Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Hát mert nem dobtak rá 😀Bébé
Abban is van igazság némileg de azért pár passz ment arra. Viszont hibája nem volt. De mindenki írogatja hogy mennyire marha jó lesz a CB felhozatal a drafton, de azért én nem vágom magam hanyatt tőle. Van kb 3 kezdő szintű játékos aki nekünk jó lenne és kb ennyi. Patrick Peterson, Prince Amukamara, Janoris Jenkins meg esetleg Brandon Harris, de közülük Peterson meg Harris nem is végzős.Shawn84
Peterson úgyis jön, de elérhetetlen lesz nekünk.
Egyébként gondolj bele, tényleg jó a felhozatal, azonnal 3-4 kezdő szintű CB lesz a classban, az pedig nem semmi 😊deny79
Peterson és Amukamara szinte biztos kimegy előttünk. Jenkins-ért is feltrade kéne szvsz.
Elérhető lesz szerintem: Brandon Harris, Jimmy Smith vagy Aaron Williams (nem tudom jön-e)
Sok CB needes csapat lesz előttünk, sajnos: Detroit, Houston, St.Louis, Dallas (bár lehet ők S-t visznek 1.-ben)

Szerintem hozunk még egy safety-t is. Én örülnék Jeron Johnson-nak, hátsóbb körökben elérhető lenne. SS, de FS-t is tud játszani, tud nagyokat ütni és egy Boise State DB már bejött nálunk (Mikell).


