NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Nem támadásnak szántam, bocs ha úgy lehetett érteni. Leírtam a saját véleményemet a 2004-es védelemről ha már szóba került. Nekem a 08-as D az etalon azok közül amiket élőben láttam.BleedingGreen
Dehogy vettem támadásnak! Örülök, hogy leírtad a véleményed. Mindenben pedig nem kell egyetértenünk, máskülönben halál unalmas lenne a fórum. 😊

Egyébként megköszönném, ha a gap1-2-ben kifejtenéd, hogy az adott DT-nek mi a feladata, miben különbözik, és mik az ideális adottságok egyikre, másikra.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A vereséghez nincs több hozzáfűznivalóm, amit akartam elmondtam, depressziós vagyok jelenleg.eaglesmcnabb
Pedig jó a sig-ed, szal nincsen rá okod. 😀

Akkor elméletileg ezek a draftpickjeink:

1/23
2/23
3/23
4/10
4/23
5/18
5/23
6/20
7/ Seattle

Remélem, hogy Roseman az idei offseason-ban, sem hagy unatkozni minket.Bébé
Lassan kezdődhet a blogon a Draft tippelde is 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.Shawn84
CB lehet, attól függ, hogyan alakul előtte off-season. Nagyon mély a class, és sok embernek is kell CB. 😀
Amúgy én DE-nek is örülnék, Aldon Smith-t elviselném, nagyon megkedveltem játékát 😀 Vagy Gabbert. De egyik se need, így ne jöjjenek, csak ha esnek hozzánk le valamilyen csoda folytán 😀deny79
Szerintem Jimmy Smith még bőven bent lehet akkor, ha nem lesz nagyon durva CB rush. Talán Brandon Harris is. Jimmy testalkata amúgy nem semmi (6-2, 205), kéne egy ilyen fizikális CB, kérdés hogy mennyire laza a csípője, mennyire fordulékony. Sajna róla eddig csak összefoglalót láttam, de majd leszedek egy Colorado meccset.BleedingGreen
Ajánlom a Baylor vagy az Oklahoma elleni meccsüket. Talán ezeken volt a legjobb.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A vereséghez nincs több hozzáfűznivalóm, amit akartam elmondtam, depressziós vagyok jelenleg.eaglesmcnabb
Pedig jó a sig-ed, szal nincsen rá okod. 😀

Akkor elméletileg ezek a draftpickjeink:

1/23
2/23
3/23
4/10
4/23
5/18
5/23
6/20
7/ Seattle

Remélem, hogy Roseman az idei offseason-ban, sem hagy unatkozni minket.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.deny79
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.Shawn84
CB lehet, attól függ, hogyan alakul előtte off-season. Nagyon mély a class, és sok embernek is kell CB. 😀
Amúgy én DE-nek is örülnék, Aldon Smith-t elviselném, nagyon megkedveltem játékát 😀 Vagy Gabbert. De egyik se need, így ne jöjjenek, csak ha esnek hozzánk le valamilyen csoda folytán 😀deny79
Szerintem Jimmy Smith még bőven bent lehet akkor, ha nem lesz nagyon durva CB rush. Talán Brandon Harris is. Jimmy testalkata amúgy nem semmi (6-2, 205), kéne egy ilyen fizikális CB, kérdés hogy mennyire laza a csípője, mennyire fordulékony. Sajna róla eddig csak összefoglalót láttam, de majd leszedek egy Colorado meccset.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ti aztán gyártottatok 1-2 hsz-t nem mondom.
A vereséghez nincs több hozzáfűznivalóm, amit akartam elmondtam, depressziós vagyok jelenleg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.deny79
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.Shawn84
CB lehet, attól függ, hogyan alakul előtte off-season. Nagyon mély a class, és sok embernek is kell CB. 😀
Amúgy én DE-nek is örülnék, Aldon Smith-t elviselném, nagyon megkedveltem játékát 😀 Vagy Gabbert. De egyik se need, így ne jöjjenek, csak ha esnek hozzánk le valamilyen csoda folytán 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.deny79
Ebből tuti feltrade lesz. Se megfelelő CB, se OT vagy OG nem lesz addigra már benn. Nekünk pedig azonnal bevethető, és jól teljesítő játékosok kellenek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A bosszantó az,hogy az elmúlt 2 évben mennyire le tudunk ereszteni az alapszakasz végére.Ez nem volt eddig jellemző ránk.(én ezen aggódok nagyon)Greengo
Engem is az zavar, hogy ennek a fiatal csapatnak egy PO győzelem nagyon sokat jelenthetett volna. Mint önbizalom, mint tapasztalatszerzés szempontjából. De sajnos az utóbbi 2 évben ez nem sikerült.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Egyébként továbbra is megvan a Hall of Fame torrent meghívóm. Közel 70 college meccs, szinte mind Free Leeches, 19 Idei Bowl meccs, majdnem minden idei NFL meccs. Jó minőségben, de kis méretben. ha valakit érdekel az írjon PM-et és megkaphatja.

