Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tatupu cut lett. (Nem ment bele a fizucsökkentésbe)
Kell Ő nekünk?
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
FS poszton akkor Nate fog kezdeni.
SS poszton pedig Kurt Coleman/Jaiquawn Jarrett
Mennyire érzitek ezt biztosnak?
Illetve a LB sor képlékeny még kicsit nekem. Szerintetek mi lesz a kezdő felállás?Hollywood
Tavaly Coleman nagyon biztatóan játszott. Nem volt game-changer (se pozitív, se negatív irányban), de hozott egy átlagos teljesítményt. Ha azt nézzük, hogy csak rookie volt és tudott fejlődni, akkor egyáltalán nem lesz olyan rossz ez a sec.
Nate Allen-ről ugyanez a véleményem. Ha tudja hozni a tavalyi szezoneleji formáját, akkor nem lesz baj.
De a másik oldal, hogy azért mégis csak ott játszott Coleman és N. Allen mellett is egy Mikell. Azért ez nem kis segítség lehetett a számukra.
A köv 2 hónapban pedig kiderül Jarrett-ről, hogy mit tud.

Úgy érzem, hogy a safety sorunk erősebb, mint az LB-sorunk. 😀
Jelenleg Chaney-Casey-Fokou trió tűnik kezdőnek. Chaney-t nem hiszem, hogy ki tudják szorítani.
Casey-nél ez előfordulhat és akkor Chaney feltehetőleg visszamenne középre.
Fokou meg úgyis kikerül a kezdőből majd októberben pedig visszakerül. 😀
Nekem megfelelne a fent említett felállás papíron. (Csak hát ezt a játékos se ott játsszák.)Bébé
THX 😊 S poszt azért nem a liga legjobbja, lehet jó is, de el is bukhatunk rajta.
A másik a LB poszt, amit nem érzek megfelelőnek. Matthews rookie és nem tudom mit várhatunk tőle. Egyedül Jamar nyugtat meg kicsit, de azért nincs 3 top LB a csapatban, lehet inkább oda kellett volna erősítés.
A másik a red zone offense, illetve a WR gárda úgy általában. Jackson/Maclin és nagy kedvencem Avant jók, de azért láttuk tavaly, hogy volt amikor lefogták őket eléggé és nem volt üres célpont. Jók az elkapóink, de nincs egy igazán magas sem köztük. Riley Cooper aki 6'3". Viszont van sok szép magas TE most: Celek, Lee, Ingram, Harbor. Örülnék neki, ha Ingram valahogy rendbe jönne és teljesíteni is tudna.

Jerome Harrison-t (kedvenc) pedig meg kéne tartani mindenképp, mert ha elmegy elég sovány maradna a RB poszt.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Aso nyilatkozott, március óta szinte csak az Eagles volt olyan csapat, aki komolyan érdeklődött utána és neki is szimpatikus volt. Valamint DeSean egész offseason során SMS-ekkel bombázta, Vick meg Pro Bowlon győzködte. Van itt recruiting ám 😊

De amúgy ne felejtsük el a bajnokcsapat épülés közben, LB sor nagyon szegényes, és futás ellen lehetnek úgy bajok.

Blogra majd írok holnaptól, Győrből minden hurrá hangulatot azért 😀Deny
off: ha már itt vagy,nyilatkozzál please - http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=285434#p285434 - köszi 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Aso nyilatkozott, március óta szinte csak az Eagles volt olyan csapat, aki komolyan érdeklődött utána és neki is szimpatikus volt. Valamint DeSean egész offseason során SMS-ekkel bombázta, Vick meg Pro Bowlon győzködte. Van itt recruiting ám 😊

De amúgy ne felejtsük el a bajnokcsapat épülés közben, LB sor nagyon szegényes, és futás ellen lehetnek úgy bajok.

