Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Jeremy Maclin has reported to Lehigh.

#Eagles sell out single-game tickets in less than an hour, team says.

Sims pedig elment a Colts-hoz.Bébé
és.. :CB Dimitri Patterson a Brownsban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
hogy néz kis most a Tc-ben a kezdő linebacker sor *itt?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dimitri Patterson ment a Clevelandhez (már ha átmegy orvosin 😀). Nem volt rossz, de szerintem érzi, hogy a 3 sztár mögött még Lindley-vel is kell küzdenie backupságért.Deny
Valamint mi nem tartottunk rá igényt. 😀
Bírtam a csávót. Volt pár jó meccse...meg pár szar is. 😀Bébé
Én is kedveltem, ha nem jött volna 2 új CB meg drafton is egy, akkor simán maradjon, tökéletes csere. De nem kezdő, tény. Így rosterre se fért volna lehet, meg akkor már Asante, Aso, DRC, Marsh, Lindley ötöst rakjuk már rosterre.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dimitri Patterson ment a Clevelandhez (már ha átmegy orvosin 😀). Nem volt rossz, de szerintem érzi, hogy a 3 sztár mögött még Lindley-vel is kell küzdenie backupságért.Deny
Valamint mi nem tartottunk rá igényt. 😀
Bírtam a csávót. Volt pár jó meccse...meg pár szar is. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dimitri Patterson ment a Clevelandhez (már ha átmegy orvosin 😀). Nem volt rossz, de szerintem érzi, hogy a 3 sztár mögött még Lindley-vel is kell küzdenie backupságért.

Sims meg kell a francnak, őt utáltam a legjobban a mindenki Eagles játékosok közül.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jeremy Maclin has reported to Lehigh.

#Eagles sell out single-game tickets in less than an hour, team says.

Sims pedig elment a Colts-hoz.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
4,5 millával vagyunk a sapka alatt a Watkins szerződés után.
Ha jól értem ebbe már benne van a megengedett 3 millás túllépés. (Began factoring in the 3 million dollar "cap exemptions".)
DeSean idén keres majdnem 1 millát, szal ha hosszabbítunk vele és egy évre majd kap 5-öt, akkor már szinte el is költöttük pénzünket. Pontosabban Lurie pénzét. 😀 Roseman most már csak trade-elni tud. 😀
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog aláírni DeSean, mert jelenleg nem sok helyünk van számára. Azt sem tartom elképelhetetlennek, hogy csak 2 évvel hosszabbítunk vele és 2. évben fogja kapni a sok pénzt, amikor nekünk már több helyünk lesz a cap alatt.Bébé
Nem hiszem,hogy idén újra szerződnénk DeSeannal.Nem igazán van már pénz rá.Persze ha Vicknek új szerződést adnak ami első évében nem haladja meg a tag összegét akkor esetleg.Inkább jövőre lesz ebből vmi amikor ha DRC beválik Samuel trade mellett felszabadulna nem kis hely.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi történt eddig az Eagles edzőtáborban? http://philly.blog.hu/2011/08/02/traning_camp_figyelo_01
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
4,5 millával vagyunk a sapka alatt a Watkins szerződés után.
Ha jól értem ebbe már benne van a megengedett 3 millás túllépés. (Began factoring in the 3 million dollar "cap exemptions".)
DeSean idén keres majdnem 1 millát, szal ha hosszabbítunk vele és egy évre majd kap 5-öt, akkor már szinte el is költöttük pénzünket. Pontosabban Lurie pénzét. 😀 Roseman most már csak trade-elni tud. 😀
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog aláírni DeSean, mert jelenleg nem sok helyünk van számára. Azt sem tartom elképelhetetlennek, hogy csak 2 évvel hosszabbítunk vele és 2. évben fogja kapni a sok pénzt, amikor nekünk már több helyünk lesz a cap alatt.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Elindult a trash is, Cowboys DC (Rob Ryan, Rex testvére) nem bírta magában tartani mélyen szántó gondolatait, közölte, az Eagles hypolt csapat és ígéri, meg fognak verni minket. Sőt, igazából, a seggünket fogják szét rúgni. Meg hozzátette, nekik nem is kellett volna sztár védő, mint Nnamdi, az ő játékosaik is jók.
Cullen Jenkins, az új falember válaszolt is, közölte beszélni könnyű, ő nem foglalkozik ezzel, mindannyian most együtt készülnek, és Ryan biztos dühös csak, mert látja, mi megy a csoport riválisnál.Deny
Erre ennyit szeretnék mondani:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Elindult a trash is, Cowboys DC (Rob Ryan, Rex testvére) nem bírta magában tartani mélyen szántó gondolatait, közölte, az Eagles hypolt csapat és ígéri, meg fognak verni minket. Sőt, igazából, a seggünket fogják szét rúgni. Meg hozzátette, nekik nem is kellett volna sztár védő, mint Nnamdi, az ő játékosaik is jók.
Cullen Jenkins, az új falember válaszolt is, közölte beszélni könnyű, ő nem foglalkozik ezzel, mindannyian most együtt készülnek, és Ryan biztos dühös csak, mert látja, mi megy a csoport riválisnál.Deny
Azért ha tudásban nem is de pofázásban felveszi a versenyt a tesóval. Sohasem szerettem a nagyszájú sportolókat/edzőket. Majd a pályán mutassák meg mit tudnak. Lesz rá alkalmuk.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Elindult a trash is, Cowboys DC (Rob Ryan, Rex testvére) nem bírta magában tartani mélyen szántó gondolatait, közölte, az Eagles hypolt csapat és ígéri, meg fognak verni minket. Sőt, igazából, a seggünket fogják szét rúgni. Meg hozzátette, nekik nem is kellett volna sztár védő, mint Nnamdi, az ő játékosaik is jók.
Cullen Jenkins, az új falember válaszolt is, közölte beszélni könnyű, ő nem foglalkozik ezzel, mindannyian most együtt készülnek, és Ryan biztos dühös csak, mert látja, mi megy a csoport riválisnál.Deny
Ha már igazolni nem tudnak legalább keverni igen 😊

