Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most nézem a tegnapi Chaney interjút. Elég komoly a csávó. Nem gyúrt a nyáron ő is magára pár kiló izmot?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hmm, jó olvasni ezeket a TC-s helyzetjelentéseket. Ilyenből esetleg egy-két video felvétel nincs mi? Nyilván a taktika miatt el kell rejteni, nem is az egészre gondolok, hanem csak ilyen 1v1 meg ilyesmi foszlányokra.Desert Eagle .5o
Az oldalra felrakják az TC Live! adásait és abban többször szokott lenni 2-3 perces kisfilm az edzésről.
Az már más kérdés, hogy nekem az TC Live! vidiket nem játssza le:
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/LB-Jamar-Chaney-In-Studio/f36650c2-981b-4ab5-802f-8e31aa589964#?id=3537fbe5-b067-408f-880d-65acce6f74c7&channelName=Recent

Herremans said he last spoke with Watkins on Friday.
“He definitely wants to be here,” he said. “He’s stressing out, he wants to be here, but that’s the nature of the beast with first-round signings, I guess.”
Hát akkor mi a tökömért nem írja alá a szerződést.
Őt pont úgy harangozták be, hogy Neki aztán tökmind1, hogy 3 év alatt keres 20 millát vagy 4 év alatt 25-öt.
Elhiszem, hogy az ügynöknek is kell a pénz, de gondolom, ha Watkins alá akarná írni a szerződést, akkor aláírná.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maclinről lehet tudni, hogy mikor derült ki, ha egyáltalán biztos, hogy mononukleozisban szenved? Mert ahogy nézem onnantól 3-4 hétig no sport, de talán szezonkezdésre már felépülhet

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
és mi van,ha nem írja alá?valami ilyesmi rémlik,hogy,ha most és a következő draftig nem írja alá,akkor jövőre újra "indulhat" a drafton (nem tudom,hogy jól emlékszem-e,könnyen lehet,hogy teljesen más ez 😊 ),nem hiszem,hogy 28 évesen,1 év kihagyás után túl sok jelentkező lenne rá
Szerintem nem kéne arcoskodnia,írja alá és húzzon a TC-re 😀 (persze a komment első részére megerősítést várok vagy helyesbítést,hadd okosodjak :rolleyes: előre is köszönöm)Newman
Az eleje nekem is így rémlik. Mondom én hogy a csaj miatt van az egész. És az nem fog engedni csak ha rápirítanak.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Henery a 6-osra váltott (9-es volt, de jött Young).

Asante végre már a TC-ben, de DeSean még nincsen ott:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Samuel-reports-to-camp.html

Reggeli edzésen (szerelős) szerepet kapott az első csapatban Jarrett, Austin Howard, Kelce és Vandevelde is.
Egykori Eagle, DT Montae Reagor (2007) újra a csapatnál van, de ezúttal coaching intern státuszban.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem is így rémlik, de épp az utána írt tények miatt nem kell ilyeneken gondolkodni. Ilyen vénen 1. körbe kerülni, örüljön mint majom a farkának és húzzon aláírni

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és mi van,ha nem írja alá?valami ilyesmi rémlik,hogy,ha most és a következő draftig nem írja alá,akkor jövőre újra "indulhat" a drafton (nem tudom,hogy jól emlékszem-e,könnyen lehet,hogy teljesen más ez 😊 ),nem hiszem,hogy 28 évesen,1 év kihagyás után túl sok jelentkező lenne rá
Szerintem nem kéne arcoskodnia,írja alá és húzzon a TC-re 😀 (persze a komment első részére megerősítést várok vagy helyesbítést,hadd okosodjak :rolleyes: előre is köszönöm)

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Jobban teszi ha aláírja mert tutira nem fog ennél jobb ajánlatot kapni.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Értem, köszi az infot!
Remélem azért elfogadják a dolgot, vicces lenne az első körös pickünk nem nálunk kötne ki 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Watkins szerződésével mi a helyzet már?Desert Eagle .5o
Megrekedtek a tárgyalások. Minden kérdésben megegyeztek a felek, kivéve, hogy Watkins ügynöke garantált 4 éves szerződést akar, a FO meg csak 3 évest akar neki adni. A mieink úgy tűnik közölték velük, hogy ez az utolsó ajánlat, eldönthetik hogy aláírják-e vagy sem. Úgyhogy jelenleg nem is igen van miről tárgyalni.


