Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként megköszönném, ha a gap1-2-ben kifejtenéd, hogy az adott DT-nek mi a feladata, miben különbözik, és mik az ideális adottságok egyikre, másikra.sarastro
1-gap: itt a D-linemanek feladata, hogy megtámadják a támadó falemberek közti réseket, 1 gap-et támad minden falember. Ideális esetben pl a DT betör a backfieldbe az egyik A gapon (C és G között) megcsinálja a tackle-t vagy csak összezavarja a playt és LB-k szerelnek. Értelemszerűen ez valamivel egyszerűbb mert csak 1 lyukra kell figyelni.

2-gap: itt a D-linemanek nem a gap-eket támadják hanem a támadó falembert és arra az oldalra próbálnak tolódni, amelyik gap felé a futás megy (tehát pl a NT a Center egyik vagy másik oldalán található "A" gap irányába,), hogy így a lyukat betömjék, a támadó falembereket lefoglalják, és a LB-k meg az üresen maradt helyeken benyomulva szereljenek.Tehát itt jobban kell tudni értelmezni a játékot a védőfal embereinek, hogy jó felé tolódjanak.
Persze a két séma a valóságban szinte mindig vegyül a felállásoktól függően, tehát nincs olyan éles határvonal.

Ez persze kihat a passrush-ra is, mert a játékok többségénél nem lehet előre megmondani, hogy futás lesz-e vagy passz. Így a 2-gap rendszerben az értelemszerűen nehezíti a DT passrush-t, ha a falember először alapból az OLinemant támadja le és csak miután felismerte hogy passz szituáció van, csak akkor próbál beférni valamelyik résbe és a Qb után eredni. (persze ez kb 1-1.5 mp alatt lezajlik, de néha ez is sok). Ezért is szoktunk sok A-gap blitzet küldeni, hogy a DT-k által lefoglalt OL-mellett a réseken azonnal mehessenek az LB-k a Qb után.
Egyértemű passrush szituációknál persze már nincs ilyen 2 gapozás, ott már minden D-lineman az irányítót hajszolja (általában). Mi ilyenkor nem is igen használjuk az alap DT-inket, hanem jönnek a pihent emberek pl Laws és Graham, akik megpróbálnak passrusht generálni, addig a kezdő DT-k pihennek, mert a folyamatos 2-gapozás eléggé lefárasztja őket.

Végeredményben tök mindegy ki melyiket játssza, mindkettő lehet hatékony futás és passz ellen is, ha jól csinálják. Tehát a 1-gap nem azonos az erős passzvédelem és gyenge futásvédelemmel és a 2-gap fordítva. 2005-2006-ban szétesett a 1-gap rush D-nk, de ez szvsz nem rendszer hibája, hanem nem voltak hozzá embereink, Hollis Thomas és Darwin Walker szerintem túl lomhák voltak a 1-gaphez, nem tudtak betörni a résekbe és így folyamatosan elkapták és eltolták őket az O-linemanek.

A poén az, hogy szerintem most tele vagyunk 1-gapra alkalmas D-linemanekkel (Laws, Patterson, Graham, Bunkley (aki hasonlóan Simonhoz szintén a Florida State-ről jött)), persze a határ nem éles ezért ők jól megoldják a 2-gap rendszert is.
Értelemszerűen a 1-gapba inkább a kisebb, gyorsabb 290-300 font körüli DT-k valók. A 2-gapba meg a nagyobb testűek, akik jobban alkalmasak a tolódásra és a támadó falemberek lefoglalására. Ezért is jó hogy Dixon ilyen jól játszik, ő már jobban illik a 2-gapba és mellette a kisebb DT-k is jobban megélnek, akik egy gapet támadnak inkább.

Kb nagyon durván leegyszerűsítve így néz ki a dolog, a falemberek dolga ennél sokkal bonyolultabb. De fanként elég szerintem ha kb ennyit felfogunk, max később lehet csiszolgatni a tudást.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Csapattársak voltak de még így is korrekt Jacksontól.JayB
Nem pont egymást váltották? Mert ezt is olvastam meg azt is.Bébé
Igazad van, pont váltották egymást. Jackson 2005-ben lett freshman Rodgers meg akkor ment draftra.JayB
http://www.philly.com/philly/hp/sports/20110106_Rodgers_praises_fellow__Cal_guy__DeSean_Jackson.html
Ha jól értelmezem, akkor Rodgers-szel csábították oda DeSean-t, majd Rodgers jelentkezett a draftra. (ha nem akkor majd vki kijavít).
Az meg milyen, hogy "bejuttatjuk" a Packers a PO-ba, majd kivernek minket. 😀
De inkább Ők, mint az Óriások.
Arra se tettem volna sokat a szezon vége felé, hogy a saját draftpozíciónkat előbb fogjuk tudni, mint a Seattle-ét. 😀

