Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
LB és Dline coach nálam cut. Bébé
Hasonlóképpen nálam is, főleg utóbbi. Elég ránézni az innen kihulló Dline emberek statjaira más csapatoknál. Csak a legutóbbiak közül: Babin, Clemons, de még voltak páran az elmúlt években. Egyáltalán nem az alapanyagokkal van a baj, hanem a rendszerrel/háttérstábbal. Még ha azt mondhatnánk, hogy a kiemelkedő futásblokk miatt nem megy a four man rush, de tudjuk hogy ez sem így van.
Pedig a mélysége is megvan ennek a csapatrésznek, mint a Mariana-árok. Utóbbi 6 évben 4 első húzás volt oda (szumma 12), FA-ról nem beszélve. Lehet valaki fetisiszta, mint Reid, de hacsak nem felzabálni gyűjti be ezeket az embereket, akkor valami nagyon nincs itt rendben.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sok érdekes dologot írtatok ezzel a fejben dől el témával kapcsolatban...
A tavalyi személycserék egyik kimondott oka ugye a Boyz elleni fiaskó közben mutatott demotivált-fásult játék volt.
Ehhez képest most is úgy buktuk el a meccset, hogy nagyon hiányzott az a tűz, ami pl. a Seahawksban érezhetően megvolt. Pedig mostmár sikerre éhez fiatalokkal tele a csapat. Meg van egy elvileg olyan leader, akire mindenki felnéz (a játékára legalábbis).
Nagyon tisztelem Reidet és nagyon jó stratégának tartom és el sem tudnénk képzelni más HC-t még évekig, de ez most (őt idézve) starts with him. Nem tudta felpörgetni az öregeket anno és most nem tudta felpörgetni a fiatalokat. Úgy tűnik ez már csak olyan nála mint a time management, nem fog megjavulni idővel.
Talán ha kialakul 1-2 éven belül egy olyan magja a csapatnak aki fel tud pörögni, és tudja pörgetni a többieket, segít, hogy fejben ott legyenek, akkor sikerülhet átlépni ezen a mentális blokkon.
Továbbra is azt mondom, hogy mivel nagyon fiatalok még, legyünk optimisták, idővel ez is ki kell hogy alakuljon/kell hogy javuljon.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ami változik az a nyomás. És itt tartom kritikusnak,hogy hogyan motiválják, hogyan készítik fel rá a játékosokat.
pl:BB mindig hangsúlyozza,hogy "Csak a dolgodat tedd, azt végezd el jól, mással ne törődj, megtetted már 1000 meg 1000 alkalommal, most is csak a saját feladatodat csináld meg maradéktalanul"
A Giantsnél megmondták,hogy "látjátok, felvettük a kesztyűt a veretlen Pats ellen, nincs mitől félnünk"
undisputedly
Szerintem sokan mondják ugyanazt, mint BB, 😊 de pl. Schottenheimer is hiába hajtogatta, hogy "one play at a time" meg hasonlók, és volt kiváló motivátor, ha Elway minden egyes alkalommal keresztbe tett neki.

Igen, a Giants példája közismert. Hogy utólag elmondták, milyen fontos volt a Pats elleni alapszakasz meccs. De vajon akkor mit mondtak volna, ha nem jön össze Tyree elkapása, sőt Manninget akkor strip sackelik, a labdát visszahurcolják TD-re és 21-10-re győznek Brady-ék. Elvégre nem sokan múlt, hogy nem így lett.

Szóval tényleg lehetne ezt sokáig ragozni, de végül az x százalékban döntő szakmai felkészültség és az y százalékban meghatározó mentális állapot mellett úgy is ott a mázli faktor, amellyel számolni ugyan lehet, de kiszámíthatatlan, hogy kit részesít kegyeiben.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Több játékos is megszólalt Akers ügyében és mind azt mondták, hogy "amin keresztül ment a héten". Valami magánéleti gondja lehet, de ha ekkora a baj, akkor miért nem rúgattunk mást? Tudom kicsit durva, hogy a rájátszásba másik rúgóval megyünk egy Pro Bowler helyett, de ha két 45 mínuszos FG-t kihagy emiatt, akkor igenis le kell ültetni és hozni mást. Hely lett volna.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vick nyilatkozatából egy részlet:
On what offensive coordinator Marty Mornhinweg has meant to his development as a quarterback: "(Offensive coordinator) Marty (Mornhinweg), he's been everything to me. Each and everyday we work hard. He's very stern. He stays on top of me and makes sure I'm doing everything that I need to do to progress as a quarterback. I know in this league guys get opportunities and he's one of the ones who will have an opportunity at a head coaching position I think and very deserving."

