Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Mind1, kinek mi a véleménye... a lényeg, h hozza a formát!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor sem az ő hibája volt.

punktum


pro bowl meg nem mérvadó főleg nem a szavazás ...

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Úgy tűnik, hogy Favre nem tud játszani ellenünk:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4786/nem_lesz_vickfavre_meccs

Akersnek idén is All-Pro csapatba kéne kerülnie. Közel 86%-al lövi a FG-okat.
SF ellen kihagyott egy 50+-os FG-t, de megnyertük a meccset.
Atlanta ellen nem a saját cipőjében játszott, (mellrák kampány miatt) így 4-ből mindössze csak 1-et rúgott be, de elég sima meccs volt így is, szal nem számított.
Azóta meg 24-ből 23-at bevágott és azt az egyet se Ő rúgta mellé, hanem blokkolták. A szezon második felében elég sok meccset nyertünk az Ő FG-inek köszönhetően.
Valamint idén a touchback-ek is nagyon mennek neki. Közel minden 4. kickoffja touchback lesz (24,7%)Bébé
Csak a cipős dologhoz megjegyeznék annyit, h ha jól emléxem akkor 2 miss FG 30y körül volt, nos szerintem neki cipő nélkül is be kéne rúgni ilyen távolságból. Az, h nem a fekete cipőjében játszott hanem a rózsaszínben az tök mind1!
Bírom Akerst, de nem a cipő volt a hibás, hanem ő, senki más mert tökéletesen meg is volt tartva a fal előtte.
Rossz napja volt, ennyi, szerencsére azóta remek munkát végez aminek örülök.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valakinek van megbízható infoja arról, hogy adja-e az ESPN America a meccset? Úgy tudtam igen, meg Attilahawks ajánlójában is így szerepel ellenben a honlapjukon még az eredeti műsorrend van és a ma reggeli Sportcenter kifejezetten kiemelte, hogy 04:00 CET-től Insight Bowl-t ad az ESPN A, addigra pedig nem igazán lesz vége a mi meccsünknek.
Tiszta konfúz vagyok... 😛oz_mandias
Hát én is örülnék ha nem kéne streammel szenvednem de okosabbat sajnos én sem tudok sztem majd akkor meglátjuk mi történik. Az meg mindegy hogy Favre-l vagy Favre nélkül nyernünk kell reméljük nem lesznek túl motíváltak és hajtanak a jobb drafthelyre. Mondom lehet főleg ha nagy előnybe kerülnénk én Kolbot játszatnám.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Úgy tűnik, hogy Favre nem tud játszani ellenünk:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4786/nem_lesz_vickfavre_meccs

Akersnek idén is All-Pro csapatba kéne kerülnie. Közel 86%-al lövi a FG-okat.
SF ellen kihagyott egy 50+-os FG-t, de megnyertük a meccset.
Atlanta ellen nem a saját cipőjében játszott, (mellrák kampány miatt) így 4-ből mindössze csak 1-et rúgott be, de elég sima meccs volt így is, szal nem számított.
Azóta meg 24-ből 23-at bevágott és azt az egyet se Ő rúgta mellé, hanem blokkolták. A szezon második felében elég sok meccset nyertünk az Ő FG-inek köszönhetően.
Valamint idén a touchback-ek is nagyon mennek neki. Közel minden 4. kickoffja touchback lesz (24,7%)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valakinek van megbízható infoja arról, hogy adja-e az ESPN America a meccset? Úgy tudtam igen, meg Attilahawks ajánlójában is így szerepel ellenben a honlapjukon még az eredeti műsorrend van és a ma reggeli Sportcenter kifejezetten kiemelte, hogy 04:00 CET-től Insight Bowl-t ad az ESPN A, addigra pedig nem igazán lesz vége a mi meccsünknek.
Tiszta konfúz vagyok... 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 951 — No es importante
"We've become a nation of wusses. The Chinese are kicking our butt in everything. If this was in China do you think the Chinese would have called off the game?”

-- Ed Rendell, Governor of Penn.

😂 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Holnap hirdetik ki a PB csapatokat, ennek kapcsán egy kis esélylatolgatás:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/12/27/1898612/what-eagles-are-deserving-of-pro-bowl-bids
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Celek bőven gyengébb mint várható volt, viszont még jön a PO, ott remélem jópár TD kerül a neve mellé 😊

A Kolb trade nem biztos, de amennyiben marad Vick nagyon nagy esélyt látok rá, egyszerűen túl jó árat kaphatunk érte. Ezzel lehet vitatkozni, de Kolb bizonyította, hogy kezdő szintű irányító, és egy teljes szezon tapasztalattal a háta mögött ki tudja mire lesz képes. Simán el tudom képzelni pl Friscoban, ahol továbbra is van csapat, csak qb nincs. Ott egy draftolt irányítóval talán túl kockázatos lavírozni.

