Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maclin is bejelentette, hogy játszani fog mindenképpen. Ma limitáltan edzett, ahogyan Tapp is. Juqua és Hughes pedig nem ezdett ma sem.
Vick már teljesértékű edzésmunkát végzett, ahogyan Harbor, Allen, Sunshine, Justice és Steve Smith is, de mindannyiran azért rákerültek sérült listánkra.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kijött az első lista 2012-es Hall of Fame várományosokról (103 fő), ez fog szűkülni majd folyamatosan február 4-ig (novemberre már csak 25-en maradnak, január elejére 15-en). Eagles kötődésű jelöltek:
Dick Vermeil, HC: 1976-1982 között
Carl Hairston, DT: 1976-1983 között
Troy Vincent, CB: 1996-2003 között
Herschel Walker, RB: 1992-1994 között
Eric Allen, CB: 1988-1994 között
Gary Anderson, K: 1995-1996 között
Cris Carter, WR: 1987-1989 között
Brian Mitchell, RB/KR: 2002-2004 között
Ricky Waters, RB: 1995-1997
Bud Carson, DC: 1991-1994 között
Leo Carlin, administrator: 1960-jelenleg is
Otho Davis, trainer: 1973-1995 közöttDeny
Szerintem max az első 3-nak lesz esélye bekerülni 2012-ben.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kijött az első lista 2012-es Hall of Fame várományosokról (103 fő), ez fog szűkülni majd folyamatosan február 4-ig (novemberre már csak 25-en maradnak, január elejére 15-en). Eagles kötődésű jelöltek:
Dick Vermeil, HC: 1976-1982 között
Carl Hairston, DT: 1976-1983 között
Troy Vincent, CB: 1996-2003 között
Herschel Walker, RB: 1992-1994 között
Eric Allen, CB: 1988-1994 között
Gary Anderson, K: 1995-1996 között
Cris Carter, WR: 1987-1989 között
Brian Mitchell, RB/KR: 2002-2004 között
Ricky Waters, RB: 1995-1997
Bud Carson, DC: 1991-1994 között
Leo Carlin, administrator: 1960-jelenleg is
Otho Davis, trainer: 1973-1995 között
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi lennék, mivel bannoltatod, de mindegy...Deny
Én nem tudom semmivel, de megfűzök itt valakit akinek itt joga van hozzá 😊 Nyilván egyébként nem csak mindig bosszant ha ezzel hozakodnak elő nekünk, bár tudom nem kéne s valóban mindegy.

Hosszú még a szezon ez után a meccs után is, de ha ez is elmegy valóban nagyon nehéz lesz akkor is ha bye után be szoktunk indulni de ugye erre sincs garancia. Ja és akkor kérjük, hogy inkább minden meccsünket játsszuk idegenbe, mert itthon nagyon nem megy 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ja amúgy az egész hétfő esti rangadót végigbőgtem, látva Sean Lee játékát... Nekünk kellett volna behúzni, ha már helyi srác volt😕somebody08
Én már a drafton kiidgeltem magam anno, ezzel kapcsolatban. A másik Penn State LB akit akkor akartam az Navorro Bowman volt. 😕
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
http://www.nfl.com/videos/a-football-life aki teheti nézze meg vagy szerezze be. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ja amúgy az egész hétfő esti rangadót végigbőgtem, látva Sean Lee játékát... Nekünk kellett volna behúzni, ha már helyi srác volt😕somebody08
Én Pat Angerernél szoktam átkozódni, hogy miért a kör közepén draftoltunk abban az évben és nem a végén. :]
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ja amúgy az egész hétfő esti rangadót végigbőgtem, látva Sean Lee játékát... Nekünk kellett volna behúzni, ha már helyi srác volt😕
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kíváncsi lennék, mivel bannoltatod, de mindegy...

Esélyesebbek vagyunk, ettől függetlenül, meglepődnék, ha jelenlegi csapatunk a feljövőben lévő Niners ellen 10 pontnál jobb lenne. Győzni kell, különben tényleg krízis van, mert míg a Falcons, Giants elleni lose kimagyarázható volt, ez nem lenne az, és 1-3....

Lloyd egyébként nem lesz olyan rossz Shawn, bár felsorolt nevek jobbnak tűnnek jelenleg, de bízzunk vezetőségben.
Havili meg próbacseresznye volt, gondoltam azt hitték, ő lesz új erőfutónk rövid yardos helyzetekben. Aztán lehet később az lesz.

Maclin doubtful lesz vasárnap.

