Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem mintha most kellene szezonértékelőt tartani, viszont egy valamit én nagyon hiányolok, és remélem, hogy jövőre egy picit el tudunk ebbe az irányba mozdulni: egy olyan D, ami a keménységéről híres, aki ellen mindig benne van hogy egy hatalmasat kapsz. Jelenleg elég messze állunk ettől sajnos, aminek oka az is, hogy a gyorsaságra megyünk rá, ami fontos is, de szívesen hallanék itt igazi csontzenét, brutális sack-eket stb. A mentalitásunkba egyébként belefér ez simán, mert eléggé make or break D vagyunk azzal, hogy a TO-re megyünk rá, sokat blitz-elünk stb. Ebbe belefér nálam az, hogy ha összejön a "make", akkor abból legyenek brutális tackle-ök, fumble-k, stb.
Hejj, de jó is visszanézni a jó öreg Dawkins pályafutását 😊
Régi, meg biztos a 99% már látta, de az egyik kedvenc Dawk videóm: http://www.youtube.com/watch?v=3khF1NmIWeQ
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sajtótájékoztató volt ma:
Andy Reid: Laws AC sprain. Owens surgery. Asante MRI on knee, ok. Bradley wont play this week has shot at playoffs.
Hasn't made a decision yet on who's in and who isn't playing on Sunday
May look at snap counts for players who may need rest
I'm not even sure Vick could get back and play with his injury at the moment

Edzés is volt ma:
WR Jackson, DT Laws CB Samuel and QB Vick would not have practiced
Clayton (hammy), NCole (knee), Harbor (ab), Justice (knee) and MPatterson were listed as practicing (altho, technically, no one practiced).

