Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Abban azért igaza van Gruden-nek, hogy a read option sokkal kockázatosabb és egy franchise QB-nak kb 15 évet ki kell bírnia. Azt láttuk, hogy RG3-vel mi történt, ez simán megtörténhet RW-al is (mondjuk szegénynek nincs más opciója mert a zseb fogalmat Seattle-ben mintha elfelejtették volna mostanság).Coltsfan2007
Már ne haragudj, de ez pontosan az a butaság, amit a Gruden-félék elültetnek az emberek fejében, aztán ők meg szajkózzák tovább. Van egy RGIII, akire lehet mutogatni, hogy "sokkal kockázatosabb", kb. ennyiben merülnek ki az észérvek.

Mindezt nyugodtan leírod te is a Philly topicban és Gruden is elmondja egy Philly meccsen, mikor a statikus Nick Foles egy hete szenvedett vállsérülést a zsebben, mert simán lezúzhatják ott is, sőt az arizonai Palmernek meg kontakt se kellett az ACL-szakadáshoz... ezt inkább nem is ragozom tovább, tökéletesen mutatja mennyire zárt közeg az NFL. És ahogy beszivárogna valami, a liga vízfejei egyből összezárnak, mert mindennek a liga felsőbbrendűségét kell hirdetnie, ahol a legkomolyabb szakmai munka folyik, és minden mozdulatnak külön jelentősége van.baggio
De itt szerintem senki nem arról beszél, hogy a zsebirányító nem sérül meg a futkosókkal ellentétben. Egyszerűen csak nagyobb a rizikófaktor, ha állandóan bemegy darálóba az a személy, akin kb a franchise sikeressége múlik(nyilván ez most nagyon le lett sarkítva, de sztem érthető). Persze, hogy nagyobb a sansz a sérülésre ha megütteti magát, mintha maradna a zsebben a seggén, azért szerintem ez elvitathatatlan, ne mondja már senki, hogy ugyanakkora az esély a sérülésre. Ezzel együtt nyilván használható a read option az NFL-ben is, de csak ésszel, megtalálva az aranyközéputat. (szerintem)Highlander
Akkor úgy is kellene érvelni, hogy "azok a read option QB-k, akik gyakran belemennek a darálóba", mert érdekes módon a pocket qb-knál mindenki természetesnek veszi, hogy az összes ilyen irányító jól érzi a zsebet és rögtön magzatpózba vágja magát, ha jön a nyomás... Az aranyközépúttal meg pont Philly drukkerként ne gyere már kérlek, mikor Chip Kelly önmagában azzal új pulzust hozott a ligába, hogy nem úgy gondolkodik "meg kell találni a futás és a passz egyensúlyát", hanem hogy "annyit és akkor futok és/vagy passzolok, ahogy azt a helyzet hozza".baggio
Miért ne jöhetnék ezzel? Ezt most pont úgy írod, mintha én találtam volna ki, hogy Kelly az "aranyközépút" megtestesítője vagy az Eagles a képviselője. Sehol nem írtam ilyet, csak kifejeztem a véleményemet a témával kapcsolatban.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Abban azért igaza van Gruden-nek, hogy a read option sokkal kockázatosabb és egy franchise QB-nak kb 15 évet ki kell bírnia. Azt láttuk, hogy RG3-vel mi történt, ez simán megtörténhet RW-al is (mondjuk szegénynek nincs más opciója mert a zseb fogalmat Seattle-ben mintha elfelejtették volna mostanság).Coltsfan2007
Már ne haragudj, de ez pontosan az a butaság, amit a Gruden-félék elültetnek az emberek fejében, aztán ők meg szajkózzák tovább. Van egy RGIII, akire lehet mutogatni, hogy "sokkal kockázatosabb", kb. ennyiben merülnek ki az észérvek.

