Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Én Jarrett-ben látok vezéri lehetőségeket, de hát ő meg még Rookie, és nem is játszik...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nézzünk előre, védelmünk ezekkel a kiesésekkel még szarabb lett, így jövő héten teljesen legálisan játszhatunk ki tud több pontot szerezni versenyt. Ebben tavaly jók voltuk! A lényeg, hogy ellenfél 20-asa előtt fejezzük be támadást TD-vel, RZ-ben úgyis megállnánk.Deny
A Bills a második kedvenc csapatom, így figyeltem idén a meccseiket és hát meg kell mondjam, ők még ennyi hibázást sem fognak engedni nekünk. Csak az elején lesz lehetőségünk ellenük, mert általában bennragadnak az öltözőben, de a második félidőben nagyon nagyot tudnak játszani. A védelmük idén egészen jó, Vick intire jó esély van. Majd meglátjuk, de jelenleg nem nekünk adok több esélyt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nézzünk előre, védelmünk ezekkel a kiesésekkel még szarabb lett, így jövő héten teljesen legálisan játszhatunk ki tud több pontot szerezni versenyt. Ebben tavaly jók voltuk! A lényeg, hogy ellenfél 20-asa előtt fejezzük be támadást TD-vel, RZ-ben úgyis megállnánk.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az öltözőben meg az edzéseken szerintem megy a harc. Nem látszik a a pályán csak abban, hogy mindenki a saját feje után megy. Pl Aso, Asante, Vick, DeSean mindegyik olyan játékos aki képes lehet vezetni egy csapatot. De itt az van hogy sok dudás került egy csárdába és le kell játszaniuk hogy ki az erősebb.Shawn84
Az O# vezére megvan.Vick.
A védelembe hiányzik ilyen ember.Samuel már megtalálta a helyét ebben a csapatban.Nagy dumás ,de nem vezér.Aso friss arc még beilleszkedik,de belőle sem nézem ezt ki a stílusa miatt.Ide olyan ember kéne sztem aki PLAYMAKER és MOTIVÁLÓ.Az sem véletlen,hogy a jobb csapatoknál erre a feladatra az LB sorból emelkedik ki 1-1 játékos.
Közben megy a live.Szegény Spadaro kapja most a savat. 😀Greengo
Szerintem a D#-t most Colenak és Babinnak kell vezetnie, egy vezér LB meg majd Drafton jöhet. Burfictnek vagy Zack Brownnak tudnék örülni nem kicsit.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Az öltözőben meg az edzéseken szerintem megy a harc. Nem látszik a a pályán csak abban, hogy mindenki a saját feje után megy. Pl Aso, Asante, Vick, DeSean mindegyik olyan játékos aki képes lehet vezetni egy csapatot. De itt az van hogy sok dudás került egy csárdába és le kell játszaniuk hogy ki az erősebb.Shawn84
Az O# vezére megvan.Vick.
A védelembe hiányzik ilyen ember.Samuel már megtalálta a helyét ebben a csapatban.Nagy dumás ,de nem vezér.Aso friss arc még beilleszkedik,de belőle sem nézem ezt ki a stílusa miatt.Ide olyan ember kéne sztem aki PLAYMAKER és MOTIVÁLÓ.Az sem véletlen,hogy a jobb csapatoknál erre a feladatra az LB sorból emelkedik ki 1-1 játékos.
Közben megy a live.Szegény Spadaro kapja most a savat. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Szerintem inkább az a baj, hogy túl sokan akarnak vezérek lenni.Shawn84
Pl ki? 😀 Mert én nem nagyon látok erre utaló jeleket,hogy bárki is megpróbálná hajtani őket.A pályán kapkodva mutogató játékosok csak zavarukban próbálnak irányítani.Itt olyan emberre van szükség aki a partvonal mellett is megadja az alaphangulatot.Ilyen meg sztem nincs.Most részletezhetném,hogy mekkora hiba volt elengedni olyan vén motorost is mint Gaither akibe azért megvolt ez a faktor még akkor is ha nem akart vezérré válni.(Persze anno Dawk mellett nem is lehetett vna)Greengo
