Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hát ez most így alakult. Legalább nem fogunk unatkozni a PO első körében.
Jövőhéten a rá kell menni Maclin 1000 yardjára, valamint Kolb-nak ismét megmutatni, hogy mit tud.
Gondolom az eheti celebration vidi elmarad.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Must win----->L,mindent elmondtam
Webb szopatja a D#t,WTF?
Vick is most hasonlított legjobban régi önmagára,egyáltalán nem tetszett.
Ha jól számolok,akkor a wildcard hétvégén jön a Packers,Rodgers is nagyon mobilis irányító,kicsit jobb szinten műveli a dolgokat Webbnél,nagyon szar matchupnak nézünk elébe.
Giants esetén mégszarabb lenne,nincs az az Isten,hogy még egyszer megverjük őket,nem érzem bennünk.
Mondjuk pont meccs előtt néztem az idei sormintát
L
2W
L
2W
L
3W
L
3W
L

Ergó most jön 4W (egy alapszakasz,wild card kör,konferencia elődöntő,konferencia döntő)és 1 L,ami a SB,nagyszerű érzés lenne 😀

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
According Jeff McLane Trent Cole, Todd Herremans & LeSean McCoy have been named as first alternates.
Quintin Mikell and Owen Schmitt are second alternates.

Peters sztem megérdemelte, egyedül DeSean szereplése lehetne kérdéses.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Trent Cole, Todd Herremans & LeSean McCoy have been named as first alternates. Quintin Mikell and Owen Schmitt are second alternates.

Ha nem szimpátia szavazás lenne, akkor nálam még az idei teljesítménye alapján ott lenne a helye Antonio Dixonnak. Szerintem idén igencsak nagy szerepe van abban hogy a falunk középső része stabilizálódott, és a 2-gap rendszer ellenére a Qb-hez is odaér néha. Persze ő még nem elég ismert a PB-hoz.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀somebody08
nekem is ő hiányzik a legjobban,Jackson helyett mehetett volna
Cole meg az utóbbi meccseken nagyon eltűnt,főleg pass rush terén és az kell a népnek,hiába top3 DE futás ellen.Newman
Szegény kölyök, remélem ma haragból fut vagy 200 yardot és 5 TD-t (nem a fantasym miatt mondom ám... 😀 )
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Peters most sokkal inkább megérdemli mint az előző évben. Miután visszatért a sérüléséből nagyon jól játszik. Persze Vick miatt ő most nem vak oldali tackle-nek számít, de ettől függetlenül ő kapja az ellenfelek legjobb passrushereit. Mindössze 2 sacket engedett, 3 false startja és ugyanennyi holdingja van. A false start lehetne kevesebb, de az utóbbi időben nem követett el ilyet.
Herremans-t én is kedvelem, szavaztam is rá, de volt már jobb éve is szvsz (2008) és akkor se került be.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀somebody08
Shady nyom még egy ilyen szezont és ott lesz.....és igen Herremansnak is ott lenne a helye.(csak mint tudjuk ez többnyire szimpátiaszavazás)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀somebody08
nekem is ő hiányzik a legjobban,Jackson helyett mehetett volna
Cole meg az utóbbi meccseken nagyon eltűnt,főleg pass rush terén és az kell a népnek,hiába top3 DE futás ellen.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊eaglesmcnabb
Gyerekek és LeSean McCoy???

