NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még egy UDFA elkapó jött Cordario Calvin személyében. Ellenben ketten lapátra kerültek: John Nalbone, TE és Terence Thomas, LB
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ronnie Brown megkapta Westbrook számát. :S
http://twitpic.com/60gcg4

Jó Asante-t újra TC-ben látni. A közönség imádja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Randy Moss ügynöke, az NFL és az Eagles is bejelentette, hogy nem kívánják a visszavonulásból visszahozni.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Patterson sérüléséről itt lehet olvasni részletesen az athletic trainer szerint: http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/3/2342246/eagles-trainer-rick-burkholder-updates-mike-pattersons-condition
Laws pedig teljesen jól van, pedig sérülést emlegettek nála is.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Jó, mondjuk szerintem ő első keretszűkítésnél kipottyan, még az Oklahomas évei alatt sem alkotott sokat (34 elkapás, 492 yard), mint elkapó. Ellenben régen LB is volt, így esetleg ST-be bejuthatna, de szerintem nem fog. Sok a játékos ahhoz nálunk idén, hogy ennyi rostert érjen.Deny
MA megint felvettem a kabala Eagles baseball sapkám úgyhogy nagy igazolást jósolok. Eddig bejött ebben az offseasonban. A sapis napok eddigi termése: Aso, DRC, Jenkins, Harris,
Ma Morrisont várom 😀Shawn84
Holnap felvegyem Kolb mezt, amikor lockout óta rajtam volt, azt hiszem akkor kezdett kb. biztos lenne a DRC+2.kör = Kolb? 😀Deny
Simán. tegyünk meg mindent a csapatért. Meg ha jól emlékszem tavaly v olt itt egy Westbrook mez égetős felvetés is 😀 Kié is az a szerencsétlenséget hozó mez?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Philadelphia Eagles today announced they have signed rookie free agent WR Brandon Caleb.
DynastyBébé
Jó, mondjuk szerintem ő első keretszűkítésnél kipottyan, még az Oklahomas évei alatt sem alkotott sokat (34 elkapás, 492 yard), mint elkapó. Ellenben régen LB is volt, így esetleg ST-be bejuthatna, de szerintem nem fog. Sok a játékos ahhoz nálunk idén, hogy ennyi rostert érjen.Deny
MA megint felvettem a kabala Eagles baseball sapkám úgyhogy nagy igazolást jósolok. Eddig bejött ebben az offseasonban. A sapis napok eddigi termése: Aso, DRC, Jenkins, Harris,
Ma Morrisont várom 😀Shawn84
Holnap felvegyem Kolb mezt, amikor lockout óta rajtam volt, azt hiszem akkor kezdett kb. biztos lenne a DRC+2.kör = Kolb? 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
MA megint felvettem a kabala Eagles baseball sapkám úgyhogy nagy igazolást jósolok. Eddig bejött ebben az offseasonban. A sapis napok eddigi termése: Aso, DRC, Jenkins, Harris,
Ma Morrisont várom 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Philadelphia Eagles today announced they have signed rookie free agent WR Brandon Caleb.
DynastyBébé
Jó, mondjuk szerintem ő első keretszűkítésnél kipottyan, még az Oklahomas évei alatt sem alkotott sokat (34 elkapás, 492 yard), mint elkapó. Ellenben régen LB is volt, így esetleg ST-be bejuthatna, de szerintem nem fog. Sok a játékos ahhoz nálunk idén, hogy ennyi rostert érjen.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Peter King (SI) cikkében olvastam: "Evan Mathis played 724 snaps over the past two years and allowed zero sacks." Mondjuk G és nem OT. Bengals fanok mondjuk többet tudnának mondani róla.Hollywood
