Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha minden igaz, D-Jax hétfőn ott lesz az edzésen már. (Nem meglepő, ha keddig nem jött volna, pénztől esik el)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ez a D Jax Maclin mizéria nagyon zavar a Kickoffig még van idő de hiányozhat ez az egy két hét a felkészülésbőldande
Ha jól tudom, akkor augusztus 9-ig kötelező megjelennie különben jövőre csak RFA lenne. Azt meg biztos nem szeretné.
Holnap, holnapután biztos fel fog tűnni. Legalábbis nagyon remélem.

Howard Eskin szerint hétfőn meg fog érkezni DeSean.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 564 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a D Jax Maclin mizéria nagyon zavar a Kickoffig még van idő de hiányozhat ez az egy két hét a felkészülésből
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dion Lweis újra edz
Donald Lee 88-asban van
Akeem Jordan a U2: Beautiful day című számát énekelve futott ki edzene
Maclin ma sem edz, se Laws, se Dixon, se Thornton, se D-Jax, se Marlin Jackson
Jackson és Kelce az első csapat C cserélgetve
Tupou RT újra, Ryan Harris is, első csapatban próbálgatják
Rengetegen vannak kinn az edzésen, Peters nyomott is egy false startot a hangzavar miatt
J. Jarrett első csapatban van Coleman-nel, Nate Allen még nem tűnt fel
Defense ma passzok ellen nagyon dominál, futás ellen azonban vannak hibák
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kis mezszámozás, Jerrod Johnson egyest fogja viselni, Ingram 85-ösben szerepel elvileg idén.Deny
De csak keretszűkítésig. Utána repülnek.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kis mezszámozás, Jerrod Johnson egyest fogja viselni, Ingram 85-ösben szerepel elvileg idén.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Alig várom a csütörtöki meccset. Ott azért valamelyest már tisztább lesz a kép. Nagyon megy a kísérletezgetés, de azért remélem a red zone játékokkal külön is foglalkozni fogunk. Nem szabad csak a trükkös játékokra támaszkodnunk. Pár TC bunyó meg kifejezetten jó is lehet. Még inkább feltüzeli a srácokat. Csak nehogy átmenjen ellenségeskedésbe, bomlasztásba. A rutinos LB meg szerintem továbbra is Morrison lehet. Mégpedig egy elég alacsony összegért.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Casey milyen? Csak a neve miatt kapta a kezdő posztot, vagy tényleg mutat is valamit?tenorx
Már a kezdetek óta Casey-t mindenki olyan overrated-nek gondolja, hogy hatalmas underrated lett. 😀
Nem neki van a legjobb camp-je a védők közül, de azt több helyen is olvastam, hogy egyáltalán nem olyan szar, mint sokan hitték. De mivel szinte semmilyen hír nem érkezik róla, gondolom átlagos játékot nyújt.
2 LB felállásoknál is mindig Ő és Chaney marad fent a pályán. A Ravens ellen már talán kapunk vmilyen képet arról, hogy körülbelül hol tarthat.

Meg mintha olyat hallottam volna, hogy a camp-ben egyáltalán nem lesz igazi szerelés, szóval az LB-kről elég nehéz bármit is leszűrni. (De aztán lehet csak én hallottam rosszul.)Bébé
Nehogy ezt a szokásotokat az éles meccseken is tartsátok 😀
Bár, így Asante igazán elemében lehet 😂

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Casey milyen? Csak a neve miatt kapta a kezdő posztot, vagy tényleg mutat is valamit?tenorx
Már a kezdetek óta Casey-t mindenki olyan overrated-nek gondolja, hogy hatalmas underrated lett. 😀
Nem neki van a legjobb camp-je a védők közül, de azt több helyen is olvastam, hogy egyáltalán nem olyan szar, mint sokan hitték. De mivel szinte semmilyen hír nem érkezik róla, gondolom átlagos játékot nyújt.
2 LB felállásoknál is mindig Ő és Chaney marad fent a pályán. A Ravens ellen már talán kapunk vmilyen képet arról, hogy körülbelül hol tarthat.

