Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL
1 milláért Ronnie, az igen... Bár, ha megint megsérül, akkor tökmindegy, amúgy óriásit szakíthattok vele

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eagles get Ronnie Brown for only $1 million with a small pqckage of incentives, per league source.
ez tényleg semmi egy ilyen futóértNewman
Kíváncsi vagyok, hogy hányan jönnek még.
Ha Maclin 100%-os és végre DeSean is felbukkan, akkor az O#-be egyedül már "csak" egy RT-t kéne kitermelni.
Jó lenne, ha már Justice is egészséges lenne.
Az is lehet, hogy Herremans-t is ki fogjuk próbálni RT-ként, ha a fal közepe már úgyis annyira telített.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Eagles get Ronnie Brown for only $1 million with a small pqckage of incentives, per league source.
ez tényleg semmi egy ilyen futóért

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1 millióért jött
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ronnie Brown was between 4 teams: Eagles, Chargers, Ravens and Rams. The lowest contract offer he got? Philadelphia. Not about the money.

Köszönjük Vick. 😀Bébé
Állítólag egy óra alatt ráállt az üzletre Ronnie.Deny
ja
The Eagles' PR staff is seriously incredible. Ronnie made this decision within the hour. And they're all over it.
tényleg egészen beszarás az FO munkája...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ronnie Brown was between 4 teams: Eagles, Chargers, Ravens and Rams. The lowest contract offer he got? Philadelphia. Not about the money.

Köszönjük Vick. 😀Bébé
Állítólag egy óra alatt ráállt az üzletre Ronnie.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ronnie Brown was between 4 teams: Eagles, Chargers, Ravens and Rams. The lowest contract offer he got? Philadelphia. Not about the money.

Köszönjük Vick. 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Brown szvsz 2.futó lesz Shady mögött és annak több,mint jó.Lewis 3.számú.
Az UDFA állomány megszívta (Cooper,Locke...max egy még maradhat) és Hál'Istennek Buckley is eltakarodik a francba.Newman
Cooper lejátsza majd Lewist a TCben és a PSban 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most már úgy igazán leállhatnátok 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brown szvsz 2.futó lesz Shady mögött és annak több,mint jó.Lewis 3.számú.
Az UDFA állomány megszívta (Cooper,Locke...max egy még maradhat) és Hál'Istennek Buckley is eltakarodik a francba.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Újabb futó a fedélzeten, a a Dolphins volt játékosa, Ronnie Brown egy évre Sas. Kellett ő? Szerintem vállaható, Dion és Shady mellé.Deny
Roto még le van ezek szerint maradva...ott még Rams,Ravens van.Megbízható veterán ,simán jó lehet Shady tehermentesítésére.Dionról még semmit sem tudunk (NFL szinten) szval jó lesz ő ide...igaz ezzel az erővel maradhatott vna Harrison---->bár tuti többet szeretett vna 1 évnél.Greengo
Meg Ő még mindig kezdő szeretne lenni (bár sztem ezt már Ő se gondolja komolyan) és sztem többe is került volna.
Elvégre mi vissza akartuk hozni. Legalábbis a lockout előtt tettünk rá tendert.
Arra az 50-60 snapre jó lehet, amit kapni fog.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Újabb futó a fedélzeten, a a Dolphins volt játékosa, Ronnie Brown egy évre Sas. Kellett ő? Szerintem vállaható, Dion és Shady mellé.Deny
Roto még le van ezek szerint maradva...ott még Rams,Ravens van.Megbízható veterán ,simán jó lehet Shady tehermentesítésére.Dionról még semmit sem tudunk (NFL szinten) szval jó lesz ő ide...igaz ezzel az erővel maradhatott vna Harrison---->bár tuti többet szeretett vna 1 évnél. Ezzel Eldra cut lesz.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Újabb futó a fedélzeten, a a Dolphins volt játékosa, Ronnie Brown egy évre Sas. Kellett ő? Szerintem vállaható, Dion és Shady mellé.Deny
Jobban örültem volna Ricky Williams-nek, mert akkor az összes McNabb-hater végre boldog lehetne. 😀
Viccet félretéve egy évre talán jó lehet. Olcsó és talán nem fog megsérülni.
A sok UDFA RB-ből a végén 1iksem fog rosterre kerülni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb futó a fedélzeten, a a Dolphins volt játékosa, Ronnie Brown egy évre Sas. Kellett ő? Szerintem vállaható, Dion és Shady mellé.
Sőt, gondolkodva, jó kis igazolás ez. Elkapni tud, wildcat-ben otthonos, és nálunk sokat úgyse fog futni, tehát kora nem tényező nagyon már. Blokkban is jó, fal mögé is jól lép be, ha nincs embere, Vick szeretni fogja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ulpianus rakta Raiders topicba, de érdemes elolvasni, Aso kissé lehordja Raiders-t. Nálam már most szimpatikusabb lett 😛 http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738?nclick_check=1Deny
Hol horda le?Bébé
Lüke vagyok, nem tudom miért ezt írtam, de lővésem sincs mit akartam. Gondolom megint egyszerre ezer dolgot olvastam, csináltam, és idejött belőle egy rész.

