Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Látni mire jutott Foles.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Must léci ne szedd szét az oldalt a videókkal elég a link, köszi 😉
dande
Automatikus beágyazás van már néhány hónapja.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Must léci ne szedd szét az oldalt a videókkal elég a link, köszi 😉
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.youtube.com/watch?v=Jv5dTTYuDpk

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.youtube.com/watch?v=fDBQVO_-nd8

Azért a szépeket nem szabad elfelejteni.

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Foles megtudta. Ebben legalább ért valamit : D
ano92
 twitter.com/IlladelphAC/status/671057668006629376
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Feltételezem, hogy egyik jelenlegi QB-nk sem tudja megdobni ezt a passzt
mustaine
Feltételezem, hogy egyik jelenlegi WR-ünk sem tudja megfutni így a routot.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Foles megtudta. Ebben legalább ért valamit : D

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Feltételezem, hogy egyik jelenlegi QB-nk sem tudja megdobni ezt a passzt

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tehetett akármit ez a majom, az ilyenek akkor is fájni fognak, hogy nem a mi mezünkben csinálja többé 😥

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/12108559_10153092334366431_1462886838_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=vD-VLRAK2csQ7kNvgGNw6fC&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDA64KlUM-wv-wv8LuQrQ6wSNUGhahwOF_V9A48JWpbbg&oe=6635C6A2
Szokásos D-Jax | By Fűzővel kifelé!Facebook
Szokásos D-Jax

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
Shawn84
Mit kell kifizetni?
mustaine
Ha visszavonul vagy kivágják ki kell fizetni arra az évre a dead moenyt ami 3 millio, a következő évit és az utána lévőt is mivel addig van szerződése. Ez összesen 6 millio. Leszimuláltam Spotracon salary cap managerben ott is ez jött ki. Szóval ha offseasonban visszavonul vagy kivágják akkor 6 millio dead cap marad utána, de mivel 9 milliót keresett volna így 3 milliós megtakarítás lenne a vége a dolognak.
Shawn84
3milla a dead jövőre, igaza van mustinak, a többi évet ne nézd, az csak arra vonatkozik ha akkor raknád ki
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Discussed Chip Kelly more on NFLGameDay: USC has reached out and let him know they'll be interested in him. Don't rule out Titans, tho.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A dead money mar ki van fizetve, csak kesobbre konyvelik. Valoban benne van a sapkaban ettol meg.
Mondjuka alairaskor kap valaki 15 milliot 5eves szerzodeshez. Akkor evi 3 millio, de alairaskor megkapja. Elkonyvvelik ot evre, defizetni nem kell semmit ebbol mar, ki van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet és kell is variálni a cappel.
Elvileg emeles is lesz .
Cox plusz egy evit ha lehivjak akkor nem kell neki 1x milliot adni.
Es azért ő nem egy top DE ,igaz a legjobb 10 ben tuti helye van.
WT meg nem fiatal ő nem lesz olyan draga.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
Shawn84
Mit kell kifizetni?
mustaine
Ha visszavonul vagy kivágják ki kell fizetni arra az évre a dead moenyt ami 3 millio, a következő évit és az utána lévőt is mivel addig van szerződése. Ez összesen 6 millio. Leszimuláltam Spotracon salary cap managerben ott is ez jött ki. Szóval ha offseasonban visszavonul vagy kivágják akkor 6 millio dead cap marad utána, de mivel 9 milliót keresett volna így 3 milliós megtakarítás lenne a vége a dolognak.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jaaa, értem. tehát akik majd most lesznek ufák. Nyilván ha Petersnek vége akkor Andre Smith. Lane meg átmegy másik oldalra? : D Lesz elég lóvénk falba invesztálni, és akkor Murray hozhatna elite számokat minden meccsen. Azt meg tudjuk, ha megy a futás akkor a passz is megy.
Meg egy guard még, egy másik guard meg draftról. Azt kész is van az elite csapatunk elhanyagolt része.
ano92
Most nem azért, de ha elit falat akarunk összerakni, amögé egy rookie futó is jó lett volna, felesleges évi 10 millióért Murray.
mustaine
jó én most a jövőre koncentráltam nem a múltra : D de valóban, ez egy másik probléma.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
Shawn84
Mit kell kifizetni?

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
határbíró
Ha visszavonul is marad utána Dead money. Egész pontosan ha jól értelmezem 6 millió dollár.
Shawn84
Ha a szezon után visszavonul (miért tenné? hol olvastad ezt @határbíró?), 3 millió dollár dm marad utána.
A kivágásával 3,755,000 dollárt spórolnánk a szezon után.
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/jason-peters/
mustaine
De tudtommal a maradék évekre is ki kell fizetni. Ebben nem vagyok biztos.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
határbíró
Ha visszavonul is marad utána Dead money. Egész pontosan ha jól értelmezem 6 millió dollár.
Shawn84
Ha a szezon után visszavonul (miért tenné? hol olvastad ezt @határbíró?), 3 millió dollár dm marad utána.
A kivágásával 3,755,000 dollárt spórolnánk a szezon után.
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/jason-peters/

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
határbíró
Ha visszavonul is marad utána Dead money. Egész pontosan ha jól értelmezem 6 millió dollár.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Thurmond megtartása nem két fillér lesz (minimum a Nate Allen-féle 4 év 23 millió, de szerintem többet akar majd a játéka alapján), ahogy Coxnak is kinéz egy Gerald McCoy-szerű szerződés (6 év, 95 millió, vagy mondjuk picit kevesebb, de évi 12-13 milliós átlag körül). Gondolom Thorntont is ki kellene fizetni, hacsak nem gondolják úgy, hogy Bair és Hart meg tudják oldani a LDE posztot, vagy valaki érkezik a helyére.

Bradfordot remélem nem marasztalja senki, ahogy Miles Austint sem. Curry szerintem távozik, mert egy 4-3-as csapat valószínűleg nagyobb pénzt áldozna rá, mint amennyit nekünk ér.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Peters cut?
Janek
Visszavonul valószínűleg. Legalább az offseason izgalmas lesz megint.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Peters cut?

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
+Carroll, Thurmond
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
jaaa, értem. tehát akik majd most lesznek ufák. Nyilván ha Petersnek vége akkor Andre Smith. Lane meg átmegy másik oldalra? : D Lesz elég lóvénk falba invesztálni, és akkor Murray hozhatna elite számokat minden meccsen. Azt meg tudjuk, ha megy a futás akkor a passz is megy.
Meg egy guard még, egy másik guard meg draftról. Azt kész is van az elite csapatunk elhanyagolt része.
ano92
Most nem azért, de ha elit falat akarunk összerakni, amögé egy rookie futó is jó lett volna, felesleges évi 10 millióért Murray.