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hát mert nem dobtak rá 😀Bébé
Abban is van igazság némileg de azért pár passz ment arra. Viszont hibája nem volt. De mindenki írogatja hogy mennyire marha jó lesz a CB felhozatal a drafton, de azért én nem vágom magam hanyatt tőle. Van kb 3 kezdő szintű játékos aki nekünk jó lenne és kb ennyi. Patrick Peterson, Prince Amukamara, Janoris Jenkins meg esetleg Brandon Harris, de közülük Peterson meg Harris nem is végzős.Shawn84
Peterson úgyis jön, de elérhetetlen lesz nekünk.
Egyébként gondolj bele, tényleg jó a felhozatal, azonnal 3-4 kezdő szintű CB lesz a classban, az pedig nem semmi 😊deny79
Ha így nézem lehet jónak is mondani de ennyi az idei Classban is volt. Mindenesetre most betáraztam bőven College meccsekből úgyhogy a draftig még megnézegetem őket figyelmesen, meg a Bowlokat is hozzáveszem feltétlen. De szerintem Reidék nem fognak a CB kérdéssel a Draftig várni. Vagy tradeből vagy FA-ből hoznak majd valakit.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én tegnap néztem meg a Texas A&M - Nebraska meccset de ott szinte semmit nem mutatott.Shawn84
Hát mert nem dobtak rá 😀Bébé
Abban is van igazság némileg de azért pár passz ment arra. Viszont hibája nem volt. De mindenki írogatja hogy mennyire marha jó lesz a CB felhozatal a drafton, de azért én nem vágom magam hanyatt tőle. Van kb 3 kezdő szintű játékos aki nekünk jó lenne és kb ennyi. Patrick Peterson, Prince Amukamara, Janoris Jenkins meg esetleg Brandon Harris, de közülük Peterson meg Harris nem is végzős.Shawn84
nem tudom milyenek a tanulmányi ambícióik,de Peterson tuti jön,biztos top5
Harris meg 1.kör,jövőre nagy változásokon fog átmenni az ACC,ami az irányítókat illeti és a csapatok nagy részénél ez nem kis upgrade lesz,ennek pedig Harris megihatja a levét.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én tegnap néztem meg a Texas A&M - Nebraska meccset de ott szinte semmit nem mutatott.Shawn84
Hát mert nem dobtak rá 😀Bébé
Abban is van igazság némileg de azért pár passz ment arra. Viszont hibája nem volt. De mindenki írogatja hogy mennyire marha jó lesz a CB felhozatal a drafton, de azért én nem vágom magam hanyatt tőle. Van kb 3 kezdő szintű játékos aki nekünk jó lenne és kb ennyi. Patrick Peterson, Prince Amukamara, Janoris Jenkins meg esetleg Brandon Harris, de közülük Peterson meg Harris nem is végzős.Shawn84
Peterson úgyis jön, de elérhetetlen lesz nekünk.
Egyébként gondolj bele, tényleg jó a felhozatal, azonnal 3-4 kezdő szintű CB lesz a classban, az pedig nem semmi 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.Newman
Én tegnap néztem meg a Texas A&M - Nebraska meccset de ott szinte semmit nem mutatott.Shawn84
Hát mert nem dobtak rá 😀Bébé
Abban is van igazság némileg de azért pár passz ment arra. Viszont hibája nem volt. De mindenki írogatja hogy mennyire marha jó lesz a CB felhozatal a drafton, de azért én nem vágom magam hanyatt tőle. Van kb 3 kezdő szintű játékos aki nekünk jó lenne és kb ennyi. Patrick Peterson, Prince Amukamara, Janoris Jenkins meg esetleg Brandon Harris, de közülük Peterson meg Harris nem is végzős.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.Newman
Én tegnap néztem meg a Texas A&M - Nebraska meccset de ott szinte semmit nem mutatott.Shawn84
Hát mert nem dobtak rá 😀
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
ma , vagy holnap érkezik a videó az összefoglalóról 😊
igyekszem még ma megoldani ha lehetséges.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na ha igazán nagyot játszik akkor lesz csak bajba Reid, hogy ki kezdjen a PO-ban, de röhögnék (s nem bánnám mert tök mindegy kivel csak nyerjünk) ha végül vele alkotnánk még nagyobbat, lehet akkor Vicket cseréljük 😊 ,s ott vagyunk ahol év elején 😛 . Végül is minden csapatnak ez legyen a legnagyobb gondja, hogy két kezdő szintű irányító közül ki kezdjen :cool:dande
ez nem kérdés,Vick kezd,ez vitán felül áll
Kolb most küzd magáért is,meg a csapatért is
Magáért,hogy jövőre kapjon egy kezdő helyett valahol.
Értünk,hogy jobb ellenértéket kapjunk érte.Newman
Ha ezért játszana frenetikusan holnap, akkor hirtelen nagyon nagyot nőne a szememben, bár idén így is sokat javított nálam, sokkal jobban bírom mint egy éve.
Desert Eagle .5o
mondjuk most tényleg félfaszságot mondtam,mert a kiemelt részért tényleg nem lenne érdemes játszania,de az elsőből következik a második
ha jól játszik,akkor kap egy esélyt valahol kezdőként és,ha tényleg jól játszik,akkor mi is többet kapunk érte
a mondóka elég fasza lett,a jövő évi közös SB nézést támogatom 😊

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Na ha igazán nagyot játszik akkor lesz csak bajba Reid, hogy ki kezdjen a PO-ban, de röhögnék (s nem bánnám mert tök mindegy kivel csak nyerjünk) ha végül vele alkotnánk még nagyobbat, lehet akkor Vicket cseréljük 😊 ,s ott vagyunk ahol év elején 😛 . Végül is minden csapatnak ez legyen a legnagyobb gondja, hogy két kezdő szintű irányító közül ki kezdjen :cool:dande
ez nem kérdés,Vick kezd,ez vitán felül áll
Kolb most küzd magáért is,meg a csapatért is
Magáért,hogy jövőre kapjon egy kezdő helyett valahol.
Értünk,hogy jobb ellenértéket kapjunk érte.Newman
Ha ezért játszana frenetikusan holnap, akkor hirtelen nagyon nagyot nőne a szememben, bár idén így is sokat javított nálam, sokkal jobban bírom mint egy éve.


