Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor lesz a meccs itteni idő szerint?

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eagles vs Ravens:
Nem játszik: Collier, Graham, Jacksons (DeSean és Marlin), Justice, Laws, Maclin, Patterson
Kezdők 1 negyedet kapnak. Jamaal Jackson lesz a kezdő center. Vince jön fel Vick után.
Kezdő WR-ek Avant és R. Cooper. Esetleg Hall megy fel harmadiknak.
JLH lesz a returner-ünk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Reuben Frank meglátásai a csapattal kapcsolatban:
http://www.csnphilly.com/08/09/11/bFrankb-25-more-observations-from-Eagles/news_eagles.html?blockID=546975&feedID=692
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Lehet őt nem szeretni(bár ez sport)de mindenféle korcsnak nevezni nem túl szép dolog.

Lépjünk túl rajta ...

Bár nem fér a fejembe,hogy lehet egy ilyen távoli országban zajló sportban valakit gyűlölni...

Még ha mondjuk a magyar polóválogatott ellen csaló bíróról lenne szó akkor megérteném de én nem tudnék Tramon W. haragudni mert leszedte Vick passzátJanek
Igazából ezt én sem értem. Mi sem mondunk ilyesmit egyetlen ellenfélre sem pedig volna pár akire tudnám használni. De ilyen messziről csak azt ismerjük amit a média közvetít róluk, a személyiségüket kevésbé. De pl. nem tudom elhinni, hogy D-Macet lehetett valaha is utálni. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kicsit OFF bár ő örökös sas:

Dawkins, 37, was scheduled to make $6 million during this, his 16th, season. Instead, the eight-time Pro Bowl selection will earn $2 million -- $1.6 million in base salary with a $400,000 signing bonus, according to contracts submitted to the league Tuesday. One provision of the reworked deal is the final two years of the five-year contract he signed in 2009 were canceled.Janek
Nálunk fele ennyit nem kapott volna. Remélem ha visszavonul, azért még visszajön edzősködni.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit OFF bár ő örökös sas:

Dawkins, 37, was scheduled to make $6 million during this, his 16th, season. Instead, the eight-time Pro Bowl selection will earn $2 million -- $1.6 million in base salary with a $400,000 signing bonus, according to contracts submitted to the league Tuesday. One provision of the reworked deal is the final two years of the five-year contract he signed in 2009 were canceled.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet őt nem szeretni(bár ez sport)de mindenféle korcsnak nevezni nem túl szép dolog.

Lépjünk túl rajta ...

Bár nem fér a fejembe,hogy lehet egy ilyen távoli országban zajló sportban valakit gyűlölni...

Még ha mondjuk a magyar polóválogatott ellen csaló bíróról lenne szó akkor megérteném de én nem tudnék Tramon W. haragudni mert leszedte Vick passzát

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Láttam az óriás fórumban volt némi szájkarate DJAx miatt 😊Janek
Nem baj. A tavalyi után én se szeretném ha Giants Fan lennék. 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Láttam az óriás fórumban volt némi szájkarate DJAx miatt 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
5 legnagyobb harc a TC-ben jelenleg http://philly.blog.hu/2011/08/10/top_5_position_battle

Remélem Bébé nem gond, hogy kicsit beleokoskodtam 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mondjuk Bradley-nek egy szezonját se lesz nehéz felülmúlnia sajnos! :SGege55
Hát azért sérülése előtt (McNabb utolsó szezonjában) elég faszányos volt. Amit ő és Bunkley végzett futás ellen a szezon hajrájában, az oktatófilmbe illő.sarastro
Jah, tény 2008-ban elég jól tolta. Szegény Bria be is szopta vele GM-ben vagy fantasy-ban 😛 😀
több mint 12 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Mondjuk Bradley-nek egy szezonját se lesz nehéz felülmúlnia sajnos! :SGege55
Hát azért sérülése előtt (McNabb utolsó szezonjában) elég faszányos volt. Amit ő és Bunkley végzett futás ellen a szezon hajrájában, az oktatófilmbe illő.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egy negyedet kapnak kezdők a Ravens ellenDeny
DeSean ebbe nem fog beletartozni. Szal, aki csak miatta maradna fent, ne tegye. 😀