Az öltözőben meg az edzéseken szerintem megy a harc. Nem látszik a a pályán csak abban, hogy mindenki a saját feje után megy. Pl Aso, Asante, Vick, DeSean mindegyik olyan játékos aki képes lehet vezetni egy csapatot. De itt az van hogy sok dudás került egy csárdába és le kell játszaniuk hogy ki az erősebb.Shawn84
Egy pár évvel fiatalabb Ray Lewist a csapatba 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sztem most nem a csapategységekben kell keresni a hibákat.Azokkal mindenki tisztában van.Egy esetleges LB ideigazolással persze javítani lehetne a soron,de a gondok most a fejekben vannak.Nem csak a játékosoknál,de az edzői stábban is.Ezen kéne változtatni és akkor lenne értelme kifutni a meccsekre.Ami nagyon hiányzik a védelemből az meg egy VEZÉR(!)aki nem hagyja bealudni a játékosokat a nagy előny ellenére sem és tüzeli/űzi őket a meccs végéig.Hogy ilyen embert találjunk arra most nagyon kevés az esély mert nem látok hiteles vezéralkatot a védelemben.(mellékesen Ravens D#-ben nem egy ilyen figura van most)Hirtelen egy taktika mehet most nekünk az pedig az,hogy egyszerűen a támadóknak több pontot kell csinálni mint amit a védelem enged. 😀 :rolleyes:
Nem is emlékszem mikor kezdtük a szezont 1-3al. 😐Greengo
Szerintem inkább az a baj, hogy túl sokan akarnak vezérek lenni.Shawn84
Pl ki? 😀 Mert én nem nagyon látok erre utaló jeleket,hogy bárki is megpróbálná hajtani őket.A pályán kapkodva mutogató játékosok csak zavarukban próbálnak irányítani.Itt olyan emberre van szükség aki a partvonal mellett is megadja az alaphangulatot.Ilyen meg sztem nincs.Most részletezhetném,hogy mekkora hiba volt elengedni olyan vén motorost is mint Gaither akibe azért megvolt ez a faktor még akkor is ha nem akart vezérré válni.(Persze anno Dawk mellett nem is lehetett vna)Greengo
Az öltözőben meg az edzéseken szerintem megy a harc. Nem látszik a a pályán csak abban, hogy mindenki a saját feje után megy. Pl Aso, Asante, Vick, DeSean mindegyik olyan játékos aki képes lehet vezetni egy csapatot. De itt az van hogy sok dudás került egy csárdába és le kell játszaniuk hogy ki az erősebb.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Sztem most nem a csapategységekben kell keresni a hibákat.Azokkal mindenki tisztában van.Egy esetleges LB ideigazolással persze javítani lehetne a soron,de a gondok most a fejekben vannak.Nem csak a játékosoknál,de az edzői stábban is.Ezen kéne változtatni és akkor lenne értelme kifutni a meccsekre.Ami nagyon hiányzik a védelemből az meg egy VEZÉR(!)aki nem hagyja bealudni a játékosokat a nagy előny ellenére sem és tüzeli/űzi őket a meccs végéig.Hogy ilyen embert találjunk arra most nagyon kevés az esély mert nem látok hiteles vezéralkatot a védelemben.(mellékesen Ravens D#-ben nem egy ilyen figura van most)Hirtelen egy taktika mehet most nekünk az pedig az,hogy egyszerűen a támadóknak több pontot kell csinálni mint amit a védelem enged. 😀 :rolleyes:
Nem is emlékszem mikor kezdtük a szezont 1-3al. 😐Greengo
Szerintem inkább az a baj, hogy túl sokan akarnak vezérek lenni.Shawn84
Pl ki? 😀 Mert én nem nagyon látok erre utaló jeleket,hogy bárki is megpróbálná hajtani őket.A pályán kapkodva mutogató játékosok csak zavarukban próbálnak irányítani.Itt olyan emberre van szükség aki a partvonal mellett is megadja az alaphangulatot.Ilyen meg sztem nincs.Most részletezhetném,hogy mekkora hiba volt elengedni olyan vén motorost is mint Gaither akibe azért megvolt ez a faktor még akkor is ha nem akart vezérré válni.(Persze anno Dawk mellett nem is lehetett vna)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
"Antonio Dixon torn tricep, will have surgery, Most likely out for the year."

