Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
1946 óta nem volt keddi mérkőzés 😊
Várós már nagyon a holnapi meccs ^^ időjárás előrejelzést nézett vki ?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát lesz pár szerződésújításunk, de én ettől annyira nem félek. Jövőre nem lesz Kolb, Vick fizetése bele kell, hogy férjen. Maclin még a rookie szerződését tapossa, ami nem is olyan rossz, Celek kapott, Avant is ha jól emlékszem, Mccoy se idén esedékes. Deseannak jár a pénz, viszont a falba is Petersnek van kiemelkedő fizetése. A védelemben is Asante-nak van brutál fizuja, tőle eltekintve vállalható összegekről van szó, nem lehet ebből gond szerintem.
Bár nagy kérdés az új CBA és az új cap számítás (ha új lesz).
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nálunk ilyen a rebuilding year 😀BleedingGreen
Hihi, ha jól draftolunk a D-be, és az O egyben marad, márpedig mért ne, akkor lenne egy brutál fiatal csapatunk, akik szerintem messze jobbak lesznek, mint az idén. Ha idén ne is várjunk SB-t, jövőre már akár komoly esélyesek is lehetünk elejétől fogva.Desert Eagle .5o
Hát igen csak épp a S-cap miatt nem olyan egyszerű ez és ha jól láttam szerződésekkel nem állunk olyan szuperül, ráadásul Vicknek is kinéz a jó kis zsíros szerződés. Úgyhogy én amellett vagyok, hogy carpe diem ha egy mód van rá idén legyen SB win aztán utánunk a vízözön jöhet egy 0-16-os szezon is (na jó azért az túlzás 😛 )dande
Azt nem értem kicsit én, hogy miért nem hosszabbítottunk vele még év közepe környékén. Meccsről meccsre emelkedik kb a fizetése. Jó, oké lutri volt év elején a dolog, na de később már látható volt, hogy nem járunk rosszul, ha megtoldjuk kicsit a szerződését.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ti hogy vagytok vele bár nyilván a pihenő hétért érdemes mindent megtenni, de mivel az sem csak a mi kezünkben van lehet érdemes lenne Kolbot játszani, hogy Vick ne sérüljön. Persze kérdé s pihentetés menyire "fagyasztaná" meg. Ráadásul ha Kolb jól játszana jobb pénzért draftcetliért, cseréért mondjuk a D-be, lehetne tovább adni. De messze van még a szerda éjszaka....
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Még van több, mint 15 milliós budget room. Ettől-attól lecsippentenek egy kicsit és nem lesz probléma. 😊 DeSean-nak kinéz egy jó pár millás emelés (4-5?), az tuti.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én is félek az újraigazolásoktól, Desean és Vick nem lesz olcsó...kzol
Pedig mindkettőt meg kell tartani,no question.
East champ,hát szezon előtt nem sokan számoltunk ezzel,ez nyilván a Vick-Kolb cserének köszöhető persze,de akkor is hihetetlen,hogy pont Vick vitt be minket,nem hittem volna,hogy valaha is így fog passzolni.Az igazi amerikai gettó álomsztori. 😛

több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én is félek az újraigazolásoktól, Desean és Vick nem lesz olcsó...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aránylag jók sikerült az utóbbi 2 évben a generáció váltás. Mindkétszer PO.
Az utóbbi 11 évben 9x jutottunk be a PO-ba. Ez a 6. NFC East bajnoki címünk Reid uralkodása alatt.

És a Kolb-Vick döntés Őt igazolja. Kockáztatott és úgy néz ki, hogy bejött neki.Bébé
Nálunk ilyen a rebuilding year 😀BleedingGreen
Hihi, ha jól draftolunk a D-be, és az O egyben marad, márpedig mért ne, akkor lenne egy brutál fiatal csapatunk, akik szerintem messze jobbak lesznek, mint az idén. Ha idén ne is várjunk SB-t, jövőre már akár komoly esélyesek is lehetünk elejétől fogva.Desert Eagle .5o
Hát igen csak épp a S-cap miatt nem olyan egyszerű ez és ha jól láttam szerződésekkel nem állunk olyan szuperül, ráadásul Vicknek is kinéz a jó kis zsíros szerződés. Úgyhogy én amellett vagyok, hogy carpe diem ha egy mód van rá idén legyen SB win aztán utánunk a vízözön jöhet egy 0-16-os szezon is (na jó azért az túlzás 😛 )
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Aránylag jók sikerült az utóbbi 2 évben a generáció váltás. Mindkétszer PO.
Az utóbbi 11 évben 9x jutottunk be a PO-ba. Ez a 6. NFC East bajnoki címünk Reid uralkodása alatt.