Mindezt nyugodtan leírod te is a Philly topicban és Gruden is elmondja egy Philly meccsen, mikor a statikus Nick Foles egy hete szenvedett vállsérülést a zsebben, mert simán lezúzhatják ott is, sőt az arizonai Palmernek meg kontakt se kellett az ACL-szakadáshoz... ezt inkább nem is ragozom tovább, tökéletesen mutatja mennyire zárt közeg az NFL. És ahogy beszivárogna valami, a liga vízfejei egyből összezárnak, mert mindennek a liga felsőbbrendűségét kell hirdetnie, ahol a legkomolyabb szakmai munka folyik, és minden mozdulatnak külön jelentősége van.baggio
De itt szerintem senki nem arról beszél, hogy a zsebirányító nem sérül meg a futkosókkal ellentétben. Egyszerűen csak nagyobb a rizikófaktor, ha állandóan bemegy darálóba az a személy, akin kb a franchise sikeressége múlik(nyilván ez most nagyon le lett sarkítva, de sztem érthető). Persze, hogy nagyobb a sansz a sérülésre ha megütteti magát, mintha maradna a zsebben a seggén, azért szerintem ez elvitathatatlan, ne mondja már senki, hogy ugyanakkora az esély a sérülésre. Ezzel együtt nyilván használható a read option az NFL-ben is, de csak ésszel, megtalálva az aranyközéputat. (szerintem)Highlander
Akkor úgy is kellene érvelni, hogy "azok a read option QB-k, akik gyakran belemennek a darálóba", mert érdekes módon a pocket qb-knál mindenki természetesnek veszi, hogy az összes ilyen irányító jól érzi a zsebet és rögtön magzatpózba vágja magát, ha jön a nyomás... Az aranyközépúttal meg pont Philly drukkerként ne gyere már kérlek, mikor Chip Kelly önmagában azzal új pulzust hozott a ligába, hogy nem úgy gondolkodik "meg kell találni a futás és a passz egyensúlyát", hanem hogy "annyit és akkor futok és/vagy passzolok, ahogy azt a helyzet hozza".


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Abban azért igaza van Gruden-nek, hogy a read option sokkal kockázatosabb és egy franchise QB-nak kb 15 évet ki kell bírnia. Azt láttuk, hogy RG3-vel mi történt, ez simán megtörténhet RW-al is (mondjuk szegénynek nincs más opciója mert a zseb fogalmat Seattle-ben mintha elfelejtették volna mostanság).Coltsfan2007
Már ne haragudj, de ez pontosan az a butaság, amit a Gruden-félék elültetnek az emberek fejében, aztán ők meg szajkózzák tovább. Van egy RGIII, akire lehet mutogatni, hogy "sokkal kockázatosabb", kb. ennyiben merülnek ki az észérvek.

Mindezt nyugodtan leírod te is a Philly topicban és Gruden is elmondja egy Philly meccsen, mikor a statikus Nick Foles egy hete szenvedett vállsérülést a zsebben, mert simán lezúzhatják ott is, sőt az arizonai Palmernek meg kontakt se kellett az ACL-szakadáshoz... ezt inkább nem is ragozom tovább, tökéletesen mutatja mennyire zárt közeg az NFL. És ahogy beszivárogna valami, a liga vízfejei egyből összezárnak, mert mindennek a liga felsőbbrendűségét kell hirdetnie, ahol a legkomolyabb szakmai munka folyik, és minden mozdulatnak külön jelentősége van.baggio
De itt szerintem senki nem arról beszél, hogy a zsebirányító nem sérül meg a futkosókkal ellentétben. Egyszerűen csak nagyobb a rizikófaktor, ha állandóan bemegy darálóba az a személy, akin kb a franchise sikeressége múlik(nyilván ez most nagyon le lett sarkítva, de sztem érthető). Persze, hogy nagyobb a sansz a sérülésre ha megütteti magát, mintha maradna a zsebben a seggén, azért szerintem ez elvitathatatlan, ne mondja már senki, hogy ugyanakkora az esély a sérülésre. Ezzel együtt nyilván használható a read option az NFL-ben is, de csak ésszel, megtalálva az aranyközéputat. (szerintem)

