívabb OC-val bizony lehet, hogy még többre menne, ahogy szerintem más játékosoknál sem használjuk ki teljesen a képességeiket. Az RZ-vel kapcsolatban pedig elmondtam a véleményem hogy szerintem! főleg 1-2yardos szituknál nem lenne bonyolult szélre kifutni a sarok felé, főleg ha középre készülnek, s aztán már nem tudják mire készüljenek és be lehet középen menni 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).Deny
Meg fogjuk verni a Buffalo-t.Garantálom a győzelmet!Tipikus eset, mi leszünk az underdog-ok, pedig játékos állományban sokkal jobbak vagyunk.Tudom az eddig mutatott játék alapján ennek sima Buffalo-nak kellene lennie, de pont az ilyen meccsen fog magára találni az ezer sebből vérző Eagles.Szerintem nyerünk, persze ettől még a problémák nem oldódnak meg(redzone,LB-sor),de ezen a meccsen jók leszünk mert jót tesz nekünk ha nem mi vagyunk a favoritok, ha nem azt várja mindenki hogy a Dream-team hengerelni fog.korodiati
Egyébként én is valamiért jó előérzettel várom most a meccset, gondolkodom is, hogy beharangozót írjak, ha már munka után nem estem ágyba. Pontháború lesz, és idén már csak kijön nekünk is a lépés a negyedik negyedben.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).Deny
Meg fogjuk verni a Buffalo-t.Garantálom a győzelmet!Tipikus eset, mi leszünk az underdog-ok, pedig játékos állományban sokkal jobbak vagyunk.Tudom az eddig mutatott játék alapján ennek sima Buffalo-nak kellene lennie, de pont az ilyen meccsen fog magára találni az ezer sebből vérző Eagles.Szerintem nyerünk, persze ettől még a problémák nem oldódnak meg(redzone,LB-sor),de ezen a meccsen jók leszünk mert jót tesz nekünk ha nem mi vagyunk a favoritok, ha nem azt várja mindenki hogy a Dream-team hengerelni fog.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyon borús itt a hangulat... 😛
Messze még a szezon vége. 😊Newman
Igazad van, így legalább hosszabb lesz a szenvedés.

Ja, pont erre utaltál😀