Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tehetett akármit ez a majom, az ilyenek akkor is fájni fognak, hogy nem a mi mezünkben csinálja többé 😥

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/12108559_10153092334366431_1462886838_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Nq-0cHREeM0Q7kNvgGNgdci&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCnuQgylgL1EtQ1q2Fo8ndi6YTCeai68c7Ykk4S0hM9PA&oe=664E9AE2
Szokásos D-Jax | By Fűzővel kifelé!Facebook
Szokásos D-Jax

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
Shawn84
Mit kell kifizetni?
mustaine
Ha visszavonul vagy kivágják ki kell fizetni arra az évre a dead moenyt ami 3 millio, a következő évit és az utána lévőt is mivel addig van szerződése. Ez összesen 6 millio. Leszimuláltam Spotracon salary cap managerben ott is ez jött ki. Szóval ha offseasonban visszavonul vagy kivágják akkor 6 millio dead cap marad utána, de mivel 9 milliót keresett volna így 3 milliós megtakarítás lenne a vége a dolognak.
Shawn84
3milla a dead jövőre, igaza van mustinak, a többi évet ne nézd, az csak arra vonatkozik ha akkor raknád ki
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Discussed Chip Kelly more on NFLGameDay: USC has reached out and let him know they'll be interested in him. Don't rule out Titans, tho.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A dead money mar ki van fizetve, csak kesobbre konyvelik. Valoban benne van a sapkaban ettol meg.
Mondjuka alairaskor kap valaki 15 milliot 5eves szerzodeshez. Akkor evi 3 millio, de alairaskor megkapja. Elkonyvvelik ot evre, defizetni nem kell semmit ebbol mar, ki van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet és kell is variálni a cappel.
Elvileg emeles is lesz .
Cox plusz egy evit ha lehivjak akkor nem kell neki 1x milliot adni.
Es azért ő nem egy top DE ,igaz a legjobb 10 ben tuti helye van.
WT meg nem fiatal ő nem lesz olyan draga.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
Shawn84
Mit kell kifizetni?
mustaine
Ha visszavonul vagy kivágják ki kell fizetni arra az évre a dead moenyt ami 3 millio, a következő évit és az utána lévőt is mivel addig van szerződése. Ez összesen 6 millio. Leszimuláltam Spotracon salary cap managerben ott is ez jött ki. Szóval ha offseasonban visszavonul vagy kivágják akkor 6 millio dead cap marad utána, de mivel 9 milliót keresett volna így 3 milliós megtakarítás lenne a vége a dolognak.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jaaa, értem. tehát akik majd most lesznek ufák. Nyilván ha Petersnek vége akkor Andre Smith. Lane meg átmegy másik oldalra? : D Lesz elég lóvénk falba invesztálni, és akkor Murray hozhatna elite számokat minden meccsen. Azt meg tudjuk, ha megy a futás akkor a passz is megy.
Meg egy guard még, egy másik guard meg draftról. Azt kész is van az elite csapatunk elhanyagolt része.
ano92
Most nem azért, de ha elit falat akarunk összerakni, amögé egy rookie futó is jó lett volna, felesleges évi 10 millióért Murray.
mustaine
jó én most a jövőre koncentráltam nem a múltra : D de valóban, ez egy másik probléma.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
Shawn84
Mit kell kifizetni?

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
határbíró
Ha visszavonul is marad utána Dead money. Egész pontosan ha jól értelmezem 6 millió dollár.
Shawn84
Ha a szezon után visszavonul (miért tenné? hol olvastad ezt @határbíró?), 3 millió dollár dm marad utána.
A kivágásával 3,755,000 dollárt spórolnánk a szezon után.
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/jason-peters/
mustaine
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
határbíró
Ha visszavonul is marad utána Dead money. Egész pontosan ha jól értelmezem 6 millió dollár.
Shawn84
Ha a szezon után visszavonul (miért tenné? hol olvastad ezt @határbíró?), 3 millió dollár dm marad utána.
A kivágásával 3,755,000 dollárt spórolnánk a szezon után.
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/jason-peters/

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
határbíró
Ha visszavonul is marad utána Dead money. Egész pontosan ha jól értelmezem 6 millió dollár.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Thurmond megtartása nem két fillér lesz (minimum a Nate Allen-féle 4 év 23 millió, de szerintem többet akar majd a játéka alapján), ahogy Coxnak is kinéz egy Gerald McCoy-szerű szerződés (6 év, 95 millió, vagy mondjuk picit kevesebb, de évi 12-13 milliós átlag körül). Gondolom Thorntont is ki kellene fizetni, hacsak nem gondolják úgy, hogy Bair és Hart meg tudják oldani a LDE posztot, vagy valaki érkezik a helyére.