Persze ki az a játékos, aki rosszat mond az edzőjéről, de sztem ez nem csak duma.
Egyrészt akarom, hogy Marty távozzon, de másrészt (fent említettek miatt) pedig nem.
13 futóhívás az elég kemény. Ezen kéne változtatni, de úgy tűnik, hogy az edzők nem tudnak változni.
Bébé
Ha alaposan elolvassuk, Vick is azt mondja, hogy Marty húzzon valahova HC-nak. 😊
Sosem azzal volt baj, hogy Marty nem jó szakember, de meccselni nemigen tud. Vannak néha olyan homály meccsei mint ez is volt. Mi volt már megint az a kb 10 Qb és HB draw a meccsen? Az első fordulóban ugyanúgy megállították ezeket, nem baj, most kétszer annyit hívott belőlük...

Amíg Reid lesz a HC addig futni nem fogunk. Talán egy másik OC ezen változtathatna valamit, mert MM is annyira passzbuzi, hogy hogy csak ráerősít Andy-re. Nem azt akarom, hogy futócsapat legyünk, hanem azt hogy erről a 65-35 passz/futás arányról mozduljunk el az 55-45 irányába.

A másik gond, hogy rendszeridegen QB-kal akarunk WCO-t játszani, ami persze nem megy, ezért nem is true WCO-t játszunk, de úgy néz ki ez se tud konzisztensen működni. Ez az egyik oka, hogy szerintem nem engedhetünk meg magunknak egy olyan védelmet ami ennyi yardot enged és RZ-ban ilyen borzalmas. Az ilyen kiszámíthatatlan O-hoz egy stabilabb védelem kellene, ami néha kisegítheti az O-t (egész meccsen nem csak egy félidőben). Emlékezzünk vissza JJ idejében jópárszor győzelemhez segítette a D a bénázó McNabbéket azzal, hogy 10-20 ponton tartotta az ellenfelet.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Vick nyilatkozatából egy részlet:
On what offensive coordinator Marty Mornhinweg has meant to his development as a quarterback: "(Offensive coordinator) Marty (Mornhinweg), he's been everything to me. Each and everyday we work hard. He's very stern. He stays on top of me and makes sure I'm doing everything that I need to do to progress as a quarterback. I know in this league guys get opportunities and he's one of the ones who will have an opportunity at a head coaching position I think and very deserving."

Persze ki az a játékos, aki rosszat mond az edzőjéről, de sztem ez nem csak duma.
Egyrészt akarom, hogy Marty távozzon, de másrészt (fent említettek miatt) pedig nem.
13 futóhívás az elég kemény. Ezen kéne változtatni, de úgy tűnik, hogy az edzők nem tudnak változni.

Remélem, hogy Jauron marad. Sztem nagyon jó munkát végzett a sec-kel. (Annak ellenére, hogy rekord mennyiségű TD-t nyeltünk be.) LB és Dline coach nálam cut. Singletary-re is ráfér egy kis "pihenés", szal szívesen látnám LBcoachként. (Minimális erre az esély. Jauron-nal jóba volt Reid és ezért mondott igent. Azt nem tudom, hogy Sing-gel milyen a kapcsolata.)