Más: Itt olvasható Reid pár napos sajtótájékoztatója, akkor már volt Young és Aso. http://philly.blog.hu/2011/08/02/andy_reid_interju_07_30 Eszerint talán jön LB, de majd csak pár hét múlva.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ulpianus rakta Raiders topicba, de érdemes elolvasni, Aso kissé lehordja Raiders-t. Nálam már most szimpatikusabb lett 😛 http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738?nclick_check=1Deny
Hol horda le?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ulpianus rakta Raiders topicba, de érdemes elolvasni http://www.mercurynews.com/breaking-news/ci_18596738?nclick_check=1
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Akire Te gondolsz az Trent Cole. Casey 4. körös gigasteal lesz. 😀
Bébé
elnézést, de azt hiszem a lényegen nem változtat 😛
kezd elterjedni ez a giants módi, lehet GM csere volt? :rolleyes:sapka
NYG pár éve Super Bowl-t nyert, szóval, ha ez az ára annak 😀Deny
Akkor még volt LB soruk. 😀
Már csak ezért sem érzem ezt make or brake évnek.Hihetetlen ,de nem tudunk úgy nekivágni 1 új szezonnak,hogy mindenhol rendben legyen a csapat.LB sor marad a köv. offseasonra hacsak nem történik vmi csoda.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akire Te gondolsz az Trent Cole. Casey 4. körös gigasteal lesz. 😀
Bébé
elnézést, de azt hiszem a lényegen nem változtat 😛
kezd elterjedni ez a giants módi, lehet GM csere volt? :rolleyes:sapka
NYG pár éve Super Bowl-t nyert, szóval, ha ez az ára annak 😀
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Akire Te gondolsz az Trent Cole. Casey 4. körös gigasteal lesz. 😀
Bébé
elnézést, de azt hiszem a lényegen nem változtat 😛
kezd elterjedni ez a giants módi, lehet GM csere volt? :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
hogy néz kis most a Tc-ben a kezdő linebacker sor *itt?sapka
Chaney-Matthews-Fokou. Ne röhögj! 😀Greengo
nemfogok :rolleyes:, de Matthews, tejóisten rajta meccsek fognak elmenni, ha így marad... vagy 5. körös gigasteal, azt hittem ez nem komolysapka
Akire Te gondolsz az Trent Cole. Casey 4. körös gigasteal lesz. 😀
Esélyt azért adjunk Neki, legalább egy preseason meccset. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hogy néz kis most a Tc-ben a kezdő linebacker sor *itt?sapka
Chaney-Matthews-Fokou. Ne röhögj! 😀Greengo
Matthews-t nem akarom, csak névvel ne járjon már kezdő szint 😀 Akkor már Greg Lloyd 😀
Amúgy viccen kivűl, szerintem olyan aktív rotálás lesz ott, hogy... Clayton minden 3&5 körül pályára jön kb., úgyis hibrid. Fokou meg el van a pályán, Jordan is szituációs játékos. Lehet az lesz, hogy meg van, milyen szituban melyik 3-as játszik. Amúgy meg sorcsere 😀
De biztos úgy számolunk, van egy jó féle DL és DB rész, közötte nem téma a dolog. ==> TE passzokkal megint szopunk
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
hogy néz kis most a Tc-ben a kezdő linebacker sor *itt?sapka
Chaney-Matthews-Fokou. Ne röhögj! 😀Greengo
nemfogok :rolleyes:, de Matthews, tejóisten rajta meccsek fognak elmenni, ha így marad... vagy 5. körös gigasteal, azt hittem ez nem komoly

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
hogy néz kis most a Tc-ben a kezdő linebacker sor *itt?sapka
Chaney-Matthews-Fokou. Ne röhögj! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hogy néz kis most a Tc-ben a kezdő linebacker sor *itt?sapka
Szerintem ezt az égedta világon senki nem tudja. Van kb. 8-10 ember, akikből 3 nevethet szeptemberben. De jelenleg talán Chaney az egyik legbiztosabb pont benne.