Kíváncsi leszek mi lesz McDermott sorsa egyébként. Valószínűleg marad, viszont egy upgradet elnéznék őszintén szólva, engem a 2 éve alatt nem győzött meg, túlságosan rapszódikus volt eddig, én kemény védelmet akarok 😀 Bár engem is meg lehet győzni egy brutális PO meneteléssel... 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintetek mennyi esély van rá hogy Brad Childress lesz jövőre az Offensive Coordinátorunk?Shawn84
Szerintem semennyi, max ha MM kap valami ajánlatot, amit nem tud visszautasítani.
Alapvetően ez már most egy sikeres szezon, főleg annak fényében ami tervezve volt, szóval nem hinném, hogy működő gépezetbe önként belenyúlnának.
Amúgy én nem tartom rossznak sem a play hívást, sem az O stratégiát, szóval nem tudom mennyi pluszt tudna hozni.Mardel
egyetértek,ez csak akkor jöhetne létre,ha MM elmegy,elküldeni nyilván nem fogjuk egy ilyen év után
ha elmegy,akkor nagy valószínűséggel jön BC,a kötődések miatt....nem örülnék neki mondjuk 😛

több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Szerintetek mennyi esély van rá hogy Brad Childress lesz jövőre az Offensive Coordinátorunk?Shawn84
Szerintem semennyi, max ha MM kap valami ajánlatot, amit nem tud visszautasítani.
Alapvetően ez már most egy sikeres szezon, főleg annak fényében ami tervezve volt, szóval nem hinném, hogy működő gépezetbe önként belenyúlnának.
Amúgy én nem tartom rossznak sem a play hívást, sem az O stratégiát, szóval nem tudom mennyi pluszt tudna hozni.

ui.: ahogy látom phillyben elvonult minden storm szóval nem lesz gond holnap, max rohadt hideg gondolom a derült égből
http://www.myfoxphilly.com/subindex/video/live_video_2