Ja és foci, NHL, MLB, és NBA meccsek is vannak fenn dögivel.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként a 23. lett a draft pickünk, már hivatalos.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Mikell évét is másképp látom. Szerintem jobb éve volt mint tavaly, amikor erőltetetten próbálta Dawkot pótolni és mindent egymaga csinálni, amiből jó sok hiba sült ki. Idén jobban koncentrált a saját feladataira amiket jól megoldott.BleedingGreen
Szerintem Mikell idén találta meg a helyét a védelemben. Vezére volt a secondarynek, sok fontos szerelése volt. Ami igazán aggasztó, hogy ha lesérül nincs aki pótolhatná. Mögé is hoznék draftról egy safetyt. Ahmad Black vagy Jeron Johnson megfelelő backup lehetne. Egyébként LB posztra is van már jelöltem: Casey Matthews!!! Ha őt nem sikerülne akkor pedig Colin McCarthy. Őt sokat láttam idén a Miamiban, vagy Bruce Carter. Nagyon fasza játékos mindegyik.Shawn84
Most Coleman lett volna valószínűleg a SS, ha Mikell kidől, de 16 meccset lehet hogy nem bírna ezen a poszton.
Black lehet hogy túl magasan fog kimenni nekünk, igen jó éve és bowl-ja volt. Johnson-ról már írtam korábban hogy talán jó lenne, Mikell-el jól megértenék egymást mint Boise-fiúk.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.dande
Kafkát én utoljára tavaly láttam college meccsen és akkor nagyon tetszett a játéka. Azóta a hírek szerint sokat fejlődött és nagyon jó úton halad. Legközelebb Preseasonban fogjuk őt látni szerintem. Kolbot meg 2 év múlva fel se fogják ismerni Phillyben.Shawn84
Hát ilyen hírek Kolbról is érkeztek 😛dande
Csak az a különbség hogy Kafka eleve backupnak lett hozva, míg Kevin 2. körben jött, hogy ő lesz majd a megváltó DMc után. Mondjuk abban az évben a QB class szerintem a liga történetében az egyik legszarabb volt.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb egyszer nyerjen gyűrűt, bárhol, de ne ellenünk éppen, és megbocsátok neki mindent.
Egyébként tippelde végeredménye már van (sajnos), a képért már megéri kattolni. http://philly.blog.hu/2011/01/10/tippelde_2010_rajatszas_vegeredmeny
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.Shawn84
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.dande
Kafkát én utoljára tavaly láttam college meccsen és akkor nagyon tetszett a játéka. Azóta a hírek szerint sokat fejlődött és nagyon jó úton halad. Legközelebb Preseasonban fogjuk őt látni szerintem. Kolbot meg 2 év múlva fel se fogják ismerni Phillyben.Shawn84
Hát ilyen hírek Kolbról is érkeztek 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.dande
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.Shawn84
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.dande
Kafkát én utoljára tavaly láttam college meccsen és akkor nagyon tetszett a játéka. Azóta a hírek szerint sokat fejlődött és nagyon jó úton halad. Legközelebb Preseasonban fogjuk őt látni szerintem. Kolbot meg 2 év múlva fel se fogják ismerni Phillyben.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.dande
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.Shawn84
Hát én meg főleg ugye a Rose bowl miatt gondolom amit gondolok 😊 ott nagyot játszott, de ha Kafka tudja azt amit Dalton (Kafkát ugye nem láttam játszani) akkor annyira nem aggódok nincs szükség QB draftra, persze az NFL más szint.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Mikell évét is másképp látom. Szerintem jobb éve volt mint tavaly, amikor erőltetetten próbálta Dawkot pótolni és mindent egymaga csinálni, amiből jó sok hiba sült ki. Idén jobban koncentrált a saját feladataira amiket jól megoldott.BleedingGreen
Szerintem Mikell idén találta meg a helyét a védelemben. Vezére volt a secondarynek, sok fontos szerelése volt. Ami igazán aggasztó, hogy ha lesérül nincs aki pótolhatná. Mögé is hoznék draftról egy safetyt. Ahmad Black vagy Jeron Johnson megfelelő backup lehetne. Egyébként LB posztra is van már jelöltem: Casey Matthews!!! Ha őt nem sikerülne akkor pedig Colin McCarthy. Őt sokat láttam idén a Miamiban, vagy Bruce Carter. Nagyon fasza játékos mindegyik.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.dande
Daltonnál bőven vannak jobb játékosok. Ő szerintem egy elég jó backup lesz NFL-ben. Locker, Devlin, Ponder. Ők szerintem előrébb tartanak nála. Daltonnak láttam idén 3 meccsét is és a Rose Bowlon még megnézem felvételről. Jó játékosnak tartom őt, a stílusa Kafkáéhoz hasonló, nagyon. Egyébként szerintem jövőre Kafka lesz a Nr.2 QB. Egyébként én tartom, hogy nekünk jelenleg Vick a legjobb megoldás. Ha lenne egy nagyon jó falunk akkor egy zsebirányítóval is jók lennénk, de jelenleg olyan kell aki ki tud mozogni a zsebből mert ez a mostani OL igen gyatra teljesítményt nyújtott sokszor.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.
sarastro
Nem támadásnak szántam, bocs ha úgy lehetett érteni. Leírtam a saját véleményemet a 2004-es védelemről ha már szóba került. Nekem a 08-as D az etalon azok közül amiket élőben láttam.

