Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mivel már hiányoltátok, és nekem is volt rá időm így megíródott és felkerült a szabad ügynököket bemutató sorozat következő része, benne 6 új játékossal.

http://philly.blog.hu/2011/08/09/uj_arcok_a_csapatban_3_reszShawn84
Jó lett.
Csak a Aso-nál a "Shotdown Cornerback"-et javítsd shutdown-ra. Shotdown corner max Talib lehet. 😀


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mivel már hiányoltátok, és nekem is volt rá időm így megíródott és felkerült a szabad ügynököket bemutató sorozat következő része, benne 6 új játékossal.

http://philly.blog.hu/2011/08/09/uj_arcok_a_csapatban_3_resz
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szép nap a mai! Megjött a szép Vick mezem 😀 :cool:
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A következő edzés csak hétvégén jön, addig 2 szünnap és egy PS meccs. Ez történt hétfőn | Eagles TC: http://philly.blog.hu/2011/08/09/traning_camp_figyelo_06
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Igen, tudom, oda is akartam megjegyzésben írni, de mondom nem rontom el ilyen apróságokkal 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sportszerűtlen az lett volna, ha megszerezzük veterán minimumért Payton Manninget backup QB-nak 😀Desert Eagle .5o
Nem illene a rendszerünkbe 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Sportszerűtlen az lett volna, ha megszerezzük veterán minimumért Payton Manninget backup QB-nak 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni.........Deny
A "Mi pedig nem akarunk meg nagyobb előnybe kerülni" sokkal helytallobb lett volna. 😉

Szerintem amugy sem repulunk ra Morrisonra, Goff toretlen bizalomnak orvend, Kiwi pedig SAM lesz az elso 2 downok soran, meg van sok fiatalunk is.

Ha behuzzatok Morrisont, az mar tenyleg unsportsmanlike conduct lesz! 😉lotus86
Ááá, ebből nem lesz már új LB nálunk, Reid úgy van vele, hogy futást fogja D-Line, passzt secondary, TE ellen kellene LB-sor, de ti hagytátok Bosst elmenni, Cooleynak nincs irányítója, Witten meg akkor is szopatna minket, ha elit lenne az egység. 😀
Ez az előny dolog meg... hát szokjon össze a csapat, aztán meglátjuk, mert lyukak még vannak.

Más, Nnamdi első pickje Eagle-ként:
Deny
Vannak lyukak bőven az tény. De valahogy én Caseyt nem várom rossznak. Bár Morrisonnak jobban örvendenék. Sportszerűtlen meg akkor lenne ha veterán minimumért hoznánk el 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Még sok ilyet fogunk látni csak az elkapón nem az a szép mez lesz!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.lotus86
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni.........Deny
A "Mi pedig nem akarunk meg nagyobb előnybe kerülni" sokkal helytallobb lett volna. 😉

Szerintem amugy sem repulunk ra Morrisonra, Goff toretlen bizalomnak orvend, Kiwi pedig SAM lesz az elso 2 downok soran, meg van sok fiatalunk is.

Ha behuzzatok Morrisont, az mar tenyleg unsportsmanlike conduct lesz! 😉lotus86
Ááá, ebből nem lesz már új LB nálunk, Reid úgy van vele, hogy futást fogja D-Line, passzt secondary, TE ellen kellene LB-sor, de ti hagytátok Bosst elmenni, Cooleynak nincs irányítója, Witten meg akkor is szopatna minket, ha elit lenne az egység. 😀
Ez az előny dolog meg... hát szokjon össze a csapat, aztán meglátjuk, mert lyukak még vannak.

Más, Nnamdi első pickje Eagle-ként:
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀Newman
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.lotus86
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni.........Deny
A "Mi pedig nem akarunk meg nagyobb előnybe kerülni" sokkal helytallobb lett volna. 😉

Szerintem amugy sem repulunk ra Morrisonra, Goff toretlen bizalomnak orvend, Kiwi pedig SAM lesz az elso 2 downok soran, meg van sok fiatalunk is.