több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
"Az Eagles a végére 45-23-ra húzott el, vagyis nagyon simán nyert, a szezont csereként kezdő irányító, Mark Sanchez 5 TD-t passzolt, amivel klubcsúcsot állított be, a kiütéses sikert pedig annyira elunta a kommentátorállásban Jon Gruden és Mike Tirico, hogy nekiálltak turmixot készíteni." (sportgeza.hu, 11/11/2014)karmigran
A végén utólag beírtak egy Safety-t a párducoknak?
Amit én láttam, az 45-21 volt.... 😀tûzoltó
Ebben a cikkben kb annyi stimmelt, hogy az Eagles nagyon simán nyert. Egyrészről én lemaradtam Sanchez 5 TD-jéről, másrészről arról is, hogy ez a matematika jelenlegi állása szerint több, mint a 7, ami amúgy NFL rekord és amit Foles dobott még a Raiders ellen Sasként. Aztán nem a végén húztunk el, hanem a közepén és a Panthers épp, hogy "feljött" a végére. Korábban még azt is leírták, hogy most fordult elő először az, hogy a bírók nem tudták tartanie gy csapattal a tempót, pedig csak velünk, csak idén is volt már ilyen. Mindegy. Én mindig örülök, ha egy sokak által olvasott portálon amerikai focis hír van, pláne, ha rólunk írnak, ezért is nem akadok ki az ilyesmin, csak elkeserít, mert az jut eszembe, hogy ha mondjuk általam kevésbé követett sportágakról olvasok a sportgézán, akkor lehet, hogy én is ugyanúgy át vagyok baszva például a sakk-vb eseményei kapcsán, mint asok, akik most az amerikai focival voltak így, és erre a cikkre kattintottak.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Abban azért igaza van Gruden-nek, hogy a read option sokkal kockázatosabb és egy franchise QB-nak kb 15 évet ki kell bírnia. Azt láttuk, hogy RG3-vel mi történt, ez simán megtörténhet RW-al is (mondjuk szegénynek nincs más opciója mert a zseb fogalmat Seattle-ben mintha elfelejtették volna mostanság).Coltsfan2007
Már ne haragudj, de ez pontosan az a butaság, amit a Gruden-félék elültetnek az emberek fejében, aztán ők meg szajkózzák tovább. Van egy RGIII, akire lehet mutogatni, hogy "sokkal kockázatosabb", kb. ennyiben merülnek ki az észérvek.

Mindezt nyugodtan leírod te is a Philly topicban és Gruden is elmondja egy Philly meccsen, mikor a statikus Nick Foles egy hete szenvedett vállsérülést a zsebben, mert simán lezúzhatják ott is, sőt az arizonai Palmernek meg kontakt se kellett az ACL-szakadáshoz... ezt inkább nem is ragozom tovább, tökéletesen mutatja mennyire zárt közeg az NFL. És ahogy beszivárogna valami, a liga vízfejei egyből összezárnak, mert mindennek a liga felsőbbrendűségét kell hirdetnie, ahol a legkomolyabb szakmai munka folyik, és minden mozdulatnak külön jelentősége van.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Száncsónál azért még ott a kérdés, hogy tudja - e hosszabb távon is hozni a megbízhatót. (?) Mert 1-1 meccsre jó azt tudtuk eddig is.
Volt jó pár drop az elkapóktól amin lehetne még csiszolni, de azért alakulunk. Shadynél továbbra sem értem a felesleges testcseleket ...ezzel csak időt a csapat meg yardokat veszít. A védelem remekelt és most a secondaryt sem lehet nagyon ekézni...talán Williamsnek volt egy szarabb megmozdulása a Benjamin TD-nál. A GB ellen nehéz meccsre számíthatunk.Greengo
Meg labdát 😀 Nem hiszem amúgy, hogy Mathis papával kiegészülve, csak ennyire lett volna képes Shady (igaz, a felesleges táncot hanyagolhatná, inkább feküdjön le, nem megy ez már neki) . Egyszerűen azt éreztem, hogy nem volt szükség a fullon való járatásra, mivel annyira működött a védelem és még a ST is szerzett egy TD-t... Nem reális elvárni, hogy mind3 csapatrész kiadjon magából mindent amikor a háromból kettő hozza a meccset gond nélkül, legalábbis én így gondolom. Sanchezhez meg annyit, hogy azon az egy rossz passzán kívül amiből szerencsére nem lett INT, nem lehet egy szavunk sem rá. 102.5-ös ratinggel zárt rögtön az első teljes meccsén (Foles-nak egy 100 feletti meccse volt eddig a szezonban, most a Texanst felesleges ide számolni), nem ment bele felesleges kockázatba, az üresen lévő társakat állandóan megtalálta és volt pár kifejezetten szép megoldása. Nyilván nem lehet még ennyiből megítélni, és unfair lenne Foles-szal szemben, de sokkal nyugodtabb voltam látva a játékát. Ami viszont nem tetszett, hogy tök feleslegesen engedjük be meccs végén azokat a TD-ket. Nem érdekel, hogy garbage time, azért ne csináljuk már ezt, vicckategória.

