NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Packers útja a rájátszásig második rész, 6 meccsel: http://philly.blog.hu/2011/01/06/a_green_bay_packers_utja_a_rajatszasig_1
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04deny79
tuzolto most tuti a seggét a földhöz veri örömében.A PO-ra csak itt landolt a srác. 😂

Amúgy én a PO-ban szívesen látnék több trükkös playt.Itt nem a reversekre gondolok inkább olyanokra amiket még nem láthattunk és meglephetjük vele az ellenfeleinket.(persze ha van ilyenünk)Greengo
Az megtisztelő, hogy valaki még emlékszik a megérzésemre... 😊
Jó kis RB lehet belőle...(én érzem) 😀tûzoltó
azért annyira ne örülj, csak PS-ben van nálunk is. 😀
Bell is csak azért kellett a Saints-hez, mert lassan nem maradt futójuk.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04deny79
tuzolto most tuti a seggét a földhöz veri örömében.A PO-ra csak itt landolt a srác. 😂

Amúgy én a PO-ban szívesen látnék több trükkös playt.Itt nem a reversekre gondolok inkább olyanokra amiket még nem láthattunk és meglephetjük vele az ellenfeleinket.(persze ha van ilyenünk)Greengo
Az megtisztelő, hogy valaki még emlékszik a megérzésemre... 😊
Jó kis RB lehet belőle...(én érzem) 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04deny79
tuzolto most tuti a seggét a földhöz veri örömében.A PO-ra csak itt landolt a srác. 😂

Amúgy én a PO-ban szívesen látnék több trükkös playt.Itt nem a reversekre gondolok inkább olyanokra amiket még nem láthattunk és meglephetjük vele az ellenfeleinket.(persze ha van ilyenünk)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Illetve http://philly.blog.hu

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Sziasztok!

Össze szeretnénk gyűjteni a magyar nyelvű NFL-csapat rajongói oldalakat!

Segítsetek, ha tudtok,

http://mnfl.blog.hu/2011/01/05/rajongoi_oldalak_hol_vagytok

köszisanci21
http://phillysport.blog.hu/

PO tippelgető:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_Playoff_Predictions.html
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Össze szeretnénk gyűjteni a magyar nyelvű NFL-csapat rajongói oldalakat!

Segítsetek, ha tudtok,

http://mnfl.blog.hu/2011/01/05/rajongoi_oldalak_hol_vagytok

köszi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egy Shady-t "istenítő" cikk:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/24037/lesean-mccoy-is-a-power-back
Ő fut az egyik legjobban, amikor tele van a box.
Én is azt mondom, ki kell használni, hogy van egy Shady-nk.
Akkor is jól fut, amikor mindenki tudja, hogy Ő kapja a labdát.
Egy kis highlights vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=rCPXoWj0nJY
Kíváncsi lennék egy olyan statra, hogy hány brake-tackle-t csinált az idén.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szabler írása is megy ki, ha valaki ott esetleg szívesebben olvasgatná, de más is került fel most blogra. Eagles-Packers csapatokról 20 érdekesség, remélem mindenki talál benne olyat, amit nem tudott. http://philly.blog.hu/2011/01/05/20_dolog_amit_nem_tudtal_a_ket_csapatrol

Közben pedig sajtótájékoztató van, folyamatosan updatelem ezt a hsz-t.
Reid szavainak lényege
Se Bradley (csukló), se Jean-Gilles (boka) nem edz ma.
Vick teljesen OK már, limitálva sem lesz, full edzés végig a héten.
Asante is teljesen OK.
Külön lesz egy hosszú elbeszélgetés az új hosszabbításos szabályokról még ma és a meccs előtt is.
Patterson kezd jobboldali CB-ként
Lawson hordja vissza a kezdőrúgásokat.
Fontos, hogy a fiatal játékosok megértsék, a rájátszásban a sebesség még döntőbb faktor, mint az alapszakaszban.
Minden turnover nagyított jelentősége lesz vasárnap különösen.deny79
Lehet h rosszul tudom, de Bradley-nek nem a könyöke fordult ki?
Most nem kötekedés, meg semmi, csak én úgy emlékeztem...