Ha behuzzatok Morrisont, az mar tenyleg unsportsmanlike conduct lesz! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.Bébé
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀Newman
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.lotus86
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni, ezért próbáljuk a másfelet alulmúlni.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.Shawn84
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.Bébé
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀Newman
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy korábbi Indián érkezett (Brown elküldésével lett szabad hely), Chris Wilson 1 évre. 4-3-ban akár DE, akár szélső LB is lehet, várhatólag nálunk utóbbi szerepkörére szánják. Közben csapat közlemény szerint inkább DE lesz
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
DeSean edzeni és játszani is fog, az új szerződéstől függetlenül:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/8/2351969/desean-jackson-will-practice-and-play-without-a-new-contract
Ez pozitív. De akkor eddig miért nem jött edzeni? 😀
Örülök neki meg minden, de az lett volna a logikus, ha azt mondja addig nem edz, amíg nincsen új szerződés.
Mind1, jó ez így. 😀Bébé
Sztem ez a kötelező körök megfutása volt nála.Azért 3 ilyen év után jelezheti,hogy jó lenne már ha megkapná a nagyobb pénzt. 😊 A lényeg tényleg az,hogy már ott van és kezdetét veheti az érdemi munka.
Safety változtatást nem is értem...sztem nem is fog így maradni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jó hát padra jó lenne vet. minimumért. 😀

DeSean edzeni és játszani is fog, az új szerződéstől függetlenül:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/8/2351969/desean-jackson-will-practice-and-play-without-a-new-contract
Ez pozitív. De akkor eddig miért nem jött edzeni? 😀
Örülök neki meg minden, de az lett volna a logikus, ha azt mondja addig nem edz, amíg nincsen új szerződés.
Mind1, jó ez így. 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.Shawn84
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.Bébé
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.Shawn84
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Simán Timmonst 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean beöltözve a pályán: http://yfrog.com/ki44056846j
But right now, the #Eagles have much less than $7.79 mil in cap space, as team sources said earlier.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah most legyen nagy a pofájuk a Rézbőrűeknek meccs előtt:
http://msn.foxsports.com/video?vid=0d8f94fb-c993-4ae9-a035-f12e6b98832d&from=foxsports_en-us_videocentral
Vick a meccsen, Page a meccs előtt veri szét Őket. 😛 😛 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.Janek
nah-nah 😀
Eagles sign DT Marlon Favorite (#64) and release WR Cordario Calvin.Bébé
Persze, feltétlen a DC kiadása után küldik el Calvint 😛 (Következőnek amúgy DeAndre Brown-t érzem veszélyben)Deny
DeAndre el is lett küldve.

Nehogy a végén felvegyem a beatwriter titulust? 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.Deny
Nemtom. Coleman tavaly jól helyettesítette Allent, de azért SS-ben kéne hagyni szerintem Jarrettel. Page meg FS-be mehetne Allen mögé. Marsh szerintem simán 53-ban lesz. Nem vall szégyent, és hiába vannak sokan neki ott a helye. Marlin Jackson simán cut. Kelce meg JJ utóda lehet, de azért még tanulhat tőle bőven.Shawn84
Csak annyiban aggódom Allen-ért SS-ben, hogy ott közelebb kell játszani a LOS-hez, a futás ellen ott kell lenni a sűrüjében (OL, FB ellen sokszor), ehhez én tavaly nem láttam elég fizikálisnak. Coleman FS-ként OK lehet, de Allenre kíváncsi leszek. Majd meglássuk ... ezt mondta a vak is.BleedingGreen
Safetyk közül futás ellen Jarrett lenne a legjobb talán. A videók alapján. Fizikálisabb is Allennél . Konkrétabbat szerintem 3 előszezon meccs után lehet mondani. De az is lehet hogy a dokik rakják össze a fél kezdő csapatot majd.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.Deny
Nemtom. Coleman tavaly jól helyettesítette Allent, de azért SS-ben kéne hagyni szerintem Jarrettel. Page meg FS-be mehetne Allen mögé. Marsh szerintem simán 53-ban lesz. Nem vall szégyent, és hiába vannak sokan neki ott a helye. Marlin Jackson simán cut. Kelce meg JJ utóda lehet, de azért még tanulhat tőle bőven.Shawn84
Csak annyiban aggódom Allen-ért SS-ben, hogy ott közelebb kell játszani a LOS-hez, a futás ellen ott kell lenni a sűrüjében (OL, FB ellen sokszor), ehhez én tavaly nem láttam elég fizikálisnak. Coleman FS-ként OK lehet, de Allenre kíváncsi leszek. Majd meglássuk ... ezt mondta a vak is.