Bobby April maradjon. Eléggé rendbe rakta a ST-t a szezon második felére.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tévedés ne essék, ez is nagy dolog! Mármint folyamatosan playoff-aspiránsként küzdeni az alapszakaszban, majd megnyerni egy-két derbit a rájátszásban is, de jó volna már túllépni önnön árnyékunkon. Kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi az a faktor, amelynek a hiánya - legalábbis az utóbbi időben - megakadályozta, hogy ez a rendre kiváló erőkből álló és többnyire remekül felkészített csapat végre felérjen a csúcsra.
Szabler
Szerintem nem kell csapatevolúciós megoldásokért kutatni. Szvsz ami megadja egy csapatnak a képességet,hogy bajnok legyen, az nem a karban/lábban van. Fejben dől el, minden azon múlik,hogy mennyire vannak ilyen téren koordinálva a srácok.
2007-es Giants az utolsó fordulóban a Pats ellen játszott, kikaptak de mindenki azt nyilatkozta,hogy az a vereség volt a fordulópont. Megbizonyosodtak róla,hogy képesek a veretlen hypolt csapattal egyenlő félként kűzdeni.
Vagy az idei Hawks, akik ugyan csak WC körön vannak túl, de ott is fejben dőlt el minden. Akárki akármit mond, ugyanolyan hőfokon, ez a Saints 10ből legalább 6x elveri a csapatot, de most még 10pontos első negyedbeli vezetés után sem, úgy,hogy Matt- aki elég instabil - Interceptionnel kezdett, nem adták fel. Mentek előre, nem számít mi van. Szerintem Vick ilyen szinten nem volt motiválva, feltüzelve. Biztos vagyok benne,hogy akarta, mindent megtett érte, de nem volt meg benne az Impossible is nothing reklám az emlékei között. Persze ez szubjektív fejtegetés, nem kell vele egyetérteni, de szerintem az alap koncepció stimmel.undisputedly
Bár felsorakoztatsz néhány példát, de ezzel elég ingoványos talajra tévedünk. A győzelem és a siker nyilván mindent igazol. De annak oka nagyrészt a megfelelő mentális felkészítés és a motiváltság lenne, míg a vereség magyarázata leginkább előbbiek hiányában keresendő? Lehet ebben némi igazság, nem vitatom. Akkor viszont ki a hibás, ha nincs minden rendben a fejekben? A főedző? A szakmai stáb? A játékosok, akik nagy kényelmesen csak arra várnak, hogy edzőik vagy társaik jól megmotiválják őket?Szabler
Teljeskörűen minden bizonnyal nem lehet meghatározni az okokat.
De ez a játék a rájátszásban a kiélezett, nagy pszichológiai nyomással járó helyzetekről és a hibákról szól. Egy alapszakaszbeli mérkőzés ugyanígy 11 ember küzdelme 11 ellen a pályán, ugyan így tojás alakú a labda stbstb.
Ami változik az a nyomás. És itt tartom kritikusnak,hogy hogyan motiválják, hogyan készítik fel rá a játékosokat.
pl:BB mindig hangsúlyozza,hogy "Csak a dolgodat tedd, azt végezd el jól, mással ne törődj, megtetted már 1000 meg 1000 alkalommal, most is csak a saját feladatodat csináld meg maradéktalanul"
A Giantsnél megmondták,hogy "látjátok, felvettük a kesztyűt a veretlen Pats ellen, nincs mitől félnünk"
A Hawksnál elmondták, "underdogok vagyunk, de nem adjuk magunkat, hazai pályán játszunk, megteszünk mindent"
-valami hasonló volt-.
De ha egy eltérő felfogású edző úgy kezeli ezt a szituációt,hogy példának okáért " Itt a következő ellenfél, ezt meg ezt tudjuk róluk, ezt meg ezt a sémát játszák. Ne hibázzatok, ez a Po, a világ minket figyel..."
Vagy ha megfelelő lelki állapotba is hozzák a játékosokat , akkor a a vezér szerepkörben lévők nem tudnak élni vele mert nem alkalmasak rá.Ez viszont közvetlenül a stáb hibája.
Nem véletlenül tűnik el a csapatok közötti különbség a rájátszásban. Költői túlzással a gyenge erőre kap, mert az adrenalin a motivációs szint más. Ez pedig fiziológiai változásokat is előidéz. Az alapszakaszban is létezik ez, de a PO-ban megfelelő szinten minden play élet-halál harc.
Persze ezzel könyveket is lehetne megtölteni, és azt se felejtsük,hogy egyéni vélemény 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Tévedés ne essék, ez is nagy dolog! Mármint folyamatosan playoff-aspiránsként küzdeni az alapszakaszban, majd megnyerni egy-két derbit a rájátszásban is, de jó volna már túllépni önnön árnyékunkon. Kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi az a faktor, amelynek a hiánya - legalábbis az utóbbi időben - megakadályozta, hogy ez a rendre kiváló erőkből álló és többnyire remekül felkészített csapat végre felérjen a csúcsra.
Szabler
Szerintem nem kell csapatevolúciós megoldásokért kutatni. Szvsz ami megadja egy csapatnak a képességet,hogy bajnok legyen, az nem a karban/lábban van. Fejben dől el, minden azon múlik,hogy mennyire vannak ilyen téren koordinálva a srácok.
2007-es Giants az utolsó fordulóban a Pats ellen játszott, kikaptak de mindenki azt nyilatkozta,hogy az a vereség volt a fordulópont. Megbizonyosodtak róla,hogy képesek a veretlen hypolt csapattal egyenlő félként kűzdeni.
Vagy az idei Hawks, akik ugyan csak WC körön vannak túl, de ott is fejben dőlt el minden. Akárki akármit mond, ugyanolyan hőfokon, ez a Saints 10ből legalább 6x elveri a csapatot, de most még 10pontos első negyedbeli vezetés után sem, úgy,hogy Matt- aki elég instabil - Interceptionnel kezdett, nem adták fel. Mentek előre, nem számít mi van. Szerintem Vick ilyen szinten nem volt motiválva, feltüzelve. Biztos vagyok benne,hogy akarta, mindent megtett érte, de nem volt meg benne az Impossible is nothing reklám az emlékei között. Persze ez szubjektív fejtegetés, nem kell vele egyetérteni, de szerintem az alap koncepció stimmel.undisputedly
Bár felsorakoztatsz néhány példát, de ezzel elég ingoványos talajra tévedünk. A győzelem és a siker nyilván mindent igazol. De annak oka nagyrészt a megfelelő mentális felkészítés és a motiváltság lenne, míg a vereség magyarázata leginkább előbbiek hiányában keresendő? Lehet ebben némi igazság, nem vitatom. Akkor viszont ki a hibás, ha nincs minden rendben a fejekben? A főedző? A szakmai stáb? A játékosok, akik nagy kényelmesen csak arra várnak, hogy edzőik vagy társaik jól megmotiválják őket?