Na és kicsit OFF:
Már nem leszek jövő évig gépnél (legalább mintha egy örökkévalóságnyi lenne a táv olyannak hat egy nappal szilveszter előtt mi?), úgyhogy mindenkinek Eagles fannak, illetve a rivális csapatok szurkolóinak is:

Kívánom 2011-re legyen boldogabb új év
Kapja el a pályán lévőket az ösztönös hév
LeSean fusson gyorsabban mint a csepeli HÉV
a SuperBowl legyen idén nekünk a rév

Kapjon a fejéhez mindenki ha jön Michel Vick
A tavalyi "drafton" a number one pick
Szóljon a Philly.blogon egy ékes cikk
hogy Eagles fannak lenni nem ám sikk

Nem lepődjünk meg ha DeSean örül
mikor még a bőr csap repül
mert ha aztán az ő kezébe kerül
a Cowboys is csak a földre terül

Kívánok még jobb O line-t
a forum srácainak sok jó lányt
amolyan cheerleader félét, s nem kókányt,
aki szilveszter este a piától jót hányt

Még mivel annyira engem nem ösmertek
Mit szólnátok, örülnétek é egy ötletnek?
Nézzük jövőre közösen a Super Bowlt
És kiáltsuk majd együtt: szuper voooolt

B.U.É.K.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.Newman
Én tegnap néztem meg a Texas A&M - Nebraska meccset de ott szinte semmit nem mutatott.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.Newman
Melyiket? A Syracuse meccsét készülök nézni McNabb miatt is 😊dande
Washington-Nebraska
Nem üti egymást a két meccs,mert a Narancs meccs 21:20-kor,a Was-Neb meg holnap hajnali 4-kor kezdődik 😊Newman
Nyilván nem ütik egymást, de ettől féltem azért azt nem várom meg remélem ha valóban ilyen jó jövőre majd látom nálunk játszani 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.Newman
Melyiket? A Syracuse meccsét készülök nézni McNabb miatt is 😊dande
Washington-Nebraska
Nem üti egymást a két meccs,mert a Narancs meccs 21:20-kor,a Was-Neb meg holnap hajnali 4-kor kezdődik 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.Newman
Melyiket? A Syracuse meccsét készülök nézni McNabb miatt is 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
a Kolbért kapott pickért/pickekért kurvva jó CB-t lehetne hozni, elég jó lesz a felhozatal a Drafton.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na ha igazán nagyot játszik akkor lesz csak bajba Reid, hogy ki kezdjen a PO-ban, de röhögnék (s nem bánnám mert tök mindegy kivel csak nyerjünk) ha végül vele alkotnánk még nagyobbat, lehet akkor Vicket cseréljük 😊 ,s ott vagyunk ahol év elején 😛 . Végül is minden csapatnak ez legyen a legnagyobb gondja, hogy két kezdő szintű irányító közül ki kezdjen :cool:dande
ez nem kérdés,Vick kezd,ez vitán felül áll
Kolb most küzd magáért is,meg a csapatért is
Magáért,hogy jövőre kapjon egy kezdő helyett valahol.
Értünk,hogy jobb ellenértéket kapjunk érte.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Áh Vick helye betonbiztos. Ha most jót játszik Kolb az kb. annyit jelent, hogy jövőre lehet esélye valahol máshol.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha igazán nagyot játszik akkor lesz csak bajba Reid, hogy ki kezdjen a PO-ban, de röhögnék (s nem bánnám mert tök mindegy kivel csak nyerjünk) ha végül vele alkotnánk még nagyobbat, lehet akkor Vicket cseréljük 😊 ,s ott vagyunk ahol év elején 😛 . Végül is minden csapatnak ez legyen a legnagyobb gondja, hogy két kezdő szintű irányító közül ki kezdjen :cool:
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez az, biztosan nézem így a mi meccsünket élőben 😀 Pedig gondolkodtam, hogy azt inkább majd csak leszedem. Kolb for president 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
És confirmed, Kolb kezd vasárnap.tenorx
Ennek örülök.
Remélem, hogy nagyot fog játszani és vezetésével legyőzzük a Cowboys-t.
És akkor Phillyben mind2 QB-nk közönség-kedvenc lesz. Bár nálunk a csereQB-k mindig azok. 😀Bébé
Én is reménykedem benne, mert kezdőnek mint kiderült egyenlőre nem fasza, de cserének elég jó lenne. De ennyi pénzért semmiképp nem tartanám itt mint amit idén kap.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Playcalling-ban is jó lenne fejlődést látni, rengeteg a hatástalan blitz (ez persze részben a játékosok hibája is), ami JJ tanítványától nehezen elfogadható, akire éppen a váratlan és az ellenfelet összezavaró bliztek voltak jellemzőek.BleedingGreen
McDermott-ba pont az idegesít, hogy Ő is próbál ilyen váratlan, az ellenfelet összezavaró blitzeket küldeni, de csak a minket zavar össze. Egy kis túlzással Graham többször zónázott, mint ahányszor pass rusholt.
De én is 100%-osan amellett vagyok, hogy maradjon. Remélem, hogy idővel bele fog jönni.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Olvasgattam kinti fórumokon is erről, és pár napja én is feldobtam ,de nem sok reakció érkezett.

