Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Másik, itt a 2011-es tippeldés játék kiírása, lehet voksolni egészen 3 hétig kb. még, azaz szeptember 10.-e éjfélig. http://philly.blog.hu/2011/08/17/tippelde_2011 Nyeremény tényleg lesz, ahogyan a draft során is, mindenkit várunk 😊Deny
McCoy fut-e 1000 yardot kérdés kétszer van benne 😛EaRl
Direkt 😀 ... dupla-vagy-semmi vagy rámész a biztos 1 pontra 😀
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Másik, itt a 2011-es tippeldés játék kiírása, lehet voksolni egészen 3 hétig kb. még, azaz szeptember 10.-e éjfélig. http://philly.blog.hu/2011/08/17/tippelde_2011 Nyeremény tényleg lesz, ahogyan a draft során is, mindenkit várunk 😊Deny
McCoy fut-e 1000 yardot kérdés kétszer van benne 😛
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Két kérdésem lenne:

A fontosabb: honnan tudom leszedni a ps meccseket torrent vagy más formában, ahol biztosan fenn lesznek mind?

Másik: ez a fantasy liga kb mennyi időt vesz el minimum? Érdekes lenne, csak nem biztos, hogy ráérnék...Desert Eagle .5o
Meccs:
http://www.myp2pforum.eu/threads/58973-NFL-Pre-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/page4
(az alapszakasz meccsek majd lehet, hogy másik témában lesznek)
Torrent: "ten yard torrent" üsd be goggle-ba. De nemtom h lehet-e regelni

Fantasy:
DST akkor 2 óra kb, ha IDP (remélem h nem ez lesz 😀), akkor lehet 3 is
Felkészülésre meg annyi amennyit rászánsz 😀 Meccsek előtt 2 perc az egész.

Asante ára két darab 2. körös cetli (volt). Nem örülnék, ha menne. Az első körös picket se biztos, hogy elfogadnám.
Shady azt mondta, hogy S. Smith-el nem lesz baj. Meglesznek. Persze Osi-val már más lenne a helyzet.

TC-vel kapcsolatban:
Aki szerintem nagyon növelte az esélyeit a rosterre kerülésre: támadók közül Chad Hall védők közül pedig Phillip Hunt.
Valamint Derek Landri-t is meg kell említeni.
A citromdíjas nálam K. Dunlap. Mert Ő nem sérülés miatt nem tud teljesíteni, hanem azért mert 1xűen balfasz. 😀
Remélem, hogy a meccsre összeszedi magát.
Védők között sztem nem volt szar teljesítmény. Max annyi, hogy a gyenge játékos, hozta a gyenge játékot, de önerőből nem teljesített senki sem alul.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Két kérdésem lenne:

A fontosabb: honnan tudom leszedni a ps meccseket torrent vagy más formában, ahol biztosan fenn lesznek mind?

Másik: ez a fantasy liga kb mennyi időt vesz el minimum? Érdekes lenne, csak nem biztos, hogy ráérnék...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
7 előtt szerintem draft semmiképpen ne legyen, de annak leszervezését vállalom, ez a mindenki döntse el, autodraft vagy nem autodraft dolog hülyeség. Aki ott tud lenni, az húz, aki nem, annak a gép. Majd lesz egy táblázat, amit névvel ki kell tölteni, hogy kinek, mikor jó, és akkor nem szemeteljük a topicot tele 18 felesleges hsz-szel, ezért lett fórumon a dolog erre gyártva, tessék rászokni. Tomee-ra rákérdezek, de nem hiszem, hogy érdekli.