Trotter kérdésében más fogalmakat használunk. Nálam befér a tacklegyár kategóriába, mivel ha nem volt sérült stabilan 100 tackle fölött teljesített és a csapat szereléseinek nagy többségét csinálta. Lehet hogy nem egy Ray Lewis féle 130-140, hanem csak 110, de nálam belefér a kategóriába.

Mikell évét is másképp látom. Szerintem jobb éve volt mint tavaly, amikor erőltetetten próbálta Dawkot pótolni és mindent egymaga csinálni, amiből jó sok hiba sült ki. Idén jobban koncentrált a saját feladataira amiket jól megoldott.

Patterson képességeiről annyit, hogy a USC-ben Warren Sapp-hez hasonlították, aki ugye nem akármilyen passrusher DT volt. Első évében amikor még 1-gapben játszott akkor gyűjtött is sackeket. Később átképeztük és már nem a passrush a fő feladata. Ha maradunk a korábbi rendszerben könnyen lehettek volna Simonhoz hasonló sack számai.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én már elmondtam lehet hülyének néztek az állandó ismétlésért (de még eddig senki nem próbált lebeszélni róla és ha jól sejtem jön a draftra) A. Dalton. Érte akár azt mondanám adjuk oda Vicket ha hosszú távban gondolkodunk a feltradért (persze lehet nem muszáj majd a feltrade) bár ezt kétlem s még ugye addig lesznek scoutok meg stb de én őt gondolnám. Nem sokat láttam játszani de az elég volt. Nem tudom WCO-ba mennyire lenne jó? Bár Vick úgy is marad amit nem bánok ha tovább fejlődjön. Igazából a lényeg az Oline oda kellene elöl húzni szinte azonnal bevethető embert.
Kolb: Én ebbe a történetben még Deny-t sajnálom 😉 ha tudná Kolb hogy itt ő mennyit szenvedett itt érte, ált ki mellette lehet jobban játszott volna a Dallas ellen 😛 Miatta kívánom neki máshol mutassa meg mit tud vagy maradjon itt csendben jó kis backupnak.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Húú, termeltettek ám.

De akkor más, szerintetek mi lesz Kolb-bal azután, hogy közölte, kezdeni akar vagy menne?deny79
Szerintem az offseason elején látunk tőle egy nagy próbálkozást,hogy elmenjen valahova,de mivel nem kapnánk érte komolyabb ellenértéket marad a seggén. 😀 Greengo
Ugyanez a véleményem. Vick marad a kezdő, Kolb menne majd, de nem lesz hova, mert szerintem olyan nevek is bent lesznek a kosárban, mint McNabb, Leinart, Orton, Grossman, Thigpen, Henne, Quinn, Wallace, Young, T-Jackson, Moore, Anderson, Troy vagy Alex Smith, Stanton és ha valakit meg lehet szerezni ingyen, vagy hátsó körért, akkor hülyék lesznek Kolbért rohanni, főleg, ha olyan csapatról van szó, mint például a Carolina, ami több sebből vérzik és egy esetleges franchise QB se szedné ki őket a gödörből. Én egy második körért boldogan csomagolnám neki a hamuba sült pogácsát, de ilyen ajánlatot megközelítőleg sem kapunk majd érte, akkor meg inkább maradjon.