Őt senki sem hiányolja? Szerintem szégyen gyalázat, hogy nincs ott, így pedig, hogy SB-be megyünk, nem is lesz plusz meghívott... 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2Greengo
Sajnálom hogy Herremans kimaradt. Peters egy fokkal sem jobb mint Ő. Sőt... De ez van... Majd jövőre...
Colenak is ott a helye nálam, bár elfogult vagyok mind2 játékos esetében 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛Newman
Sztem azért Peters is megérdemli.Nagy hibát nem vét pár bemozduláson kívül.(abból se sok van)Cole kimaradt ezt azért sajnálom.
A teljes lista: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d470fb/article/2011-pro-bowl-rosters?module=HP_cp2


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
PB résztvevőink
Vick,Desean,Peters,Samuel,Akers
Peters-szen lehet talán vitatkozni,a többieknek ott lenne a helyük,ha nem mennék SB-ba 😛

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
off
lehet még szavazni blogon?Newman
Persze!Meccs előtt 5 percig! 😊

Vicces mert ha kikap a Falcons meg a Bears + nyerne a Tampa uccsó héten akkor meglehet a 1. seed is.Igaz erre azért nem sok esély van.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
OFF

Szurkoljatok Akers-nek, Celeknek és McCoynak, mert nálam vannak fantasyban és 6 pont a hátrányom, de ott van az ellenfelemnél Percy Harvin és a visszahordás is számít! (döntőbe jutás a tét).somebody08
LOL
Elég hasonló a helyzetünk. Döntőben jutás a tét, 7 pont hátrány, ellennél még ott van Harvin, nálam pedig Akers.
A lényeges különbség, hogy nekem nincsen sok esélyem a győzelemre. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
off
lehet még szavazni blogon?

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Tudom, hogy messze van, de McGee kezd majd ellenünk a Dallas ellen. Ma este nagy győzelmet várok, én AP-nek is örülök, de főleg Webbnek, mert végre megtudhatjuk, milyen amikor akasztják a hóhért és egy scrambler van a túloldalon (nem olyan mint, fejjel a földnek Eli) . Remélem Frasierék kihasználják ezt a tulajdonságát, mert ha csak a zsebből passzoltatják, akkor idén is meglesz a 10 pick Asante-nak.

OFF

Szurkoljatok Akers-nek, Celeknek és McCoynak, mert nálam vannak fantasyban és 6 pont a hátrányom, de ott van az ellenfelemnél Percy Harvin és a visszahordás is számít! (döntőbe jutás a tét).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AP játszani fogdeny79
Ennek kimondottan örülök, de tényleg 😊
Chaney kap egy elit futót, hagy szokja továbbra is (a Jacobs-Bradshaw kettős is elit nálam, csak ne lennének fumblicitis-esek, viszont az ellenük való védekezés értékéből ez nem vesz le). Kell neki is a tapasztalat a PO előtt, plusz nem mindegy a saját jövője szempontjából se, hogy hogy veszi az akadályokat.

Este győzelmet várok, van reális esély a 2. helyre (úgy gondolom, hogy az számunkra nagy előny lenne), menni kell mint az állat. A kulcsjátékosokat játszatnám, max garbage time-ba (ha egyáltalán lesz ilyen...) játszanám a "fakót". Vick is hagy szokja a hideget, tudtommal nem volt az erőssége a Falconsban a hidegben való játék. Félek a sérülésektől, de rendkívül sokat nyerhetünk a 2. seed-el, megéri a kockázatot.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
AP játszani fogdeny79
A futó játék ellen mostanság igen szépen helytállunk, a Giants ellen is jól tették a srácok a dolgukat, pedig a korábbi meccsieken beindult a gépezet NY-ban... így szerintem nem fog sokat nyomni majd a latba, hogy játszik. Pár szép megoldást legalább láthatunk, de számottevő eredményt nem hiszem hogy el tud majd érni.

Most mindenképp győzelmet várok. Szükségünk van arra a pihenőre, illetve arra is, hogy az Atlantával találkozzunk, őszintén szólva tőlük tartok a legkevésbé...Bears vagy Saints sokkal jobb. A Chicago védelme képes megfogni az O-t, márpedig a D-vel nem fogunk könnyen nyerni...a Saintsnél meg Brees miatt tartok, hiszen a Pass Defense kritikus nálunk...nyilván semmiképp nem kerülhetjük el valamelyiket (oké, elméletileg igen, de ugyan már...), szóval inkább előbb ATL, aztán SB-ért valamelyik a kettő közül.