Bradfordot remélem nem marasztalja senki, ahogy Miles Austint sem. Curry szerintem távozik, mert egy 4-3-as csapat valószínűleg nagyobb pénzt áldozna rá, mint amennyit nekünk ér.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Peters cut?

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
+Carroll, Thurmond
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
jaaa, értem. tehát akik majd most lesznek ufák. Nyilván ha Petersnek vége akkor Andre Smith. Lane meg átmegy másik oldalra? : D Lesz elég lóvénk falba invesztálni, és akkor Murray hozhatna elite számokat minden meccsen. Azt meg tudjuk, ha megy a futás akkor a passz is megy.
Meg egy guard még, egy másik guard meg draftról. Azt kész is van az elite csapatunk elhanyagolt része.
ano92
Most nem azért, de ha elit falat akarunk összerakni, amögé egy rookie futó is jó lett volna, felesleges évi 10 millióért Murray.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
jaaa, értem. tehát akik majd most lesznek ufák. Nyilván ha Petersnek vége akkor Andre Smith. Lane meg átmegy másik oldalra? : D Lesz elég lóvénk falba invesztálni, és akkor Murray hozhatna elite számokat minden meccsen. Azt meg tudjuk, ha megy a futás akkor a passz is megy.
Meg egy guard még, egy másik guard meg draftról. Azt kész is van az elite csapatunk elhanyagolt része.
ano92
Megközelítőleg 21 milliós capünk lesz az offseason kezdetén amikor lejárnak a szerződések. Bradford, Curry, Thornton.

Coxnak az első körös opciós éve jön. Curry és Thornton helyén need keletkezik DE poszton. Nem lesz ez olyan egyszerű.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jaaa, értem. tehát akik majd most lesznek ufák. Nyilván ha Petersnek vége akkor Andre Smith. Lane meg átmegy másik oldalra? : D Lesz elég lóvénk falba invesztálni, és akkor Murray hozhatna elite számokat minden meccsen. Azt meg tudjuk, ha megy a futás akkor a passz is megy.
Meg egy guard még, egy másik guard meg draftról. Azt kész is van az elite csapatunk elhanyagolt része.

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/offensive-line/

Innen kiket akarnátok?
Bár a lista nem jo szerintem

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
IGENN Watkins, football programunk visszatérő gyöngyszeme : D

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Carroll ---> IR
a kiváló Jaylen "T-Rex" Watkins érkezett a Buffalo practice squadjából.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Azért én örülnék ha nem csak nyilatkozatokban lennénk ilyen jók.
Ami tényleg fontos,hogy nem keresik a kifogasokat hanem megoldast keresnek.
Más kérdés,hogy csere qb-val szedett vedett oline-al mit lehet jobban csinálni.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Történelmi hanyatlásban a D#

- A franchise történetében először fordult elő, hogy az Eagles 45 pontot kapott két egymás utáni meccsen
- A modern korszakban (1970 óta) az Eagles a második csapat, amelyik ellen 5 TD-t passzoltak egymás utáni heteken (2014 Bears a másik)
- Az ötödik csapat a modern korszakban 45+ kapott ponttal és 430+ benyelt yarddal egymás utáni meccseken

Bennie Logan:

"45 pontot kapni zsinórban kétszer undorító dolog. Erősen kezdtük az évet, aztán hirtelen a semmiből elkezdtünk rosszul játszani. Rá kell jönnünk a problémára és ki kell javítani mert nem tudok ekkora szégyent elviselni."

"Hálaadás napja van, erre így beégünk. Ez egy olyan dolog amire nem készültünk fel. Túl keményen edzünk ahhoz, hogy így járjunk, hogy ennyi pontot kapjunk. Felül kell vizsgálnunk ezt az egészet játékosként, edzőként, csapatként."

Davis:

"Hiszek a játékosokban. Nem fogják feladni a harcot. Megoldjuk a problémát. Pokoli kihívás lesz a Bradyvel felálló veretlen New England. Felszívja majd magát az egység, és elvégezzük amit el kell."

Nagyjából ennyi a lényeg. Egyedül Kelce tudott különösebb támponttal szolgálni tegnap a problémát illetően.