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tévedés ne essék, ez is nagy dolog! Mármint folyamatosan playoff-aspiránsként küzdeni az alapszakaszban, majd megnyerni egy-két derbit a rájátszásban is, de jó volna már túllépni önnön árnyékunkon. Kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi az a faktor, amelynek a hiánya - legalábbis az utóbbi időben - megakadályozta, hogy ez a rendre kiváló erőkből álló és többnyire remekül felkészített csapat végre felérjen a csúcsra.
Szabler
Szerintem nem kell csapatevolúciós megoldásokért kutatni. Szvsz ami megadja egy csapatnak a képességet,hogy bajnok legyen, az nem a karban/lábban van. Fejben dől el, minden azon múlik,hogy mennyire vannak ilyen téren koordinálva a srácok.
2007-es Giants az utolsó fordulóban a Pats ellen játszott, kikaptak de mindenki azt nyilatkozta,hogy az a vereség volt a fordulópont. Megbizonyosodtak róla,hogy képesek a veretlen hypolt csapattal egyenlő félként kűzdeni.
Vagy az idei Hawks, akik ugyan csak WC körön vannak túl, de ott is fejben dőlt el minden. Akárki akármit mond, ugyanolyan hőfokon, ez a Saints 10ből legalább 6x elveri a csapatot, de most még 10pontos első negyedbeli vezetés után sem, úgy,hogy Matt- aki elég instabil - Interceptionnel kezdett, nem adták fel. Mentek előre, nem számít mi van. Szerintem Vick ilyen szinten nem volt motiválva, feltüzelve. Biztos vagyok benne,hogy akarta, mindent megtett érte, de nem volt meg benne az Impossible is nothing reklám az emlékei között. Persze ez szubjektív fejtegetés, nem kell vele egyetérteni, de szerintem az alap koncepció stimmel.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Valóban megsüvegelendő a csapat idei teljesítménye, de én még nem vagyok annyira optimista a jövőt illetően.