Blogra majd írok holnaptól, Győrből minden hurrá hangulatot azért 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mikor lesz az első pre-season meccsünk? És magyar idő szerint hány órakkor kezdődik? Van valami infótok? Meg, h hol érdemes nézni majd (neten)Gege55
Augusztus 12.-én,hajnali fél2-kor,ha jól számoltam.Otthon kezdünk a Ravens ellen. 😊
Neten biztos nagyon sok link lesz (firstrown-on pl.)

több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Mikor lesz az első pre-season meccsünk? És magyar idő szerint hány órakkor kezdődik? Van valami infótok? Meg, h hol érdemes nézni majd (neten)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azt pletykálják, hogy Maclin-nek mononukleozisa van/ebben szenved és ezért nincsen a TC-ben. Jobbulást Neki.
Elég rossz, hogy Vick nem tud a kezdő WR-ekkel gyakorolni. :S

From what I've been told #Eagles & representation for top pick Danny Watkins have drawn their lines in the sand.
Issue is guaranteed years.
Most már nincsen meghatározva, hogy hány évre kell szerződtetni a rookie-kat?Bébé
Fogadok, hogy Watkinsnak azért nincs még szerződése mert egy csaj a menedzsere és Howie nem jön be neki.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azt pletykálják, hogy Maclin-nek mononukleozisa van/ebben szenved és ezért nincsen a TC-ben. Jobbulást Neki.
Elég rossz, hogy Vick nem tud a kezdő WR-ekkel gyakorolni. :S

From what I've been told #Eagles & representation for top pick Danny Watkins have drawn their lines in the sand.
Issue is guaranteed years.
Most már nincsen meghatározva, hogy hány évre kell szerződtetni a rookie-kat?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Elég olcsó volt:
Stephen Tulloch to one-year, $3,250,000 deal, including $1.8 million gtd.Bébé
Nem hiszem el, hogy ezt mi ne tudtuk volna kipengetni neki. Bár az 1 év az nagyon rövid.Shawn84
Én is erre gondoltam. Nálunk J. Parker többet keres ennél.
Szal gondolom Reid-éknek nem kellett.Bébé
Akkor még ott volna Barnett aki iránt állítólag érdeklődtünk, meg Morrison.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Elég olcsó volt:
Stephen Tulloch to one-year, $3,250,000 deal, including $1.8 million gtd.Bébé
Nem hiszem el, hogy ezt mi ne tudtuk volna kipengetni neki. Bár az 1 év az nagyon rövid.Shawn84
Én is erre gondoltam. Nálunk J. Parker többet keres ennél.
Szal gondolom Reid-éknek nem kellett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként kb.15 éve figyelem az NFL-t,és nagyjából ugyanannyi ideje vagyok E-A-G-L-E-S fan,de nem én vagyok a fontos,hanem,hogy szerintem minden idők legjobb free agency-je alakul a LFF-en.JusticeForAll
Ebben az esetben írj gyakran és bátran. Mi ugyan nem vagyunk olyanok mint a kinti fanok (szerencsére) de azért elég szórakoztató kis társaság van itt is 😛
Blogot meg tessék lájkolni, hogy minél többen láthassák a Fészbúkon.Shawn84
Lájkolás már megtörtént,azt pedig már tegnap éjjel tapasztaltam,hogy jó társaság vagytok 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egyébként kb.15 éve figyelem az NFL-t,és nagyjából ugyanannyi ideje vagyok E-A-G-L-E-S fan,de nem én vagyok a fontos,hanem,hogy szerintem minden idők legjobb free agency-je alakul a LFF-en.JusticeForAll
Ebben az esetben írj gyakran és bátran. Mi ugyan nem vagyunk olyanok mint a kinti fanok (szerencsére) de azért elég szórakoztató kis társaság van itt is 😛
Blogot meg tessék mindenkinek lájkolni, hogy minél többen láthassák a Fészbúkon.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként kb.15 éve figyelem az NFL-t,és nagyjából ugyanannyi ideje vagyok E-A-G-L-E-S fan,de nem én vagyok a fontos,hanem,hogy szerintem minden idők legjobb free agency-je alakul a LFF-en.
TO érkezése óta nem vártam így szezont mint most😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy írás arról, hogyan igazoltuk le Nnamdi-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110731_How_the_Eagles_were_able_to_get_Asomugha.html?page=1&c=y

