Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Épp tegnap flesseltem az Inception zenéjén, erre rámtesznek egy ilyet 😊 Be is vágom FB üzenőfalra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Épp tegnap flesseltem az Inception zenéjén, erre rámtesznek egy ilyet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó kis Eagles vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=IDyd1ORF7p4Bébé
Ez a videó valami kurva nagy!

Amíg beindult és olvastam leírását, és ott volt Hans Zimmer neve, mint zeneszerző, már sejtettem, hogy valmai nagy lesz, de ez óriási! Lehetne belőle egy teljes mozifilm is!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Desert Eagle .5o: Sunshine onnan jött Coopernek, hogy hosszú, szőke haja van 😀 Tudod, ha ránézzel, olyan, mint ha sütne ezerrel a nap 😀 De amúgy elvileg az Eagles tavalyi TC-je alatt kapta becenevét, és pont az említett karakterről, itt beszél erről (amúgy nagy arc ő is) http://publisher.grabnetworks.com/video/watch?grabnetworks_video_id=4300163Deny
Aham, azt gondoltam, hogy a haja miatt, csak nem tudtam, hogy a filmhez is kötődik e a dolog. Köszi!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jó kis Eagles vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=IDyd1ORF7p4

Mondják, hogy nagyon hiányzik Maclin és DeSean sebessége, de legalább így a többiek is sok snap-et kapnak az első csapattal.
Meg azt is olvastam, hogy feltehetőleg DeSean meg fog holnap jelenni a TC-ben, de ha kamuzik egy sérülést, akkor ugyanúgy nem fog edzeni. Remélem azért idáig nem fognak elfajulni a dolgok. Plusz, ha itt lesz DeSean, akkor már csak el kezdenek tárgyalni vele, az új szerződéséről.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Howard Mudd ezzel közlekedik a TC-ben a pályák között 😀 http://yfrog.com/keuyztj
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
akkor DeSean Jacksonnal mivan? lesz a szezonba?rfonai
elvileg holnaptól lesz
am sincs sok választása...Newman
De mi volt a problémája?rfonai
kevesli a fizetését, és már idéntől új pénzt akart. Valójában meg még nem járt le a szerződése, év végén fog. (Újonc szerződése van még, és mint második körös, elég keveset kap. Persze, reklám pénzekből így is bőven meg él...)

Desert Eagle .5o: Sunshine onnan jött Coopernek, hogy hosszú, szőke haja van 😀 Tudod, ha ránézzel, olyan, mint ha sütne ezerrel a nap 😀 De amúgy elvileg az Eagles tavalyi TC-je alatt kapta becenevét, és pont az említett karakterről, itt beszél erről (amúgy nagy arc ő is) http://publisher.grabnetworks.com/video/watch?grabnetworks_video_id=4300163
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
De mi volt a problémája?rfonai
Na szerinted mi? Hát alap hogy a pénz...mindig az 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor DeSean Jacksonnal mivan? lesz a szezonba?rfonai
elvileg holnaptól lesz
am sincs sok választása...Newman
De mi volt a problémája?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Cooper a Sunshine becenevet honnan kapta? Mert régebben néztem egy filmet, az Emlékezz a titánokra, és abban is a hosszú szőke hajú srácot úgy becézték😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
akkor DeSean Jacksonnal mivan? lesz a szezonba?rfonai
Lesz. Hétfőn már ott lesz a TC-ben.

