Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Negyedik negyed elején a netem is elszállt. :/ Lehet jobb,hogy nem is láttam mi történt. 😐 Nightmare Team.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊Newman
legalább nekem nincs ilyen problémám, mert a Houston az AFC-csapatom😊somebody08
Akkor én mit kezdjek a Jacksonville-lel?
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊Newman
Hát ha már itt tartunk nyert a Juve a Barca a Tham szívott a Fradi meg az Eagles, mondanom sem kell most odaadtam volna a másik három győzelmét ezért az egyért 😛 . De ha ettől nem kapunk észbe akkor semmitől.....Legalább Dalton győzelmének örülhetek kicsit
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊Newman
legalább nekem nincs ilyen problémám, mert a Houston az AFC-csapatom😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
tökéletes? Három kedvenc csapatom: Eagles, Bills, Raiders
ebből kettő kinyalt, fantasztikus hetem van 😀 (mondjuk a Clemson nem hagyott cserben :cool😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
SPOILER

Kipukkadt a Bills, kikapott a Dallas, tökéletes lehetett volna a forduló, de nem, mi alul tudjuk múlni a liga összes csapatát, pedig nem kevés fordítás volt ezen a héten.

SPOILER OFF

Van két hetünk még vásárolgatni, ha a vezetőség továbbra is a pénzben látja a megoldást, de eddig Babin az egyetlen az új szerzemények közül, aki mutat valamit, Jenkins szinte láthatatlan, főleg futás ellen, Aso egy fos, Ronnie Brown meg azt hiszi még mindig divat a Wildcat.

McCoyt, Babint és DeSeant sajnálom, mert ma mind nagyot játszottak, meg még Vicket is, career hight passzolt, nem rajta múlott.somebody08
Brownt megvédeném annyiból hogy keveset játszott eddig, viszont a mai hibája nehezen megbocsátható, na de a többiek is hozták a balfasz formát
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
SPOILER

Kipukkadt a Bills, kikapott a Dallas, tökéletes lehetett volna a forduló, de nem, mi alul tudjuk múlni a liga összes csapatát, pedig nem kevés fordítás volt ezen a héten.

SPOILER OFF

Van két hetünk még vásárolgatni, ha a vezetőség továbbra is a pénzben látja a megoldást, de eddig Babin az egyetlen az új szerzemények közül, aki mutat valamit, Jenkins szinte láthatatlan, főleg futás ellen, Aso egy fos, Ronnie Brown meg azt hiszi még mindig divat a Wildcat.

McCoyt, Babint és DeSeant sajnálom, mert ma mind nagyot játszottak, meg még Vicket is, career hight passzolt, nem rajta múlott.somebody08
Szerintem adjuk el Nnamdi-t egy sisakért meg egy pee wee ligás linebacker-ért
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
SPOILER

Kipukkadt a Bills, kikapott a Dallas, tökéletes lehetett volna a forduló, de nem, mi alul tudjuk múlni a liga összes csapatát, pedig nem kevés fordítás volt ezen a héten.

SPOILER OFF

Van két hetünk még vásárolgatni, ha a vezetőség továbbra is a pénzben látja a megoldást, de eddig Babin az egyetlen az új szerzemények közül, aki mutat valamit, Jenkins szinte láthatatlan, főleg futás ellen, Aso egy fos, Ronnie Brown meg azt hiszi még mindig divat a Wildcat.

McCoyt, Babint és DeSeant sajnálom, mert ma mind nagyot játszottak, meg még Vicket is, career hight passzolt, nem rajta múlott.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyszerűen katasztrófa 😕
Ma 2 for 7 RZ teljesítmény
A szezon eddigi meccsein a 4.negyedekben Eagles😮pp. 0:44
Beszédes adatok...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
dream team? :oVentura
#2

szezon végére mennyi lesz? 😀
több mint 12 éve
zero0 333
dream team? :oVentura
inkább lófasz team ...
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
dream team? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
"I hate this team right now
and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted
by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetértenikzol
Hát én azért ennyire közel sem omlottam össze. 😀
Úgyse éltem még át olyat, hogy milyen lehet októberben az esélytelenek nyugalmával meccset nézni.
Meg már a köv évi draftra készülni. 😀Bébé
Akkor ajánlom figyelmedbe a blogon a mai cikket 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
"I hate this team right now
and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted
by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetértenikzol
Hát én azért ennyire közel sem omlottam össze. 😀
Úgyse éltem még át olyat, hogy milyen lehet októberben az esélytelenek nyugalmával meccset nézni.
Meg már a köv évi draftra készülni. 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
"I hate this team right now

and I always try to see the brighter side of things, but I am just disgusted

by PhilsForever on Oct 2, 2011 4:52 PM EDT reply"