Szerintem QB-needes csapatok (mármint ahova esetleg egy jó kezdőt várnak):

Titans, Dolphins, Raiders, Redskins, Panthers, Vikings, Cardinals, 49ers

Kolbbal együtt 16 nevet sikerült összeszedni, aki kezdő szintűnek tartja magát, 8 csapatra. Jó kis offseason elé nézünk!
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Hát igen az idő mindent megszépít. 😀 BleedingGreen
Előfordulhat, de azért mégis megpróbálnám megvédeni az állításaimat.


Az összehasonlításnál vegyük figyelembe, hogy a mostani D még épül, míg mondjuk a 2004-es már egy komplett D-nek volt mondható nagy lyukak nélkül.
Ez így igaz, de a konzervatív csapatépítés esetében az azóta eltelt időszakra gondolok és arra, hogy a sok középszerű, hasznos zongoracipelőkből már JJ-nek sem sikerült később masszív D-t építeni.
Nem tudom elképzelni, pl., hogy egy Steelers (függetlenül attól, hogy most 3-4-es, vagy 4-3-as felállásban játszanak) megelégedne egy Fokou-val, Jordannel, mint kezdő LB.
A Sims csere is tipikus Reid húzásnak tekinthető. Valamikor egészen szépen produkáló LB, ráadásul évekig nagyon komoly potenciál. Ugyanakkor, ha tényleg annyira jó lett volna, akkor egy 7.körös picknél és egy Schefflernél értékesebb csomagot is kaphatott volna a Detroit.
Ez annyit jelenthetett, hogy Lions szabadult volna tőle, de lényegében tökéletesen értéktelen volt az összes, LB need-től szenvedő csapatnak...
Hasonló eset volt Spikes-é is, aki most ugyan megbízhatóan teljesít Friscoban, de egy Patrick Willis mellett, Philadelphiában viszont Gaither oldalán kellett volna hasonló statisztikákat produkálnia. Szerintem mi voltunk az egyetlen komoly csapat, amelyik hitt Takeo-ban.

Kearse akit említettél finoman szólva sem váltotta meg a világot, én nem cserélném el egy T.Cole-ra, megkapta a nagy szerződést,aztán évről évre rosszabb volt, rengeteget volt sérült, míg végül kiszorította J.Parker (akkor még Thomas).
Tényleg nem hozta a Titans-ben megszokott szezonokat, de az akkori Kearse, pass russh-ban kb. hasonló volt. Futás ellen már nem összehasonlítható a két játékos. De azt se felejtsük el, hogy Kearse-t ugyanúgy kettőzték még abban az időben. Arról meg nem tehet a vezetőség, hogy szegénynek idő előtt befejeződött a karrierje. Kearse esetében díjazandó -még ha nem is jött be -, hogy akkor még igyekezett vezetőség magasan jegyzett, adott poszton névnek számító játékosokkal erősíteni. Kearse pedig nem akármekkora DE-nek számított akkoriban. Olyan pass rusher volt, amilyen Cole soha nem volt és nem is lesz.

Simon 2-gap rendszerben szvsz nem lenne jobb mint Patterson.
Én arra emlékszem, hogy Simon rohadt gyors és technikás DT volt. Adottságban semmiképpen sem összehasonlítható a két játékos, de ezzel a gap1/gap2-vel nem tudok vitatkozni, mert bár nagyjából értem, hogy mi a kettő között a különbség, azt azonban nem tudom megítélni, hogy egy játékos, képzeletben ide-oda pakolva a rendszerben, a másikhoz képest, hogyan tudna teljesíteni.

Trotter egy tacklegyár volt, de kevés big playt mutatott be (egyszer el is engedtük, 2 évet játszott a Skinsben, utána visszajött) talán Chaney lehet hasonló.
Trotter szerintem sosem volt tacklegyár. Kiváló motivátor, igazi első ember, és minden helyzetben abszolút megbízható csapatjátékos. Semmiben sem volt kiemelkedő, de mindenből letett az asztalra. Sosem engedett magának olyan homály szereléseket, mint Bradley. Na nem az öreg Jeremiah-ra gondolok, mert az kínszenvedés volt.
Chaney szvsz tökéletes ellentéte. Ő valóban tacklegyáros lehet majd és olyan atletikus, amilyen Trotter sosem volt. Ráadásul fejben is elég összeszedettnek tűnik a srác.


Kik voltak Trot társai? Dhani Jones, Ike Reese, Keith Adams sem voltak valami csillogó játékosok, nem voltak jobbak mint a mai Jordan, Fokou, Sims hármas. Viszont tapasztaltabbak voltak mint a mostaniak többsége, Fokou 2., Chaney 1. éve volt idén és ez sokat számít.
Ez igaz, bár Jones megint csak olyan szerződtetés volt, akitől talán nem várta senki a lebőgést. Arra próbálok célozni, hogy akkoriban még volt hajlandóság az upgrade-re...