Never Say Never Moments:
http://www.nfl.com/partner?partnerType=never-say-never&module=HP_fanVoice_vote
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
DeSean gratulál Rodgers-nek:
http://www.youtube.com/watch?v=zhDbbJTwfwk&feature=player_embeddedBébé
Csapattársak voltak de még így is korrekt Jacksontól.JayB
Nem pont egymást váltották? Mert ezt is olvastam meg azt is.Bébé
Igazad van, pont váltották egymást. Jackson 2005-ben lett freshman Rodgers meg akkor ment draftra.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean gratulál Rodgers-nek:
http://www.youtube.com/watch?v=zhDbbJTwfwk&feature=player_embeddedBébé
Csapattársak voltak de még így is korrekt Jacksontól.JayB
Nem pont egymást váltották? Mert ezt is olvastam meg azt is.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
DeSean gratulál Rodgers-nek:
http://www.youtube.com/watch?v=zhDbbJTwfwk&feature=player_embeddedBébé
Csapattársak voltak de még így is korrekt Jacksontól.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean gratulál Rodgers-nek:
http://www.youtube.com/watch?v=zhDbbJTwfwk&feature=player_embedded
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Nem támadásnak szántam, bocs ha úgy lehetett érteni. Leírtam a saját véleményemet a 2004-es védelemről ha már szóba került. Nekem a 08-as D az etalon azok közül amiket élőben láttam.BleedingGreen
Dehogy vettem támadásnak! Örülök, hogy leírtad a véleményed. Mindenben pedig nem kell egyetértenünk, máskülönben halál unalmas lenne a fórum. 😊

Egyébként megköszönném, ha a gap1-2-ben kifejtenéd, hogy az adott DT-nek mi a feladata, miben különbözik, és mik az ideális adottságok egyikre, másikra.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A vereséghez nincs több hozzáfűznivalóm, amit akartam elmondtam, depressziós vagyok jelenleg.eaglesmcnabb
Pedig jó a sig-ed, szal nincsen rá okod. 😀

Akkor elméletileg ezek a draftpickjeink:

1/23
2/23
3/23
4/10
4/23
5/18
5/23
6/20
7/ Seattle

Remélem, hogy Roseman az idei offseason-ban, sem hagy unatkozni minket.Bébé
Lassan kezdődhet a blogon a Draft tippelde is 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.Shawn84
CB lehet, attól függ, hogyan alakul előtte off-season. Nagyon mély a class, és sok embernek is kell CB. 😀
Amúgy én DE-nek is örülnék, Aldon Smith-t elviselném, nagyon megkedveltem játékát 😀 Vagy Gabbert. De egyik se need, így ne jöjjenek, csak ha esnek hozzánk le valamilyen csoda folytán 😀deny79
Szerintem Jimmy Smith még bőven bent lehet akkor, ha nem lesz nagyon durva CB rush. Talán Brandon Harris is. Jimmy testalkata amúgy nem semmi (6-2, 205), kéne egy ilyen fizikális CB, kérdés hogy mennyire laza a csípője, mennyire fordulékony. Sajna róla eddig csak összefoglalót láttam, de majd leszedek egy Colorado meccset.BleedingGreen
Ajánlom a Baylor vagy az Oklahoma elleni meccsüket. Talán ezeken volt a legjobb.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A vereséghez nincs több hozzáfűznivalóm, amit akartam elmondtam, depressziós vagyok jelenleg.eaglesmcnabb
Pedig jó a sig-ed, szal nincsen rá okod. 😀

Akkor elméletileg ezek a draftpickjeink:

1/23
2/23
3/23
4/10
4/23
5/18
5/23
6/20
7/ Seattle

Remélem, hogy Roseman az idei offseason-ban, sem hagy unatkozni minket.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.deny79
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.Shawn84
CB lehet, attól függ, hogyan alakul előtte off-season. Nagyon mély a class, és sok embernek is kell CB. 😀
Amúgy én DE-nek is örülnék, Aldon Smith-t elviselném, nagyon megkedveltem játékát 😀 Vagy Gabbert. De egyik se need, így ne jöjjenek, csak ha esnek hozzánk le valamilyen csoda folytán 😀deny79
Szerintem Jimmy Smith még bőven bent lehet akkor, ha nem lesz nagyon durva CB rush. Talán Brandon Harris is. Jimmy testalkata amúgy nem semmi (6-2, 205), kéne egy ilyen fizikális CB, kérdés hogy mennyire laza a csípője, mennyire fordulékony. Sajna róla eddig csak összefoglalót láttam, de majd leszedek egy Colorado meccset.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ti aztán gyártottatok 1-2 hsz-t nem mondom.
A vereséghez nincs több hozzáfűznivalóm, amit akartam elmondtam, depressziós vagyok jelenleg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.deny79
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.Shawn84
CB lehet, attól függ, hogyan alakul előtte off-season. Nagyon mély a class, és sok embernek is kell CB. 😀
Amúgy én DE-nek is örülnék, Aldon Smith-t elviselném, nagyon megkedveltem játékát 😀 Vagy Gabbert. De egyik se need, így ne jöjjenek, csak ha esnek hozzánk le valamilyen csoda folytán 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.deny79
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A bosszantó az,hogy az elmúlt 2 évben mennyire le tudunk ereszteni az alapszakasz végére.Ez nem volt eddig jellemző ránk.(én ezen aggódok nagyon)Greengo
Engem is az zavar, hogy ennek a fiatal csapatnak egy PO győzelem nagyon sokat jelenthetett volna. Mint önbizalom, mint tapasztalatszerzés szempontjából. De sajnos az utóbbi 2 évben ez nem sikerült.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként továbbra is megvan a Hall of Fame torrent meghívóm. Közel 70 college meccs, szinte mind Free Leeches, 19 Idei Bowl meccs, majdnem minden idei NFL meccs. Jó minőségben, de kis méretben. ha valakit érdekel az írjon PM-et és megkaphatja.