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Elindult a trash is, Cowboys DC (Rob Ryan, Rex testvére) nem bírta magában tartani mélyen szántó gondolatait, közölte, az Eagles hypolt csapat és ígéri, meg fognak verni minket. Sőt, igazából, a seggünket fogják szét rúgni. Meg hozzátette, nekik nem is kellett volna sztár védő, mint Nnamdi, az ő játékosaik is jók.
Cullen Jenkins, az új falember válaszolt is, közölte beszélni könnyű, ő nem foglalkozik ezzel, mindannyian most együtt készülnek, és Ryan biztos dühös csak, mert látja, mi megy a csoport riválisnál.Deny
Úgyse voltunk idény előtt hypolva a 2004-es offseason óta, egyszer csak ránk került a sor. 😊 Rob meg 0 trashtalker Buddyhoz képest.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elindult a trash is, Cowboys DC (Rob Ryan, Rex testvére) nem bírta magában tartani mélyen szántó gondolatait, közölte, az Eagles hypolt csapat és ígéri, meg fognak verni minket. Sőt, igazából, a seggünket fogják szét rúgni. Meg hozzátette, nekik nem is kellett volna sztár védő, mint Nnamdi, az ő játékosaik is jók.
Cullen Jenkins, az új falember válaszolt is, közölte beszélni könnyű, ő nem foglalkozik ezzel, mindannyian most együtt készülnek, és Ryan biztos dühös csak, mert látja, mi megy a csoport riválisnál.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Asante interjú: (Avant 2 percnél 😀 )
http://www.youtube.com/watch?v=grt7DP9LMK4

FA igazolásainkról:
http://www.youtube.com/watch?v=h0pvPmhYH4A&feature=related
Akkor Nnamdi kivételével, bárkit cut-olhatunk 1 év után és nem kapunk cap-büntit. Ez pozitív.

Casey-ről egy írás:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110802_Paul_Domowitch__Casey_Matthews_not_a_typical_rookie.html?page=1&c=y
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Végre Watkins. Most már csak az RT posztra kéne szerezni vkit, mert sztem nem A. Howard érdemelte ki a kezdő RT posztot, hanem Dunlap veszítette el.

Ma szabadnapot kaptak a srácok.
Castillo pedig nem viccel:
http://twitpic.com/5zfwdo
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Valóban jó lenne még legalább 2 DE, minimum szupersztárok. De lehet inkább 3 kéne. Sosem elég belőlük 😀

Watkins dealnek örülök. Mostmár csak D-Jax van vissza, meg egy LB...na az már mondjuk pont nem lesz. El is mentek a nagyobb nevek (ugye?), meg cap se áll valami jól már, jó okés, ennyi igazolás után cseszettül jól áll 😀

MacLin-nek pedig jobbulást!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de azt tudtuk előre.

Valami jó DE csak befigyelhetett volna ma 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma nem igazoltunk senkit sem?Janek
Danny Watkinst.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Ma nem igazoltunk senkit sem?

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na végre,bassza meg
Eagles agreed to terms with No. 23 overall pick Danny Watkins on a four-year, $7.9 million contract.
The first three years of the deal are guaranteed, and Watkins will put pen to paper on Monday night. A left tackle at Baylor, Watkins will kick to right guard in Philadelphia. The Eagles' front five is expected to look like this in Week 1: LT Jason Peters, LG Todd Herremans, C Jamaal Jackson, RG Watkins, RT Winston Justice. Herremans may kick to right tackle pending the health of Justice's knee, which would open left guard to competition.
és igen Watkins ügynöke,3 évre garantált,hogy rohadnál meg 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Bunkley milyen játékos?Az utolsó évében alig volt kezdő, előtte pedig stabilan az volt - 3 évig - formahanyatlás miatt szorult ki a kezdőből vagy sérülés volt az oka?aztec
Megsérült, ezért jött Dixon, aki nagyon jó teljesítményt nyújtott, így Bunkley nem került vissza. Előtte Pattersonnal évekig liga egyik legjobb DT párosa voltak, főleg futás ellen. Passz siettetésben nem extra, de azért nem véletlen volt ő anno első körös DT. Áron alul szereztétek meg, nálunk többlet ember lett, ezért kellett mennie.Deny
köszi!remélem nálunk is beválik 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Waiveltük az elkapó Keith Carlos-t.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bunkley milyen játékos?Az utolsó évében alig volt kezdő, előtte pedig stabilan az volt - 3 évig - formahanyatlás miatt szorult ki a kezdőből vagy sérülés volt az oka?aztec
Megsérült, ezért jött Dixon, aki nagyon jó teljesítményt nyújtott, így Bunkley nem került vissza. Előtte Pattersonnal évekig liga egyik legjobb DT párosa voltak, főleg futás ellen. Passz siettetésben nem extra, de azért nem véletlen volt ő anno első körös DT. Áron alul szereztétek meg, nálunk többlet ember lett, ezért kellett mennie.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Bunkley milyen játékos?Az utolsó évében alig volt kezdő, előtte pedig stabilan az volt - 3 évig - formahanyatlás miatt szorult ki a kezdőből vagy sérülés volt az oka?

A Jégember győz, nem beszél.