ÉS egy rossz hír: Jeff Owens ment IR-re, egyelőre senki nem jött még helyére
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 261
PO-ban csak a Bearst kerüljük el, elég durva az az évi 1 meccs is...kzol
Nem fogjuk tudni elkerülni őket. Ha az Atlanta nem bénázik, és megverik a tök utolsó CP-t, akkor mindenképpen a Bears ellen játszunk, ha túljutunk a WC körön.Desert Eagle .5o
Azt mondom, ha túléljük az első kört nem féltem a csapatot a medvéktől az előző meccsen nagyon kijött nekik még egyszer nem fog (bár ezt mondtam tavaly a kovbojokra is), annyival nem jobbak hogy félni keljen tőlük 😉
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Magyarázzuk meg a vereséget, első rész 😊 |16. hét után - Támadójátékosok http://t.co/TlZ9S5z
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...somebody08
Az én Kolb mezem is 😀 De még nem jöttem rá, mikor hozz szerencsét. Amikor egyik héten nem hordtam, akkor szoptunk: Titans. Amikor asszem két nap vettem fel, akkor is: Titans meg most. Szóval heti egy hordás lesz a müködése. Most megint az jön majd 😀
Jah és meccs alatt nem hordható 😀
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Kicsit negatívnak érzem a hangulatot...azok után, hogy még a PO-ban sem bíztunk idény elején, most itt vagyunk, megnyertük a divíziónkat, szépen játszunk, szórakoztató nézni a csapatot, az utóbbi idők óta először olyan O van, amiben a potenciál óriási, és azt mondom, hogy idén közel sem használtuk még ki. A D meg olyan amilyen, annyira meg tudjuk fogni az ellent, hogy az O több pontot szorgoskodjon össze.
A tegnapi meccsből kiindulni nem szabad, mert szerintem nem az az igazi arcunk. Azért amit idén csináltunk, azt már a szerencsére sem lehet fogni, illetve ennyiszer jó napot kifogni sem lehet, szóval én pozitív vagyok.
Láthattuk a fantasztikus GB-t az első meccsen akár meg is verhettük volna, ha pl végig Vick játszik...
Nem csak nekünk kell tartani a többiektől, hanem a többieknek is tőlünk. Nehéz dolgunk lesz, de nem kéne már temetni a csapatot.Desert Eagle .5o
Én sem értek egyes embereket, év elején a fél brigád (én is) 8-8at tippelt, ehhez képest versenyben voltunk a Nr2.-ért...a playoffban bármi lehet, főleg ennyi playmakerrel, mint amennyi nálunk van!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Clayton vissza fog térni.
Bradley out, a PO-ra lehet h visszatér.
Megkérdezték Reid-et, hogy Vick-et pihentetni fogja-e a Dallas ellen. Erre úgy felelt, az se biztos, hogy Vick felépül a hétvégére.
Továbbra is D. Patterson a kezdőnk.
J. Owens térdét műteni kell.
Minden bizonnyal Lawson (is) lesz a returnerünk a Dallas ellen.Bébé
Owens egyébként ugyanazt a szalagját szakította el mint Allen. Minden héten kiesik egy rookie térdsérüléssel 😕
Asante térdét is MRI-zték ma, szerencsére nincs komoly baj, de még mindig fáj a térde. Jót fog tenni neki a pihenő jövő héten.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Clayton vissza fog térni.
Bradley out, a PO-ra lehet h visszatér.
Megkérdezték Reid-et, hogy Vick-et pihentetni fogja-e a Dallas ellen. Erre úgy felelt, az se biztos, hogy Vick felépül a hétvégére.
Továbbra is D. Patterson a kezdőnk.
J. Owens térdét műteni kell.
Minden bizonnyal Lawson (is) lesz a returnerünk a Dallas ellen.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Az a gond a PO-val hogy elég szar sorsolást kaptatok.
Giants,Bears,GB közül lesznek ellenfeleitek egyik sem mondanám kedvező matchupnak. Mindnek kellemes kis passzjátéka van emellett már a GB is egész értelmes futójátékot tud felmutatni. Illetve jelentős pass rushuk van. Erőn felül kell teljesítenie a gyengélkedő egységeiteknek vagy várhatóan hamar fogtok búcsúzni.Toca
A Giantset oda-vissza vertük idén, a másik két meccs se sokon múlt... Jó, persze, a PO-ban új időszámítás kezdődik, de nem kell azért annyira félteni minket 😊Rataccess
Igen pont ezért érzem veszélyesnek őket mert 2x elvertétek őket ráadásul múlt héten ahogy. Persze lehet hogy simán megnyertek minden meccset nem azt mondom, csak nehéz lesz 😊
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
PO-ban csak a Bearst kerüljük el, elég durva az az évi 1 meccs is...kzol
Nem fogjuk tudni elkerülni őket. Ha az Atlanta nem bénázik, és megverik a tök utolsó CP-t, akkor mindenképpen a Bears ellen játszunk, ha túljutunk a WC körön.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