Mi a véleményünk McDermottról? Marad, megy, és mi lenne a helyes?

Szerintem mennie kellene, a 2. évében se alkotott semmi maradandót, sőt, talán szarabbak vagyunk mint tavaly. Nem mondom, hogy a personel-t tekintve minden a helyén van, sőt, viszont annyira nem is rossz a helyzet. Sok a sérülés, de a szezon elején is szarok voltunk teljes csapattal. Valahogy az egzotikus sémáit a játékosok se értik meg. A blitz meg rengetegszer nem ér oda. Viszont nem hiszem, hogy menni fog.cooltiszo
Én nálam maradna, mert igen szar kerettel rendelkezik az egész védelem, idén is és tavaly is. Ehhez képest sack és TO gyáros az egység már második esztendeje, tehát kb make or break-re állt rá, ami nem hülyeség. De látható, hogy az idei rengeteg DL pickből alakult egy jó fal, ami képes a gyengébb LB sorral is a futásokat tartani. Adott egy jó CB, illetve csere CB-k, valamint egy lehetségesen jó FS, valamint Mikell se rossz. Tehát kell egy jó CB még, illetve egy-két nagy ütköző LB, de jó irányba haladnak, szerintem.deny79
A redzone védekezésen kéne nagyot javítani, mert a 76%-os RZ D kiemelkedően rossz. Ha ez javulna (mondjuk 50% környékére, amivel még mindig a mezőny hátsó részében lennénk), akkor már elfogadhatóbb lenne a védelem.
Még mindenképpen kivárnám a 3. évét, mert következő évben lehet igazán látni, hogy Allen és Graham (esetleg Chaney) hogyan fognak muzsikálni, akik már McD emberei, míg a védelem jó része még mindig JJ által válogatott emberekből áll (persze lehet épp ezért nem vagyunk még annyira rosszak 😊 )
Playcalling-ban is jó lenne fejlődést látni, rengeteg a hatástalan blitz (ez persze részben a játékosok hibája is), ami JJ tanítványától nehezen elfogadható, akire éppen a váratlan és az ellenfelet összezavaró bliztek voltak jellemzőek.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
És confirmed, Kolb kezd vasárnap.tenorx
Ennek örülök.
Remélem, hogy nagyot fog játszani és vezetésével legyőzzük a Cowboys-t.
És akkor Phillyben mind2 QB-nk közönség-kedvenc lesz. Bár nálunk a csereQB-k mindig azok. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
És confirmed, Kolb kezd vasárnap.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pihenés ma még ráér, gyorsan egy jött-ment hír:
El lett küldve a DE Derrick Burgess, helyére jött a szintén DE Bobby McCray, egy éves szerződéssel. Részletek pár perc múlva lesznek az úriemberről.deny79
McCray még nem vonult vissza?vén fasz az is,facepalm húzásNewman
Azért még nem vén fasz, bár nem egy éppen pelyhedző pöcsű játékos 😀
És az infók róla, ahogy ígértem: 2004-es, hetedik körös pick a Jax-től. 6 év alatt 134 tackle és 29.5 sack a mérlege. Tavaly és idén legtöbbet Saints volt