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Olvasgattam a phillybloghu-t, és elértem ehhez:

http://philly.blog.hu/2011/05/09/mikell_helyzete_by_desert_eagle_5o#more2889786

Azért mégegyszer elolvasva, milyen rossz már, hogy tényleg bekövetkezett, hogy Mikell elment. Amikor anno fordítottam, akkor még reménykedtem. Sajnos nem úgy történtek a dolgok...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ebben az Offseasonban ez nem kérdés nálunk.Shawn84
Mind3 nagy FA igazolásunknak tavaly kiemelkedő éve volt.
Tatupu-ra ez nem mond6ó el. Sőt az utóbbi 3 évben (igaz sérült is volt) nem nyújt hűdejó teljesítményt.
PFF-ből táplálkozva sok misstackle, futás és passz ellen se volt vmi jó tavaly.Bébé
Álítólag a Seagwks rendszere nem igazán kedvezett neki az elmúlt időszakban, előtte meg sérült volt. Nem tudom. Azért nyugodtabb lennék ha a Barnett, Morrison, Tatupu hármasból 1 nálunk játszana. Nekem Lofa a kedvenc szóval én inkább őt szeretném.Shawn84
Lofának a cover2 nem ízlett és ti is aféle tendáltok...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, jó olvasni ezeket a TC-s helyzetjelentéseket. Ilyenből esetleg egy-két video felvétel nincs mi? Nyilván a taktika miatt el kell rejteni, nem is az egészre gondolok, hanem csak ilyen 1v1 meg ilyesmi foszlányokra.

Ahogy olvasom Shady elég jó formában van, Lewis is futkorászik, Marsh pedig egyelőre eléggé bizonyít. Lassan ő lép fel 4. CB-vé...Monjduk így, hogy Aso/Asante/DRC előtte van, van is miért teperni szegénynek...

Örülök, hogy DeSean mozgolódik, ideje lenne már.

Watkins szerződésével mi a helyzet már?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah végre DeSean.

TC:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/7/31/2308104/eagles-training-camp-morning-session-july-31-2011

Elméletileg már csak 2,8 millával vagyunk a sapka alatt.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A team official tells CSN Philly that DeSean Jackson will report to training camp "really soon."
A local TV station is reporting that Jackson will arrive Monday or Tuesday. It's not clear if the Eagles have jump-started negotiations or if Jackson's camp has opted for a different tack. Agent Drew Rosenhaus suggested two months ago that he's learned not to force the Eagles' hand with a public standoff.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
eddig elég álomszerűen alakultak a dolgok, ha csak nem számítom nekem rémálomszerű Mikell és Bradley páros távozását

ugyanakkor az O line számomra még mindig kérdéses RG és RT poszton különösen - ha JJ visszatérésének mikéntjével nem is foglalkozunk -. LB sor soványnak tűnik jelenlegi állapotában, S-k is nagyon fiatalok, de talán ott kevésbé rossz a helyzet. De akkor még mindig ott a SP sorunk egy újonc P és K-rel, még ha tehetségesek is.