Dixon kidőlt a szezonra?

"Trent Cole calf strain, see how he does, fairly significant"

Cole vádli húzódás? Elég súlyos.

Utánna is néztem, 3-4 hónap a teljes felépülés. Gondolom, ha további vizsgálatokon jól teljesít akkor a szezonra még összedrótozzák.ano92
3-4 hónap egy húzódásért, ne röhögtess már, nem cukoremberek ezek...Gege55
Bocsi, jobban utánanéztem.

Cole-nak Grade 2- es húzódása van, amire 5-8 hetet írnak felépülési időre. De nem vagyok sport orvos, csak azt írom amit találok. Bizonyára ez egy átlagos embernél van, az ilyen terminátorok szerintem hamarabb felépülnek, főleg egy profi orvosi stábbal a hátuk mögött.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sztem most nem a csapategységekben kell keresni a hibákat.Azokkal mindenki tisztában van.Egy esetleges LB ideigazolással persze javítani lehetne a soron,de a gondok most a fejekben vannak.Nem csak a játékosoknál,de az edzői stábban is.Ezen kéne változtatni és akkor lenne értelme kifutni a meccsekre.Ami nagyon hiányzik a védelemből az meg egy VEZÉR(!)aki nem hagyja bealudni a játékosokat a nagy előny ellenére sem és tüzeli/űzi őket a meccs végéig.Hogy ilyen embert találjunk arra most nagyon kevés az esély mert nem látok hiteles vezéralkatot a védelemben.(mellékesen Ravens D#-ben nem egy ilyen figura van most)Hirtelen egy taktika mehet most nekünk az pedig az,hogy egyszerűen a támadóknak több pontot kell csinálni mint amit a védelem enged. 😀 :rolleyes:
Nem is emlékszem mikor kezdtük a szezont 1-3al. 😐Greengo
Szerintem inkább az a baj, hogy túl sokan akarnak vezérek lenni.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
LB sort ha lehetne úgy ahogy van küldeném el gyeptéglát pakolni, arra talán jók lennének, max spec team, Bradley ezeknél jobb volt sokkal. Az öreg Trottert nem lehet visszahozni? 😀
Szerintem ő is keményebb lenne mint bármelyik kezdőnk.
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
"Nagyszerű" Cole kiesett egy időre (örülhetünk, hogy nem teljes szezonra de igy is pokoli nehéz lesz a D#nek), Dixon meg egész szezonra, legalább nála volt némi futásmegállitás is, de ahogy Deny is leirta Patterson kevés ahhoz, hogy minden futást megállitson. Igazából már azt se tudom leirni, hogy reméljük a legjobbakat, mert most még a reményt se nagyn látom arra, hogy javuljon a D#. Az offensebe nem látok akkora gondot (a falon kivül), remélem Maclin letudta idénre a meccsvesztő momentumokat.

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Sztem most nem a csapategységekben kell keresni a hibákat.Azokkal mindenki tisztában van.Egy esetleges LB ideigazolással persze javítani lehetne a soron,de a gondok most a fejekben vannak.Nem csak a játékosoknál,de az edzői stábban is.Ezen kéne változtatni és akkor lenne értelme kifutni a meccsekre.Ami nagyon hiányzik a védelemből az meg egy VEZÉR(!)aki nem hagyja bealudni a játékosokat a nagy előny ellenére sem és tüzeli/űzi őket a meccs végéig.Hogy ilyen embert találjunk arra most nagyon kevés az esély mert nem látok hiteles vezéralkatot a védelemben.(mellékesen Ravens D#-ben nem egy ilyen figura van most)Hirtelen egy taktika mehet most nekünk az pedig az,hogy egyszerűen a támadóknak több pontot kell csinálni mint amit a védelem enged. 😀 :rolleyes:
Nem is emlékszem mikor kezdtük a szezont 1-3al. 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
"Antonio Dixon torn tricep, will have surgery, Most likely out for the year."

Dixon kidőlt a szezonra?

"Trent Cole calf strain, see how he does, fairly significant"

Cole vádli húzódás? Elég súlyos.

Utánna is néztem, 3-4 hónap a teljes felépülés. Gondolom, ha további vizsgálatokon jól teljesít akkor a szezonra még összedrótozzák.ano92
3-4 hónap egy húzódásért, ne röhögtess már, nem cukoremberek ezek...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na most már lesz is mire fogni a szívásokat, remélem valóban csak 2-4 hét Cole, Dixon-t meg nagyon sajnálom kellett nekünk Bunkot elengedni, s hát azért Bradley is hiányzik ennyit ő is tudott volna de most mán mindegy.dande
Legalább jöhet Cedrick Thornton.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most már lesz is mire fogni a szívásokat, remélem valóban csak 2-4 hét Cole, Dixon-t meg nagyon sajnálom kellett nekünk Bunkot elengedni, s hát azért Bradley is hiányzik ennyit ő is tudott volna de most mán mindegy.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Niners elfogultként én így láttam:
Fordulópontok szerintem: 3-10-nél a goal line fambli, 3-23 után a két közel 80 yardos drive utáni két TD (ez nagyon kellett mind Alex Smithnek, mind Morgannek és Davisnek ez volt az idei első TD-je, így neki is), 17-23-nál Jacson elkapása után utolsó pillanatban (talán) Brown elkapta a lábát (ezt már TD-nek láttam), a 33 yardról kihagyott FG kisérlet, egy visszatérő nagyon jó Gore, hogy Akers berugta a pluszpontot (azt nyilatkozta, nehezebbnek érezte mint egy 50+ FG-t, nagyon nagy lelki teher volt rajta), és természetesen Justinunk szenzációs kierőszakolt famblija, ami előtt megint egy utolsó perces FG miatti vereséget vizionaltam. Meg lehet, hogy picit el is ment a ló Veletek a félídőben. Szóval részünkről Fortuna is ott volt. És szerintem Vick teljesítménye megsüvegelendő (mintha karrier csúcsot éret volna el, ebben nem vagyok biztos). Sztem ez lesz sokkal jobb is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
"Antonio Dixon torn tricep, will have surgery, Most likely out for the year."

