Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két link, régen volt már úgyis csak ilyen:
Egy ESPN-es: http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/29332/camp-confidential-eagles
Egy SI-s: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/08/08/tour/index.html (überhosszú, Peter King mindenről ír benne)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
Deny
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.Deny
Nemtom. Coleman tavaly jól helyettesítette Allent, de azért SS-ben kéne hagyni szerintem Jarrettel. Page meg FS-be mehetne Allen mögé. Marsh szerintem simán 53-ban lesz. Nem vall szégyent, és hiába vannak sokan neki ott a helye. Marlin Jackson simán cut. Kelce meg JJ utóda lehet, de azért még tanulhat tőle bőven.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean természetesen átment a fizikai, orvosi vizsgálatokon, délutáni edzésen már részt vesz, Vick oda, meg vissza van a hírtől, és csapat sajtósa szerint, D-Jax a média elé is kiáll még ma egy rövidebb (maybe hosszabb) interjúra.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
Deny
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Átigazolásokról azért nem volt eddig mert nem vagyok otthon. Jelenleg Pesten tartózkodom, egészen vasárnapig, de holnap valószínűleg lesz lehetőségem megírni a cikket úgyhogy ha minden igaz délutánra fenn is lesz.
Elnézést a kis késésért.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
A látottak alapján egy kicsit hülyeségnek tűnik ez a depth chart. Hanson rendre az első csapat nickelCB-je és így elég sokat van fent a pályán. Lehet csak azért van ilyen hátul, mert csak a külső CB-ket vették számításba. Ott meg, hát enyhén fogalmazva is szar Hanson. 😀
MLB ugyanez. Ha megsérülne Casey biztos vagyok benne, hogy nem Lloyd állna be, hanem Chaney menne középre és Jordan jönne OLB-nek.
Hughes helye eléggé meglep. Biztosra vettem volna, hogy Marsh előrébb van.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
Deny
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Teljesen más, elvileg 7.9 millió maradt a cap alatt Peter King szerint (ne legyen semmilyen álmunk, ez DeSean pénze lesz)Deny
Ez már meg is cáfolta egy csapathoz közeli forrás. Azt mondta, hogy a közelében sem vagyunk.
Sztem az a jó, amit az eaglescap is ír, szal kb 4,5 milla.Bébé
Jaja, közben más szerint 3 alatt vagyunk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Teljesen más, elvileg 7.9 millió maradt a cap alatt Peter King szerint (ne legyen semmilyen álmunk, ez DeSean pénze lesz)Deny
Ez már meg is cáfolta egy csapathoz közeli forrás. Azt mondta, hogy a közelében sem vagyunk.
Sztem az a jó, amit az eaglescap is ír, szal kb 4,5 milla.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És akkor pár TC dolog:
Jelenleg McGlynn edz az első csapat RG-ként, és Kelce a kezdő C. Hangsúlyozom, jelenleg.
Az első csapat védőfala pedig így áll fel éppen: Babin, Jenkins, Hargrove, Cole (Megjegyzés, tavaly négyen ők összesen 30 és fél sacket hoztak).
Volt two-minute drill, defense nyerte. Aztán jött a 3.offense és 3.defense, abból FG lett. (Közben Asante fogta a fejét, és mondogatta, ez egy szörnyű clock managment....)
Clay Harbor ma kimondottan jó.
Young megdobta Eagles mezben a legszebb spirálját, 11 yardos volt, de nem talált embert 😀
Avant pedig megint csinált egy fantasztikus egy kezes elkapást, Hanson mellett most. Vick egyre többször keresi, bátran dobja be neki több ember közé is.

Teljesen más, elvileg 7.9 millió maradt a cap alatt Peter King szerint (ne legyen semmilyen álmunk, ez DeSean pénze lesz)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.Janek
nah-nah 😀
Eagles sign DT Marlon Favorite (#64) and release WR Cordario Calvin.Bébé
Persze, feltétlen a DC kiadása után küldik el Calvint 😛 (Következőnek amúgy DeAndre Brown-t érzem veszélyben)

Philly első DC-je, safety poszt kissé meglepő, fal kezd beállni http://philly.blog.hu/2011/08/08/elso_depth_chart
Mást jelenleg nem fűzök hozzá, leírtam mindent, tessék alatta véleményezni 😛

Átigazolásokról pedig lesz, elvileg Shawn ígérte, bár én is tervezek egy hete egy Aso bemutatót. 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.Janek
nah-nah 😀
Eagles sign DT Marlon Favorite (#64) and release WR Cordario Calvin.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért fizikálisan teljesen más a két QB.

De igen védjük meg!

Grahamnek én is örülök de meglep a Coleman FS poszt.Mi van FB poszton?Janek
Na, megtaláltam az egész DC-t, FB természetesen Schmitt, de mindjárt írok az egészről a blogra. Max 20-25 perc
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Azért fizikálisan teljesen más a két QB.

De igen védjük meg!

