Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bréking: Brian Rolle lett a kezdő gyengeoldali LB!

Hozzáteszem, még nem hivatalos, insiderek szűrték le Rolle szavaiból és a mai edzés alapján.
De Reid is mondta, lesz változás, nem lenne meglepő.
Végülis Matthews kapott 4+3 meccset, hatot középen, egyet szélen, sehol nem ment neki igazán, beláttuk, nem kezdő szint. Valószínűleg Rolle se, de két rosszból a kevésbé rossz játsszon. Meg én őt egyébként is jobban kedvelem valamiért.



Egyre hivatalosabbnak tűnik, és az is be lett jelentve, hogy Allen kezd Page párjaként, Coleman pad, de ezt tudtuk már.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hírecskék:
Maclin day-to-day, ma nem edz
Parker és Hughes se edz
Tapp edz, limitálva
Cooper is, minden tesztje jó lett
Vick edz, de keze miatt a center mögötti snapek gondot okozhatnak. Egyelőre nincs teljesen jól, nem 100%-os.
Young Reid szerint 100%-os, nincs eldöntve, ki most a backup QB (tehát Young, csak nem akarja Kafkat szídni)
Azt is mondta Andy, hogy lesz pár változás pozíciókban, nem feltétlen kezdő csapat esetén, de az sem kizárt (tényleg lehet Aso megy nickelbe).
Vick is beszél, azt mondja, 100%-osan készen fog állni Niners elleni meccsre.

Korábban írtam, hogy Brown volt workouton nálunk. Mellette még ketten vannak ilyen miatt edzésünkön: Aaron Brown, RB és Dimitri Nance, RB. Mindketten visszahordani is tudnak.

Más, érdekes, hogy Giants ellen játékaink közel felénél 2 TE volt pályán. (Valószínűleg Vick védelme miatt, illetve WR problémák is okot adhattak erre.)
Kurt Coleman úgy volt ritka fos, hogy mindössze 12 játéknál volt pályán, míg Nate Allen 40-nél.
Brian Rolle egyre több lehetőséget kap, mivel Matthews nem jött be ugye, múlt hét óta duplázta snap számát, 16-ot kapott.
Brandon Jacobs úgy szívatott minket, hogy mindössze 13 snapet kapott...
Egyébként Giants 53 támadójátékot nyomhatott, mi 79-et...


Pedig Tapp eléggé bíztatóan kezdte az évet...Desert Eagle .5o
Nem vele lehet a gond, másik két úriemberrel, mivel edzett ma már.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Pedig Tapp eléggé bíztatóan kezdte az évet...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DE jár nálunk workout-on, Everette Brown személyében. Rotációs embernek annyira nem lenne rossz, de ami aggasztóbb, ez valószínűleg azt jelenti, hogy vagy Graham, vagy Parker, vagy Tapp felépülése nem úgy halad, ahogyan kéne.
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Én is Brown mellőzését nem értem. Ezekért hoztuk nem? Vagy csak úgy hoztuk mer lehetett? Nem igazán látok Andy fejébe 😀Desert Eagle .5o
Szerintem Andy alaposan kitervelte az egészet! Így akarja meglepni az ellenfeleket: mindenki úgy gondolta, azért jött Brown, hogy megoldja a rövid yardos szituációkat, ezért aztán mindenki erre is készül, és eszükbe sem jut, hogy kétszer ugyanazt a fantáziátlan QB sneak meg FB futás lesz majd mondjuk egy goal line szituációnál. Szerintem már tavaly nyáron is tudta, hogy nem Kolb lesz a kezdő, ezzel a nagy Kolb/Vick/Kolb/Vick polémiával csak el akarta altatni a többieket, és az majdnem be is jött! 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Én is Brown mellőzését nem értem. Ezekért hoztuk nem? Vagy csak úgy hoztuk mer lehetett? Nem igazán látok Andy fejébe 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én azt nem értem, hogy Brown miért nem volt fent az egy yardos szituknál. Ő még a field goal villát is átugrotta volna a bevetődésnél. Ott ment el a meccs, 4 alkalmunk volt, és mindannyiszor szar playt hívtunk.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülök, hogy játszhat Vick de könyörgöm normális játékhívások legyenek már, nem értem, hogyha tudunk! klasszis jó ötletes játékokat hívni s végrehajtani, miért elégszünk meg máskor teljesen bullshit megoldásokkal. Bizots én vagyok a túl naív vagy nem értek a játékhoz, de ha például a RZ-ban 1-y-ra a céltól ahelyett, hogy középen erőltetjük pláne ha arra számítanak, valaki hirtelen kilép oldalra a falból (mondjuk Todd Her 😛 ) passz és benyújtja, vagy oldalra elkezd futni, és nem igaz, hogy már csak a futás íve miatt is mielőtt találkoznának nem érne be, ha mondjuk a sarok a bólya felé fut, s közben nyilván megvédik? Tudom ez nem Madden ahol ez a mód 100-ból 99-szer beválik (ezért van meg majd mindig a 2pontos extra) de a valósában olyan nehéz lenne ezt kivitelezni, hogy nem merik bevállalni? Bocs ha nagyon hülyéket laikus dolgokat kérdezek de időnként bosszant, hogy kívülről! egyszerűnek tűnik a megoldás belül meg akik értenek hozzá ezt nem látják, vagy nem akarják látni? Mondom ezek csak laikus szurkoló kérdései kéretik így kezelni 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Múlt héten kb. szerda felé lettem 90%-os biztos abban, hogy Vick kezd.
Most már ma....