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerintetek mennyi esély van rá hogy Brad Childress lesz jövőre az Offensive Coordinátorunk?
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
de ez nem azt jelenti,hogy neki leáldozott.Újra kell majd jövőre értelmezni az ő szerepét.(új routok...stb)Tuti Vickel is többet fog gyakorolni és akkor új színt vihet a támadójátékunkba.Greengo
Jah, nem is mondtam, hogy leáldozott neki, csak nehezebb lett a helyzete, illetve maximálisan nem is teszi oda magát.
Mondom, én a jelenlegi helyzetre mondtam, hogy azért is lehet, mert kevesebb alkalommal keresik, de ezen lehet változtatni. Az, hogy jövőre mi lesz a sorsa, az majd akkor derül ki. Jelenleg ez van, aztán persze remélem, hogy azt hozza, amit valóban tud. Bírtam a játékát nagyon tavaly.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Celektől mindenképpen többet várunk, de azért tegyük hozzá, hogy Vick az nem McNabb. Ők ketten ennyire még nem találták meg az összhangot mint Donovannal. Persze az is igaz, hogy sok esetben elkapható passzokat ejtet el. Meg a tavalyi éve előtt csak az azt megelőző Playoffban mutatott néhány szép dolgot. Túl hirtelen jött neki ez szerintem és idén mindenki sok yardos ill. Touchdownos szezont várt tőle. Ezzel nem biztos hogy teljes mértékben meg tudott még bírkózni.. Én mindenképpen jövőre sokkal jobb szezont várok tőle, attól függetlenül hogy ki fog irányítani.Shawn84
Hát én ebben nem vagyok biztos. Vick egyértelműen merészebb, mint Kolb, ennek következtében több a távoli passz, mint a TE felé irányuló. Ez már alapból lecsökkenti a felé tartó passzokat, plusz ott van az is, hogy ha olyan a szitu, akkor Vick megoldja futással, mintsem egy rövid passzjátékkal. Szóval összességében az elejtett lasztikat nem nézve, kevés lehetősége volt. Kolbbal biztosan jobb mutatói lennének. Csak ezzel párhuzamosan meg DeSean mutatói lennének gyengébbek, mert Kolbász az istennek se kívánja hozzá passzolni a labdát. Szóval ez ilyen kétélű dolog jelenleg.
Azzal egyetértek, hogy ha majd a későbbiekben jobban erőltetik az egymással való kommunikációt, akkor Vickkel is biztosan jobb lesz, de amit elvártunk tőle, hogy klasszis legyen, azt nehezen fogja beváltani, de ne legyen így.Desert Eagle .5o
Már most többet keresi Vick Celeket és remélem PO-ban több lehetőség jut majd neki.Celek sajna idén kb. pont a felét hozza amit várhattunk tőle(eddig 414yard 4TD),de ez nem azt jelenti,hogy neki leáldozott.Újra kell majd jövőre értelmezni az ő szerepét.(új routok...stb)Tuti Vickel is többet fog gyakorolni és akkor új színt vihet a támadójátékunkba.Greengo
Szerintem sem az a probléma hogy keveset keresi Celeket mert meccsről meccsre látom hogy 7-8 passz legalább szokott felé szállni és abból azért 3-4 az amit el is kap. Egyébként Kolb is próbálta keresni őt, de mint láttuk nem csak hogy Celeket de DeSeant sem meg Avantot sem igazán találta túl sokszor. Jövőre azért némi átalakítást várok az Offense playeket illetően. Egyrészt Celeket mindenképp jobban ki kell használnunk, másrészt Clay Harbour is jó dolgokat mutatott szóval akár 2 TE-es felállások is lehetnek (persze nem túl sok szvsz), meg Coopernek is több lehetőséget kell majd biztosítani. Ez a mostani egyértelműen az egyik legsokoldalúbb legfiatalabb és leggyorsabb Offense gépezet (jelenleg is, és jövőre még inkább) az NFL-ben. Már csak a falba kell egy kis erősítés és nem lesz gond évekig. Ja és Harrisonról nem is beszélve 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Celektől mindenképpen többet várunk, de azért tegyük hozzá, hogy Vick az nem McNabb. Ők ketten ennyire még nem találták meg az összhangot mint Donovannal. Persze az is igaz, hogy sok esetben elkapható passzokat ejtet el. Meg a tavalyi éve előtt csak az azt megelőző Playoffban mutatott néhány szép dolgot. Túl hirtelen jött neki ez szerintem és idén mindenki sok yardos ill. Touchdownos szezont várt tőle. Ezzel nem biztos hogy teljes mértékben meg tudott még bírkózni.. Én mindenképpen jövőre sokkal jobb szezont várok tőle, attól függetlenül hogy ki fog irányítani.Shawn84
Hát én ebben nem vagyok biztos. Vick egyértelműen merészebb, mint Kolb, ennek következtében több a távoli passz, mint a TE felé irányuló. Ez már alapból lecsökkenti a felé tartó passzokat, plusz ott van az is, hogy ha olyan a szitu, akkor Vick megoldja futással, mintsem egy rövid passzjátékkal. Szóval összességében az elejtett lasztikat nem nézve, kevés lehetősége volt. Kolbbal biztosan jobb mutatói lennének. Csak ezzel párhuzamosan meg DeSean mutatói lennének gyengébbek, mert Kolbász az istennek se kívánja hozzá passzolni a labdát. Szóval ez ilyen kétélű dolog jelenleg.
Azzal egyetértek, hogy ha majd a későbbiekben jobban erőltetik az egymással való kommunikációt, akkor Vickkel is biztosan jobb lesz, de amit elvártunk tőle, hogy klasszis legyen, azt nehezen fogja beváltani, de ne legyen így.Desert Eagle .5o
Már most többet keresi Vick Celeket és remélem PO-ban több lehetőség jut majd neki.Celek sajna idén kb. pont a felét hozza amit várhattunk tőle(eddig 414yard 4TD),de ez nem azt jelenti,hogy neki leáldozott.Újra kell majd jövőre értelmezni az ő szerepét.(új routok...stb)Tuti Vickel is többet fog gyakorolni és akkor új színt vihet a támadójátékunkba.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Celektől mindenképpen többet várunk, de azért tegyük hozzá, hogy Vick az nem McNabb. Ők ketten ennyire még nem találták meg az összhangot mint Donovannal. Persze az is igaz, hogy sok esetben elkapható passzokat ejtet el. Meg a tavalyi éve előtt csak az azt megelőző Playoffban mutatott néhány szép dolgot. Túl hirtelen jött neki ez szerintem és idén mindenki sok yardos ill. Touchdownos szezont várt tőle. Ezzel nem biztos hogy teljes mértékben meg tudott még bírkózni.. Én mindenképpen jövőre sokkal jobb szezont várok tőle, attól függetlenül hogy ki fog irányítani.Shawn84
Hát én ebben nem vagyok biztos. Vick egyértelműen merészebb, mint Kolb, ennek következtében több a távoli passz, mint a TE felé irányuló. Ez már alapból lecsökkenti a felé tartó passzokat, plusz ott van az is, hogy ha olyan a szitu, akkor Vick megoldja futással, mintsem egy rövid passzjátékkal. Szóval összességében az elejtett lasztikat nem nézve, kevés lehetősége volt. Kolbbal biztosan jobb mutatói lennének. Csak ezzel párhuzamosan meg DeSean mutatói lennének gyengébbek, mert Kolbász az istennek se kívánja hozzá passzolni a labdát. Szóval ez ilyen kétélű dolog jelenleg.
Azzal egyetértek, hogy ha majd a későbbiekben jobban erőltetik az egymással való kommunikációt, akkor Vickkel is biztosan jobb lesz, de amit elvártunk tőle, hogy klasszis legyen, azt nehezen fogja beváltani, de ne legyen így.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hát lesz pár szerződésújításunk, de én ettől annyira nem félek. Jövőre nem lesz Kolb, Vick fizetése bele kell, hogy férjen. Maclin még a rookie szerződését tapossa, ami nem is olyan rossz, Celek kapott, Avant is ha jól emlékszem, Mccoy se idén esedékes. Deseannak jár a pénz, viszont a falba is Petersnek van kiemelkedő fizetése. A védelemben is Asante-nak van brutál fizuja, tőle eltekintve vállalható összegekről van szó, nem lehet ebből gond szerintem.
Bár nagy kérdés az új CBA és az új cap számítás (ha új lesz).cooltiszo
Erre azért én még nem vennék mérget… 😉