Grahamnek én is örülök de meglep a Coleman FS poszt.Mi van FB poszton?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma jön ki az első hivatalos depth chart, pár említésre méltó dolog róla (amint megtalálom az egészet, berakom):
Jamaal Jackson a kezdő C, Ryan Harris a kezdő RT
Parker, Patterson és Dixon a D-Line három kezdője biztosan (gondolom Trent a negyedik)
Babin egyelőre csere LDE
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
DRC csere LCB
Johnny Lee Higgins hordja vissza a kickoffokat
TE rangsor: Celek, Harbor, Lee
Csere LB-sorban van: Clayton (will), Lloyd (mike) és Jordan (sam), így gondolom Chaney, Fokou, Matthews a kezdő sor ott
SS-ről még nincs info, ami érdekes lehet, valamint jelenlegi WR-sorrol sem
Meg talán Kafka vagy VY a 2. QB, gondolom utóbbi

Más: DeSean és Rosenhaus megérkezett az edzések helyére
Dick Vermeil is jelen van TC-ben, Washburnnel beszélget sokat (De egy Ronnie Brown drop után leteremtette a futót elég rendesen)
Maclin pedig annyira nem sovány, mint hittük, 2 fontra van a "versenysúlyától", vagyis tavaly is annyival játszott. Gondolom extra vastag vállvédőt kap 😀
Aso visszatért edzésbe (kezdő azonnal, Hanson újra nickel), Trent Cole is
Justice és Graham is jelen vannak, oldalvonal mellett készülnek külön edzővel. De Brandon-nak nagyon örülök
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hát én azért sokkal jobbnak tartom Free-t.De azért jó így is az átigazolási szezonunk!Janek
Jobb, de ár-érték arányban így jobban jártunk. Meg már nálunk szokásos pár éve, hogy a támadófal szar.Deny
Csak most van egy Vick-ünk akit illene jobban megvédeni.

Donovan azért jobban bírta a zsákolásokat....Janek
Meg nem is az, hogy mennyire bírja a sack-eket, mert azért Vick-et is kemény fából faragták. Hanem nála az a sok, hogy meccseként a zsebben megütik kb 10x vagy 15x és ehhez még hozzá jönnek azok az ütések amiket akkor szed be, amikor elkezd futni. Sztem tavaly nem egy olyan meccse volt, amikor 20-nál több ütést szedett be.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hát én azért sokkal jobbnak tartom Free-t.De azért jó így is az átigazolási szezonunk!Janek
Jobb, de ár-érték arányban így jobban jártunk. Meg már nálunk szokásos pár éve, hogy a támadófal szar.Deny
Csak most van egy Vick-ünk akit illene jobban megvédeni.

Donovan azért jobban bírta a zsákolásokat....

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
OFF:
Nagy sikerű blogunk indul a Goldenblog 2011 szavazáson... Természetesen tisztában vagyunk vele hogy a győzelemre nincs sok esély, de egy kis ismertséget/olvasottságot hozhat az oldalnak a dolog. Szavazzatok Ti is az aláírásomban található képre kattintva! (facebook regisztráció szükséges a voksoláshoz)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A Sas leszállt:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Castillo-Looking-for-11-Playmakers.html

Rice szerződése: 5 év 41 milla 18 garantált
Holmes-é: 5 év 50 milla 24 garantált
Mindenképpen meg kell tartani DeSean-t, de nem örülnék ha túl fizetnénk.
Ha kapna egy Rice-os szerződést, akkor a FO megint kitett magáért. De, ha megkapja az év/10 millát, akkor legalább a garantáltja legyen kevés.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát én azért sokkal jobbnak tartom Free-t.De azért jó így is az átigazolási szezonunk!Janek
Jobb, de ár-érték arányban így jobban jártunk. Meg már nálunk szokásos pár éve, hogy a támadófal szar.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hát én azért sokkal jobbnak tartom Free-t.De azért jó így is az átigazolási szezonunk!

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
According to NFL Network's Michael Lombardi, the Eagles were Dallas' chief competition for Doug Free in free agency.
Despite one report to the contrary, Lombardi says the Bucs were never in the Free sweepstakes. The Eagles saw a chance to weaken a division rival and wanted Free "badly" to play right tackle in Philly.

hihi,ha ez sikerült volna,akkor az (még egy) hatalmas húzás lett volna a Roseman-Reid párostól 😀
azért Harris se rossz és jóval olcsóbb is volt 😊Newman
Ezen agyaltam pár perce én is, de annyira nem lett volna szerintem ez jó. Pontosabb Harris megoldásnak tűnik jelenleg, jóval olcsóbb. Meg Lombardi egyik kérdése is az volt, ha ez összejön, akkor is lett volna Nnamdi-ra pénz?Deny
Lett volna,de akkor Babinra és Jenkinsre nem vagy Nnamdira nem,sok variációs lehetőséget rejt ez,de igazából teljesen mindegy.
Valakiért valakit vagy valakiket fel kellett volna áldozni,nyilvánvaló,de talán így jártunk a legjobban.Harris azért nem áll nagyon messze (játékszínvonalban) Freetől és ahogy mondtad is,jóval olcsóbb volt.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
According to NFL Network's Michael Lombardi, the Eagles were Dallas' chief competition for Doug Free in free agency.
Despite one report to the contrary, Lombardi says the Bucs were never in the Free sweepstakes. The Eagles saw a chance to weaken a division rival and wanted Free "badly" to play right tackle in Philly.

hihi,ha ez sikerült volna,akkor az (még egy) hatalmas húzás lett volna a Roseman-Reid párostól 😀
azért Harris se rossz és jóval olcsóbb is volt 😊Newman
Ezen agyaltam pár perce én is, de annyira nem lett volna szerintem ez jó. Pontosabb Harris megoldásnak tűnik jelenleg, jóval olcsóbb. Meg Lombardi egyik kérdése is az volt, ha ez összejön, akkor is lett volna Nnamdi-ra pénz?
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
According to NFL Network's Michael Lombardi, the Eagles were Dallas' chief competition for Doug Free in free agency.
Despite one report to the contrary, Lombardi says the Bucs were never in the Free sweepstakes. The Eagles saw a chance to weaken a division rival and wanted Free "badly" to play right tackle in Philly.

hihi,ha ez sikerült volna,akkor az (még egy) hatalmas húzás lett volna a Roseman-Reid párostól 😀
azért Harris se rossz és jóval olcsóbb is volt 😊