Deny
Igazság szerint a kezén egy zúzódás van amit vasárnapig le kell "nyomni". Ha olyan állapotba kerül,hogy nem zavarja a snappeknél akkor miért ne Ő kezdene.Kell is most a folyamatos játék nála,hogy javítani lehessen a hibákon.Egyelőre azt lehet látni,hogy kicsit visszafogják és erőltetik a passzokat nála amiből jönnek is a hibák,de sztem idővel ez a módszer hasznára fog válni.Kritikus helyzetekben meg Reid ki fogja adni a megfelelő utasítást,hogy "fuss Mike fuss"!Greengo
Nem bánom, hogy ő kezd, Kafka nem kész még, Youngot meg nem szeretem. Csak Shawn felvetésére írtam, hogy szerintem Vick lesz kezdő
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Múlt héten kb. szerda felé lettem 90%-os biztos abban, hogy Vick kezd.
Most már ma....

Deny
Igazság szerint a kezén egy zúzódás van amit vasárnapig le kell "nyomni". Ha olyan állapotba kerül,hogy nem zavarja a snappeknél akkor miért ne Ő kezdene.Kell is most a folyamatos játék nála,hogy javítani lehessen a hibákon.Egyelőre azt lehet látni,hogy kicsit visszafogják és erőltetik a passzokat nála amiből jönnek is a hibák,de sztem idővel ez a módszer hasznára fog válni.Kritikus helyzetekben meg Reid ki fogja adni a megfelelő utasítást,hogy "fuss Mike fuss"!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Múlt héten kb. szerda felé lettem 90%-os biztos abban, hogy Vick kezd.
Most már ma....


