Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Amúgy így, hogy lassan a vége az alapszakasznak, azon gondolkozom, hogy lesz-e olyan a keretben, akit meghívnak a pro bowlra...Az oké hogy a csapat szar, de hogy egy kiemelkedő játékosunk se legyen. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Állítólag Lurie megerősítette Kellyt a HC pozíciójában jövőre is. A cikkben LaCanforára hivatkoznak:  was.247sports.com/Bolt/Report-Eagles-will-retain-Chip-Kelly-in-2016-41782503
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Bair elég jó volt a Jets ellen, azóta talán nem is játszott. Nem bánnám, ha jó meccse lenne, akárcsak Rowe-nak.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Segítünk, hogy ne csa Brady érezhesse magát elitnek hanem a sokadik számú, még épp egészségesnek tűnő Patst futó is 😛 Bár az elmúlt 3-4 meccset elnézve kb tök mindegy próbál játszani ott. (mármint nálunk a falban)

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Thornton nem játszik, Logan kérdéses.

Fletcher Cox, Beau Allen, Brandon Bair védőfal azért elég szomorú lenne.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Én csak azt szeretném, hogy ússzuk meg a meccset sérülések és bírói bakik nélkül... Sok sikert, aztán győzzön a jobbik , azaz mi 😀
gordon
azaz adjunk esélyt a Giantsnek a PO-ra?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ez még le maradt remílem a csapat nem alszik így be😀

Gameday !!!!!
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én csak azt szeretném, hogy ússzuk meg a meccset sérülések és bírói bakik nélkül... Sok sikert, aztán győzzön a jobbik , azaz mi 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy egy nagyon szoros meccsen valahogy véletlenül győzni fogunk ma (24-23 mondjuk). | nem szívtam semmit |
mustaine
Miért lenne szoros...
Miért lenne véletlen?
Idén a New ...csapatokat mindig megvertük!
tûzoltó
akkor az új dolog lesz ha ma nem.

több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy egy nagyon szoros meccsen valahogy véletlenül győzni fogunk ma (24-23 mondjuk). | nem szívtam semmit |
mustaine
Miért lenne szoros...
Miért lenne véletlen?
Idén a New ...csapatokat mindig megvertük!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
| nem szívtam semmit |
mustaine
dehogynem,

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy egy nagyon szoros meccsen valahogy véletlenül győzni fogunk ma (24-23 mondjuk). | nem szívtam semmit |

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintetek Asamoah aki IR en pihen jo lehet ebbe a falba?
A KC ban egész jó G volt

Szerkesztette: Janek

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Oké, akkor ezentúl ezt a témát kéretik itt megvitatni. Ez az Eagles topic.
Köszi!

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Mikor először felkerültem az oldalra teljes kezdőként, már akkor is kaptam az ívet, mikor leírtam a véleményemet egy két dologról, hogy minek írod ide, mi már ezt mind tudjuk, te vagy az 1000. ember aki ugyan azt mondja stb stb. Baggio védett meg, azzal hogy másnak a véleményét is olvassuk el és ne rögtön gúnyolódjunk rajta, más véleménye is számít! Ezek után kicsit rossz érzéssel jövök fel az oldalra nap mint nap, sajnos!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Lehet rangsorolni, hol baszta el Kelly.
- D-Jax elküldése
- Shurmur, mint OC
- Billy Davis, mint DC
- támadófal [Lane Johnson óta (gyakorlatilag 2 teljes draft + a 2013-as draftról az első kör kivételével mindegyik) nem draftoltunk támadófalembert, free agencyről is csak a hulladék érkezett]
- úgy általában a 2014-es draft
- úgy általában a 2015-ös draft
- WR helyzet kezelése (Cooper + Miles Austin vs Maclin)
- Bradford + 2.kör <-> Foles
- Howie félreállítása
- egyéb

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ehhez nem akartam hozzászólni. De szerintem itt nem megy az elsőáldozók lehurrogása. Legalábbis én (itt az eagles) topicban nem tapasztaltam. Úgyhogy ne keverjük szezont a faszommal.

A gyors hírekhez meg nem tudok érdemben mit hozzáfűzni.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Azért tettetem be ide az oldalra a híreket, hogy gyorsan tudjátok frissen olvasni! Látom nem nagyon tetszik több embernek. Kicsit rossz érzés ez!

Tudom nem nagy dolog ez, bárki megtudja csinálni, sokan ennek is örültek! Érdekes hogy mások is csináltak hasonlóakat előttem, ők nem lettek lehurrogva, nem kaptak gúnyos megjegyzéseket! Sajnos nekem még nem igazán megy a hosszú cikkírás, elemzés stb! Sajnálom ezt!
Béczkó
Nézd, az hogy bemásolsz egysorosokat forrás nélkül inkább egy hiú projekt mint közszolgálat. Jelen formájában inkább hasonlít az "elsőzésre". Ha valaki gyors (és felületes) híreket akar a liga minden csapatáról akkor beteszi a rotoworldöt a kedvencei közé. Minden csapatfórumnak megvannak a maga dedikált szurkolói akik az évek alatt kitapasztalták honnan tudják a legmegbízhatóbb és árnyaltabb híreket beszerezni, amiből itt aztán vagy lesz párbeszéd, vagy nem. A különbség, hogy a minőség a gyorsaság rovására megy, de mivel vasárnap és vasárnap közt 1 hét van, ez nem zavaró egyáltalán.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Az is bánt még, hogy ha valaki kezdőként kerül fel az oldalra egyesek úgy letudják hurrogni, hogy nem tudsz semmit, te csak maradj csendben, mi tudunk a csapatról a legtöbbet stb stb. Sokan jobban tudják pl Chip Kelly helyett is hogy ki kerüljön a csapatba. Szóval nem számít a véleményed ha kezdő vagy!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs baj ezzel,csak ugye akkor illik megjelőlni honnan az info,le is kene fordítani esetleg kifejteni.
Pontosan latod csinálták,de mar nem ennek is oka van,megpedig az,hogy így nem sokat ad hozzá egy topichoz sem.

Próbáld ki a fenti dolgokat ha meg nem megy akkor gyakorolni kell,időhiany esetére pedig a régi mondás villanjon be a homlokod mögé miszerint a kevesebb több!

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Azért tettetem be ide az oldalra a híreket, hogy gyorsan tudjátok frissen olvasni! Látom nem nagyon tetszik több embernek. Kicsit rossz érzés ez!

Tudom nem nagy dolog ez, bárki megtudja csinálni, sokan ennek is örültek! Érdekes hogy mások is csináltak hasonlóakat előttem, ők nem lettek lehurrogva, nem kaptak gúnyos megjegyzéseket! Sajnos nekem még nem igazán megy a hosszú cikkírás, elemzés stb! Sajnálom ezt!

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Es ez megy mimden topicban.
Tudom 2015 es gyors az iram de ez egy magyar focis forum nem egy angol csiripelő oldal.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Eagles QB Sam Bradford said he expects to play Sunday vs. Patriots.
Béczkó
Ilyeneket én is tudok. Na ehhez mit szólsz?
Eagles coach Chip Kelly told his players Tuesday that he has no interest in leaving.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Eagles QB Sam Bradford said he expects to play Sunday vs. Patriots.
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 twitter.com/JClarkCSN/status/671797285332885508
evergreen
egyelőre a legszimpatikusabb megmozdulás tőle a szezonban.. kár, hogy a 12. hétig kellett várni erre 😐