Na még egy kis adalék:
 twitter.com/LRiddickESPN/status/670234321123418112

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Ezért baggio biztos szétszed majd, de kezd viszonylag határozott véleményem kialakulni arról, hogy mit mért fel rosszul Kelly az NCAA/NFL váltásnál.somoskovig
Jókat írtál, bár épp az NCAA-re szokás mondani, hogy ott a talent level a döntő 😊 Az NFL a mismatchekről, a másik hibájának, aktuális hibapontjának kiaknázásáról szól főképp, és ez az a váltás, ami sok egyetemi edzőnek nem megy a profik közé kerülve. Tehát a séma, egyetlen koncepció önmagában nem elég, hétről-hétre ki kell valami újat találni, egyetemi szinten a hetente mindig változó stratégiára való felkészülés és annak saját rendszerünk általi felülmúlása a döntő.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ezért baggio biztos szétszed majd, de kezd viszonylag határozott véleményem kialakulni arról, hogy mit mért fel rosszul Kelly az NCAA/NFL váltásnál.

Szerintem 3 paraméter határozza meg nagyon leegyszerűsítve egy csapat sikerességét (nem fontossági sorrendben): talent level, rendszer, csapategység. Az NCAA-ben a játékosok nagy száma és elég eltérő felkészültségi/tehetségi szintje miatt ha egy jó rendszerbe jó személyiségű, egymásért és a csapatért dolgozó játékosok kerülnek, az többet ér, mint a puszta tehetség (fizikai és nem fizikai adottságok egyaránt). Nem véletlen, hogy az igazán egyedi programoknál kb. plug-and-play módon működnek a játékosok, nem a QB teszi naggyá a rendszert, hanem a rendszer csinál statkirályt a QB-ból, stb. Ez persze kényszerpálya is valamilyen szinten, hiszen egy átlag játékos max. 2-3 szezont tölt kezdőként az egyetemi ligában, szóval hatékonyabb egy jól működő rendszerbe beilleszteni a játékosokat, elfedve az esetleges tehetségbeli hiányosságokat, mint folyamatosan hatalmas energiát ölni a top tehetségek begyűjtésébe (ahol nyilván hatalmas a konkurencia), és a játékosok egyéni fejlesztésébe.
Kelly oregoni évei alatt a következők voltak a top QB-k, RB-k és WR-ek:
2007: Dennis Dixon, Jonathan Stewart, Jaison Williams
2008: Masoli, J. Johnson/Blount, Terence Scott
2009: Masoli, LaMichael James, Jeff Maehl
2010: Darron Thomas, LaMichael James, Jeff Maehl
2011: Darron Thomas, LaMichael James, DeAnthony Thomas/Tuinei
2012: Mariota, Kenjon Barner, Josh Huff
Nem volt olyan top skill játékos abban a legendás támadósorban, aki 2 évnél tovább meghatározó lett volna az egy szem LaMichael James kivételével. A 15 felsorolt névből számot tevő NFL karriert befuthat mondjuk 3 (Stewart, Blount, Mariota), meg két adekvát back-up (DeAnthony Thomas, Huff). És kb. bárki volt az adott posztokon, tudta ugyanazokat a számokat, ez viszont szerintem nem annyira egyéni tehetség kérdése/eredménye volt, hanem a zseniális rendszeré-

Az NFL-be érkezve Kelly szerintem ugyanezt próbálta megvalósítani, csak rosszul mérte fel az egyes paraméterek fontosságát. A profik között szerintem hosszabb távon a talent level sokkal fontosabb, mint az egyetemen, egy alapból közepesen tehetséges keretből hosszú távon kb. elképzelhetetlen csak a rendszer miatt elit gárdát faragni. Eleve a kulcsjátékosok több időt töltenek a csapattal, a motivációk is teljesen mások. Kelly saját draftjai egyértelműen azt mutatják, hogy a saját rendszerébe és öltözői légkörébe való illeszkedést sokkal többre tartja, mint a tehetséget, ezért jönnek az olyan brainfart húzások, mint Marcus Smith vagy Agholor az első körben, náluk sokkal tehetségesebbnek tartott játékosok előtt. És ezért került "elüldözésre" számos playmaker és/vagy öltözői vezér a csapatból.

Szóval összességében a koncepció látszik. Csak szerintem hibás az alapja.
somoskovig
Nem biztos, hogy rossz az alap, inkább az a baj, hogy ez csak abban az esetben működhetne, ha mint edzőt olyan szintű tisztelet övezne, mint pl Belicheket. Mivel ez nincs meg, így minden kockázatos lépés amit a fent említett irányban tesz és nem jön be triplán üt vissza.