A meccs aranyköpése meg nálam 😀

"When Newton is ON the receiver is OFF, when Newton is OFF..... well, Newton is off...."Highlander
Ez konkrétan ki is lett mondva. Mivel a Carolina a szar futás elleni védekezését és a mi futásunk feljavulását látva úgy készült, hogy szét fogjuk futni őket, megpróbálták túltölteni a boxot. Nem egy alkalom volt hogy safety szerelte a futónkat. Asszem pont Kelce nyilatkozta, hogy Kelly számított rá, hogy Sanchezzel majd arra készül a Panthers, hogy szétfutjuk őket, ezért jöttek a passzok orrba-szájba. Működött is, a Párducok meg mentek a levesbe betűtésztának. Mondjuk a Panthers szurkolók helyében elgondolkoznék, hogy mennyire elbaszott helyzet az, amikor a csapatodban játszik egy Kuechly-Davis kettős és túl kell töltened a boxot futás ellen...
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Majd fut Képernik po ban. Griffin sérüléséről meg nem a read option tehet, hanem az edzői baromság.

több mint 9 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
Sancho ANNYIRA illik a rendszerbe, hogy most már a Philly-t hozták fel egyik példaként a zsebirányítók felsőbbrendűségéért a read-optionben futkározós QB-k, Cam Newtonok ellen (akinek tegnap szerintem egy ilyen játéka nem volt és a zsebből még kifordulni se tudott, mert Barwinék földbe döngölték szegényt már a pocketben). Na ezt add össze... Egészen elkeserítő volt sajnos nemcsak a sport tv-seket, hanem grudent hallgatni: "The read option is a college offense." - anyádbaggio
főleg a vasárnapi seahawks-giants után, ahol a seahawks offense csak a read optionnel tudott előrehaladni, és ebből a read optionből sikerült kb 350 yardot futni.braxa88
ja az nfl csevegőben már beleírtam kifakadásomba 😊baggio
Abban azért igaza van Gruden-nek, hogy a read option sokkal kockázatosabb és egy franchise QB-nak kb 15 évet ki kell bírnia. Azt láttuk, hogy RG3-vel mi történt, ez simán megtörténhet RW-al is (mondjuk szegénynek nincs más opciója mert a zseb fogalmat Seattle-ben mintha elfelejtették volna mostanság), Caepernicket pedig tudatosan nem futtatják, amit én egy jó döntésnek tartok, mégha ez az eredményesség rovására is mehet. Newton irreleváns példa, ő egész meccsen az életéért küzdött, nem sok sikerrel.
Az viszont tényleg baromság, hogy a read option csak college-ban működik. Tavaly NFC-ben a 4topcsapat közül 3 is alkalmazta (a 49-ers inkább csak PO-ban), az hogy most nem állnak olyan jól, az leginkább sérüleseknek, a Carolina esetében pedig a sok távozó tudható be.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Száncsónál azért még ott a kérdés, hogy tudja - e hosszabb távon is hozni a megbízhatót. (?) Mert 1-1 meccsre jó azt tudtuk eddig is.