Vick újfent bebizonyította korlátait. Messzemenőkig osztom dande véleményét, hogy - még - nem bajnoki kaliberű irányító, aki képes éles helyzetű tétmeccseket a javunkra fordítani. Kiszalad olykor a kezei közül pár pazar alakítás, amivel aztán feléleszti az iránta táplált hype-ot, de amint elegendő videó áll róla rendelkezésre, az ellenfelek védekező koordinátorai ki tudják húzni a méregfogát és máris nem tud úgy fickándozni. Persze lehet még rajta dolgozni, fejleszteni a játékintelligenciáját, de nekem mégis az az érzésem, hogy vele is csak annyira lesz képes az Eagles, mint anno Cunninghammel vagy maxi, mint McNabb-bel.

Tévedés ne essék, ez is nagy dolog! Mármint folyamatosan playoff-aspiránsként küzdeni az alapszakaszban, majd megnyerni egy-két derbit a rájátszásban is, de jó volna már túllépni önnön árnyékunkon. Kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi az a faktor, amelynek a hiánya - legalábbis az utóbbi időben - megakadályozta, hogy ez a rendre kiváló erőkből álló és többnyire remekül felkészített csapat végre felérjen a csúcsra.

Tudom, hogy nem lehet egy ilyen kérdésre egyszerű választ adni, hiszen ahány idény, ahány playoff-fiaskó, annyi különböző magyarázat lehetséges. Mindenesetre most már nem lehet rutinszerűen D-Mac nyakába varrni a buktát.

Ja, a TYT-ről leszedhető az 1997-es évkönyv. Nem a legjobb évünk volt, de abban is akadt néhány szívderítő momentum, amit jó volt felidézni a tegnapi meccs után. Irving Fryar rulez! Mike Zordich rulez! Nem is tudtam, hogy Richard Dent nálunk játszott utoljára és levezetésképpen még szerzett 4 és fél sacket. Még egy ok, hogy szorítsak azért, hogy megkapja jól megérdemelt bronzszobrát Cantonban.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sajna sokadszor fordult elő velünk a szezonban, hogy az ellenfél gameplanja meglepetésként ért minket. Értelemszerűen a GB ellen passzra kellett elsősorban számítani, de a futásnak nem kellett volna ennyire váratlanul érnie minket. A másik oldalon nagy blitzekre számítottunk, ehhez képest többnyire 3 vagy 4 man rush volt amivel szintén megleptek minket. Összességében nem lennék szomorú, ha MM menne, McDermott-nak meg még egy éve lesz hogy az NFL történelem egyik legrosszabb RZ védelmével csináljon valamit. Illetve a DL coach is (azt hiszem Segrest) szerintem menjen.

Offseasonban OL, CB, S, DE kéne leginkább, első kettő ugye egyértelmű, S-ben vékonyak vagyunk nincs igazi SS Mikell mögött, DE is kell mert Graham ki tudja milyen állapotban fog visszajönni az ACL-ből és DE-ből amúgy sem lehet elég. TE sem ártana, csak hogy Celek ne érezze magát biztonságban.
Sims menjen: futás ellen 0, passz ellen meg fogalmatlan, a TC-ben több saját emberünket ütötte ki mint a szezonban ellenfelet (ezek száma 0), ennél szerintem Jordan és Clayton is többet tud.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm a csapatnak a gyönyörű szezont, én nagyon élveztem! Majd jövőre... 😊
somebody08
Egyetértek. Nagyon emlékezetes szezon volt, pozitív meglepetés volt már a PO-ba jutás is. Megvolt a generációváltás, 2-3 éven belül rohadt jó csapat lehetünk (Vickel vagy Vick nélkül is). Jó pár év után itt az első offseason, amikor optimista vagyok...
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Na kipihenve a hajnali sokkot, most kicsit tisztábban látom a helyzetet.
Még így jobban átgondolva is haragszom a két kihagyott FG miatt és azért, mert nem pörgött a csapat úgy, ahogyan egy PO meccsen kellene. A meccs első negyedében gyakorlatilag teljesen lélektelenül játszottunk, a #D-nek voltak nagy üres járatai, amikor simán ment végig a GB a pályán. A legjobban én akkor akadtam ki amikor Driver közelében sem volt ember és simán tette meg a yardokat vagy ugyan ez a helyzet, amikor Kuhn háborítatlanul haladt előre...
Az #O kezdetben kicsit (szerintem) elképzeléstelen volt, ám ez azért a későbbiekben javult, így sajnálom, hogy a game winning drive nem érte el a célját, de hát van ilyen...