És a Kolb-Vick döntés Őt igazolja. Kockáztatott és úgy néz ki, hogy bejött neki.Bébé
Nálunk ilyen a rebuilding year 😀BleedingGreen
Hihi, ha jól draftolunk a D-be, és az O egyben marad, márpedig mért ne, akkor lenne egy brutál fiatal csapatunk, akik szerintem messze jobbak lesznek, mint az idén. Ha idén ne is várjunk SB-t, jövőre már akár komoly esélyesek is lehetünk elejétől fogva.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Aránylag jók sikerült az utóbbi 2 évben a generáció váltás. Mindkétszer PO.
Az utóbbi 11 évben 9x jutottunk be a PO-ba. Ez a 6. NFC East bajnoki címünk Reid uralkodása alatt.

És a Kolb-Vick döntés Őt igazolja. Kockáztatott és úgy néz ki, hogy bejött neki.Bébé
Nálunk ilyen a rebuilding year 😀


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Aránylag jók sikerült az utóbbi 2 évben a generáció váltás. Mindkétszer PO.
Az utóbbi 11 évben 9x jutottunk be a PO-ba. Ez a 6. NFC East bajnoki címünk Reid uralkodása alatt.

És a Kolb-Vick döntés Őt igazolja. Kockáztatott és úgy néz ki, hogy bejött neki.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Itt van pl., bár lehet többfajta is létezik:

http://www.footballfanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Hats/Reebok_Philadelphia_Eagles_Black-White_2010_NFC_East_Division_Champions_Official_Locker_Room_Adjusta

De én nem sietném el, inkább megvárnám a Super Bowl Champions változatot 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
a sapkát nem látom :S

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
A Cowboys meccset is későbbre rakták. Magyar idő szerint vasárnap 22:15-kor fog kezdődni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Je,je je ezt sem gondoltuk volna idény előtt s nyilván ehhez a körülmények szerencsés összejátszása is kellett de nem érdekel megdolgoztak érte a srácok 😀 ! A PO-ban majdnem mindegy kijön azt meg kell verni, nyilván előzetesen az Atlanta lenne a legjobb vagy egy West csapat, de az Atlanta is csak itthon lenne optimális a Dome azért húzós lenne és nekik sem lesz mindig olyan rossz napjuk. Gyerünk fiúk így tovább!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én csak remélem, és szerintem Te is, hogy megcáfol Téged a csapat. 😊Mardel
Ez csak természetes 😀

És itt láthatóak az NFC East champs sapkáink: http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/215105955.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6FSMBCCSE82&Expires=1293418164&Signature=%2BX%2BZ17Lshrj85ZnBdQZFQ2Rr3wc%3D
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azért a védelem sem olyan rossz mint azt itt páran megírták.
Futás ellen kifejezetten jók vagyunk a passz ellen meg csak akkor kritikus a helyzet ha Sámuel nincs a pályán.

ST nem olyan rossz már mint a szezon elején.

Amiben fejlődhet a csapat az a büntetések és TM

több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Ok, nekem nem is vita gerjesztése volt a célom. Valamint tárgyi bizonyítékként sem tudom bemutatni Eli pszichológusánál lévő kórtörténetét.
Kicsit elbeszélünk egymás mellett szóval rövidre is zárom.
Valóban nagy a hype most a csapat és főleg Mr. V körül, és sokkal nagyobb mint amit én szeretnék (nem is szeretek véleményben a többség mögé beállni), de azt tartom, hogy alábecsülöd a liga no. 1 Offensét. Persze ezek csak statok, de ha ez nem is igaz szó szerint, akkor is liga elit részében tanyázunk.
Kb annyira nehéz az ellenszert megtalálni v. a rossz napot előhozni, mint nekünk másét.
Vicknek meg pl legutóbb tipikusan előjött a rossz félideje, de valamit kárpótolt azért a 3. 4. negyedekben egy nem rossz védelem ellen, ha nem is rájátszás.

Én csak remélem, és szerintem Te is, hogy megcáfol Téged a csapat. 😊

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ennyivel nem jobb a GB.Mardel
Ez számomra nem egyenlő azzal, hogy miattunk kaptak ki, olvasd el még egyszer. Ha szerinted nem volt rájuk hatással a múlt heti felőlem mondhatod. Mindenesetre én nem írtam, hogy csak emiatt, de szerintem egyértelmű hogy teljesen más képe lett volna ennek meccsnek, és egyértelműen az összeomlásra céloztam és nem a GB győzelemi érdemét, jogosságát, vagy tényét kérdőjeleztem meg.

Az esélylatolgatásod is helytáll, de minden általad írt negatívumra lehetne komplementer kritikát megfogalmazni, nagyon kétélű a dolog. Főleg hogy a legtöbb helyen a védelemre fogalmazol meg kritikát csak, holott azt mindenki tudja nem az a fő erősség. Egyértelmű, hogy nálunk csak az O hozhatja a meccseket, és rajtuk dől el a legtöbb. Túl kell dobni az ellent, és a védelemnek hozni a minimált, néhány turnoverrel. A Bears úgy látszott valóban megtalálta az ellenszert éppen ezért tőlük félnék legjobban. Saints, Falcons, Giants/GB nálam egy súlyban, és nem lefutott meccs kategóriában vannak. Ezek mellett nem írnám le, hogy meccsesélyesek vagyunk, de azt sem hogy esélytelenek.

Tök mindegy, csak nem értem ezt a túlzott pesszimizmust.Mardel
Egész évben ilyen voltam, mármint pesszimista. Egyszerűen rendkívűl túlértékeltnek tartom a kedvenc csapatom ennyi. Oké, hogy persze, hogy az offense hozza a meccseket, de amit írtam eredménykövetőben is, Vick is ember, jöhet egy-egy szarabb meccse, félideje, esetleg csak egy negyede, és egy rájátszás meccsen ez elég. És a mi védelmünkből egyedül Samuelben érzem azt az erőt, hogy az ellenfél irányítóját rendesen megtörje. Mert megnézed, szinte mindegyik NFC PO-s csapat inkább passzjátékból él, nem mind, de többség. Abban valóban igazad van, hogy ennyivel nem jobb a GB a Giantsnél, ezt elismerem, de előtte úgy kezdett, hogy benne volt az Óriásokban még az a 8 perc. Szerintem meg nem, egyszerűen Manning a régi formáját hozta. De ezt úgy se lehet megállapítani.

És persze, nem vagyunk esélytelenek, ezt nem is mondtam, de esélyesebbek sem, én ezt mondtam!
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
ennyivel nem jobb a GB.Mardel
Ez számomra nem egyenlő azzal, hogy miattunk kaptak ki, olvasd el még egyszer. Ha szerinted nem volt rájuk hatással a múlt heti felőlem mondhatod. Mindenesetre én nem írtam, hogy csak emiatt, de szerintem egyértelmű hogy teljesen más képe lett volna ennek meccsnek, és egyértelműen az összeomlásra céloztam és nem a GB győzelemi érdemét, jogosságát, vagy tényét kérdőjeleztem meg.

Az esélylatolgatásod is helytáll, de minden általad írt negatívumra lehetne komplementer kritikát megfogalmazni, nagyon kétélű a dolog. Főleg hogy a legtöbb helyen a védelemre fogalmazol meg kritikát csak, holott azt mindenki tudja nem az a fő erősség. Egyértelmű, hogy nálunk csak az O hozhatja a meccseket, és rajtuk dől el a legtöbb. Túl kell dobni az ellent, és a védelemnek hozni a minimált, néhány turnoverrel. A Bears úgy látszott valóban megtalálta az ellenszert éppen ezért tőlük félnék legjobban. Saints, Falcons, Giants/GB nálam egy súlyban, és nem lefutott meccs kategóriában vannak. Ezek mellett nem írnám le, hogy meccsesélyesek vagyunk, de azt sem hogy esélytelenek.

Tök mindegy, csak nem értem ezt a túlzott pesszimizmust.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Hát csontig hatoltunk Eli-éknál az látszott, ennyivel nem jobb a GB.
Mindenesetre örülünk Vincent, hozni kell a két game-t, aztán jöhet a pihi. Persze ha nyer a GB. Ha nem akkor valószínű jön a Giants. Az sem lenne rossz, bár a sérült vadkan közelében is jobb szublimálni.

Még az eredménykövetős témához annyit (már nem tudom ki említette), hogy lehet kimúlunk az első fordulóban, de azt badarság leírni, hogy max a South győztes ellen vagyunk jobbak. Ha jó napjuk van szerintem akármelyik NFC csapatot meg tudják verni a srácok (persze vannak nehezebb párharcok). Elég megnézni a szezonbéli ATL meccset, vagy hogy a GB ellen egy félidő alatt mit csináltak, nomeg Cutlernek sem fog menni remélhetőleg mindig ennyire ellenünk.

No de mindegy, úgyis tényleg teljesen más meccsek lesznek, már most is abszolút + a szezon.Mardel
Így van.PO-ban egy teljesen új verseny indul.Ki gondolta vna 2 éve,hogy minket pont a Cards üt majd ki.Bármi megtörténhet ,de addig is hozni kéne az utolsó 2 meccset.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát csontig hatoltunk Eli-éknál az látszott, ennyivel nem jobb a GB.
Mindenesetre örülünk Vincent, hozni kell a két game-t, aztán jöhet a pihi. Persze ha nyer a GB. Ha nem akkor valószínű jön a Giants. Az sem lenne rossz, bár a sérült vadkan közelében is jobb szublimálni.Mardel
Azért azt ne találjuk már ki, hogy azért kapott ki a Giants, mert mi az alkottuk. Egyszerűen Eli ma pocsék volt, ennyi.
Még az eredménykövetős témához annyit (már nem tudom ki említette), hogy lehet kimúlunk az első fordulóban, de azt badarság leírni, hogy max a South győztes ellen vagyunk jobbak. Ha jó napjuk van szerintem akármelyik NFC csapatot meg tudják verni a srácok (persze vannak nehezebb párharcok). Elég megnézni a szezonbéli ATL meccset, vagy hogy a GB ellen egy félidő alatt mit csináltak, nomeg Cutlernek sem fog menni remélhetőleg mindig ennyire ellenünk.

No de mindegy, úgyis tényleg teljesen más meccsek lesznek, már most is abszolút + a szezon.Mardel
South helyett West. én vagyok amúgy pesszimista, szerintem az a baj, hogy mindegyik csapat ellen miss matchel indulunk, mert:
- Saints: széjjel dobál Brees, itt nincs secondary
- Packers: szintén
- Bears: már egyszer levédekezték Vicket, és ha Cutler nem is játszik ekkorát (amire nincs garancia), akkor is kemény ellenfél
- Giants: 3-szor nem nyerünk... de amúgy se jutnak szerintem már be
- Falcons: egyszer nyertünk, jogos, de akkor ők elég szarok voltak. De ellenük érzem én a legtöbb esélyt, nem számítva Rams/Seahawks-ot
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Hát csontig hatoltunk Eli-éknál az látszott, ennyivel nem jobb a GB.
Mindenesetre örülünk Vincent, hozni kell a két game-t, aztán jöhet a pihi. Persze ha nyer a GB. Ha nem akkor valószínű jön a Giants. Az sem lenne rossz, bár a sérült vadkan közelében is jobb szublimálni.

Még az eredménykövetős témához annyit (már nem tudom ki említette), hogy lehet kimúlunk az első fordulóban, de azt badarság leírni, hogy max a South győztes ellen vagyunk jobbak. Ha jó napjuk van szerintem akármelyik NFC csapatot meg tudják verni a srácok. Persze vannak nehezebb párharcok, de ezt még én is le merem írni, pedig jórészt a pesszimistább oldalt képviselem. Elég megnézni a szezonbéli ATL meccset, vagy hogy a GB ellen egy félidő alatt mit csináltak, nomeg Cutlernek sem fog menni remélhetőleg mindig ennyire ellenünk.

No de mindegy, úgyis tényleg teljesen más meccsek lesznek, már most is abszolút + a szezon.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Játék nélkül csoportgyőzelem, jesz
Így meg is van a jövő évi sorsolásunk:
NFC East oda-vissza, AFC East (Pats, Jets, 'Fins, Bills), AFC West (Niners, Cards, Rams, Seahawks), Falcons és Bears. Elég zúzós, de várható volt.deny79
Szerintem nem olyan gáz, NFC West valamint Fins és Bills kötelező, Jets, Bears lutri, csoporton belül az egyébként is lett volna ugye a 6 meccs, arra mondjuk egy 4-2-t most szignózok. Brutál meccsek: Pats, Atlanta

Szerintem az idei szarabb volt, de majd offseason után tárgyaljuk újra😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
NFC EAST CHAMPION!!!