Dixon kidőlt a szezonra?

"Trent Cole calf strain, see how he does, fairly significant"

Cole vádli húzódás? Elég súlyos.

Utánna is néztem, 3-4 hónap a teljes felépülés. Gondolom, ha további vizsgálatokon jól teljesít akkor a szezonra még összedrótozzák.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
fasza

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
T. Cole - calf strain, 2-4 hét kihagyás, bye után valószínűleg visszatér
J. Peters - hamstring, bizonytalan h játszhat-e következő héten
Dixon - tricepsz szakás, műtét, out for season


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
"I hate this team right now
and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted
by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetértenikzol
Hát én azért ennyire közel sem omlottam össze. 😀
Úgyse éltem még át olyat, hogy milyen lehet októberben az esélytelenek nyugalmával meccset nézni.
Meg már a köv évi draftra készülni. 😀Bébé
Meséljek róla? 😀
Általában már októberben a draft prospecteket nézegettem..Bazzani
Hátha olyan jól sikerül mint az idei draftunk 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezután draftoltunk egy 26 éves kanadai tűzoltót, és egy tapasztalatlan, vereségre ítélt DC helyett hoztunk egy még tapasztalatlanabbat és egy még szerencsétlenebbet.somebody08
Tényleg a tűzoltó játszik már vagy fog játszani?salander
4 meccsen háromszor volt inaktív, egyen meg alig kapott pár snapet.
Egyébként teljes koncepció váltás kéne védelemben, védőfal kivételével. Nagy kiesés nem lenne, hogy szezon közben oldjuk meg, mert most sincs védelem nagyon, futni úgy futnak, ahogy akarnak ellenünk, minden okos ember észreveszi, hogy wide9 hátránya a középső futás, főleg, hogy Jenkins is esetek 90%-ban csak QB-ra megy, egyedül Patterson meg nem fogja megfogni belső futásokat. Ehhez kéne Chaney, de nem megy neki se annyira. Tegnap legalább néhol már Dixon is fenn volt, akkor annyira nem is jöttek belső futások. Ha meg szeretjük rotálni falembereket, akkor lehetne, Jenkins várható passz ellen, Dixon meg futás ellen.
Persze, ha Trent kiesik, akkor elég Babint hagyni annyira szélen, többiek álljanak fel rendesen.
Védelem koncepció váltáshoz még, hagyjuk zónákat, Aso kapjon egy embert (No.1 WR-t), Asante meg onnan már zónázgathat, csak persze úgy nehezebb, ha Aso nem zónát fog, hanem embert. Ehhez megint vagy jó OLB vagy sok nickel kéne. Mintha utóbbihoz lenne emberanyagunk. Ebből szar LB sorból meg elég 2 is egyszerre pályára.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ezután draftoltunk egy 26 éves kanadai tűzoltót, és egy tapasztalatlan, vereségre ítélt DC helyett hoztunk egy még tapasztalatlanabbat és egy még szerencsétlenebbet.somebody08
Tényleg a tűzoltó játszik már vagy fog játszani?salander
Előszezonban játszott, aztán lesérült és azóta maródi.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ezután draftoltunk egy 26 éves kanadai tűzoltót, és egy tapasztalatlan, vereségre ítélt DC helyett hoztunk egy még tapasztalatlanabbat és egy még szerencsétlenebbet.somebody08
Tényleg a tűzoltó játszik már vagy fog játszani?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
"I hate this team right now
and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted
by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetértenikzol
Hát én azért ennyire közel sem omlottam össze. 😀
Úgyse éltem még át olyat, hogy milyen lehet októberben az esélytelenek nyugalmával meccset nézni.
Meg már a köv évi draftra készülni. 😀Bébé
Meséljek róla? 😀
Általában már októberben a draft prospecteket nézegettem..Bazzani
Én mondjuk szezontól függetlenül szoktam, de most meg különösen.