Idén a falunk is erős lehet. Tényleg az utóbbi jó pár év alatt nem volt ilyen jó játékos anyag. Mathis meg nagy valószínűséggel csak sérülés esetén lesz kezdő, de jó mélységet ad a depthnek. Harris viszont esélyes a kezdő RT posztra. Vick komfortosan mozoghat a zsebben és azon kívül is remélhetőleg.
több mint 12 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Peter King (SI) cikkében olvastam: "Evan Mathis played 724 snaps over the past two years and allowed zero sacks." Mondjuk G és nem OT. Bengals fanok mondjuk többet tudnának mondani róla.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
valaki tudna torrentet ahonnan a 2010 Eagles yearbookot tudnám letölteni?rfonai
Azt nem találtam még TYT-n sem de itt meg tudod nézni:
1 rész
http://www.youtube.com/watch?v=8ro2vtVP-VM
2. rész
http://www.youtube.com/watch?v=ygRFmMwgjmw&feature=related
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
valaki tudna torrentet ahonnan a 2010 Eagles yearbookot tudnám letölteni?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
The Philadelphia Eagles today announced they have signed rookie free agent WR Brandon Caleb.
Dynasty
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Engem már kezd komolyan zavarni hogy folyton a Super Bowl győzelmet emlegetik mindenhol velünk kapcsolatban, pedig még a szezonkezdésig is van hátra bő 1 hónap.Shawn84
Akkor zavarjon, ha februárban nem fogják emlegetni. 😀
Erről egy idézet jut az eszembe:
"Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben."
Úgyhogy SB-t fogunk nyerni. 😀Bébé
Az én tapasztalatom az hogy ilyenkor nem győzelem jön hanem egy jó nagy szopás. Ezért sem tetszik a dolog. De persze ettől még nyerjük meg 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Engem már kezd komolyan zavarni hogy folyton a Super Bowl győzelmet emlegetik mindenhol velünk kapcsolatban, pedig még a szezonkezdésig is van hátra bő 1 hónap.Shawn84
Akkor zavarjon, ha februárban nem fogják emlegetni. 😀
Erről egy idézet jut az eszembe:
"Lehet, hogy hosszú távon a pesszimistának van igaza, de az optimista jobban érzi magát közben."
Úgyhogy SB-t fogunk nyerni. 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
McNabb megszólalt a "Dream Team"-ről. Elmondta, hogy TO óta nem volt ekkora hírverés szerinte se Phillyben, meg hogy tényleg jó játékosok jöttek, de észre kell venni, az Eagles csak költi a pénzt, ami később vissza üthet. Illetve ő is Asante Samuel szerepére tért ki, hogy mi lesz vele, illetve DeSean pénzére. Aztán megjegyezte, hogy a labdát is nehéz lesz elosztani D-Jax, Jeremy, Vick és Shady között. Zárásképpen hozzátette, több a probléma az Eagles-nél, mint azt sokan hiszik.
Deny
Donovan-nek savanyú a szőlő. 😀
DeSean, Jeremy, Shady és Vick között már tavaly is vhogy elosztottuk a labdákat. Ő is Nekik dobálgatott.
Egyáltalán nem tartok attól, hogy Redskins-es/Cowboys-os hibába esünk. Ennél okosabb a mi FO-nk. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Engem már kezd komolyan zavarni hogy folyton a Super Bowl győzelmet emlegetik mindenhol velünk kapcsolatban, pedig még a szezonkezdésig is van hátra bő 1 hónap.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McNabb megszólalt a "Dream Team"-ről. Elmondta, hogy TO óta nem volt ekkora hírverés szerinte se Phillyben, meg hogy tényleg jó játékosok jöttek, de észre kell venni, az Eagles csak költi a pénzt, ami később vissza üthet. Illetve ő is Asante Samuel szerepére tért ki, hogy mi lesz vele, illetve DeSean pénzére. Aztán megjegyezte, hogy a labdát is nehéz lesz elosztani D-Jax, Jeremy, Vick és Shady között. Zárásképpen hozzátette, több a probléma az Eagles-nél, mint azt sokan hiszik.