A drafton (kövezzetek meg, de😊 én az első körben OT-t húznék, mivel amivel a legtöbb gondunk lehet jövőre az még mindig a #O fal, persze egy kezdő szintű CB sem ártana, de abban reménykedek, hogy azt megoldjuk FA piacon, így a Draft idén a támadó fal megerősítéséről fog szólni. Akik pedig potenciális jelöltek lehetnek: Anthony Castonzo, DeMarcus Love ,Gabe Carimi, Nate Solder, Derek Sherrod ----> Elsőre örülnék, ha valaki közülük érkezne a csapathoz, hiszen ránk fér egy jó OT, mondjuk én a későbbi körökben is húznék még a támadó falba.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, off season elkezdődött.
Akers nagyon szomorkodik, visszavonulás is eszébe jutott.
Kolb kezdeni szeretne vagy távozna oda, ahol kezdhet. Sőt azt mondta, valahol kezdeni akar!
Állítólag utolsó playben Cooper és D-Jax is spike-ot várt Vicktől, nem passzt...

bővebben mindenről majd a héten részemről blogon
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért azt mindenki lássa be hogy szezon előtt sokan még PO-ba se vártuk a csapatot merthogy ez egy "építkezős év". Na ehhez képest a 10-6-os mérleg nem volt rossz, és ha ezen a meccsen a csapat kicsit összeszedettebb, (ha néhol másabb játékot játszunk, és ha Akers nem hibázik) akkor nyerhettünk volna. Martyt én elengedném Clevelandbe, de könyörgöm, csak akkor ha lesz helyette egy noooormális OC. Reid felelősségét annyiban látom még, hogy azért ez a csapat nem pörgött úgy ahogy egy PO csapatnak kell. Lásd Seattle.! Neki jobban kéne motiválnia a srácokat mert ha a lelkesedés csak abban látszik meg hogy lökdösődünk mint a hülye gyerekek, akkor bajok vannak. Részemről már a Collegera figyelek, nézem a potenciális OL-eket meg CB-ket. Super Bowl győzelmi esélyünk meg reálisan talán két év múlva lehet megint, de addig meg építkeznünk kell tovább.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hűha gyerekek nagyon belehúztatok, már mindenki lejátszotta az offseason-t fejben 😊
Akkor jöjjön az én értékelésem:
Az esélyesebb, jobb és összerakottabb csapat ment tovább. DE! Ezt a mai Green Bay-t egy jó teljesítménnyel simán verhettük volna, mert sehol nem voltak a valós tudásukhoz képest. Ez az egy dolog fáj, de ez nagyon. No meg Akers...

A Green Bay-től várt dolgok 90%-ára felkészültünk, és sokkal jobban megvalósítottuk őket, mint amit vártam. Woodson és a blitz általában fogva volt. Passzvédekezés a 3 TD ellenére nem volt rossz, és láttam a hajlandóságot McCoy használatára, habár hamar nem voltunk abban a helyzetben, hogy többet kihozzunk belőle.

Reid szinte végig jó döntéseket hozott, Akers-t én még 50 yardról is rugattam volna, csak hát a fene se gondolta volna, hogy ekkora szar napja van.

A támadójátékunk sokkal jobb volt, mint amire a GB ellen számítottam, a 3&1-nél az a McCoy futás nagy hülyeség volt, és Vicknek sem kellett volna eldobnia első kísérletnél 45 másodperccel a vége előtt, ha Cooper nem wide open, de kb ennyi. A defense átlagos volt, az első félidőben tehetetlenek voltak, a másodikban zseniálisak, egyedül akkor b@sztam fel az agyam, amikor láttam, hogy az utolsó GB támadásnál, vagy még előtte, nem is tudom, ott volt egy elkapó ember nélkül és előre bemondtam, hogy ő fogja kapni a labdát, mert 4 yardnál visszafordul, az LB meg nem ér oda. Fontos szitu volt, be is szoptuk.
Szerintem kitüntetés járna annak a munkatársnak, vagy csapatnak, aki az ellenfél támadójátékát figyeli, mert a Tennessee meccset leszámítva nagyon nagyot javul a defense a második félidőre, kár, hogy az elsőben ma is nagyon gyenge volt.