PO-ban csak a Bearst kerüljük el, elég durva az az évi 1 meccs is...
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Gyenge játékot mutattunk ma..., de nézzük pozitívan a dolgokat. 😊
Sikerült a Maciknál elérni, hogy cseresorral játszanak a GB ellen.(Így az Óriásoknak nem sok esély maradt...)
A GB nem tud felkészülni a Mi játékunkra(mivel nem nagyon mutattunk semmit...)
Két hét pihenő, és felkészülés.(Maclin játszik egy játékot 40 yardért...) 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Az a gond a PO-val hogy elég szar sorsolást kaptatok.
Giants,Bears,GB közül lesznek ellenfeleitek egyik sem mondanám kedvező matchupnak. Mindnek kellemes kis passzjátéka van emellett már a GB is egész értelmes futójátékot tud felmutatni. Illetve jelentős pass rushuk van. Erőn felül kell teljesítenie a gyengélkedő egységeiteknek vagy várhatóan hamar fogtok búcsúzni.Toca
A Giantset oda-vissza vertük idén, a másik két meccs se sokon múlt... Jó, persze, a PO-ban új időszámítás kezdődik, de nem kell azért annyira félteni minket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Jaja nem kell egy ilyen meccs után temetni a csapatot.Egyszerűen arról van szó,hogy ha kiszúrják a gyenge pontjainkat(sajnos ebből sok van) akkor jön a baj...lásd Titans,Bears vagy a tegnapi meccs.Ennek ellenére nem véletlenül kerülünk a PO-ba..ott meg bármi lehet.Én azért bízok a madárkáinkban. 😊Greengo
Az a gond a PO-val hogy elég szar sorsolást kaptatok.
Giants,Bears,GB közül lesznek ellenfeleitek egyik sem mondanám kedvező matchupnak. Mindnek kellemes kis passzjátéka van emellett már a GB is egész értelmes futójátékot tud felmutatni. Illetve jelentős pass rushuk van. Erőn felül kell teljesítenie a gyengélkedő egységeiteknek vagy várhatóan hamar fogtok búcsúzni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából engem az a folyamat zavar ami kb az első Vick int megdobása óta tart. Jó hoztuk nagy nagy bravúrral meg jó adag mákkal a Giants meccset de az se egészen rajtunk múlott meg hát a Dallas meccs se volt az igazi és ugye a Bears zakó, szóval nem épp pozitív irányba tart a játékunk hanem inkább fordított utat jár be az O, ezt érzem gondnak. Persze a Keegan féle Newcatle is nyert egy bajnokságot azzal a taktikával, hogy rúgjunk több gólt mint amennyit kapunk, hátha egyszer itt is bejön de akkor nagyon carpe diem mert hosszútávon az NFL-ben ez nehezen tartható és nagyon klappolni kell hozzá mindennek. S a fekete irányítók azért kevésbé tartósak mint a fehérek (ez nem rassszizmus akar lenni pusztán szvsz de lehet tévedek) így Vickben is max2 esetleg 3 idény van ha a sérülések elkerülik de hát az ő játékával meg ezzel a fallal kérdéses. Reméljük, hogy hozzuk a PO formánkat és a D addig összeszedi magát ahogy azért szokta.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Jaja nem kell egy ilyen meccs után temetni a csapatot.Egyszerűen arról van szó,hogy ha kiszúrják a gyenge pontjainkat(sajnos ebből sok van) akkor jön a baj...lásd Titans,Bears vagy a tegnapi meccs.Ennek ellenére nem véletlenül kerülünk a PO-ba..ott meg bármi lehet.Én azért bízok a madárkáinkban. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Kicsit negatívnak érzem a hangulatot...azok után, hogy még a PO-ban sem bíztunk idény elején, most itt vagyunk, megnyertük a divíziónkat, szépen játszunk, szórakoztató nézni a csapatot, az utóbbi idők óta először olyan O van, amiben a potenciál óriási, és azt mondom, hogy idén közel sem használtuk még ki. A D meg olyan amilyen, annyira meg tudjuk fogni az ellent, hogy az O több pontot szorgoskodjon össze.
A tegnapi meccsből kiindulni nem szabad, mert szerintem nem az az igazi arcunk. Azért amit idén csináltunk, azt már a szerencsére sem lehet fogni, illetve ennyiszer jó napot kifogni sem lehet, szóval én pozitív vagyok.
Láthattuk a fantasztikus GB-t az első meccsen akár meg is verhettük volna, ha pl végig Vick játszik...
Nem csak nekünk kell tartani a többiektől, hanem a többieknek is tőlünk. Nehéz dolgunk lesz, de nem kéne már temetni a csapatot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azért lássuk már azt is,hogy miénk a liga legeredményesebb támadó alakulata!