Másik, itt a 2011-es tippeldés játék kiírása, lehet voksolni egészen 3 hétig kb. még, azaz szeptember 10.-e éjfélig. http://philly.blog.hu/2011/08/17/tippelde_2011 Nyeremény tényleg lesz, ahogyan a draft során is, mindenkit várunk 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tomeenak akkor szóljon valaki aki látja itt fenn. Fenntartjuk neki a 18. helyet.(ha nem vállalja akkor Wyatt jöhetne még, mert ő is elég sokat ír a topikunkba) Ha minden hely be lett töltve akkor ide kiteszem a névsort és mindenki a saját neve mellé fogja majd írni hogy élő vagy automatikus draftot szeretne. Időpontban egyenlőre én szeptember első vagy második hétvégéjére gondoltam. az esti órákban 6-7 körül.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én már elfelejtettem a jelszavam usernevem 😊Janek
Elég a mail cím az új jelszó igényléshez 😊Rataxes
akkor megnézzük az általam használt 3emailból melyik a jó ottJanek
jó, nem muszáj blogos reg, de akkor küldjétek el nekem egy névvel, meg majd csapatnévvel együtt a mail címetek, pontosabban Shawn-nak, mert ő majd meghívók miatt úgyis kérné. Aztán ki kerül Philly Blogon a résztvevők mellé a csapatnév, meg e-mail cím, és lehet ott is tárgyalni. Persze, ez se kötelező, lehet úgy is játszani, hogy csak trade ajánlatokat küldünk egymásnak, pár szavas commenttel.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
én már elfelejtettem a jelszavam usernevem 😊Janek
Elég a mail cím az új jelszó igényléshez 😊Rataxes
akkor megnézzük az általam használt 3emailból melyik a jó ott

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nagyon rápörögtem most erre a fantasy dologra 😀 mikor kezdjük el egyeztetni a draft időpontot? :cool:
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
én már elfelejtettem a jelszavam usernevem 😊Janek
Elég a mail cím az új jelszó igényléshez 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Meccset talán tudom nézni, hajnali fél 4-re érek haza, vonat meg 6-kor megy tovább, de utána én keddig nem is leszek.

Blogra akkor tudsz írni, ha blog.hu-s reged van, de azzal utána bármelyik blogra írhatsz. Max 2 perc csinálni.Deny
én már elfelejtettem a jelszavam usernevem 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpig
somebody08
Attis
Shadowt5
kzol
Newman
Bébé
eaglesmcnabb
Deny
Mardel
Gege
EaRl
Mex

Azért ez durva hogy 1 nap alatt összehoztunk egy nem is kis létszámú ligát... Esetleg Tomeee-nak lehetne még szólni (a 18. hely betöltéséhez), Ő is fantasy-aktív eagles fan 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Remélem még beférek:

Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpig
somebody08
Attis
Shadowt5
kzol
Newman
Bébé
eaglesmcnabb
Deny
Mex

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha ébreszteni fog az órám (persze nem úgy, mint múlt7en), akkor leszek péntek hajnalban.

Dunlap lesz a kezdő RT. JJ pedig a kezdő center.
Ma már Mathis-t is kipróbáltuk kezdő RT poszton. Bele se merek gondolni, hogy mennyire állhatunk szarul azon a poszton.
Reid azt mondta, hogy Justice közel van ahhoz, hogy edzhessen.

Jelenleg kb 2,2 millával vagyunk a sapka alatt. (eaglescap-en még nincsen fent Steve Smith)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Péntek hajnalban kinek a társaságára számíthatok itt fórumon? 😊Gege55
Én valószínű másnap felvételről nézem csak. De aki nem tudja megnézni annak lesz írás blogra a lényegesebb történésekről.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
akkor leszek én a 16. ember, nekemis első alkalom lesz :cool:

Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpig
somebody08
Attis
Shadowt5
kzol
Newman
Bébé
eaglesmcnabb
Deny
Mardel
Gege
EaRl
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Képes, szöveges díjátadó Eagles blogon az idei Training Camp résztvevőinek. Jövőre lehet javítani: http://philly.blog.hu/2011/08/16/traning_camp_dijak
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Annak, aki még nem látta, kötelező darab!