Én abban reménykedek, hogy ha a például McCoy és Vick ennyit javult az előző offseason alatt (utóbbi ráadásul csereként), akkor jövőre jók lehetünk. Szerintem Vick még nem kényelmesedett el és nem is fog, Reid félelmetes QB edző, ha ráfekszenek Vickre, jövőre még jobb lehet.

Csak hogy a draftról is ejtsek néhány szót: Reid helyében most idén úgy húzogatnám az OL emberkéket, mint tavaly a defensive endeket, magyarán minimum 4-5-öt hoznék, aztán majd meglátjuk. Az viszont biztos, hogy a mostani állapotokon változtatni kell az OL esetében, mert botrányos.

Ja és valaki említette Justice-t. El kell, hogy keserítsem, nem igaz, hogy Justice nem tud vak oldalt védekezni, mert egyetemen is balkezes QB-t védett (Leinart), egyszerűen ő ennyire szar.

Majd valamikor hosszabban és rendszerezettebben is kifejtem a mondanivalómat, most ennyire futotta.

Köszönöm a csapatnak a gyönyörű szezont, én nagyon élveztem! Majd jövőre... 😊

Szerk: Nálam Chaney a kezdő MLB, ma is 10 szóló szerelés, 1 FF, döbbenetes. Jövőre DPoY is lehet, ha ennyit szerel!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az NFC legjobb csapatától kaptunk ki. Megvannak a playmakerek a csapatunkban, de még rengeteg a gyengepont. Ez van. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Számomra kérdés, hogy az ellenfelek védelme mennyire tudja jövőre read-elni a Vick faktort. Nem gondolom, hogy feltétlen, de benne van a pakliban. (Utolsó meccseket is lehet ennek számlájára írhatjuk?!) Rendben van, hogy sokkal clutchabb, mint anno, de abból sosem fog megélni, hogy zsebben van. Legalábbis kiemelkedőt nem fog szerintem alkotni, megélni megélhet.