A secondary erősebb volt mint a mostani. Nekünk még hiányzik jelenleg egy jó LCB, erről kéne gondoskodni az offseasonban, de ha ez meglenne talán megközelíthetnénk az akkori szintet. Olyan S mint Dawk azért nem terem minden bokorban. Viszont én nem tenném oda Lewist, Mikell jobb nála, ki is szorította, pedig Lewis még nem volt öreg. Pass D-ben elég fogalmatlan volt Mike, ő volt a sec gyenge pontja.
Lewist nem Mikell szorította ki, hanem Considine, és nem azért mert olyan rossz lett volna, sokkal inkább azért, mert szezon közben jelentette ki, hogy nem hosszabbít.
Lewis egyébként tényleg nem volt Dawkins szint (ahogy Mikell sem), de futás ellen bivaly volt. Mikell fasza, szeretem is, de idén már nem volt olyan domináns, mint tavaly.

Azt se felejtsük el, hogy Samuel 30 éves, szóval lassan nem csak egy CB-ről kell majd gondoskodni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem 99% Vick maradása, ami rendjén is van. Még egy offseason, amikor lehet fejleszteni, eddig tanulékony volt (ő vallotta be hogy Atlantába leszarta az edzéseket, mert úgyis megcsinálja majd meccsen, idén nem így volt, továbbra is így kell folytatódnia és akkor hozhat a szezon 1. feléhez hasonló szezont végig).
Kolb távozására is jó esélyt látok, ha nem akar maradni backupnak, akkor nem éri meg itt tartani. Hogy mennyit kapunk érte kérdéses, majd kiderül.
VISZONT nem tartok elképzelhetetlennek egy korai QB draftot. Hiába van itt Vick, ő nem életbiztosítás, bármikor összetörhetik a játékstílusából kifolyólag, és nem tudni mennyit bír a teste majd, lehet 2 év, lehet 5. Ahhoz, hogy ez bekövetkezzen 3 dolognak kell fennállnia szerintem: 1. Kafka nem győzte meg őket, hogy franchise qb lehet belőle valaha is (más egy game manager qb), 2. Kolbért jó picket kapunk, és lesz olyan irányító, akiben látjuk a potenciált, hogy franchise qb legyen, 3. nem teszünk fel mindent egy lapra rövidtávon (mert ha igen, akkor a qb pick helyett azonnali needeket próbálunk majd betömni).
Ez a 3 dolog soknak tűnik, de én reális esélyt látok a bekövetkezésükre, mert Kafka szimpi srác, de nem hiszem hogy látnak benne sztárpotenciált, Reid QB buzi és ráadásul szeret előre gondolkozni (lásd Kolb pick), a rövidtávra felteszünk mindent eddig nem volt jellemző, és nem hiszem hogy ezután ez változni fog jelentősen. Ha elhozzuk Aso-t, akkor teszünk felé egy lépést, de az se jelentené azt hogy feláldozzuk a hosszútávú elképzeléseinket, azért benne is lehet még jó 4 év. Majd vizsgaidőszak után elkezdek szétnézni a QB között, hogy ki lehetne szimpatikus számunkra.

OL-CB-OLB erősítést várok, az OLB-t fogjuk legkésőbb megoldani, ha egyáltalán megoldjuk, a másik kettőt nem tudom milyen struktúrában és hol oldjuk meg, sok függ az FA-től és hogy nálunk milyen játékosok lesznek elérhetőek. Csak azért nem fogunk húzni valakit x helyen mert need, ha nincs olyan aki ott megéri akkor simán vissza fog tradelni Reid, ha meg van olyan aki nagyon tetszik akkor fel.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 591 — Eagles fan
S egy kérdés mint alapvetően laikus: Ha egyszer meghúztuk a 4. és egyet Shady futásával, vagy elküldtük a Giants d-t s Maclin a másik oldalra megcsinálta tisztán a TD-t dande
A Maclin play-t megpróbáltuk, csakhát most ketten mentek Maclinnel (ők is videóztak egy kicsit)BleedingGreen
Azon a Giants meccsen nagyon rosszul védekeztek Maclinen.Az utolsó TD-jét érdemes megnézni,hogy védekeztek már rajta?!(kb kapott 5-7 yard előnyt ha nem TD akkor is tuti first down)

A bosszantó az,hogy az elmúlt 2 évben mennyire le tudunk ereszteni az alapszakasz végére.Ez nem volt eddig jellemző ránk.(én ezen aggódok nagyon)


E-A-G-L-E-S EAGLES !