Ja és foci, NHL, MLB, és NBA meccsek is vannak fenn dögivel.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Mikell évét is másképp látom. Szerintem jobb éve volt mint tavaly, amikor erőltetetten próbálta Dawkot pótolni és mindent egymaga csinálni, amiből jó sok hiba sült ki. Idén jobban koncentrált a saját feladataira amiket jól megoldott.BleedingGreen
Szerintem Mikell idén találta meg a helyét a védelemben. Vezére volt a secondarynek, sok fontos szerelése volt. Ami igazán aggasztó, hogy ha lesérül nincs aki pótolhatná. Mögé is hoznék draftról egy safetyt. Ahmad Black vagy Jeron Johnson megfelelő backup lehetne. Egyébként LB posztra is van már jelöltem: Casey Matthews!!! Ha őt nem sikerülne akkor pedig Colin McCarthy. Őt sokat láttam idén a Miamiban, vagy Bruce Carter. Nagyon fasza játékos mindegyik.Shawn84
Most Coleman lett volna valószínűleg a SS, ha Mikell kidől, de 16 meccset lehet hogy nem bírna ezen a poszton.
Black lehet hogy túl magasan fog kimenni nekünk, igen jó éve és bowl-ja volt. Johnson-ról már írtam korábban hogy talán jó lenne, Mikell-el jól megértenék egymást mint Boise-fiúk.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.dande
Kafkát én utoljára tavaly láttam college meccsen és akkor nagyon tetszett a játéka. Azóta a hírek szerint sokat fejlődött és nagyon jó úton halad. Legközelebb Preseasonban fogjuk őt látni szerintem. Kolbot meg 2 év múlva fel se fogják ismerni Phillyben.Shawn84
Hát ilyen hírek Kolbról is érkeztek 😛dande
Csak az a különbség hogy Kafka eleve backupnak lett hozva, míg Kevin 2. körben jött, hogy ő lesz majd a megváltó DMc után. Mondjuk abban az évben a QB class szerintem a liga történetében az egyik legszarabb volt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb egyszer nyerjen gyűrűt, bárhol, de ne ellenünk éppen, és megbocsátok neki mindent.
Egyébként tippelde végeredménye már van (sajnos), a képért már megéri kattolni. http://philly.blog.hu/2011/01/10/tippelde_2010_rajatszas_vegeredmeny
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.Shawn84
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.dande
Kafkát én utoljára tavaly láttam college meccsen és akkor nagyon tetszett a játéka. Azóta a hírek szerint sokat fejlődött és nagyon jó úton halad. Legközelebb Preseasonban fogjuk őt látni szerintem. Kolbot meg 2 év múlva fel se fogják ismerni Phillyben.Shawn84
Hát ilyen hírek Kolbról is érkeztek 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.dande
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.Shawn84
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.dande
Kafkát én utoljára tavaly láttam college meccsen és akkor nagyon tetszett a játéka. Azóta a hírek szerint sokat fejlődött és nagyon jó úton halad. Legközelebb Preseasonban fogjuk őt látni szerintem. Kolbot meg 2 év múlva fel se fogják ismerni Phillyben.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.dande
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.Shawn84
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Mikell évét is másképp látom. Szerintem jobb éve volt mint tavaly, amikor erőltetetten próbálta Dawkot pótolni és mindent egymaga csinálni, amiből jó sok hiba sült ki. Idén jobban koncentrált a saját feladataira amiket jól megoldott.BleedingGreen
Szerintem Mikell idén találta meg a helyét a védelemben. Vezére volt a secondarynek, sok fontos szerelése volt. Ami igazán aggasztó, hogy ha lesérül nincs aki pótolhatná. Mögé is hoznék draftról egy safetyt. Ahmad Black vagy Jeron Johnson megfelelő backup lehetne. Egyébként LB posztra is van már jelöltem: Casey Matthews!!! Ha őt nem sikerülne akkor pedig Colin McCarthy. Őt sokat láttam idén a Miamiban, vagy Bruce Carter. Nagyon fasza játékos mindegyik.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.dande
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.