Kelce pedig elmondta, figyelni fog hatványozotabban snapek pontosságára, tudja, hogy sok múlik ezen. De egész fal fogadkozik, hogy hitet se engednek Vicknek. (3 meccsen egyébként 47szer csapták le Vicket, de egyre kevesebbszer és nem csak a játékidő-sérülések miatt)
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
A 49ers meg nem valószínű, hogy ellenfél lesz az Eagles számára.Amadeus91
Pats-Bills? Lions-Vikings? Seahawks-Cards?

persze tudom, hogy a Dream Team sokkal nagyobb nevek meg tehetség, és sorozatban orális örömökért állunk sorba, de
ezt mondták a Cowboys ellen is..petey
Amint látod ezt nem valamelyik Eagles fan böffintette, ide hanem valami álzenész 😛 aki sokszor más csapatok topickjába szeret hamisan belekornyikálni, úgyhogy nem kell vele foglalkozni. Aki pedig itt még egyszer használja ránk a Dream Team jelzőt vagy kicsit is utalni mer rá(ezt sem mi kezdtük)azt bannoltatom addig míg tényleg megnyerjük a gyűrűt (lehet lesz pár év) 😉
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
Nyugi.Látva az eddigi játékunkat minden egyes meccsünk nehéz lesz. 😊
Idén azért nem kockáztattak a szervezők és okosan választottak időpontot.Most mivel fogják dobálni a 49'ers szurkolókat? 😀Greengo
én nyugodt vagyok, ha nyerünk ok, ha nem nem szégyen 😊

hmm..levélgyűjteménnyel 😀

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nyugi.Látva az eddigi játékunkat minden egyes meccsünk nehéz lesz. 😊
Idén azért nem kockáztattak a szervezők és okosan választottak időpontot.Most mivel fogják dobálni a 49'ers szurkolókat? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
A 49ers meg nem valószínű, hogy ellenfél lesz az Eagles számára.Amadeus91
Pats-Bills? Lions-Vikings? Seahawks-Cards?

persze tudom, hogy a Dream Team sokkal nagyobb nevek meg tehetség, és sorozatban orális örömökért állunk sorba, de
ezt mondták a Cowboys ellen is..

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Matthews ennyire nem jó? Lehet majd belejön 1-2 szezon után.

A 49ers meg nem valószínű, hogy ellenfél lesz az Eagles számára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 910 — Csodabogár
Nem érzem ezt olyan jó döntésnek. 1 meccset pihentetni kéne szerintem. Rá fog sérülni a kezére, és pont egy kulcsszituban fogunk beszopni miatta.
Allen FS-be való kezdőbe kerülését viszont jónak ítélem. Intit fog is hozni nekünk.Shawn84
Alex Smith esetében ilyet kijelenteni olyan, mintha azt mondanád, hogy Reid bukni fog egy challenge-et😀somebody08
De ebben nem az a lényeg hogy Smith intit dob, mert az ugye evidens, hanem hogy Allen szedi le. Legalábbis az egyiket biztosan 😀Shawn84
heh, mintha annyit támadnánk a secondary-t. Én csak örülök ha Vick játszik, egy kis ütés a mancsára és megy is a fumble 😉

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Curry kapcsán nincs hír? Sztem ide még ő is upgrade lenne, amúgy is az ex-Hawks játékosok általában nálunk jól teljesítenek, hátha ő is bejönne, meg még Tatu nem tudom szabad-e ha nem sérül ő is épp segítség lehetne. Van néhány feltételes mód a mondatban 😛 C.M-t azért sajnálom, hogy egyenlőre nem jön be és messzebb esik az egyik alma a másiktól mint gondoltuk, remélem azért még fejlődhet.dande
Azért Caseyről senki nem mondta draft előtt sem meg utána sem hogy kezdő kaliberű játékos. Eleve az összes szakember azt jósolta, hogy 2-3 év múlva lehet majd ő olyan tudású LB aki képes elirányítani a védelmet. Ehhez képest Castillo az első naptól kezdve kezdő MLB ként játszatta. Ami nem lett volna olyan nagy hiba, csak mi más felállást az egész TC alatt nem próbáltunk ki. Matthews helye atombiztos volt. Engem az egészben az zavar, hogy volt egy elképzelésük és azt mindenáron végig szerették volna vinni. Aztán, most, hogy látják mennyire gyenge ez így, megpróbálják visszalapátolni a szart a lóba azzal, hogy elkezdik kevergetni a felállást. Nem TC alatt kellett volna kipróbálni sokmilliom felállást és megnézni, hogy melyik a legjobb? Mifaszért kell a szezon közepén kapkodni össze-vissza? Na és igazából ami a fő, hogy akármit csinál is az LB sorral, a játékosanyag akkor is gyenge marad. A rohadt drafton Lloyd meg Havili meg Rolle helyett el lehetett volna hozni Greg Jonest MAson Fostert, K J Wrightot, akik minőségi javulást hozhattak volna. Nem beszélve arról, hogy az FA piacról sem hoztunk el egyetlen épkézláb LB-t sem, pedig volt kínálat bőven, és nem a pénzen múlt egyik sem. Juan Castillo! A tököm tele a D# elképzeléseiddel!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Nem értem hogy egy egyértelműen nem 100%-os Vicket minek erőltetünk? Egy teljes értékű Vick is könnyen sérül, most meg ha még rásérül...egy meccset legalább várhatnánk. Ájj.