Hargrove sztori:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/Hargrove-Journey-Leads-To-Eagles/3a2b99ae-060e-4065-b744-33641b3e9380
http://www.youtube.com/watch?v=3Io7eTgt2TU
Nagyon szeretek ilyeneket nézni, olvasni.
Most már Neki is szurkolunk a rosterre kerülésért. 😀

Weaver 😕 :S
http://www.youtube.com/watch?v=JsE-Uw2IH80
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ez csak a szokásos preseason menetrend.Első meccsen első negyed,másodikon első 2,harmadikon 3 negyed(2 és fél) és az utolsón senki a kezdőből. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
A tavalyi évből kiindulva az utolsó negyedet, mert mindig ott játszunk SB győztes módjára 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
na de melyiket?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy negyedet kapnak kezdők a Ravens ellen
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.Greengo
Én is bízom benne nagyon, szerintem nem lesz szarabb mint Bradley volt! Sőt, én úgy gondolom sokkal mozgékonyabb is, és szerintem passz védekezés ellen is jobban fog teljesíteni. Pedig Bradley-t nagyon bírtam.

Csütörtökön Casey kezd MLB-ben?Gege55
Bradley utolsó événél szarabbat nem igen lehet hozni,tehát ez nem mond sokat 😀
Caseynek a futball intelligenciája nagy (a meccsek alapján,amiket láttam),ami nagy előny,csak van egy óriási problémája is,még pedig az,hogy nem elég fizikális (szintén meccsek),remélem ez a 10-15 font izom segített,de ezt mentálisan kell inkább megváltoztatni,ha ez nem megy neki,akkor nem sokáig lesz a kezdőben...Newman
Abban teljesen igazat adok, hogy kicsit karcsú. De ennyi erővel mondhatom azt is, hogy Bradley is hiába volt 255 font...
Casey most mennyi 240-245? Legyen 245 szezonra, de Ő 6.1 magas, pl. Bradley 6.4 magasan 255 font. Ha arányaiban nézzük nem olyan hurka Casey sem! ( szeretnék ilyen hurka lenni én is 😀 )
Legyetek már kicsit optimistábbak, bízzatok benne! 😊

Mondjuk Bradley-nek egy szezonját se lesz nehéz felülmúlnia sajnos! :S
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)Deny
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.Greengo
Én is bízom benne nagyon, szerintem nem lesz szarabb mint Bradley volt! Sőt, én úgy gondolom sokkal mozgékonyabb is, és szerintem passz védekezés ellen is jobban fog teljesíteni. Pedig Bradley-t nagyon bírtam.

Csütörtökön Casey kezd MLB-ben?Gege55
Bradley utolsó événél szarabbat nem igen lehet hozni,tehát ez nem mond sokat 😀
Caseynek a futball intelligenciája nagy (a meccsek alapján,amiket láttam),ami nagy előny,csak van egy óriási problémája is,még pedig az,hogy nem elég fizikális (szintén meccsek),remélem ez a 10-15 font izom segített,de ezt mentálisan kell inkább megváltoztatni,ha ez nem megy neki,akkor nem sokáig lesz a kezdőben...

több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)Deny
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.Greengo
Én is bízom benne nagyon, szerintem nem lesz szarabb mint Bradley volt! Sőt, én úgy gondolom sokkal mozgékonyabb is, és szerintem passz védekezés ellen is jobban fog teljesíteni. Pedig Bradley-t nagyon bírtam.

Csütörtökön Casey kezd MLB-ben?
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)Deny
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Casey Matthews az élményeiről, mint védelem vezére: "The good thing is when I talk in the huddle, the vets listen to me," Matthews said. "I was a little nervous at first when I would look out and Trent Cole was looking back at me. The really weird thing was looking over at the offense and seeing Michael Vick. I mean, I used to play him in a video game." Elég szimpatkus, ettől függetlenül félek, hogy nagy blama lesz.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sajnos jelenleg a blog.hu nálam nem enged semmit csinálni úgyhogy a javítás halasztódik.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mivel már hiányoltátok, és nekem is volt rá időm így megíródott és felkerült a szabad ügynököket bemutató sorozat következő része, benne 6 új játékossal.

http://philly.blog.hu/2011/08/09/uj_arcok_a_csapatban_3_reszShawn84
Jó lett.
Csak a Aso-nál a "Shotdown Cornerback"-et javítsd shutdown-ra. Shotdown corner max Talib lehet. 😀BleedingGreen
Az se rossz 😀