Hehe! Most látom az 55-ös oldalt én kezdtem 😀 😛Gege55
Jogos, elbow-ra nem tudom miért írtam csuklót 😀
Nálam még csak 37. oldal van 😀
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Szabler írása is megy ki, ha valaki ott esetleg szívesebben olvasgatná, de más is került fel most blogra. Eagles-Packers csapatokról 20 érdekesség, remélem mindenki talál benne olyat, amit nem tudott. http://philly.blog.hu/2011/01/05/20_dolog_amit_nem_tudtal_a_ket_csapatrol

Közben pedig sajtótájékoztató van, folyamatosan updatelem ezt a hsz-t.
Reid szavainak lényege
Se Bradley (csukló), se Jean-Gilles (boka) nem edz ma.
Vick teljesen OK már, limitálva sem lesz, full edzés végig a héten.
Asante is teljesen OK.
Külön lesz egy hosszú elbeszélgetés az új hosszabbításos szabályokról még ma és a meccs előtt is.
Patterson kezd jobboldali CB-ként
Lawson hordja vissza a kezdőrúgásokat.
Fontos, hogy a fiatal játékosok megértsék, a rájátszásban a sebesség még döntőbb faktor, mint az alapszakaszban.
Minden turnover nagyított jelentősége lesz vasárnap különösen.deny79
Lehet h rosszul tudom, de Bradley-nek nem a könyöke fordult ki?
Most nem kötekedés, meg semmi, csak én úgy emlékeztem...


Hehe! Most látom az 55-ös oldalt én kezdtem 😀 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szabler írása is megy ki, ha valaki ott esetleg szívesebben olvasgatná, de más is került fel most blogra. Eagles-Packers csapatokról 20 érdekesség, remélem mindenki talál benne olyat, amit nem tudott. http://philly.blog.hu/2011/01/05/20_dolog_amit_nem_tudtal_a_ket_csapatrol

Közben pedig sajtótájékoztató van, folyamatosan updatelem ezt a hsz-t.
Reid szavainak lényege
Se Bradley (könyök), se Jean-Gilles (boka) nem edz ma.
Vick teljesen OK már, limitálva sem lesz, full edzés végig a héten.
Asante is teljesen OK.
Külön lesz egy hosszú elbeszélgetés az új hosszabbításos szabályokról még ma és a meccs előtt is.
Patterson kezd jobboldali CB-ként
Lawson hordja vissza a kezdőrúgásokat.
Fontos, hogy a fiatal játékosok megértsék, a rájátszásban a sebesség még döntőbb faktor, mint az alapszakaszban.
Minden turnover nagyított jelentősége lesz vasárnap különösen.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Top 10 Eagles-Packers meccs - II. rész

1992. november 15., Eagles@Packers

Brett Favre pályafutása során hetedik alkalommal lép pályára kezdőként az Eagles elleni hazai derbin és vegyes napot zár, 2 TD-passz mellett 2 pick csúfítja lőlapját. A másik oldalon Randall Cunningham egy hetes pedagógiai célzatú padozás után tér vissza a kezdőbe. Mérsékelt sikerrel. A vendégek a negyedik negyedben 21-10-es hátrányba kerülnek, de előbb Heath Sherman cikázik át egy screen-passzal a Packers védelmén 75 yardos toucdownra, majd két hatalmas – összesen 83 yardot jelentő – defensive pass interference büntetés készíti elő a zöld-fehérek fordító pontszerzését Herschel Walker jóvoltából. 24-21 oda! Amikor Favre 5 perccel a vége előtt – ráadásul saját vörös zónáján belül - a Sasok linebackerének, Byron Evans-nek „passzol”, a mérkőzés végképp lefutottnak tűnik. Azonban a Philly támadói közül előbb Heath Sherman követ el fumble-t, majd a Packers-es Chris Jacke egyenlítő mezőnygólját követően a másik TD-szerző, a veterán Walker is elveszíti a disznóbőrt, amit Johnny Holland gyűjt be az Eagles 23-asán. Egy játékkal később - a találkozó utolsó momentumaként – Jacke a kapuba küldi a 41 yardos mezőnygólt, s ezzel a hazaiak 27-24-es győzelmet érnek el.