Szóval én még reménykedem a folytatásban 😊zsozso85
Bradley távozása annyira nem lep meg.Szimpatikus figura,de nem tudott itt maradandót nyújtani és rengetegszer sérült. Mikell már kérdésesebb.Q nagyon jó SS,de nekünk többre van szükségünk ezen a poszton.Mielőtt páran felhördülnének ,hogy ő liga szinten is kiváló...ezt aláírom,de azt is hozzá kell tenni,hogy benne már nincs fejlődési lehetőség és nem egy vezéralkat.Ezután is lesznek jó és kevésbé jó évei a Ramsben,de nekünk ennél több kell.(egy igazi playmaker...mint Polamalu).Nem biztos,hogy Jarrett lesz a megoldás,de helyi srác és vezéralkat+amit a pályán mutatott az is biztató.
LB sort meglátjuk.Nagyon nem akarnak hozni ide nagyobb nevet FA alatt...lehet az előző évek hibás döntései miatt sem.
O line ha csak egy kicsit jobb lesz már mosolyt csal az arcomra. 😊
ST-Én is parázok az új K és P miatt....hiába írják,hogy egyetemen mekkora császárok voltak itt nem ugyanazok a srácok jönnek majd szembe.Nem szeretnék látni ilyen Dodge(NYG) szintű bénázást. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eddig elég álomszerűen alakultak a dolgok, ha csak nem számítom nekem rémálomszerű Mikell és Bradley páros távozását

ugyanakkor az O line számomra még mindig kérdéses RG és RT poszton különösen - ha JJ visszatérésének mikéntjével nem is foglalkozunk -. LB sor soványnak tűnik jelenlegi állapotában, S-k is nagyon fiatalok, de talán ott kevésbé rossz a helyzet. De akkor még mindig ott a SP sorunk egy újonc P és K-rel, még ha tehetségesek is.

Szóval én még reménykedem a folytatásban 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ez talán még nem volt:
DRC kapja a 23-as mezt, Jarrett-é lett a 26-os, Nnamdi 24-esben, Jenkins pedig 97-esben fogja tolni.
#Eagles sign rookie FA LB Terence Thomas. He's a Villanova grad.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
NNamdi interjú. Elég korrekt és normális srácnak tűnik. Emlékszem mikor pár éve Asante első interjúját néztem erősen " "Úúúúristen?!" (mondjuk nem lehet nem bírni Asantet)kzol
Én nem bírom, csak az Intijeit. de elég az nekem 😀
több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
NNamdi interjú. Elég korrekt és normális srácnak tűnik. Emlékszem mikor pár éve Asante első interjúját néztem erősen " "Úúúúristen?!" (mondjuk nem lehet nem bírni Asantet)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Barnett már a Billsé.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tatupu cut lett. (Nem ment bele a fizucsökkentésbe)
Kell Ő nekünk?Bébé
Ebben az Offseasonban ez nem kérdés nálunk.Shawn84
Mind3 nagy FA igazolásunknak tavaly kiemelkedő éve volt.
Tatupu-ra ez nem mond6ó el. Sőt az utóbbi 3 évben (igaz sérült is volt) nem nyújt hűdejó teljesítményt.
PFF-ből táplálkozva sok misstackle, futás és passz ellen se volt vmi jó tavaly.Bébé
Álítólag a Seagwks rendszere nem igazán kedvezett neki az elmúlt időszakban, előtte meg sérült volt. Nem tudom. Azért nyugodtabb lennék ha a Barnett, Morrison, Tatupu hármasból 1 nálunk játszana. Nekem Lofa a kedvenc szóval én inkább őt szeretném.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tatupu cut lett. (Nem ment bele a fizucsökkentésbe)
Kell Ő nekünk?Bébé
Ebben az Offseasonban ez nem kérdés nálunk.Shawn84
Mind3 nagy FA igazolásunknak tavaly kiemelkedő éve volt.
Tatupu-ra ez nem mond6ó el. Sőt az utóbbi 3 évben (igaz sérült is volt) nem nyújt hűdejó teljesítményt.
PFF-ből táplálkozva sok misstackle, futás és passz ellen se volt vmi jó tavaly.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tatupu cut lett. (Nem ment bele a fizucsökkentésbe)
Kell Ő nekünk?Bébé
Ebben az Offseasonban ez nem kérdés nálunk.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tatupu cut lett. (Nem ment bele a fizucsökkentésbe)
Kell Ő nekünk?Bébé
Lényegtelen, hogy kell-e.