Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Watkins kezd valószínűleg RG-ban vasárnap. Jó lenne ha megragadna a kezdőben, mert DeVan futásblokkban 0, passzblokkban is max átlagos. A Brown-féle goalline töketlenkedésben is benne volt vastagon.BleedingGreen
Ő volt az aki elé esett nem? Már nem emlékszem...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Watkins kezd valószínűleg RG-ban vasárnap. Jó lenne ha megragadna a kezdőben, mert DeVan futásblokkban 0, passzblokkban is max átlagos. A Brown-féle goalline töketlenkedésben is benne volt vastagon.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Vasárnapra hangolódva:

Jackson mennyi yardot fog a gyengécske futóvédelmünk ellen hozni? Kellene rá készülni szerintem, bár Reid mostani tájékoztatójából nem szűrtem le, hogy beszélt volna róla( igaz 1 perc ki esett, a rettentő jó internetem miatt).

De legalább azt elmondta, hogy többet gyakorolnak red zone offensre, és hogy az eddigi rettentő gyenge red zone offense nem egy ember hibája, hanem a csapaté és az edzőké.(ha jól értettem)ano92
Szóval semmi újat nem mondott.
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Vasárnapra hangolódva:

Jackson mennyi yardot fog a gyengécske futóvédelmünk ellen hozni? Kellene rá készülni szerintem, bár Reid mostani tájékoztatójából nem szűrtem le, hogy beszélt volna róla( igaz 1 perc ki esett, a rettentő jó internetem miatt).

De legalább azt elmondta, hogy többet gyakorolnak red zone offensre, és hogy az eddigi rettentő gyenge red zone offense nem egy ember hibája, hanem a csapaté és az edzőké.(ha jól értettem)

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Én mint hardcore DeSean fan azt mondom jól látod a dolgot, sőt, még a dropjairól nem is ejtettél szót.
Ettől függetlenül amit a pályán eddig adott nekünk, az minden statisztikánál többet jelent, illetve a stílusa is kifejezetten egyedi, ezért ő a kedvencem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊Deny
Hány liter kólát ittál??? 😊dande
Egy kortyot sem, csak éjféltől 4-ig melóztam, aztán energiaitalt hazafelé ittam meg, okosan 😀
Ja, meg előtte MFN miatt szintén hajnalig fenn voltam és délutánig visszavissza aludtam állandóan.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊Deny
Hány liter kólát ittál??? 😊
D-Jax-től én is többet várnék de ez bizony nem csak rajta múlik hanem a játékhívásokon illetve, hogy Vick mennyire, hogyan tobja neki oda a labdát. Egy kreatívabb OC-val bizony lehet, hogy még többre menne, ahogy szerintem más játékosoknál sem használjuk ki teljesen a képességeiket. Az RZ-vel kapcsolatban pedig elmondtam a véleményem hogy szerintem! főleg 1-2yardos szituknál nem lenne bonyolult szélre kifutni a sarok felé, főleg ha középre készülnek, s aztán már nem tudják mire készüljenek és be lehet középen menni 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudok aludni, kicsit "idiótább" írásocska. Szánd szándékkal vitára buzdít, szeretném már látni, hogy a napi (szerintem) meglepően sok olvasó kommenttel is. 😀
Kis rövid DeSean Jackson elemzés, "újfajta" stílusban http://philly.blog.hu/2011/10/05/nagyito_alatt_desean_jackson

Miért szar az Eagles Red Zone offense idén eddig? http://philly.blog.hu/2011/10/05/red_zone_offense_helyzetjelentes

Elképzelhető, hogy ez a hozzászólás frissül, amíg nem jön álom szememre vagy nem megyek kosarazni, addig alkotok 😀


Előre szólok amúgy, délután 15:00 órától tessék figyelni blogot, lesz egy időzített post! Ha gépközelben leszek, utólag linkelem, de szóltam 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).Deny
Meg fogjuk verni a Buffalo-t.Garantálom a győzelmet!Tipikus eset, mi leszünk az underdog-ok, pedig játékos állományban sokkal jobbak vagyunk.Tudom az eddig mutatott játék alapján ennek sima Buffalo-nak kellene lennie, de pont az ilyen meccsen fog magára találni az ezer sebből vérző Eagles.Szerintem nyerünk, persze ettől még a problémák nem oldódnak meg(redzone,LB-sor),de ezen a meccsen jók leszünk mert jót tesz nekünk ha nem mi vagyunk a favoritok, ha nem azt várja mindenki hogy a Dream-team hengerelni fog.korodiati
Egyébként én is valamiért jó előérzettel várom most a meccset, gondolkodom is, hogy beharangozót írjak, ha már munka után nem estem ágyba. Pontháború lesz, és idén már csak kijön nekünk is a lépés a negyedik negyedben.
több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).Deny
Meg fogjuk verni a Buffalo-t.Garantálom a győzelmet!Tipikus eset, mi leszünk az underdog-ok, pedig játékos állományban sokkal jobbak vagyunk.Tudom az eddig mutatott játék alapján ennek sima Buffalo-nak kellene lennie, de pont az ilyen meccsen fog magára találni az ezer sebből vérző Eagles.Szerintem nyerünk, persze ettől még a problémák nem oldódnak meg(redzone,LB-sor),de ezen a meccsen jók leszünk mert jót tesz nekünk ha nem mi vagyunk a favoritok, ha nem azt várja mindenki hogy a Dream-team hengerelni fog.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nagyon borús itt a hangulat... 😛
Messze még a szezon vége. 😊Newman
Igazad van, így legalább hosszabb lesz a szenvedés.