1993. szeptember 12., Eagles@Packers

A holtszezonban 17 millió dollárért a Sasoktól a Sajtfejűekhez szerződő legendás defensive end, Reggie White már az első negyedben két kikényszerített fumble-lal teszi le a névjegyét egykori csapata ellen. A labdaszerzések nyomán a házigazda Packers 10-0-ra lép el ellenfelétől, majd a harmadik negyed első akciójában újra 10 egységnyire növeli a különbséget, amikor a Green Bay centere, James Campen a gólvonal előtt megállított csapatársát, Jackie Harrist egy elkapást követően védőstül a célterületen belülre taszigálja. A negyedik negyed elején az egész meccsen agyonblitzelt Brett Favre második interceptionjét dobja, amikor a nyomás miatt az oldalvonalon túlra hajítani kívánt labdáját az Eagles All-Pro cornere, Eric Allen akrobatikus mozdulattal lehalássza. A turnoverre Roger Ruzek mezőnygóljával válaszolnak a vendégek, s míg védelmük utolsó három drive-jukban 6 yardon tartja a Packers támadóit, addig a philadelphia játékmestere, Randall Cunningham - egykori csapattársa, Reggie White szerelési kísérletét kikerülve – 40 yardos, Victor Bailey-nek dobott bombájával 17-17-re egalizálja a rangadót. A végjátékban a futásoké lesz a főszerep és hajdan a Cowboys csillagos szerelésében feszítő Herschel Walker megmozdulásaival a Sasok döntő mezőnygól-kísérletig menetelnek, amelynél Ruzek könnyedén küldi a disznóbőrt a kapuvasak közé. A vendégek 20-17-es sikerrel távoznak a Lambeau Fieldről.



1997. szeptember 7., Packers@Eagles

A bajnoki címvédő Green Bay az előző évben 456 szerzett ponttal vezette a ligát, de a Sasok védelme ezúttal megfogja őket, s noha Favre-ék 3 alkalommal is eljutnak az ellenfél 10-esén belülre, mindannyiszor kénytelenek beérni Ryan Longwell mezőnygóljaival. A Packers nem is szerez kilencnél több pontot a meccsen– négy év óta először nem tudtak kétjegyű számot róni nevük mellé az eredményjelzőre, és 1992 októbere óta első ízben maradtak adósak a touchdownnal –, de a negyedik negyed hajrájáig így is vezetnek. A Philly védekező egysége (kötelékében Hollis Thomas-szal, Mike Mamulával, James Willis-szel, William Thomas-szal, Troy Vincenttel és Brian Dawkins-szal) 60 percen keresztül állja a sarat – az esős időben szinte szó szerint! -, ám a végjátékban a támadóegységet vezető Ty Detmer 2 yardos, 4th downnál kiosztott TD-passza kell a fordításhoz és a hazaiak 10-9-es sikeréhez. Az Eagles touchdownja után – és az utolsó két percen belül – a Packers-es Bill Schroeder nyomban a saját 47-es éig cipeli a kirúgott labdát, ám 15 szekundummal a vége előtt az újonc – és addig minden kísérletét értékesítő – Ryan Longwell elcsúszik a vizes füvön és 28-ról mellélövi a Green Bay-t az utolsó pillanatig győzelemmel kecsegtető field goalt.



2000. szeptember 17., Eagles@Packers

A védelmek még szívósabb, a támadóegységek pedig még impotensebb produkcióval rukkolnak elő, mint a két gárda három évvel korábbi összecsapásán. Ezúttal összesen csak kilenc pont született, valamennyi mezőnygólból. Mind Favre-t, mind a második éves Donovan McNabbet ötször sackelték, az Eagles védői ráadásul négy turnovert is kiharcoltak. A Green Bay-be ottani edzősködése után ellenfélként először visszatérő Andy Reid tanítványai azonban nem tudják pontokra váltani a labdaszerzések kínálta sanszokat, részben rengeteg büntetésüknek köszönhetően. Mike Caldwell linebacker 56-yardos fumbe return TD-jét Damon Moore illegal contact büntije annulálja, igaz a sporik a Packers-nek is törlik egy touchdownját, amikor a hetekkel korábban éppen az Eagles-ből a Packers-hez került Allen Rossum 72 yardos punt returnjét egy illegal block szabálytalanság érvényteleníti. Brett Favre szinte az egész meccsen keresi önmagát, három picket dob, de hajrára elkapja a fonalat és 4 jó passzal segíti azt a drive-ot, mellyel győztes mezőnygól-kísérlethez jutnak a Sajtfejűek. Ryan Longwell 3 másodperccel a vége előtt 38 yardról ezúttal nem hibázik és a hazaiak 6-3-ra győznek. Ez a találat volt Longwell teljes (azaz középiskolai és egyetemi éveire is kiterjedő) focistakarrierjének első meccsnyerő mezőnygólja és Mike Sherman első győzelme a Packers főedzőjeként.



