Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
No para. Ez olyan eccerű, hogy semmi extra tudás nem kell hozzá. Eddig mindenkinek ment a dolog.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
én is nyugi

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Oké akkor aki jönni szeretne fantasy ligába az írja fel magát ide. A részleteket meg később megtárgyaljuk, hogy milyen draft legyen, stb.

Janek
Shawn84Shawn84
Janek
Shawn84
Greengo
(bár most kezdem 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀Deny
Ilyenekkel úgy vagyok, hogy felőlem jöhetne, max cut-oljuk és az élet megy tovább.
Ha meg bejátssza magát a csapatba, akkor nyilván megérte elhozni, mert vkinél csak jobb volt. 😀

Hanson trade-ről is mennek a pletykák. Ha DRC/Nnamdi jó belül, akkor felőlem mehet.
Pénzt is spórolunk valamint akkor Lindley, Marsh és Hughes hármas is rosterre kerülhet.Bébé
Maybin nem kellene. Max kevés lóvéért. Állítólag a hozzáállása nagyon tré. Ilyen ember meg ne jöjjön. Hansont meg simán cserélném ha egy jó LB-t hoznánk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀Deny
Ilyenekkel úgy vagyok, hogy felőlem jöhetne, max cut-oljuk és az élet megy tovább.
Ha meg bejátssza magát a csapatba, akkor nyilván megérte elhozni, mert vkinél csak jobb volt. 😀

Hanson trade-ről is mennek a pletykák. Ha DRC/Nnamdi jó belül, akkor felőlem mehet.
Pénzt is spórolunk valamint akkor Lindley, Marsh és Hughes hármas is rosterre kerülhet.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Oké akkor aki jönni szeretne fantasy ligába az írja fel magát ide. A részleteket meg később megtárgyaljuk, hogy milyen draft legyen, stb.

Janek
Shawn84
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Fantasy-re, csak ha nem vagytok meg, akkor jönnék, de draftra úgyse fogok ráérni, mindig este dolgozom 😀


Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀Deny
Draftot tavaly sem tudtuk megoldani sajnos, így autamatikus draft volt. Szerintem az is tökéletesen megfelelt. legalább lehetett ezerrel cserélgetni mag FA-kat igazolni.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
jönnék

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fantasy-re, csak ha nem vagytok meg, akkor jönnék, de draftra úgyse fogok ráérni, mindig este dolgozom 😀


Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Bébé ment PMShawn84
Kicsit OFF: Csinálsz idén is fantasy-t?somebody08
Csináljunk? Én benne vagyok. Kéne egy Phillys.
Jó is hogy mondod.
Aki jönne NFL.com-os fantasyra az jelezze legyen szíves. Jó lenne egy Eagles topikos liga. Aztán majd meglátjuk mennyien jövünk össze. Egy 16 csapatos lenne az igazi.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Training Camp figyelő # 8
http://philly.blog.hu/2011/08/15/taining_camp_figyelo_8
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Bébé ment PMShawn84
Kicsit OFF: Csinálsz idén is fantasy-t?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Holnap érkezni fognak hírek Maclin-ről:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/15/2364422/greenberg-news-on-jeremy-maclins-health-coming-tomorrow
Remélem csak jók.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Bébé ment PM
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
2 jó beszólás 😀
Asante Samuel on camp breaking early: "We made the bossman happy" and got rewarded.

Owen Schmitt with a big gainer up the middle. Reid: "Where's the linebacker?"
Roseman: "Rats! Knew I forgot something!" 😂 😂 😂

Shady ma pihenőt kapott. R. Harris, Dixon, J. Parker, Laws még mindig out.
S. Smith azt mondta, hogy az alapszakasz első hetében talán elkezdhet edzeni a srácokkal.
Shady-vel még nem békültek ki. Smith-nek volt egy ilyen fotója: http://yfrog.com/kejf2lj
Az-az üres szekrény jelképezi a mi trófea szekrényünket. 😀
Pár napja megkérdezték Shady-t, hogy Smith-el mi a helyzet, erre Shady csak annyit mondott, "azt se tudom, hogy néz ki".
Remélem Osi-t ide tradeljük. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Holnap befejeződik a TC:
The Eagles have announced that Tuesday afternoon's practice and Wednesday's mock game have been canceled as per the coaches decision. Reid said that he simply wanted to give the guys more rest. So tomorrow morning's practice will be the final session of training camp.
Ez szokatlan Reid-től.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy OLine sohasem lehet elég mély. Nem a miénk a legjobb a ligában, és ha csak 1 kezdő ember is megsérül, akkor bizony nagy szarban is lehetünk. Austin Howard tavaly egész jól indult, idén nem tudom miért esett vissza. Julian V. meg még nem elég jó, hogy sokat a pályán töltsön. Még 1db kezdő szintű OG-OT kombó kéne ide és meglennénk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Julian V. nem is lenne roosteren?Janek
Értelemszerűen ennél több falember lesz rosteren, de a többieket egyelőre nem szeretném sok percet pályán látni, Vandit se, inkább énekeljen 😀