Casey meg ugyan mért ne fejlődhetne? Simán nagyon jó lehet, mindene meg van hozzá, tapasztalat pedig jönni fog.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Curry kapcsán nincs hír? Sztem ide még ő is upgrade lenne, amúgy is az ex-Hawks játékosok általában nálunk jól teljesítenek, hátha ő is bejönne, meg még Tatu nem tudom szabad-e ha nem sérül ő is épp segítség lehetne. Van néhány feltételes mód a mondatban 😛 C.M-t azért sajnálom, hogy egyenlőre nem jön be és messzebb esik az egyik alma a másiktól mint gondoltuk, remélem azért még fejlődhet.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Állítólag vezetőség is megerősítette, hogy Vick játszani fog hétvégén!Deny
Nem érzem ezt olyan jó döntésnek. 1 meccset pihentetni kéne szerintem. Rá fog sérülni a kezére, és pont egy kulcsszituban fogunk beszopni miatta.
Allen FS-be való kezdőbe kerülését viszont jónak ítélem. Intit fog is hozni nekünk.Shawn84
Alex Smith esetében ilyet kijelenteni olyan, mintha azt mondanád, hogy Reid bukni fog egy challenge-et😀somebody08
De ebben nem az a lényeg hogy Smith intit dob, mert az ugye evidens, hanem hogy Allen szedi le. Legalábbis az egyiket biztosan 😀
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Állítólag vezetőség is megerősítette, hogy Vick játszani fog hétvégén!Deny
Nem érzem ezt olyan jó döntésnek. 1 meccset pihentetni kéne szerintem. Rá fog sérülni a kezére, és pont egy kulcsszituban fogunk beszopni miatta.
Allen FS-be való kezdőbe kerülését viszont jónak ítélem. Intit fog is hozni nekünk.Shawn84
Alex Smith esetében ilyet kijelenteni olyan, mintha azt mondanád, hogy Reid bukni fog egy challenge-et😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Állítólag vezetőség is megerősítette, hogy Vick játszani fog hétvégén!Deny
Nem érzem ezt olyan jó döntésnek. 1 meccset pihentetni kéne szerintem. Rá fog sérülni a kezére, és pont egy kulcsszituban fogunk beszopni miatta.
Allen FS-be való kezdőbe kerülését viszont jónak ítélem. Intit fog is hozni nekünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag vezetőség is megerősítette, hogy Vick játszani fog hétvégén!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vick közben 100%-ra mondta, h játszik vasárnap.BleedingGreen
Remélem 100%-osan át is tudja venni a snapet. De arra innentől számítani lehet, ha megindul, még kevésbé fogja két kezével védeni a labdát, marad a szokásos lóba.Deny
Majd kap vmi megerősített kesztyűt szerintem az ütések ellen. Fájni fog neki az biztos, egész más edzésen venni a snapeket, mint sorozatban a meccsen, és még egy zúzódás sem jön rendbe egy7 alatt.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick közben 100%-ra mondta, h játszik vasárnap.BleedingGreen
Remélem 100%-osan át is tudja venni a snapet. De arra innentől számítani lehet, ha megindul, még kevésbé fogja két kezével védeni a labdát, marad a szokásos lóba.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jó, hát végigzongorázzuk az embereket, a 4. körös rookie helyett jön a 6. körös rookie. Rolle tán passz ellen jobb lesz, futás ellen nem tudom, de rosszabb már nemigen lehet.

Vick közben 100%-ra mondta, h játszik vasárnap.