2004. január 11., Packers@Eagles

A két együttes legutóbbi, és a Super Bowl-érában egyedüli, playoff-mérkőzésének felidézése előtt ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a Packers és az Eagles abban az évben már az alapszakasz során is találkozott, ráadásul egy rendkívül izgalmas hétfő esti rangadón. A szakadó eső elsősorban a hazaiak dolgát nehezíti meg mivel hatszor fumbliznak, amiből háromszor el is veszítik a disznóbőrt. A klubrekordnak számító 192 yardot futó Ahman Green kétszer ejti ki a labdát, míg a törött hüvelykujjal játszó Brett Favre dob egy interceptiont, valamint három fumble-t vét, és 8 másodperccel a vége előtti labdavesztésével megpecsételi csapata sorsát. Mindezek dacára az Eagles csak nehezen, Donovan McNabb Todd Pinkstonnak fél perccel a vége előtt kiosztott 6 yardos TD-passzával húzza be a 17-14 arányú győzelmet.



A rájátszás második körében esedékes visszavágón remekül kezd az ez alkalommal vendégként szereplő Packers. Brett Favre az első negyedben két hat pontot érő átadást kézbesít Robert Fergusonnak, az elsőt rögtön azt követően, hogy a Green Bay újonc linebackere, Nick Barnett megkaparintja McNabb fumble-ját. Az Eagles a folytatásban Duce Staley elkapásával 14-7-re zárkózik, sőt az első félidő végén a hazai védelem saját végzónája előtt 4. és 1-nél megállította a Packers sztárfutóját, a meccsen 156 yardjával klub playoff-rekordot felállító Ahman Greent. A folytatásban a Lincoln Field közönsége főleg Donovan McNabb lélegzetelállító alakításainak örülhet. Az egyenlítő drive végén – mely során két holding büntetés miatt lényegében 109 yardot kellett megtenniük a hazai támadóknak – a meccsen összesen 8-szor sackelt McNabb a nyomás alól futással kibújva jut lélegzetvételhez, majd passzol Pinkstonnak az ellenfél célterületének sarkában. D-Mac egyébként 107 futott yardjával új rájátszásbeli csúcsot állít fel az irányítók között, de legemlékezetesebb megmozdulását az utolsóelőtti percre tartogatja. A Packers 17-14-es vezetésénél és még saját térfelén, szinte lehetetlennek tűnő 4. és 26 yardos játékhelyzetben menti meg a Sasokat Freddie Mitchellnek adott 28 yardos passzával. David Akers 37 yardos mezőnygólja után hosszabbítás következik, a Packers zsinórban második túlórába nyúló playoff találkozója, s bár az első támadást indító hazaiak erejéből csupán 3 and outra futja, de Favre egy borzasztó interceptionnel rögvest visszaajándékozza a labdát. Brian Dawkins pickje és 35 yardos visszahordása után McNabb percek alatt mezőnygól-távolságba navigálja csapatát és Akers 31 yardos lövésével a Sasok 20-17-re megnyerik a meccset és továbblépnek a Carolina Panthers elleni főcsoport-döntőbe.





4. és 26: http://www.youtube.com/watch?v=QOEq7p4r00U

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Én nagyon örülök, és remélem hogy minél inkább underdog-ként kezel minket a sajtó, és a csapat fejében is így van.
Ha nem esélyesként megyünk fel, kicsit nincs mit veszteni alapon, szerintem a fiatalok sokat hozhatnak. Somebodyhoz hasonlóan McCoy és talán Celek napot várok (legalábbis nagyobb terhelésüket mint átlagban az alapszakaszban) a blitzek miatt (bár éppen ezért lehet Celeket ott fogják többet alkalmazni).
A védelemnek meg teljes ellentétet kell játszania majd, mint jó végkimenetel esetén majd Chicagoban. Valóban a DL-len sok múlik, én bízom a fal mélységében. Laws amúgy hogy van? Nagy szerepe lehet, középről talán ő tud leginkább nyomást helyezni Áronra.