Celek is megkapta a jó kis fizut, aztán majd mindenki csalódott kicsit benne… persze jó munkát végez a falban, de őszintén nem ezt vártuk tőle, azt gondoltam(tuk) erre az évre igazi fegyverré növi ki magát, erre pár (nem sok) kulcs szituban elég lyukas volt a keze (mondjuk az a védőn átfordulós first downja sokat javított az összképen 😀 ). POban remélem megtalálja a ragasztósabb kesztyűét is, tőle nekem sokkal több kell 😊
Hogy döntőbe érjünk sokkal, de sokkal dominánsabb védelmünknek kellene lennie, én ezt nem érzem, így elég futurisztikusnak érzem ezeket a SB álmokat, persze ha rám cáfolnak, ám legyen 😊greenboy
Celektől mindenképpen többet várunk, de azért tegyük hozzá, hogy Vick az nem McNabb. Ők ketten ennyire még nem találták meg az összhangot mint Donovannal. Persze az is igaz, hogy sok esetben elkapható passzokat ejtet el. Meg a tavalyi éve előtt csak az azt megelőző Playoffban mutatott néhány szép dolgot. Túl hirtelen jött neki ez szerintem és idén mindenki sok yardos ill. Touchdownos szezont várt tőle. Ezzel nem biztos hogy teljes mértékben meg tudott még bírkózni.. Én mindenképpen jövőre sokkal jobb szezont várok tőle, attól függetlenül hogy ki fog irányítani.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Hát lesz pár szerződésújításunk, de én ettől annyira nem félek. Jövőre nem lesz Kolb, Vick fizetése bele kell, hogy férjen. Maclin még a rookie szerződését tapossa, ami nem is olyan rossz, Celek kapott, Avant is ha jól emlékszem, Mccoy se idén esedékes. Deseannak jár a pénz, viszont a falba is Petersnek van kiemelkedő fizetése. A védelemben is Asante-nak van brutál fizuja, tőle eltekintve vállalható összegekről van szó, nem lehet ebből gond szerintem.
Bár nagy kérdés az új CBA és az új cap számítás (ha új lesz).cooltiszo
Erre azért én még nem vennék mérget… 😉