Eagles védők szavai a vereség után http://philly.blog.hu/2011/09/27/interjuk_defense_a_harmadik_het_utan #phillyblog #eagles
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Állítólag párszar be fogjuk próbálni, hogy DRC szélen, Aso meg jön be Vernon Davishez és segíteni LB sornak futás ellen. Ez kb. megint azt vetíti előre, hogy Matthews pad, és többször lesz 2 LB és 3 CB fenn.Deny
Ettől a verziótól előre félek. Túl sokat kombinálunk. Kb fogalma sincs Castillonak, hogy mit kéne csinálni. Asot tudjuk, hogy jó futás ellen de ilyet mi talán még sohasem játszottunk. Allen, Coleman helyett az nagyon jó húzás, mert FS-ben tavaly azért nem volt rossz. LB sorban akkor Rolle - Chaney - Fukou a felállás jelenleg?Shawn84
Hivatalosan Matthews-Chaney-Fukou, de lesz sokszor Rolle fenn, meg elvileg több nickel lesz, ahol Aso fog behúzodni középre. De olyat is olvastam, lesz olyan, amikor Asante, DRC szél, Aso nickelben, hátul csak Allen, és 3 LB-ből Rolle vagy Clayton fenn lesz, ők tudnak visszalépni is.
Amúgy sajtó szerint Castillo szerint már most forró a pad.Deny
Pff. Ez egyre érdekesebb lesz. Kételkedem benne, hogy be fog jönni. Ráadásul Harbaugh kezdi összerántani a Friszkót, és Smithnek is megtalálják a hozzá legjobban illő játékokat. Szerintem nem Davis lesz ezen a meccsen a fő célpontjuk, hanem Gore és Hunter fog futni, meg screeneket kapják majd, és Edwards meg Crabtree néha egy fontosabb elkapást csinál, mi meg ezt nem leszünk képesek követni sajnos. Vick szerintem ne kezdjen, ha nem 100%-os, akkor már inkább Young. Ő talán jobb állapotban van jelenleg. Ha nyerni akarunk, akkor a támadóknak kell hozni a pontokat, mert a védelem nem fog sokat érni, a DL jó játéka ellenére sem.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag párszar be fogjuk próbálni, hogy DRC szélen, Aso meg jön be Vernon Davishez és segíteni LB sornak futás ellen. Ez kb. megint azt vetíti előre, hogy Matthews pad, és többször lesz 2 LB és 3 CB fenn.Deny
Ettől a verziótól előre félek. Túl sokat kombinálunk. Kb fogalma sincs Castillonak, hogy mit kéne csinálni. Asot tudjuk, hogy jó futás ellen de ilyet mi talán még sohasem játszottunk. Allen, Coleman helyett az nagyon jó húzás, mert FS-ben tavaly azért nem volt rossz. LB sorban akkor Rolle - Chaney - Fukou a felállás jelenleg?Shawn84
Hivatalosan Matthews-Chaney-Fukou, de lesz sokszor Rolle fenn, meg elvileg több nickel lesz, ahol Aso fog behúzodni középre. De olyat is olvastam, lesz olyan, amikor Asante, DRC szél, Aso nickelben, hátul csak Allen, és 3 LB-ből Rolle vagy Clayton fenn lesz, ők tudnak visszalépni is.
Amúgy sajtó szerint Castillo szerint már most forró a pad.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Állítólag párszar be fogjuk próbálni, hogy DRC szélen, Aso meg jön be Vernon Davishez és segíteni LB sornak futás ellen. Ez kb. megint azt vetíti előre, hogy Matthews pad, és többször lesz 2 LB és 3 CB fenn.Deny
Ettől a verziótól előre félek. Túl sokat kombinálunk. Kb fogalma sincs Castillonak, hogy mit kéne csinálni. Asot tudjuk, hogy jó futás ellen de ilyet mi talán még sohasem játszottunk. Allen, Coleman helyett az nagyon jó húzás, mert FS-ben tavaly azért nem volt rossz. LB sorban akkor Rolle - Chaney - Fukou a felállás jelenleg?
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Állítólag párszar be fogjuk próbálni, hogy DRC szélen, Aso meg jön be Vernon Davishez és segíteni LB sornak futás ellen. Ez kb. megint azt vetíti előre, hogy Matthews pad, és többször lesz 2 LB és 3 CB fenn.Deny
Nah akkor lehet érdemes megtartanom Fantasyban Aso-t, pedig már waiverre akartam tenni, de így hátha lesz 4-5 tackle-je esetleg valami kis plusz 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag párszar be fogjuk próbálni, hogy DRC szélen, Aso meg jön be Vernon Davishez és segíteni LB sornak futás ellen. Ez kb. megint azt vetíti előre, hogy Matthews pad, és többször lesz 2 LB és 3 CB fenn.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Michael Vick (hand) is likely to play in Sunday's game against the 49ers, sources tell the Philadelphia Inquirer.
The Inquirer notes that the swelling in Vick's non-throwing hand must decrease and he must be cleared by a doctor. But for now, it appears the expectation within the organization is that Vick will be under center come Sunday. Still, owners should be snagging Vince Young, who is listed as the backup on the official depth chart, as insurance. We'll know more after Wednesday's practice.

Illetve Coleman gyenge teljesítménye miatt Allen veszi át a kezdőben a szerepét.+Rolle egyre több lehetőséget fog kapni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag érdeklődünk a Seattle LB-e, Aaron Curry iránt. DE rajtunk kívül legalább még 4 csapat.

?Greengo
Most mondjuk azt, hogy éljen Mcdermott??? :/ Ez, hogy jön ki egyébként, a többi futott TD vagy mi a csuda, vagy akkor mi számít passzolt TD-nek ezt nem nagyon értem?dande
Mit nem értesz rajta? Elmúlt 9 darab meccsünkből 4 olyan volt, amikor legalább 4 darab passzolt TD-t benyeltünk. Előtte léve 331 találkozóban csak 5 olyan volt, amikor legalább 4 passzolt TD-t kaptunk egy meccs alatt.Deny
Számomra csak ez a kivastagított rész maradt ki ebből, és hogy egy meccsen számít nem mind a 331-t alapul véve, mert az én szövegértelmezésemből ez jött le, az első beírásod alapján de biztos én vagyok szövegértelmezésből 1-s 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Állítólag érdeklődünk a Seattle LB-e, Aaron Curry iránt. DE rajtunk kívül legalább még 4 csapat.