Miért kell előre sírni?

Csak mert sasok vagyunk? 😊


Futás ellen sem rossz a védelmünk szóval azért a másik oldal is vakarózhat ha rólunk van szó.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...somebody08
Remélem nem akarod majd kb három hét múlva elégetni 😀dande
Soha, de azért be vagyok szarva, hogy nyáron eltrade-eljük, mindegy, szép emlék, mint a McNabb mez😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...somebody08
Remélem nem akarod majd kb három hét múlva elégetni 😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem ha a GB bejut a PO-ba, akkor ők a legesélyesebbek a SB-ra. Nem örülök ha hogy őket kapjuk, ellenük iszonyat nehéz lesz játszani, Áron ellen kösse fel a gatyáját a Sec, mert ha ő beindul... Ja és mellesleg ő is tud futni ha kell...
100-szor inkább NYG mint a GB, ott legalább bízhatnánk az Eli faktorban, de a GB az más tészta. Szerintem.eaglesmcnabb
Én is tartok a GB-től. A két O kb egyforma erejű, de a Packers D sokkal stabilabb a miénknél és ehhez még adjuk hozzá a liga egyik legrosszabb O-line-ját és már magam előtt látom ahogy Raji és Matthews végig hajkurássza Vicket a meccsen.
Ha nem tudunk 4 max 5 emberrel nyomást tenni Rodgers-ra, akkor nézhetjük ahogy Dimitri-ék szaladgálnak Jennings-ék után.
Szerintem a wild card döntő lehet McDermott sorsát illetően is, mert ha arra meccsre nem hoz össze egy működő gameplant, akkor lehet, hogy neki lőttek és jön Jauron vagy valaki más.

Én már akkor nagyon elégedett lennék, ha 1 kört mennénk a PO-ban.


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
(a sérülések ellenére is)davemayer
Erről most az jut eszembe, hogy miután egy külföldi fórumon a Packers fanok minden héten elmondták mindenhol, hogy mennyi sérültjük van ilyen képek születtek 😀


Bocs, ha kicsit nagy post lett, de én hangosan röhögtem némelyiken.tenorx
ÁÁÁ ez mekkora!!! a kiskölök a legnagyobb ááááá 😂 😂 😂

szóltak a munkahelyen hogy mi a bajom 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én a GB-nek örülnék 😊
Brutális csapat, de a Giants is az. Egy GB elleni meccs könnyen lehetne élményszámba menő, a Giants szinte biztos szenvedés, akkor pedig már szívesebben nézem a látványosat 😊
Hát eléggé vegyesek az érzéseim a csapattal kapcsolatban. Az utóbbi időben minden jellemző ránk, csak a konzisztencia nem, ha jól összejönnek a dolgok akkor sokra képes a csapat, de 4 PO meccset csak akkor nyernek zsinórban ha gumibogyószörpöt isznak.

Ami növeli az esélyeinket, hogy már ezen a héten el kell kezdeni készülni a GB ellen (legalább videózás szinten), semmit nem veszíthetünk vele. A 'Boys-al kell játszani egy meccset, ahol Kolb 600 yardot fog passzolni 14 TD-vel, így kaphatunk érte 5db elsőkörös picket 😀 Az a meccs teljesen mindegy, ha rivális, ha nem. Ha pedig a kisebb valószínűségű dolog jön össze, tehát a Giants jut be, akkor őket már ismerjük, mint a tenyerünket, nem számítana az a plusz pár nap videózás, amit a GB-el töltünk. A Tampa úgyse jut be 😊
Hogy mi történhet, ha esetleg eljutunk a macikhoz? Messze van még nagyon, nagy eredmény lenne már a WC-ből továbbkerülni is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából az NFC-West-s csapatot kivéve mi leszünk a leggyengébbek az egész PO-ba elsősorban D kihagyásai és az O ingatagsága esetlegessége, kiszámíthatatlansága (itt most a játék minőségét értem) miatt. Max az Atl ellen gondolnám némileg hogy esélyesek vagyunk de hát más a Reg S és más a PO. Meglátjuk (vagy jobb ha nem 😛 )