Pattersonnak mielőbbi felépülést.

Randy Moss dologhoz meg, ezt csak egy Patriots beat writer írta, mi oldalunkról még nem említették. Az apropója, a dream team és Moss szeretne gyűrűt.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 242 — Beware the Slim Reaper!
A hírek szerint Patterson dehidratálódott. Majd meglátjuk mikor jöhet vissza, de lehet, hogy már nem fogják terhelni a TC alatt. Gondolom ennek is vannak súlyossági fokai.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
After Moss filed his retirement papers, I’m told the Eagles made an offer. So file that under bad timing.
A pletykák szerint Plax-et is akartuk.
Készülhetünk egy WR érkezésére?

Coleman ma már újra edzett. Vissza is került az első csapat-ba.
Maclin majd csak akkor fog beszélni a médiával, ha edzésbe áll.
T. Laws idő előtt fejezte be az edzést. Csípőjét húzta meg.

Patt-nek pedig a legjobbakat. Remélem minél hamarabb visszatér a pályára.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
#Eagles trainer Rick Burk: Patterson had a seizure. (rohama volt)
No complications from seizure: Patterson says "I'm cool" via text message via trainer Peduzzi.
Patterson was even joking with the staff at Lehigh Valley Hospital, according to the #Eagles.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Superbowl-tempty taxi
Azt ígérni lényegesen könnyebb, mint megnyerni.
Tavaly ilyentájt pl a 49ers-t is a SB esélyesek közt emlegették.Jan
De offseason-ban mást nem tudsz, mint ígérgetni.

Meg sztem Reid-ék nem ígérgetnek semmit a játékosoknak a pénzen kívül.
Mióta NFL-t nézek minden évben az volt a célunk, hogy megnyerjük az SB-t (gondolom a többi 31 csapatnak is) és ez idén se lesz másképp.
Egyedül az változott, hogy idén pár FA úgy látják, hogy erre nálunk nagyobb esély van, mint más csapatnál.
Most az mondom, hogy ha ki esünk majd a WC körben (feltéve, hogy eljutunk odáig), az semmivel se lesz szarabb érzés, mint a tavalyi WC-s vereség. Vereség az vereség tökmind1, hogy papíron milyen csapatod van.
(Aztán persze lehet, hogy ha ez így megtörténik, akkor máshogy fogok érezni.)
Pont ezért nem érdekel, hogy mindenki azzal jön, hogy úgyse nyerünk SB-t. Elmondom, hogy tavaly se nyertünk, meg azelőtt se.Bébé
Nem mondom hogy nem nyeritek meg. Csak azt, hogy ilyenkor lehetetlen megalapozott véleményt mondani arról, hogy ki SB esélyes.

A nevek alapján egyértelműen erősnek tűnik ez a keret, de hogy sikerül majd beépíteni őket a sémába, kezdők sérülése esetén adott-e megfelelő képességű második vonal, ha megvan a PO, ott milyen a sorsolás... azért a SB nagyon távoli dolog.

Nem hinném, hogy garantált komoly pénzről lemond egy játékos, a semmiképpen nem garantálható SB kedvéért. De ezt csak úgy gondolom. 😉
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Watkins 63-as mezben végre ott pózol az edzésen.

És Jeremy Maclin is!Deny
Süti

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
bazmeg
Mike Patterson just hit the ground hard in linemen drills and is shaking on the ground. This doesn't look good.

Patterson went down just after the linemen walked downfield to work on one on ones.
Danny Watkins helping medical staff that is now on location.
Here comes the ambulance.
Watkins really taking control here as ambulance arrives.
Defensive linemen kneeling in prayer as ambulance takes Patterson off field and very likely to nearby Lehigh Valley Hospital. Sirens are on.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Fasza hírekre érkeztem haza megint. Ezt szeretem. 😀 Ronnie Brown az egyik kedvencem volt mindig is csak sajnos a sérülései keresztbe tettek egy a mostaninál eredményesebb karriernek. Az meg hogy 1 milláért eljött hozzánk az bizony azt jelenti, hogy a játékosok úgy gondolják érdemes nálunk játszani, még ha kevesebbért is.
Page szerintem kellett. Nem szupersztár, de pont egy ilyen játékosra volt még szükség safety poszton (ha már Mikellt elengedték)
Watkins végre aláírta a szerződését, még pont időben.
Harrist nem nem igazán ismerem. De a statisztikák alapján esélyes a kezdő RT posztra. Ez is egy nagyon jó igazolás volt. Már csak tényleg DeSean szerződés kéne, meg azért azt az LB-t ha nem túl nagy kérés Andy bátyó.