Tulloch Oroszlán lett.Bébé
Legalább idén lehet a Lionsnak is szurkolni. Amúgy is szimpatikus csapat.
Aso remélem ma már a TC-ben lesz és nyilatkozik is.Shawn84
Igen már megérkezett.
Közben Plaxico pedig New York jobbik csapatát választotta. 😛Bébé
Huh megkönnyebültem már Höri éjjel azzal ijesztgetett h idejön. Így h Barnetett Ruudt s Tullochot is kihagytuk (nem is értem hogy😀 )már valóban csak Watkins s D-Jax szerződésének rendbetételét várom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Még új vagyok itt,a Philly Blog-ról találtam ide.
Imre vagyok Budapestről,üdv Mindenkinek! 😊JusticeForAll
Üdv most majd rádsütik h divatfan vagy mert ilyen szupercsapat épülésekor jelentkezel 😛 Amúgy üdv közöttünk 😊dande
Tanúsíthatom, hogy előbb írt a blogra mint hogy Aso jött volna 😛Shawn84
Köszi Shawn84! 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy írás arról, hogyan igazoltuk le Nnamdi-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110731_How_the_Eagles_were_able_to_get_Asomugha.html?page=1&c=y

Tulloch Oroszlán lett.Bébé
Legalább idén lehet a Lionsnak is szurkolni. Amúgy is szimpatikus csapat.
Aso remélem ma már a TC-ben lesz és nyilatkozik is.Shawn84
Igen már megérkezett.
Közben Plaxico pedig New York jobbik csapatát választotta. 😛Bébé
Mindenki minket utál én meg már a Pats után a Jetset is.Valakit nekünk is muszáj 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sziasztok!
Még új vagyok itt,a Philly Blog-ról találtam ide.
Imre vagyok Budapestről,üdv Mindenkinek! 😊JusticeForAll
Üdv most majd rádsütik h divatfan vagy mert ilyen szupercsapat épülésekor jelentkezel 😛 Amúgy üdv közöttünk 😊dande
Tanúsíthatom, hogy előbb írt a blogra mint hogy Aso jött volna 😛
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy írás arról, hogyan igazoltuk le Nnamdi-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110731_How_the_Eagles_were_able_to_get_Asomugha.html?page=1&c=y

Tulloch Oroszlán lett.Bébé
Legalább idén lehet a Lionsnak is szurkolni. Amúgy is szimpatikus csapat.
Aso remélem ma már a TC-ben lesz és nyilatkozik is.Shawn84
Igen már megérkezett.
Közben Plaxico pedig New York jobbik csapatát választotta. 😛
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!
Még új vagyok itt,a Philly Blog-ról találtam ide.
Imre vagyok Budapestről,üdv Mindenkinek! 😊JusticeForAll
Üdv most majd rádsütik h divatfan vagy mert ilyen szupercsapat épülésekor jelentkezel 😛 Amúgy üdv közöttünk 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy írás arról, hogyan igazoltuk le Nnamdi-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110731_How_the_Eagles_were_able_to_get_Asomugha.html?page=1&c=y

Tulloch Oroszlán lett.Bébé
Legalább idén lehet a Lionsnak is szurkolni. Amúgy is szimpatikus csapat.
Aso remélem ma már a TC-ben lesz és nyilatkozik is.Shawn84
Ott van, ennyit már olvastam twitteren.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sziasztok!
Még új vagyok itt,a Philly Blog-ról találtam ide.
Imre vagyok Budapestről,üdv Mindenkinek! 😊JusticeForAll
Zöld sas hozott ide közénk!Shawn84
Az gólya volt, csak átfestették.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sziasztok!
Még új vagyok itt,a Philly Blog-ról találtam ide.
Imre vagyok Budapestről,üdv Mindenkinek! 😊JusticeForAll
Zöld sas hozott ide közénk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy írás arról, hogyan igazoltuk le Nnamdi-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110731_How_the_Eagles_were_able_to_get_Asomugha.html?page=1&c=y

Tulloch Oroszlán lett.Bébé
Legalább idén lehet a Lionsnak is szurkolni. Amúgy is szimpatikus csapat.
Aso remélem ma már a TC-ben lesz és nyilatkozik is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Még új vagyok itt,a Philly Blog-ról találtam ide.
Imre vagyok Budapestről,üdv Mindenkinek! 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy írás arról, hogyan igazoltuk le Nnamdi-t:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110731_How_the_Eagles_were_able_to_get_Asomugha.html?page=1&c=y

Tulloch Oroszlán lett.