Meg mintha olyat hallottam volna, hogy a camp-ben egyáltalán nem lesz igazi szerelés, szóval az LB-kről elég nehéz bármit is leszűrni. (De aztán lehet csak én hallottam rosszul.)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hosszú helyzetjelentés augusztus ötödikei Eagles edzésről. http://philly.blog.hu/2011/08/06/traning_camp_figyelo_03
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt hallottam, hogy Marsh kurva jó eddig, ami jó hír 😀 Casey milyen? Csak a neve miatt kapta a kezdő posztot, vagy tényleg mutat is valamit?


Egyébként én csodálkozom, hogy DRC elfogadja a nickel szerepet, kicsit primadonna játékosnak ismertem meg a Cardsban, nem gondoltam volna, de ha ez igaz, akkor nagyon jó lesz az a secondary.tenorx
Mondjuk azért tény, Asante és Aso mellett még ő se nagyon pofázhat, akármit is gondol belül. Aztán persze lehet pár héten belül kinyílik csipája, főleg ha sorozatban jó edzéseket, PS meccseket hoz, míg a két "veteránabb-sztár" annyira nem.
Casey nem kapott kezdő posztot, próbálgatják mindenhol, nagyon infó nem jön még róla, se rossz, se jó. Az ő igazi szerencséje, hogy a leggyengébb posztunkon van.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt hallottam, hogy Marsh kurva jó eddig, ami jó hír 😀 Casey milyen? Csak a neve miatt kapta a kezdő posztot, vagy tényleg mutat is valamit?


Egyébként én csodálkozom, hogy DRC elfogadja a nickel szerepet, kicsit primadonna játékosnak ismertem meg a Cardsban, nem gondoltam volna, de ha ez igaz, akkor nagyon jó lesz az a secondary.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mezszámra nem adunk, a sig így is király!

DRC amúgy pár napja azt is mondta, hogy elfogadja a nickel, illetve backup CB szerepét, mert egy fiatal játékos nem kérhet többet, ha már ilyen zseniktől tanulhat és ez neki hosszú távon nagyon jövedelmező lehet.
Nate Allen SS dologban nem hiszek, ez Coleman butasága.

DeSean kérdésre, várhatólag keddig vissza tér, addigra várják Vick szerződését (azt hiszem, addig meg is kellene egyezni, de majd gsn felvilágosít remélhetőleg hamar, ez annyira nem tiszta).

Patterson pedig mielőtt pályára kerül újra, csapatorvosokkal is vizsgáltatja és figyelteti magát, Jedi Reid ugyanis így döntött.

McLane szerint egy tapasztalt LB érkezni fog jövőhét elején.

Ja, és Aso-nál volt pletyka, hogy S lesz egyébként, ezért a beljebb való probálgatás annyira nem meglepő. De szerintem így fog kinézni CB-sor:
LCB: Asante Samuel (Lindley a csere)
RCB: Nnamdi Asomugha (DRC az alap csere)
Nickel: DRC
5. CB-nek pedig Hanson és Marsh versenyeznek
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dorenbos interjú:
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Jon-Dorenbos-In-Studio/31100090-0aa0-4c35-a02e-b5e528c3c502
A legnagyobb király 😀 5:05-nél besírtam 😂 Végén (11 percél) pedig nyom egy trükköt.