Közben Avant összehozta a TC eddigi játékát állítólag, valamin fantasztikus elkapást cisnált DRC és Hanson mellett, TD is lett (Vick passzolta). Tényleg megint Avant TC-je ez, simán marad slot elkapó, Sunshine pedig csak 4. WR lesz.
Babin pedig előbb kissé lezúzta Vicket, aki lenn is maradt, de szerencsére semmi komoly, a TD passzt már utána dobta.
Meg first defense is változott, most nincs se Samuel, se Nate Allen. Helyettük van Hanson és Jarrett.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
akkor DeSean Jacksonnal mivan? lesz a szezonba?rfonai
elvileg holnaptól lesz
am sincs sok választása...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor DeSean Jacksonnal mivan? lesz a szezonba?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Közben TC-ben defense sorozatban 3 sacket hoz, de egyébként is jobban megy nekik.
Jarrett pedig a második csaka free safetyje most. Page a párja.
Young ma egyelőre szörnyű, talán elkapott passza sem volt még. Annyira gyenge, hogy most már Kafka a 2.team QB ma.
Henery megint jó, simán vágta be 50 yardról, de 55 azért kimaradt.
Amúgy az edzők vonal mellett állnak, Castillo-n headset is van, így szimulálva éles helyzetet.
Asante és DRC nagyon impresszív a DBvsWR drillekben
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Srácok! Nekem az eddigi TC-s írásokból (amúgy köszi, hogy közlitek a blogon) az jön le, hogy Kafka meglehetősen pontos, és erős dobásokkal operál eddig. Ti hogy látjátok, milyen az ő helyzete jelenleg, illetve milyen potenciál van benne?Desert Eagle .5o
Majd a preseason meccseken kiderül.
A.J. Feeley-s karriert (örök backup) simán befuthat.
De azon se lepődnék meg, ha majd 2. körért eltradelnénk. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Srácok! Nekem az eddigi TC-s írásokból (amúgy köszi, hogy közlitek a blogon) az jön le, hogy Kafka meglehetősen pontos, és erős dobásokkal operál eddig. Ti hogy látjátok, milyen az ő helyzete jelenleg, illetve milyen potenciál van benne?Desert Eagle .5o
A potenciál hatalmas benne, ez biztos (már tavaly is az volt). A fejlődése is töretlen, hiszen jó csapatban van/volt, türelmesek vele, nem kell sietnie. Ennek ellenére még a Kolb csere előtt több helyről is olyan információk jöttek, hogy jelenleg annyira nem kész irányító, hogy Vick mögött backup legyen. Egy kevésbé sérülékeny (pontosabban más stílusú) játékos mögé bekerülhetne, de Mike mögé nem. Illetve teljesen más a stílusuk, így Kafkanak kellett volna egy kicsit custom playbook, ami így rövidebb offseason mellett és fiatalságát látva, lehet nagy kockázat. Így értelemszerű volt a csere QB szerzése, és az is értelemszerű volt, hogy ő átmenetileg második irányító a csapaton belül, Young ezt meg fogja tőle szerezni. Ennek ellenére az idő Kafkanak dolgozik, és nyomás sincs rajta, hiszen tőle soha senki nem várta, hogy franchise QB legyen, inkább, hogy 2-3 éven belül backup lehessen. Ennek megfelelően fejlődik is, és szerintem egyszer, akár sérülés miatt nagyot is alkothat, de nem idén.
Azért a PS meccseken biztosan fogjuk látni, ha tippelni kéne, a Browns ellen akár egy félidőt is tudok neki vizionálni (3. PS meccs).
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Srácok! Nekem az eddigi TC-s írásokból (amúgy köszi, hogy közlitek a blogon) az jön le, hogy Kafka meglehetősen pontos, és erős dobásokkal operál eddig. Ti hogy látjátok, milyen az ő helyzete jelenleg, illetve milyen potenciál van benne?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dixon, Nate Allen, Thornton, Lewis, Calvin és Hughes újra edz! Természetesen ettől függetlenül lehet contact még nem lesz náluk.
Aso nem öltözött be, bokáját fájlalta tegnap, lehet ezért. Laws sem edz. Trent Cole se tűnt fel még ma (már igen, biciklizik külön fedett helyen), egyelőre Parker és Tapp a kezdő DE-ek. Mondjuk nagyon gyorsan váltás lett, és Babin jött RDE-nek Parker helyére (mindjárt van két bemozdulása, Reid el is beszélget vele). 7-7 elleni játékra azonban megint Parker lett az egyik DE, most a baloldali.
Ryan Harris megint az első csapat RT-je, TC óta nem volt ilyen, mármint hogy sorozatban 2 napig egy ember legyen kezdő RT.
DRC a kezdő jobb CB, Asante a bal. Allen és Coleman a két kezdő safety. Jamaal Jackson a kezdő C, de Kelce pár snap után jön is, majd megint csere. Kezdő DT-k Jenkins és Hargrove. Dixon a második csapatban van.
Young most már egyértelműen a második csapat irányítója.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha jól értem, akkor Babin 10000 dollárért vette meg Laws-tól a 93-as számot:
According to the Eskin family, defensive lineman Jason Babin shelled out in excess of $10,000 to Trevor Laws to get the coveted No. 93. Mind boggling numbers there, literally.

Kíváncsi leszek, hogy ki fogja rúgni a kickoff-okat. Azt mondják erősebb lába van Henery-nek, de nem úgy néz ki, mint aki le tudna szerelni bárkit is. Ellenben 5 yard-dal közelebbről fogják elvégezni a kezdőrúgásokat, szóval lehet, hogy nem is tudnak majd visszahordani ellenünk, ha Henery elereszt pár bombát. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vki tudna esetleg segíteni nekem, aki már vásárolt az eagles honlapjáról?!

kb milyen plusz szállítási díjjal kell kalkulálnom a termék árán felül?!
előre is köszönöm
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Marlin Jackson's cap number goes from $2,007,280 to $692,280, saving Eagles more than $1.3 million in cap room.
Körülbelül 4,6 millával vagyunk a sapka alatt.Bébé
Még 1-2 milla itt, utána amott, és megint van is hely valami olyan LB-re, hogy a többi csapat tépheti a haját 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy videó Jarrett-ról:
http://www.youtube.com/watch?v=wG27rudT_lI

Henery pár rúgása tegnapról:
41-ről jó, 45-ről jó, 49-ről jó, 50-ről jó, 51-ről nehéz megmondani, 51-ről széles, 52-ről jó

Marlin Jackson's cap number goes from $2,007,280 to $692,280, saving Eagles more than $1.3 million in cap room.
Körülbelül 4,6 millával vagyunk a sapka alatt.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Óriási! 😀 http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/5/2345649/the-signing-of-nnamdi-a-skip-bayless-illustrative-storyDeny
Na eez a fasza. Ezt megnézném egy videóban is. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óriási! 😀 http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/5/2345649/the-signing-of-nnamdi-a-skip-bayless-illustrative-story
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kiegészítő az előző Bébé általi TC-s hozzászóláshoz itt olvasható, szintén tőle: Augusztus hatodikai Eagles TC események http://philly.blog.hu/2011/08/06/traning_camp_figyelo_04 #eagles