Szóval én bizakodó vagyok. Szerintem megyünk Chicagoba.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amúgy vki -biztos itt van a fórumon is - azt írta a Dallas elleni meccsünk összefoglalásánál azNSO-n hogy Kolb nem játszott rosszul. Nem akarom bántani de akkor is LOL milyen az amikor valóban rosszul játszik az alapján jó ha 5.kört kapunk érte. Egy nagy PO menetelés levezénylése tudna segíteni rajta de ennek esélyét nem kívánom felvetni legfeljebb a SB utolsó 5percében 20 pontos vezetésünknél kelljen beállnia. Lehet nagyon szigorú vagyok vele de most így látomdande
NépSportra gondolsz? Úgy értem a Fűzővel kifelére? Zaho kolléga csak a meccs elejéről szóló livechatemből táplálkozott és ott még nem volt vele nagy gond, csak a fal nem hagyott neki időt (legalábbis akkor még ezt írtam). Aztán már a második félidőben ritka szar volt valóban, de azt már úgy látszik nem olvasta. De azért akiknek ez a szakmájuk (mármint, hogy játékost figyelnek meg, nem írnak róla, nem magunkra gondolok) azok lehet, hogy ki tudják őt emelni a közegből és látnak benne potenciált. Bár jelenleg én már a földet csókolgatnám, ha megkapnánk érte azt, amiért elhoztuk.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy vki -biztos itt van a fórumon is - azt írta a Dallas elleni meccsünk összefoglalásánál azNSO-n hogy Kolb nem játszott rosszul. Nem akarom bántani de akkor is LOL milyen az amikor valóban rosszul játszik az alapján jó ha 5.kört kapunk érte. Egy nagy PO menetelés levezénylése tudna segíteni rajta de ennek esélyét nem kívánom felvetni legfeljebb a SB utolsó 5percében 20 pontos vezetésünknél kelljen beállnia. Lehet nagyon szigorú vagyok vele de most így látom
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ajánlom figyelmetekbe ezt a videót, talán ha a Vikings meccs előtt vetítik le Vicknek, most pihennénk...

http://www.nfl.com/videos/nfl-playoffs/09000d5d81d77b1e/Can-the-Packers-contain-Vick

Bár ugye már jeleztem, hogy nem magunkat tartom esélyesnek, pár dolgot leírnék, amivel esetleg eredményesek lehetünk, remélem Andy Reid olvassa majd őket, mert én akkora szaktekintély vagyok a szakmában, hogy biztos jobban látom. 😀

Szóval szerintem három dolgon múlik majd a meccs:

1. Tudjuk-e tartani a lépést a GB offense-el (abban nem reménykedek, hogy le tudjuk őket védekezni).

2. Vick csinál-e turnovert (most drágább lehet, mint valaha)

3. Mennyire használjuk ki McCoy-t

Az utolsó szerintem

nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon

FONTOS! Ezt azért írtam így, hogy Reidnek is leessen, hogy a statisztikák bizony nem hazudnak. Kurva jól futunk, nem kell finomkodni. Vick is jól fut (csak ne lóbálja azt a szaros bőrt) és McCoy is. Ja és kellenek a reverse playek! De visszatérve McCoyhoz. Ha 150 scrimmage yard fölött zárna, szerintem nyerünk. Azért mert az azt jelentené, hogy megkapná kb. 15-20-szor a labdát, ami Reidnél career high 😊 illetve használnánk a benne levő screen-passz lehetőségeket. Vick már lassan Sexy-Rexy-vé növi ki magát, aki az "inkább eladom a gecibe, de nem dobok én checkdownt, nem vagyok én Kevin Kolb, aki ki tudja használni McCoy elkapó képességeit és mozgékonyságát legalábbis év elején ki tudta" elvet követi. Ez az elv egyébként benne van a szótárban is, keressetek rá 😀

Szóval Szkrííííín! Ha jön Matthews és Woodson akkor szkrííííííííín! Ne fuss, ne hajítsd el, szkrííííín. McCoy király csávó, megoldja plusz 20-30 yardért is, ha kell! Ha McCoy nem működik, akkor el lehet kezdeni futni, de könyörgöm, ne lóbáld a labdát drága Michael, mint egy vekni kenyeret és olvasd, hogy honnan jön a blitz, mert arra nem érdemes például elindulni.