?Greengo
Most mondjuk azt, hogy éljen Mcdermott??? :/ Ez, hogy jön ki egyébként, a többi futott TD vagy mi a csuda, vagy akkor mi számít passzolt TD-nek ezt nem nagyon értem?dande
Mit nem értesz rajta? Elmúlt 9 darab meccsünkből 4 olyan volt, amikor legalább 4 darab passzolt TD-t benyeltünk. Előtte léve 331 találkozóban csak 5 olyan volt, amikor legalább 4 passzolt TD-t kaptunk egy meccs alatt.Deny
Curryvel se lennénk ki a szarból. Ő sem az a franchise LB mint ahogyan anno beharangozták. LB erősítést igazán maximum a Drafton tudunk majd hozni. Ott legalább 5-6 olyan játékos lesz idén akik komoly erősítést jelentenének. Már csak azt nem tudom kit vagy mit adnánk érte, mert a Seattle nem fog bagóért megválni tőle.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag érdeklődünk a Seattle LB-e, Aaron Curry iránt. DE rajtunk kívül legalább még 4 csapat.

Jöjjön egy durva stat: elmúlt 9 meccsen négyszer engedtünk 4 passzolt TD-t. Előtte 331 meccsen ötször...Deny
?Greengo
Most mondjuk azt, hogy éljen Mcdermott??? :/ Ez, hogy jön ki egyébként, a többi futott TD vagy mi a csuda, vagy akkor mi számít passzolt TD-nek ezt nem nagyon értem?dande
Mit nem értesz rajta? Elmúlt 9 darab meccsünkből 4 olyan volt, amikor legalább 4 darab passzolt TD-t benyeltünk. Előtte léve 331 találkozóban csak 5 olyan volt, amikor legalább 4 passzolt TD-t kaptunk egy meccs alatt.
több mint 12 éve
Moonshiner 32
Amúgy a Jacobs TD az egyik kedvenc playem Maddenben, ráaádsul tavaly is benyeltük, ha jól emlékszem.somebody08
Jól. Viszont e szerint a cikk szerint Reid-ék egyáltalán nem emlékeztek rá. http://bloggingthebeast.com/2011/09/25/video-breakdown-the-giants-burned-the-eagles-badly-two-straight-years-on-the-same-exact-play/

"After the game, I had a chance to ask Matthews if he remembered seeing that play in film study this week. He hadn’t. Bad job by the Eagles’ defensive staff. When a play works so well the previous year, I find it hard to believe they didn’t have their defense ready for it. Obviously, the Eagles weren’t, and it cost them an early 7-0 deficit."
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jöjjön egy durva stat: elmúlt 9 meccsen négyszer engedtünk 4 passzolt TD-t. Előtte 331 meccsen ötször...Deny
?Greengo
Most mondjuk azt, hogy éljen Mcdermott??? :/ Ez, hogy jön ki egyébként, a többi futott TD vagy mi a csuda, vagy akkor mi számít passzolt TD-nek ezt nem nagyon értem?

SPOILER:



Amúgy a Dallas 6! rúgott FG legyőzte a WSH-tont csak a második félidőt láttam de érdekes volt. Ennyi hülyeséggel meg szerencsétlenkedéssel, mi tuti elvesztjük a meccset a Dallas bezzeg megnyerte amit kivételesen annyira nem bánok. Viszont ha nem javulunk jelentősen akkor a bye alatt könnyen állhatunk 2-4-l max- 3-3-l ami nézve az utána jövő menetrendet nem sok jót jelentene, úgyhogy nagyon bele kell húzni a következő 3 meccsen és egy 4-2-vel zárni ezt az etapot.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jöjjön egy durva stat: elmúlt 9 meccsen négyszer engedtünk 4 passzolt TD-t. Előtte 331 meccsen ötször...Deny
?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jöjjön egy durva stat: elmúlt 9 meccsen négyszer engedtünk 4 passzolt TD-t. Előtte 331 meccsen ötször...
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Secondary olyan fos, hogy Asante misstackle-re még idén egy megjegyzés se volt 😀Deny
Mindent elmond a védelmünkről, hogy idén Asante a legbiztosabb szerelőnk😊somebody08
és a Mo-i drukkerek agya egy rugóra jár. Bárcsak a védelem is ezt tenné 😀 Jacobs TD-jénél csak néztem hogy WTF, 5 méteres körzetben volt tőle lemaradva Casey, ha őt nem vesszük 10 méteres körzetben egy ember sem volt rajta 😀eaglesmcnabb
😀😀😀 Amúgy a Jacobs TD az egyik kedvenc playem Maddenben, ráaádsul tavaly is benyeltük, ha jól emlékszem.