A dilemma itt az, hogy ez kell nekünk, illetve a bye, vagy inkább az, hogy Vick és DeSean mondjuk nehogy megsérüljön...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
AP játszani fog
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
For the first time ever, PhiladelphiaEagles.com will be featuring live game day audio courtesy of 94 WYSP!

Elméletileg a PE.com-on lehet majd hallgatni a meccset. Remélem, hogy Merrill Reese tolmácsolásában.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Akkor sem az ő hibája volt.

punktum


pro bowl meg nem mérvadó főleg nem a szavazás ...Janek
Személyes sértésnek veszem, hogy nem olvastad annak idején a cikkemet a témában 😊

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/3452/akers_nem_keres_kifogasokat
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 625 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valakinek van megbízható infoja arról, hogy adja-e az ESPN America a meccset? Úgy tudtam igen, meg Attilahawks ajánlójában is így szerepel ellenben a honlapjukon még az eredeti műsorrend van és a ma reggeli Sportcenter kifejezetten kiemelte, hogy 04:00 CET-től Insight Bowl-t ad az ESPN A, addigra pedig nem igazán lesz vége a mi meccsünknek.
Tiszta konfúz vagyok... 😛oz_mandias
Hát én is örülnék ha nem kéne streammel szenvednem de okosabbat sajnos én sem tudok sztem majd akkor meglátjuk mi történik. dande
Frissült az ESPNA honlap: 02:00-től Min@PHI, Insight Bowl 05:30-tól. :cool:oz_mandias
Váó remélem most már valóban nem tolják el s győzelem akár egy pontos is. Chilly meg valóban maradjon ahol van nem hiányzik. Jó lenne ezt a kérdést még a PO előtt tisztázni, hogy ne zavarják meg a pletykák a fejeket és MM is inkább csak a meccsekre tudjon koncentrálni. MM-t nehezen tudnám amúgy HC-ként elképzelni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valakinek van megbízható infoja arról, hogy adja-e az ESPN America a meccset? Úgy tudtam igen, meg Attilahawks ajánlójában is így szerepel ellenben a honlapjukon még az eredeti műsorrend van és a ma reggeli Sportcenter kifejezetten kiemelte, hogy 04:00 CET-től Insight Bowl-t ad az ESPN A, addigra pedig nem igazán lesz vége a mi meccsünknek.
Tiszta konfúz vagyok... 😛oz_mandias
Hát én is örülnék ha nem kéne streammel szenvednem de okosabbat sajnos én sem tudok sztem majd akkor meglátjuk mi történik. dande
Frissült az ESPNA honlap: 02:00-től Min@PHI, Insight Bowl 05:30-tól. :cool:
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Szerintetek mennyi esély van rá hogy Brad Childress lesz jövőre az Offensive Coordinátorunk?Shawn84
Szerintem semennyi, max ha MM kap valami ajánlatot, amit nem tud visszautasítani.
Alapvetően ez már most egy sikeres szezon, főleg annak fényében ami tervezve volt, szóval nem hinném, hogy működő gépezetbe önként belenyúlnának.
Amúgy én nem tartom rossznak sem a play hívást, sem az O stratégiát, szóval nem tudom mennyi pluszt tudna hozni.

ui.: ahogy látom phillyben elvonult minden storm szóval nem lesz gond holnap, max rohadt hideg gondolom a derült égből
http://www.myfoxphilly.com/subindex/video/live_video_2Mardel
Hát szerintem imádkozzatok hogy Chilly soha ne hívjon nálatok playt. Rájöttök majd micsoda isteni az idei play hívásotok. 😀
Érdekes lesz a meccs szerintem 20+ al nyertek hacsak AP vagy Webb nem nyúlt emberfelettit.
Allen egyszer vadássza le Vicket és nekem már ennyi elég. 😀
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
http://www.forma.co.hu/


tessék