Celek is megkapta a jó kis fizut, aztán majd mindenki csalódott kicsit benne… persze jó munkát végez a falban, de őszintén nem ezt vártuk tőle, azt gondoltam(tuk) erre az évre igazi fegyverré növi ki magát, erre pár (nem sok) kulcs szituban elég lyukas volt a keze (mondjuk az a védőn átfordulós first downja sokat javított az összképen 😀 ). POban remélem megtalálja a ragasztósabb kesztyűét is, tőle nekem sokkal több kell 😊
Hogy döntőbe érjünk sokkal, de sokkal dominánsabb védelmünknek kellene lennie, én ezt nem érzem, így elég futurisztikusnak érzem ezeket a SB álmokat, persze ha rám cáfolnak, ám legyen 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hihi, ha jól draftolunk a D-be, és az O egyben marad, márpedig mért ne, akkor lenne egy brutál fiatal csapatunk, akik szerintem messze jobbak lesznek, mint az idén. Ha idén ne is várjunk SB-t, jövőre már akár komoly esélyesek is lehetünk elejétől fogva.Desert Eagle .5o
Hát igen csak épp a S-cap miatt nem olyan egyszerű ez és ha jól láttam szerződésekkel nem állunk olyan szuperül, ráadásul Vicknek is kinéz a jó kis zsíros szerződés. Úgyhogy én amellett vagyok, hogy carpe diem ha egy mód van rá idén legyen SB win aztán utánunk a vízözön jöhet egy 0-16-os szezon is (na jó azért az túlzás 😛 )dande
Azt nem értem kicsit én, hogy miért nem hosszabbítottunk vele még év közepe környékén. Meccsről meccsre emelkedik kb a fizetése. Jó, oké lutri volt év elején a dolog, na de később már látható volt, hogy nem járunk rosszul, ha megtoldjuk kicsit a szerződését.Desert Eagle .5o
Vick és az ügynöke sem hülyék ám 😉 , Vick mondta hogy kivárják a szezon végét, addig nem akarnak foglalkozni a szerződés hosszabbítás lehetőségével. Hivatalosan azért, mert a játékra akarnak koncentrálni, de persze azért is, mert egy sikeres szezon után jobb feltételeket tudnak kialkudni.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt van pl., bár lehet többfajta is létezik:

http://www.footballfanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Hats/Reebok_Philadelphia_Eagles_Black-White_2010_NFC_East_Division_Champions_Official_Locker_Room_Adjusta

De én nem sietném el, inkább megvárnám a Super Bowl Champions változatot 😀Rataccess
Remélem legyártották már azt is, aztán mehet Afrikába a 19-0s Patses cuccokkal 😀
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
1946 óta nem volt keddi mérkőzés 😊
Várós már nagyon a holnapi meccs ^^ időjárás előrejelzést nézett vki ?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát lesz pár szerződésújításunk, de én ettől annyira nem félek. Jövőre nem lesz Kolb, Vick fizetése bele kell, hogy férjen. Maclin még a rookie szerződését tapossa, ami nem is olyan rossz, Celek kapott, Avant is ha jól emlékszem, Mccoy se idén esedékes. Deseannak jár a pénz, viszont a falba is Petersnek van kiemelkedő fizetése. A védelemben is Asante-nak van brutál fizuja, tőle eltekintve vállalható összegekről van szó, nem lehet ebből gond szerintem.
Bár nagy kérdés az új CBA és az új cap számítás (ha új lesz).
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Nálunk ilyen a rebuilding year 😀BleedingGreen
Hihi, ha jól draftolunk a D-be, és az O egyben marad, márpedig mért ne, akkor lenne egy brutál fiatal csapatunk, akik szerintem messze jobbak lesznek, mint az idén. Ha idén ne is várjunk SB-t, jövőre már akár komoly esélyesek is lehetünk elejétől fogva.Desert Eagle .5o
Hát igen csak épp a S-cap miatt nem olyan egyszerű ez és ha jól láttam szerződésekkel nem állunk olyan szuperül, ráadásul Vicknek is kinéz a jó kis zsíros szerződés. Úgyhogy én amellett vagyok, hogy carpe diem ha egy mód van rá idén legyen SB win aztán utánunk a vízözön jöhet egy 0-16-os szezon is (na jó azért az túlzás 😛 )dande
Azt nem értem kicsit én, hogy miért nem hosszabbítottunk vele még év közepe környékén. Meccsről meccsre emelkedik kb a fizetése. Jó, oké lutri volt év elején a dolog, na de később már látható volt, hogy nem járunk rosszul, ha megtoldjuk kicsit a szerződését.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom ti hogy vagytok vele bár nyilván a pihenő hétért érdemes mindent megtenni, de mivel az sem csak a mi kezünkben van lehet érdemes lenne Kolbot játszani, hogy Vick ne sérüljön. Persze kérdé s pihentetés menyire "fagyasztaná" meg. Ráadásul ha Kolb jól játszana jobb pénzért draftcetliért, cseréért mondjuk a D-be, lehetne tovább adni. De messze van még a szerda éjszaka....
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Még van több, mint 15 milliós budget room. Ettől-attól lecsippentenek egy kicsit és nem lesz probléma. 😊 DeSean-nak kinéz egy jó pár millás emelés (4-5?), az tuti.