Amúgy ha aláírunk vele is és Jacksonnal, akkor elgondolkodnék Peters sorsán, főleg annak függvényében, hogy milyen salary cap lesz. Ahhoz túl jó a fizuja, hogy ne vakoldalt védjen, főleg Vicknél, aki ha meglátja a balról érkező veszélyt, képes a mobilisságával megoldani a dolgot. Szóval talán meg lehetne próbálni átmozgatni a másik oldalra.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy kíváncsi vagyok Reid ezt most hogyan magyarázza ki? Ja és MM-t valóban vihetik s aztán jön Chilly csak hogy cseberből vederbe
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint itt vagyunk, hogy majd jövőre 😊
Reid jó edző, 12 szezon alatt 9 PO, ez brutális. SB win nincs, nagyon szar érzés, de attól még a csapat folyamatosan ott van a tűz közelében. Hogy mi kell ahhoz, hogy átlépjünk egy bizonyos szintet? Nem tudom, idén nem Reidben volt a hiba, a sérülésekkel és mindennel együtt ez nem egy SB csapat még tehetségileg (ettől még összejöhetett volna, lásd Arizona).
Amitől félek azért, hogy Vicknek a nagy megújulása kimerült az első félévben, tehát jövőre is egy ilyen Vicket láthatunk (nem mintha rajta múlott volna, de ilyen sérülékenységgel, és ha motivációt is veszít, most hogy bizonyított, újra népszerű)...
Érdekes offseason lesz (bár ki tudja mikor kezdődik). 99% hogy megyünk Vickel, akkor viszont nem csodálkoznék egy kemény FA és trade politikán, mert a csapat ilyen formájában kb 2 év van SB-t nyerni. Vick és Asante nálam kb ennyi időre van kalibrálva.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Azért most tudok pár embert szídni elég erősen. Végig tudtam, hogy Tramon Williams faktor lehet, de a reménykedés már elfelejtettem. Mondjuk nem biztos, hogy Sunshine-ból kellett volna ott hőst csinálni...
Celek kilépése szerencsétlenség, ha az megvan, akkor most jöhetett volna egy FG, és elképzelhetetlen, hogy 4/1-gyel zárjon Akers.
Amúgy menjen a picsába.
De védelmünk továbbra sincs pl.
Dunlap-ben pedig egyre több fantáziát érzek. MJG nagyon kellett volna, fal draft és LCB draft ezerrel.deny79
Ja Dunlap jó lehet.Meglátjuk mennyit fejlődik offseasonban,de a fal jobb oldalát nagyon meg kell erősíteni.A védelemben is lesz mit tenni elég mozgalmas lesz az előttünk álló 7 hónap.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na lassan lehiggadok én is legalább annak örülök, hogy nem úgy kaptunk ki ahogy a meccset kezdtük csak azt nem értem miért kell így kezdeni ha már nem sikerül az első nagy játék el is van tolva az egész? Mindegy, Vickkel az a bajom, hogy nem stabil megoldás inkább egy esetleg két nyári fecske de a végső győzelem nincsen benne. Bár van potenciál a csapatban de mivel nincs egy stabil hosszútávú QB és az O fal is gyenge a D meg elég inkozisztens ha az offseason nem sikerül extra jóra bizony 3-4 még szűkebb esztendőt jósolok. Igazából azért vártam kicsit többet mert Reid elvileg tudja, hogy kell PO-ban játszani most ez nem érződött. Mostantól lehet polemizálgatni de messze van még jövő szeptember 😛
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!
Nem is tudom mit írjak, 1részről nagyon szomorú vagyok, másrészről meg lehet jobb is, hogy most estünk ki, mint, hogy elkezdjek abban hinni, hogy esélyünk van SB-re... Mert az nagyobb arcon csapás lett volna nekem.
A mai teljesítményt nem véleményezném, mert pozitívan nem tudnám, talán a D#-re mondanék egy semlegest, mert a jótól messze volt szerintem, bár ha megnézem a sérült listát sec-ben akkor ok. Akers 2 miss FG-ja mellett nem tudok szó nélkül elmenni, mert lehet itt "ha" dolgokkal dobálózni de 6pont az 6pont, és nem volt rózsaszín cipő, nem volt hurrikán, nem volt semmi csak a "bal" lába...
A play hívásaink iszonyatos mértékben szarok voltak szerintem, McCoy alig kapott lehetőséget, szám szerint 12 futás, pfff... A fal jobb oldala egy rakás gőzölgő ... mintha a RG és Rt helyén 2 xarkupac lenne nem több... Még azért Asante is megérdemelne egy fejmosást, a 2. GB TD-nél úgy forgolódott az EZ-ben mint aki azt se tudja hol van, nem volt képben, eredmény => TD....
Spec Team-mel viszont elégedett voltam, kivéve Akersel.
Várom mik lesznek a fejlemények offseasonban. Legközelebb PB :S
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért most tudok pár embert szídni elég erősen. Végig tudtam, hogy Tramon Williams faktor lehet, de a reménykedés már elfelejtettem. Mondjuk nem biztos, hogy Sunshine-ból kellett volna ott hőst csinálni...
Celek kilépése szerencsétlenség, ha az megvan, akkor most jöhetett volna egy FG, és elképzelhetetlen, hogy 4/1-gyel zárjon Akers.
Amúgy menjen a picsába.
De védelmünk továbbra sincs pl.
Dunlap-ben pedig egyre több fantáziát érzek. MJG nagyon kellett volna, fal draft és LCB draft ezerrel.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Mennyi szaron ment el ez az egész, atyaég. 😊 Legszarabb érzés ez a comeback, aztán szopóág.
Amúgy sokkal szarabbak voltunk, megérdemelten nyert a GB. Gratula nekik, szimpatikus csapat, fel is ülök a playoff idején a bandwagonra.

A meccs kulcsát az előbbieken kívül a sok szarul kivédekezett 3rd down kísérletben látom, ami az órá(nka)t is ölte végig. A második félidőre pörgött a D#, de ezek nagyon zavartak az egész játék alatt. Nomeg a red zone védekezés.

Jöjjön az offseason, azt is szeretjük. Reid-del nincs bajom, de ha MM, vagy SMcD távozna, akkor szerintem pótolhatóak, előbbi talán jobban.

JASON KELCE for one more year!!!