Volt jó pár drop az elkapóktól amin lehetne még csiszolni, de azért alakulunk. Shadynél továbbra sem értem a felesleges testcseleket ...ezzel csak időt a csapat meg yardokat veszít. A védelem remekelt és most a secondaryt sem lehet nagyon ekézni...talán Williamsnek volt egy szarabb megmozdulása a Benjamin TD-nál. A GB ellen nehéz meccsre számíthatunk.Greengo
Meg labdát 😀 Nem hiszem amúgy, hogy Mathis papával kiegészülve, csak ennyire lett volna képes Shady (igaz, a felesleges táncot hanyagolhatná, inkább feküdjön le, nem megy ez már neki) . Egyszerűen azt éreztem, hogy nem volt szükség a fullon való járatásra, mivel annyira működött a védelem és még a ST is szerzett egy TD-t... Nem reális elvárni, hogy mind3 csapatrész kiadjon magából mindent amikor a háromból kettő hozza a meccset gond nélkül, legalábbis én így gondolom. Sanchezhez meg annyit, hogy azon az egy rossz passzán kívül amiből szerencsére nem lett INT, nem lehet egy szavunk sem rá. 102.5-ös ratinggel zárt rögtön az első teljes meccsén (Foles-nak egy 100 feletti meccse volt eddig a szezonban, most a Texanst felesleges ide számolni), nem ment bele felesleges kockázatba, az üresen lévő társakat állandóan megtalálta és volt pár kifejezetten szép megoldása. Nyilván nem lehet még ennyiből megítélni, és unfair lenne Foles-szal szemben, de sokkal nyugodtabb voltam látva a játékát. Ami viszont nem tetszett, hogy tök feleslegesen engedjük be meccs végén azokat a TD-ket. Nem érdekel, hogy garbage time, azért ne csináljuk már ezt, vicckategória.

A meccs aranyköpése meg nálam 😀

"When Newton is ON the receiver is OFF, when Newton is OFF..... well, Newton is off...."

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Száncsónál azért még ott a kérdés, hogy tudja - e hosszabb távon is hozni a megbízhatót. (?) Mert 1-1 meccsre jó azt tudtuk eddig is.
Volt jó pár drop az elkapóktól amin lehetne még csiszolni, de azért alakulunk. Shadynél továbbra sem értem a felesleges testcseleket ...ezzel csak időt a csapat meg yardokat veszít. A védelem remekelt és most a secondaryt sem lehet nagyon ekézni...talán Williamsnek volt egy szarabb megmozdulása a Benjamin TD-nál. A GB ellen nehéz meccsre számíthatunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egy szót találok erre a hajnali teljesítményre:

P - A - R - Á - D - É - S 😀

Főleg a D# oldaláról. Azt hiszem rendszert kéne csinálni a Williams - Fletcher - Allen trió meccs előtti ostorozásából 😀😀

Nem nagyon szaporítanám a szót kivételesen, mivel BleedingGreen már mindent leírt, ami említésre méltó. Sancho hozta amit vártam tőle előzetesen, még talán kicsit többet is, Matthews nagy meccsének meg baromira örülök. Vasárnap beárazásra kerül mind a defense, mind pedig Sanchez, szvsz az idei legnehezebb alapszakasz meccsünk lesz ez, nem várom el a győzelmet, de nem akarok még egyszer olyan vereséget, mint a 49ers vagy a Cardinals ellen.