Amúgy PE.com is ezt boncolgatja éppen http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Rock-Solid-Duo-In-Peters-Herremans/6cd815aa-ac31-485f-9549-4ee108e7ed92Deny
A falunk bal oldala az egyik legjobb a ligában.
Center poszt miatt nem aggódok. JJ jó játékos, szal ha kiszorítja Kelce, akkor nyilván Ő is az. Náluk nem a Stacy, MJG, N. Cole hármas esete áll fent, ahol lényegében az kezdett, aki abban a pillanatban legkevésbé volt szar.
Watkins miatt nem aggódok. Még. 😀
RT poszt-ot meg majd meglátjuk. R. Harris addig nem fog beszélni a médiával, amíg nem edz, Reid se mond semmit, szal nem lehet tudni, hogy meddig lesz out. Justice térhetne már vissza. Hátha neki jobban fekszik ez az új rendszer.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
O line miért nem elég mély neked?Janek
Mert nem az 😊
Azért picit próbálom indokolni is:
C-nek JJ és Kelce elvan, fogjuk rá, oké.
OG-nak van Herremans, Watkins, Mathis és talán McGlynn, de őt már nagy kérdőjellel raknám csapatba
OT-nek van Peters, Harris, Justice és talán Tupou

Ez nagyon kevés használható ember, mert O-Line sérülés nélkül nem fogja végig bírni az évet. Peters-nek konkrétan nincs cseréje igazából, vagyis Howard ne legyen pályán, mert az Vick egészségének nem tesz jót. Az meg JJ dicsérete, hogy a hátsókörös Kelce megszorítja. Nem volt rossz ő a meccsen, tény, de azért nem kezdőszint ellen játszott.

De tény, jobb mint az elmúlt években voltDeny
Julian V. nem is lenne roosteren?Janek
Értelemszerűen ennél több falember lesz rosteren, de a többieket egyelőre nem szeretném sok percet pályán látni, Vandit se, inkább énekeljen 😀

Amúgy PE.com is ezt boncolgatja éppen http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Rock-Solid-Duo-In-Peters-Herremans/6cd815aa-ac31-485f-9549-4ee108e7ed92
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
O line miért nem elég mély neked?Janek
Mert nem az 😊
Azért picit próbálom indokolni is:
C-nek JJ és Kelce elvan, fogjuk rá, oké.
OG-nak van Herremans, Watkins, Mathis és talán McGlynn, de őt már nagy kérdőjellel raknám csapatba
OT-nek van Peters, Harris, Justice és talán Tupou

Ez nagyon kevés használható ember, mert O-Line sérülés nélkül nem fogja végig bírni az évet. Peters-nek konkrétan nincs cseréje igazából, vagyis Howard ne legyen pályán, mert az Vick egészségének nem tesz jót. Az meg JJ dicsérete, hogy a hátsókörös Kelce megszorítja. Nem volt rossz ő a meccsen, tény, de azért nem kezdőszint ellen játszott.

De tény, jobb mint az elmúlt években voltDeny
Julian V. nem is lenne roosteren?

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
BGN-en kommentelnek arról mi legyen DRC új beceneve. Egyszer csak egy ilyen kommentet látok:
"Szombathely
In the year 45 (DRC’s number), Roman emporer Claudius founded Savaria, today the Hungarian city of Szombathely.
I figured that’s nicer than “Jew Expeller,” since the year 45 was also the year Claudius expelled the Jews from Rome."

SI.com's Don Banks a Ravens elleni meccs után:
Philadelphia was far more ready to play than Baltimore, and it showed. For a week at least, the Eagles' Super Bowl dreams are very much alive.
Remélem kitart februárig.

Deny nem tudom, hogy mi a bajod a Oline-unkkal. Itt is megírják, hogy a 8. legjobb a ligában 😛 😀
http://www.rotoworld.com/articles/nfl/38453/179/2011-offensive-line-rankings?pg=1
Már csak egy vakoldali tackle kéne. De hát olyat nem nehéz találni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
O line miért nem elég mély neked?Janek
Mert nem az 😊
Azért picit próbálom indokolni is:
C-nek JJ és Kelce elvan, fogjuk rá, oké.
OG-nak van Herremans, Watkins, Mathis és talán McGlynn, de őt már nagy kérdőjellel raknám csapatba
OT-nek van Peters, Harris, Justice és talán Tupou

Ez nagyon kevés használható ember, mert O-Line sérülés nélkül nem fogja végig bírni az évet. Peters-nek konkrétan nincs cseréje igazából, vagyis Howard ne legyen pályán, mert az Vick egészségének nem tesz jót. Az meg JJ dicsérete, hogy a hátsókörös Kelce megszorítja. Nem volt rossz ő a meccsen, tény, de azért nem kezdőszint ellen játszott.

De tény, jobb mint az elmúlt években volt
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
O line miért nem elég mély neked?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
O line miért nem elég mély neked?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, én is itt vagyok.

Bőven meccsről nem írnék már, D-Line erős, secondary is jó lehet, LB-sort tudtuk, hogy szar. Vick istencsászár még csere elkapókkal is, Ronnie tökéletes backup, O-Line nem elég mély, Sunshine meg nagyon jó 😊Deny
Chad Hall meg várakozások felett.Shawn84
Valóban, bár én őt kimondottan nem szeretem. Nem tudom az okát, de nem.