Ja, pont erre utaltál😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Akkor a korábbi válaszomat töröltem és majd bemásolom oda 😊Shawn84
Azt azért nem kellett volna, mert ott picit más a kérdés, de nagyjából meg fog oda is felelni 😀
Részletek holnapután hajnalban.


Többiek meg írjanak e-mailt kérdéssel: deny79@gmail.comDeny
Majd megoldom.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor a korábbi válaszomat töröltem és majd bemásolom oda 😊Shawn84
Azt azért nem kellett volna, mert ott picit más a kérdés, de nagyjából meg fog oda is felelni 😀
Részletek holnapután hajnalban.


Többiek meg írjanak e-mailt kérdéssel: deny79@gmail.com
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Akkor a korábbi válaszomat töröltem és majd bemásolom oda 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy egy elég szép értékelés minden egyes játékosról a 4. hétről: http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/detailed-game-review-sf-24-phi-23/ Nagyon ajánlatos!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon borús itt a hangulat... 😛
Messze még a szezon vége. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.Shawn84
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Erről se vitázz, jött ilyen kérdés a héten, majd ott kifejted 😛

Amúgy egyetlen remény a győzelemre, hirtelen interception parádét kezdünk (Fitzpatrcikban benne van), és Vickék a Redskins elleni meccs elejéhez hasonlóan pontokat termelnek. Korai 14 pontos előny esetén nem futhatnának papíron annyit (gyakorlatilag igen, mert Fred Jackson átlagosan 5 futásból fog TD-t elérni).
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.Shawn84
Olyannal, amelyik meg akarja nyerni a meccset, és foggal-körömmel küzd az utolsó pillanatig!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.Shawn84
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtamDeny
ÁÁ. Inkább arról vitázzunk, hogy szerintetek milyen felállással illetve taktikával lehetne megverni a Buffalot.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.Shawn84
Ne álljunk még neki elemezni draftot
Csak viccnek írtam
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Első kör 2 okból nem tetszik. Az első hogy nyolcadikként választunk, a második meg akit. CB meg tutira nem fog kelleni jövőre. Inkább RT.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
amúgy Freeman akkor nem volt a pályán. sima option, csak ezzel az nfl-csapatok továbbra sem tudnak mit kezdeniSzobi22
Akkor nem tudom miért rémlett 2 QB. De igazából lényegtelen, optiont tényleg használhatna Eagles RZ-ben.



Más, olvastam ma mockot (igen, már), első két kör van meg. Húzzunk 2 LB-t és 1 CB-t.Deny
Melyik mock?Shawn84
Colts topicba linkeltem
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha Tatupu nem teljesen rokkant akkor azonnal le kéne igazolni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Aki nem látta, annak ajánlom figyelmébe Buccs-Colts meccs harmadik negyedében egy 4. és egy helyzetet. Freeman mellé a backup (scrambler) QB is be lett küldve, Josh Johnson, és option futást hívtak rá. Esetleg Vince Younggal nem tudnánk mi is ezt párszor bepróbálni?Deny
amúgy Freeman akkor nem volt a pályán. sima option, csak ezzel az nfl-csapatok továbbra sem tudnak mit kezdeniSzobi22
Akkor nem tudom miért rémlett 2 QB. De igazából lényegtelen, optiont tényleg használhatna Eagles RZ-ben.



Más, olvastam ma mockot (igen, már), első két kör van meg. Húzzunk 2 LB-t és 1 CB-t.Deny
Melyik mock?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Szerintem 2 LB és egy OL Man inkább.Desert Eagle .5o
Ne rohanjunk még ennyire előre. :cool: Ám FA-n is jöhet rutinos LB.


E-A-G-L-E-S EAGLES !