Mezszámcsere-pletyka:
Ronnie Brown 23, DRC 45 (egyetemi száma)
Deny nincs mese új sig kell 😀

Akers hirdetőtáblán köszönt el 😕 :S
http://assets.sbnation.com/assets/678002/David_Akers_medium.jpg
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nate Allen SS? ez érdekes...
Nem egy SS alkat, ráadásul ballhawk
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zseniálisak 😊

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
😂
braxa88
jah van belőle több is. Nnamdi-nál kezdték el gyártani ezeket.
http://i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/Jedi.png
http://i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/JediMc.png
http://i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/JediN.png
http://i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/JediCHK.png
http://i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/JediJ.png
http://i15.photobucket.com/albums/a374/kiltguyofscots/JediM.png

Meg van olyan is, ahol Roseman-t Terminátorként ábrázolják, de azt most nem találom.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
😂
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A mai napon már Tupou-t is kipróbáltuk kezdő RT poszton. Pedig eddig elég szar camp-je volt.
Camp első bunyója K. Clayton és E. Mathis között zajlott le. Mathis elég gyorsan megtalálta a közös nevezőt a többiekkel. 😀
Kelce ismét az első csapattal dolgozik. De azért a snap-ek nagyon részét még mindig JJ kapja.

Amúgy olvastam olyat is, hogy Asante és DRC volt a két külső CB, Nnamdi és Hanson pedig belül volt.
Még megy a kísérletezgetés. Egyetlen biztos dolognak az tűnik, hogy továbbra is Asante lesz az LCB.

Első csapat LB sora továbbra is a Chaney(Sam)-Casey-Fokou trió.
2. csapat: Jordan(Sam)-Lloyd-Clayton
J. Parker volt továbbra is az első csapat LDE-je. Parker-Hargrove-Jenkins-Tapp (T. Cole korábban megsérült, de nem tűnik súlyosnak).
Második DL: Babin-Landri-Thornton-Teo.
2. csapat OL: A. Howard(LT)-Mathis-McGlynn-Vandervelde-Harris(RT)
De volt olyan is, hogy az első illetve a második csapat RG-je is Watkins volt.

Valamint megkérdezték Coleman-t és azt mondta h Ő a kezdő FS, N. Allen pedig SS.

Vick-el pedig ma kezdtünk el tárgyalni a szerződéshosszabbításáról.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Patterson-nak örülök. (Feltételezem róla, hogy meg tudja/tudta hozni a helyes döntést és nem kockáztatja az egészségét.) Remélem minél előbb látom a pályán.
T. Laws pár napot ki fog hagyni. Dixon sérülése nem súlyos. (knee sprain)
Marlin Jackson lesérült, (tight groin) igaz ez nem hír.
Reid szerint Maclin bevethető lesz a szezon elején. Ma még mindig a gyógycsoporttal volt.

Sapp hivatalosan is cut lett.
Twitteréről: "Thankyou to all my supporters and also to eagles for giving me the chance to play...."
Tapp magára ölthette az egyetemen illetve a Seahawks-nál is viselt 55-ös számot. Babin pedig 93-as lett.
Laws pedig Tapp régi számát a 91-est kapja meg.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Per NFL Network, when #Eagles used all three CBs today Asante Samuel was at LCB, Nnamdi Asomugha at RCB, Rodgers-Cromartie in the slot.Deny
Ennek örülök,különösen azért,mert DRC meg is jegyezte,hogy neki nem lenne problémája azzal,ha csak nickel corner lenne.Jó hír,remélem így is marad. 😊

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
remélem így is marad, csak nyílván ha mondjuk nagyon sokszort nickelt játszunk, DRC-t jobban rá kéne állítani a futás elleni védelemre
Per NFL Network, when #Eagles used all three CBs today Asante Samuel was at LCB, Nnamdi Asomugha at RCB, Rodgers-Cromartie in the slot.Deny


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DeSean Jackson-al mi a helyzet? nem nagyon látom a camp-en?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Per NFL Network, when #Eagles used all three CBs today Asante Samuel was at LCB, Nnamdi Asomugha at RCB, Rodgers-Cromartie in the slot.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hej, de nem kellett ez, most ha egy fasza kis felkészüléssel jó 210 fontos súllyal nekivágott volna a szezonnak, meglehetett volna az igazi áttörés. De azért így sem reménytelen 😊