NFL Films Presents ... Philadelphia

http://www.youtube.com/watch?v=nhd1roUGHP0

(2004-ben vagy 2005-ben készült.)Szabler
Köszi...4:16-nál van az ominózus "For who, for what"?
Amúgy 2005 februárja előtt lehet, mert ha jól értem akkor azt mondják, hogy kifütyülik az egyetlen olyan QB-t (Jaworski), aki Super Bowl-ba vezette az Eagles-t.
Nálam az a nagy szám, hogy Buddy Ryan-t még mindig mennyire szeretik. Pedig nem volt PO győzelem.
Reid-et meg folyamatosan azzal baszogatják, hogy nincs gyűrű. Ha majd ezzel azonosulni tudok, akkor igazi Philly-fan-nak mondhatom magam. 😀
Aztán lehet ez is olyan túlzás, hogy McNabb-et a fél város utálta, közben meg rohadt nagy túlzás volt ez a média részéről.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Péntek hajnalban kinek a társaságára számíthatok itt fórumon? 😊Gege55
én valószínűleg leszek 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meccset talán tudom nézni, hajnali fél 4-re érek haza, vonat meg 6-kor megy tovább, de utána én keddig nem is leszek.

Blogra akkor tudsz írni, ha blog.hu-s reged van, de azzal utána bármelyik blogra írhatsz. Max 2 perc csinálni.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Péntek hajnalban kinek a társaságára számíthatok itt fórumon? 😊Gege55
Én nézem a meccset mindenképp, viszont a most hétvégi meccseket is nagyrészt ágyból, sörözve néztem, szóval szerintem csak lélekben leszek veletek 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Péntek hajnalban kinek a társaságára számíthatok itt fórumon? 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Egyébként mivel te vagy a blog egyik szerkesztője, valamint a bowl.hu-é is, és nem szoktál hülyeségeket írni, természetesen számít a véleméyned. 😀Shawn84
Őőő... Igazából a blogon a dizájn-kontárkodáson kívül érdemi munkát nem végzek, a bowl.hu-n meg aztán végképp távol állok a szerkesztői címtől 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jaja. megnéztem NFL.com-on. 16, 18, vagy 20 csapat lehet. 13-an vagyunk. Jó lenne ha 20-an összejönnénk. Még várok kicsit hátha van olyan Eagles fan aki még csatlakozna. Ők elsőbbséget élveznek, aztán ha nincs ki a létszám akkor még hívunk embereket. Utána már csak az élő draft időpontját lesz nehéz összeegyeztetni.Shawn84
Ha számít valamit a véleményem, szerintem nem feltétlenül szükséges 20 csapatos liga, az már nagyon sok... Nem is jutna mindenkinek megfelelő mennyiségű sztár 😊 Én inkább támogatnék egy tisztán-Eagles-fan ligát, mint a 20 csapatost.Rataxes
Én benne vagyok. Még 1 ember kell akkor lehet 16 csapat, vagy ah még lenne 3 Eagles fan akkor 18, de akkor legyen az a max.
Egyébként mivel te vagy a blog egyik szerkesztője, valamint a bowl.hu-é is, és nem szoktál hülyeségeket írni, természetesen számít a véleméyned. 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Jaja. megnéztem NFL.com-on. 16, 18, vagy 20 csapat lehet. 13-an vagyunk. Jó lenne ha 20-an összejönnénk. Még várok kicsit hátha van olyan Eagles fan aki még csatlakozna. Ők elsőbbséget élveznek, aztán ha nincs ki a létszám akkor még hívunk embereket. Utána már csak az élő draft időpontját lesz nehéz összeegyeztetni.Shawn84
Ha számít valamit a véleményem, szerintem nem feltétlenül szükséges 20 csapatos liga, az már nagyon sok... Nem is jutna mindenkinek megfelelő mennyiségű sztár 😊 Én inkább támogatnék egy tisztán-Eagles-fan ligát, mint a 20 csapatost.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes