Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Bakker Reid mennyire ideges. Ilyennek még nem láttam.Bébé
meg nagyon letört is,elég faszán eliszkolt
azon gondolkozdtam,hogy jövő héten Boys,McGee is nyalathat minket,frenetikus
a D playbookot nagyon nem értem,McDermott nagyon elcseszte ezt
megkellett volna tömni a boxot és kb ennyi----->AP kilőve,Webb futás kilőve,Webb meg nem nagyon passzolt 10 yardnál messzebb,nyeltük az aranyos kis rövid yardos passzokat
igaz,hogy a box teletömése se segített volna a tacklet megcsináló képességen (szép magyar kifejezés),de azért 5 ember csak letud szerelni egyet,ha már 3 nem isNewman
Nekünk kellett vna több screent hívni.
Azért az pozitívum,hogy Celeket egyre többször keressük.Egész meccsen olyan érzésem volt,hogy csak a statisztikákat akarjuk csiszolgatni,pedig a W lett vna a legfontosabb.
Szerintem most Reid nyom egy olyan fejmosást, hogy befosnak a srácok. Mindenkinek meg lesz említve a kurva anyja, a támadófalnak különösen. Remélem jókor jött, de valahogy én nem érzem, hogy ez a csapat négyszer győzni tudna egymás után a playoffban... Hétvégén nem tudom minek szurkoljak, GB, vagy NY lenne jobb nekünk? Fasz se tudja. GB-ben nincs futójáték, az könnyedség, NY-nál ott van az Eli faktor. Hát egyik rosszabb, mint a másik. Miért nem választhat a harmadik? Hawks-ot, vagy a Rams-et kérném😊somebody08
Még a Tampa is bekerülhet a képbe,de ahhoz ki kell kapnia a Giantsnek meg a Packersnek nekik meg nyerniük kell.

szerk:6 sacket nyeltünk.Ez a legtöbb a szezonban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vick is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dolgokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀Newman
Ha nem vetted volna észre a W sormintánál prímszámokkal dolgozunk 😛 (ergo 4 kimarad)Rataccess
hogyne,szép álom 😛
így jön a sorminta,kinyalunk a SB-ban mégpedig a Pats ellen,de szép is lenne 😂 biztos sírnék

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vick is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dolgokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀Newman
Ha nem vetted volna észre a W sormintánál prímszámokkal dolgozunk 😛 (ergo 4 kimarad)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bakker Reid mennyire ideges. Ilyennek még nem láttam.Bébé
meg nagyon letört is,elég faszán eliszkolt
azon gondolkozdtam,hogy jövő héten Boys,McGee is nyalathat minket,frenetikus
a D playbookot nagyon nem értem,McDermott nagyon elcseszte ezt
megkellett volna tömni a boxot és kb ennyi----->AP kilőve,Webb futás kilőve,Webb meg nem nagyon passzolt 10 yardnál messzebb,nyeltük az aranyos kis rövid yardos passzokat
igaz,hogy a box teletömése se segített volna a tacklet megcsináló képességen (szép magyar kifejezés),de azért 5 ember csak letud szerelni egyet,ha már 3 nem is

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vicken is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dologokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀Newman
Ja ezt pont én is tegnap néztem.vicces lenne.

Ez a mai azért csúnya volt.Hozzáveszem,hogy megnyerjük vasárnap az NFC Eastet..majd hazai közönség előtt egy ilyen "beleszarok" játékkal kikapunk.Vicket szétveretjük(O line bassza meg!!!)aki amúgy is szarul tolta az első félidőben.
Ezzel ugrott az esetleges bye.Vasárnap kezdjen Kolb meg a teljes második sor.Senki ne sérüljön és készüljünk a WC hétvégére.Greengo
Az O szinte végig szétesetten játszott, nagyon nem is kell részletezni, mert minden aspektusban fail volt. McCoy, Celek dícsérhető egyedül. Vickről még úgy 3 picket szedhettek volna (ha csak azokat a labdákat számoljuk amik a Vikes DB-k kezében voltak).
A D megint benyelt egy 3és10-et kulcshelyzetben, mikor kelett a stop.
Reménykedjünk, hogy nem lesz a tavalyihoz hasonló szétesés a szezon végére.BleedingGreen
Szerintem most Reid nyom egy olyan fejmosást, hogy befosnak a srácok. Mindenkinek meg lesz említve a kurva anyja, a támadófalnak különösen. Remélem jókor jött, de valahogy én nem érzem, hogy ez a csapat négyszer győzni tudna egymás után a playoffban... Hétvégén nem tudom minek szurkoljak, GB, vagy NY lenne jobb nekünk? Fasz se tudja. GB-ben nincs futójáték, az könnyedség, NY-nál ott van az Eli faktor. Hát egyik rosszabb, mint a másik. Miért nem választhat a harmadik? Hawks-ot, vagy a Rams-et kérném😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vicken is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dologokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀Newman
Ja ezt pont én is tegnap néztem.vicces lenne.

Ez a mai azért csúnya volt.Hozzáveszem,hogy megnyerjük vasárnap az NFC Eastet..majd hazai közönség előtt egy ilyen "beleszarok" játékkal kikapunk.Vicket szétveretjük(O line bassza meg!!!)aki amúgy is szarul tolta az első félidőben.
Ezzel ugrott az esetleges bye.Vasárnap kezdjen Kolb meg a teljes második sor.Senki ne sérüljön és készüljünk a WC hétvégére.Greengo
Az O szinte végig szétesetten játszott, nagyon nem is kell részletezni, mert minden aspektusban fail volt. McCoy, Celek dícsérhető egyedül. Vickről még úgy 3 picket szedhettek volna (ha csak azokat a labdákat számoljuk amik a Vikes DB-k kezében voltak).
A D megint benyelt egy 3és10-et kulcshelyzetben, mikor kellett a stop.
Reménykedjünk, hogy nem lesz a tavalyihoz hasonló szétesés a szezon végére.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Bakker Reid mennyire ideges. Ilyennek még nem láttam.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vicken is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dologokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀Newman
Ja ezt pont én is tegnap néztem.vicces lenne.

Ez a mai azért csúnya volt.Hozzáveszem,hogy megnyerjük vasárnap az NFC Eastet..majd hazai közönség előtt egy ilyen "beleszarok" játékkal kikapunk.Vicket szétveretjük(O line bassza meg!!!)aki amúgy is szarul tolta az első félidőben.
Ezzel ugrott az esetleges bye.Vasárnap kezdjen Kolb meg a teljes második sor.Senki ne sérüljön és készüljünk a WC hétvégére.
+ a védelem sem erőltette ma..A.P 117yard,Harvin 100yard,Webb is ficánkolhatott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hát ez most így alakult. Legalább nem fogunk unatkozni a PO első körében.
Jövőhéten a rá kell menni Maclin 1000 yardjára, valamint Kolb-nak ismét megmutatni, hogy mit tud.
Gondolom az eheti celebration vidi elmarad.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vick is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dolgokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
According Jeff McLane Trent Cole, Todd Herremans & LeSean McCoy have been named as first alternates.
Quintin Mikell and Owen Schmitt are second alternates.

Peters sztem megérdemelte, egyedül DeSean szereplése lehetne kérdéses.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Trent Cole, Todd Herremans & LeSean McCoy have been named as first alternates. Quintin Mikell and Owen Schmitt are second alternates.

Ha nem szimpátia szavazás lenne, akkor nálam még az idei teljesítménye alapján ott lenne a helye Antonio Dixonnak. Szerintem idén igencsak nagy szerepe van abban hogy a falunk középső része stabilizálódott, és a 2-gap rendszer ellenére a Qb-hez is odaér néha. Persze ő még nem elég ismert a PB-hoz.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀somebody08
nekem is ő hiányzik a legjobban,Jackson helyett mehetett volna
Cole meg az utóbbi meccseken nagyon eltűnt,főleg pass rush terén és az kell a népnek,hiába top3 DE futás ellen.Newman
Szegény kölyök, remélem ma haragból fut vagy 200 yardot és 5 TD-t (nem a fantasym miatt mondom ám... 😀 )
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Peters most sokkal inkább megérdemli mint az előző évben. Miután visszatért a sérüléséből nagyon jól játszik. Persze Vick miatt ő most nem vak oldali tackle-nek számít, de ettől függetlenül ő kapja az ellenfelek legjobb passrushereit. Mindössze 2 sacket engedett, 3 false startja és ugyanennyi holdingja van. A false start lehetne kevesebb, de az utóbbi időben nem követett el ilyet.
Herremans-t én is kedvelem, szavaztam is rá, de volt már jobb éve is szvsz (2008) és akkor se került be.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀somebody08
Shady nyom még egy ilyen szezont és ott lesz.....és igen Herremansnak is ott lenne a helye.(csak mint tudjuk ez többnyire szimpátiaszavazás)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀somebody08
nekem is ő hiányzik a legjobban,Jackson helyett mehetett volna
Cole meg az utóbbi meccseken nagyon eltűnt,főleg pass rush terén és az kell a népnek,hiába top3 DE futás ellen.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
off
lehet még szavazni blogon?Newman
Persze!Meccs előtt 5 percig! 😊

Vicces mert ha kikap a Falcons meg a Bears + nyerne a Tampa uccsó héten akkor meglehet a 1. seed is.Igaz erre azért nem sok esély van.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
OFF

Szurkoljatok Akers-nek, Celeknek és McCoynak, mert nálam vannak fantasyban és 6 pont a hátrányom, de ott van az ellenfelemnél Percy Harvin és a visszahordás is számít! (döntőbe jutás a tét).somebody08
LOL
Elég hasonló a helyzetünk. Döntőben jutás a tét, 7 pont hátrány, ellennél még ott van Harvin, nálam pedig Akers.
A lényeges különbség, hogy nekem nincsen sok esélyem a győzelemre. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
off
lehet még szavazni blogon?

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Tudom, hogy messze van, de McGee kezd majd ellenünk a Dallas ellen. Ma este nagy győzelmet várok, én AP-nek is örülök, de főleg Webbnek, mert végre megtudhatjuk, milyen amikor akasztják a hóhért és egy scrambler van a túloldalon (nem olyan mint, fejjel a földnek Eli) . Remélem Frasierék kihasználják ezt a tulajdonságát, mert ha csak a zsebből passzoltatják, akkor idén is meglesz a 10 pick Asante-nak.

OFF

Szurkoljatok Akers-nek, Celeknek és McCoynak, mert nálam vannak fantasyban és 6 pont a hátrányom, de ott van az ellenfelemnél Percy Harvin és a visszahordás is számít! (döntőbe jutás a tét).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AP játszani fogdeny79
Ennek kimondottan örülök, de tényleg 😊
Chaney kap egy elit futót, hagy szokja továbbra is (a Jacobs-Bradshaw kettős is elit nálam, csak ne lennének fumblicitis-esek, viszont az ellenük való védekezés értékéből ez nem vesz le). Kell neki is a tapasztalat a PO előtt, plusz nem mindegy a saját jövője szempontjából se, hogy hogy veszi az akadályokat.

Este győzelmet várok, van reális esély a 2. helyre (úgy gondolom, hogy az számunkra nagy előny lenne), menni kell mint az állat. A kulcsjátékosokat játszatnám, max garbage time-ba (ha egyáltalán lesz ilyen...) játszanám a "fakót". Vick is hagy szokja a hideget, tudtommal nem volt az erőssége a Falconsban a hidegben való játék. Félek a sérülésektől, de rendkívül sokat nyerhetünk a 2. seed-el, megéri a kockázatot.