BGN komment, egyszerűen nem tudok vele nem egyetérteni
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
1x ki kéne állni a csere LB-sorunkkal. Komolyan nem hiszem el, hogy a jelenleginél lehet szarabb.
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Ugyanazt érzem, mint az Atlanta ellen, simának tűnt, aztán pillanatok alatt borzasztó lett. Amikor bevitték a második TD-t, akkor már nagyon érezhető volt, hogy ők kapták el szünet után a fonalat.
Szegény Maclin, annyiszor érzem vele kapcsolatban azt, hogy nem veszi fel az ütközést, hanem inkább lefekszik - ma pont a legrosszabkor járt pórul... Nándi fos, a LB sorra még nem alkották meg azt a szót, ami kellőképpen leírja azt a képtelenséget a fejlődésre és a tehetetlenséget, amit alkotnak.skizofita
Szerintem kell nekünk Curry, kicsit legyen drágább az egész de mégszarabb 😀
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Ugyanazt érzem, mint az Atlanta ellen, simának tűnt, aztán pillanatok alatt borzasztó lett. Amikor bevitték a második TD-t, akkor már nagyon érezhető volt, hogy ők kapták el szünet után a fonalat.
Szegény Maclin, annyiszor érzem vele kapcsolatban azt, hogy nem veszi fel az ütközést, hanem inkább lefekszik - ma pont a legrosszabkor járt pórul... Nándi fos, a LB sorra még nem alkották meg azt a szót, ami kellőképpen leírja azt a képtelenséget a fejlődésre és a tehetetlenséget, amit alkotnak.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Eléggé bullshites eddig.

"Borzalmas munkát végeztem én és a csapat"
Defense-t probaltak fikaztatni: "offense is kell a győzelemhez teljes csapat veszített"
"henery-nek is át kell gondolnia a dolgokat"
PO kérdés: "nem a PO-ra kell fokuszalni, hanem megnyerni az előttünk álló meccseket"kzol
Hát ezen +lepődtem. 😀Bébé
Az elején pedig elmondta a sérülteket képzeld! 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Fradi feeling
több mint 12 éve
zero0 333
nem tudom h fociban van e olyan hogy clutch / choker de maclin eddig akkora choker mint a ház. kulcsszituációban eddig 2ből 0 , sztem többet nem kéne őt célba venni meccs vége felé
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eléggé bullshites eddig.

"Borzalmas munkát végeztem én és a csapat"
Defense-t probaltak fikaztatni: "offense is kell a győzelemhez teljes csapat veszített"
"henery-nek is át kell gondolnia a dolgokat"
PO kérdés: "nem a PO-ra kell fokuszalni, hanem megnyerni az előttünk álló meccseket"kzol
Hát ezen +lepődtem. 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Ja meg volt a szokásos több TD-t szereztek mint mi.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Henery és az LB sor bekaphatja. Fantasztikus a vezetőség idén, kevés rookie játszik, de azok legalább jó szarok. Ahogy az idei RZ offense is. Nem tudom merre van innen kiút, 3 NFC-s vereséggel elástuk magunkat WC szempontból, tehát ha nem nyerjük meg a csoportot, lehúzhatjuk magunkat.

Egyszerűen nem tudom leírni, hogy mennyire kicseszettül ideges vagyok.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eléggé bullshites eddig.

"Borzalmas munkát végeztem én és a csapat"
Defense-t probaltak fikaztatni: "offense is kell a győzelemhez teljes csapat veszített"
"henery-nek is át kell gondolnia a dolgokat"
PO kérdés: "nem a PO-ra kell fokuszalni, hanem megnyerni az előttünk álló meccseket"kzol
háp háp háp