Kulcs lehet még a special team, jó visszahordásokkal sokat nyerhetünk, Rocca pedig idén bombajó, nem nagyon rúg TB-t, szóval oda lehetne szögezni Rodgerst és akkor nem passzol talán a saját 5 yardosán belülről, bár nála sosem lehet tudni.

Ja igen, nálam Chaney kezd, akárhogy van Bradley. Hát ennyi jutott eszembe, remélem nyerünk az első körben, mint 2 éve Minnesotában, amikor Asante picksix-e és Westbrook screen passz TD-je vitt minket tovább. Csak akkor T-Jack irányított és nem A-Rod...
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
vasárnap a miénk lesz a győzelem, nem tudom mit siránkoztok 😀Attis
Kishitűek, simán behúzzuk 😀
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
vasárnap a miénk lesz a győzelem, nem tudom mit siránkoztok 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem akarom lelombozni a fórumot, de én a hétvégére nem magunkat tartom az esélyesnek. Szerintem az "egy meccsen bárkit meg tudunk verni" faktorban bízhatunk.

Egyébként Kurt Warner is a Packers-re tett, pedig ő szeret minket😕somebody08
deny79 is :/ Pedig ő is szeret minket 😂
OFF: most esett le! Deny nevében a 79-es ugye Herremans mezszámára utal 😀 valld be 😀)eaglesmcnabb
Hát persze, és igazából először engedélyt kértem tőle, hogy legyen esélyem hordani 😀
Amúgy holnap jön egy icipici meglepetés neked Eaglesmcnabb 😀 Vagyis már ma.

Ja, és igen, én is Packerst tartom esélyesebbnek, mert nem elég, hogy az offense szét tép minket, de a védelme is liga második, ha minden kategóriát nézzek, akkor is top5.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem akarom lelombozni a fórumot, de én a hétvégére nem magunkat tartom az esélyesnek. Szerintem az "egy meccsen bárkit meg tudunk verni" faktorban bízhatunk.

Egyébként Kurt Warner is a Packers-re tett, pedig ő szeret minket😕somebody08
deny79 is :/ Pedig ő is szeret minket 😂
OFF: most esett le! Deny nevében a 79-es ugye Herremans mezszámára utal 😀 valld be 😀)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szabler: köszönöm szépen, kiraknám, nekiálltam egy hasonlónak, de én egy meccset akartam csak felhozni (amit sikerült volna addig megnéznem és a hátteret is utána olvasni), de így még jobb.deny79
Nem szeretném elvenni tőled a lehetőséget. 😊 Gondolom a 4th és 26-os meccsről van szó. Nálam is az volna az utolsó a sorban.

Ha akarsz írni erről a meccsről egy alaposabb áttekintést, akkor tiéd a pálya. Én legfeljebb kihagyom.Szabler
nem, nyugodtan legyen a tiéd. 1960as döntő és 4&26 volt a két opció, de így jobb, van más amit irkálhatok, ilyenkor áradnak interjúk, beharangozók, Packers eddigi útja, ilyenek. Meg hát vizsgázni is kéne menni. Tehát írd csak nyugodtan, jobb is vagy ebben 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A Browns interjút szeretne Mart Mornhinweggel, az OC-nkel.deny79
Na ő szerintem tuti nem lesz HC még. Egyébként mostanság elég sok edzőtől szabadultak meg a csapatok. Szerintetek fogunk hozni bárkit is a szakmai stábba, vagy esetleg elmegy tőlünk valaki?
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Szabler: köszönöm szépen, kiraknám, nekiálltam egy hasonlónak, de én egy meccset akartam csak felhozni (amit sikerült volna addig megnéznem és a hátteret is utána olvasni), de így még jobb.deny79
Nem szeretném elvenni tőled a lehetőséget. 😊 Gondolom a 4th és 26-os meccsről van szó. Nálam is az volna az utolsó a sorban.

Ha akarsz írni erről a meccsről egy alaposabb áttekintést, akkor tiéd a pálya. Én legfeljebb kihagyom.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Browns interjút szeretne Mart Mornhinweggel, az OC-nkel.