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na, ez van, ha nem adunk el 3 labdát meccsenként és megnyerjük a turnover csatát. Így az azért kissé könnyebb nyerni. Sanchezt még nem kell szenttté avatni, mivel a Sanchize pszichés nyomás alatt szokott baromságokat csinálni. Most ugye beszélt többször is arról, hogy belátta a korábbi hibáit és nem erőlteti minden helyzetben a nagy játékokat, és ha kell elviseli a sacket, vagy kidobja a labdát. Ez még nem igazán volt letesztelve, sem pedig az, hogy ha igazán teljesítménykényszer van rajta, akkor mi lesz majd. Azért múltkor még volt néhány meredek dobása is (az a 2 int lehetett volna 4 is), de tegnap a majdnem int-en kívül nem volt igazán nagy hibája, sőt több passzát is az elkapók ejtették el. Viszont a meccs nagy részében nem volt rajta igazi mentális nyomás, lényegében az egész második félidő garbage time volt. Vasárnap feltehetőleg ez nem így lesz.

A nyugodt meccset jórészt megint a front7 biztosította, a meccs érdemi részében teljesen megsemmisítették a Panthers támadójátékát. Azzinaro rohadt jó edző (nem lehet elégszer leírni) nagyon jó dolgokat hoz ki a DL-ból. Ráadásul ő lifetime pozíciós edzőnek és Chip fő emberének tűnik, nem tudok róla, hogy lennének koordinátori vagy HC törekvései, úgyhogy ő sokáig kulcsember lesz nálunk. A LB edzők (Rick Minter, Bill McGovern) is minőségi munkát végeznek, elég csak Graham fejlődésére vagy Casey Matthews utóbbi időben nyújott játékára gondolni. Graham már komoly érveket tesz le amellett, hogy esetleg megtartsuk, coverben is talán eljutott már a Cole-i szintre, ami nem túl magas, de már értelmezhető kategória. Nagyon érdekes lesz, mihez kezdünk vele, mert alapból lehet, hogy 43-ba jobban illett, de miután végigszenvedte az átállást, lehet, hogy nem lesz kedve újra átállni egy másik csapatban. Persze attól is függ mi lesz az ő igénye, és mit ajánlanának neki mások.

Sproles megint életveszély volt a spec. teammel együtt. Fipp jó lenne, ha még egy évet maradna, de kapós edző lesz szerintem ő is.
És végre megvolt J.Matthews igazi breakout meccse, már érett egy ideje.


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Barkleynak egy dobással sikerült megmutatni h miért nem jó még backupnak se :p
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
na oszt milyen csúcs mégis?

Mondtam én hogy Szancsó illik a rendszerbe. BAGGIO HOL VAGY? Mostmár nálam nem csak papíron!!! 😛 😀ano92
Sancho ANNYIRA illik a rendszerbe, hogy most már a Philly-t hozták fel egyik példaként a zsebirányítók felsőbbrendűségéért a read-optionben futkározós QB-k, Cam Newtonok ellen (akinek tegnap szerintem egy ilyen játéka nem volt és a zsebből még kifordulni se tudott, mert Barwinék földbe döngölték szegényt már a pocketben). Na ezt add össze... Egészen elkeserítő volt sajnos nemcsak a sport tv-seket, hanem grudent hallgatni: "The read option is a college offense." - anyádbaggio
főleg a vasárnapi seahawks-giants után, ahol a seahawks offense csak a read optionnel tudott előrehaladni, és ebből a read optionből sikerült kb 350 yardot futni.braxa88
ja az nfl csevegőben már beleírtam kifakadásomba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
na oszt milyen csúcs mégis?

Mondtam én hogy Szancsó illik a rendszerbe. BAGGIO HOL VAGY? Mostmár nálam nem csak papíron!!! 😛 😀ano92
Sancho ANNYIRA illik a rendszerbe, hogy most már a Philly-t hozták fel egyik példaként a zsebirányítók felsőbbrendűségéért a read-optionben futkározós QB-k, Cam Newtonok ellen (akinek tegnap szerintem egy ilyen játéka nem volt és a zsebből még kifordulni se tudott, mert Barwinék földbe döngölték szegényt már a pocketben). Na ezt add össze... Egészen elkeserítő volt sajnos nemcsak a sport tv-seket, hanem grudent hallgatni: "The read option is a college offense." - anyádbaggio
főleg a vasárnapi seahawks-giants után, ahol a seahawks offense csak a read optionnel tudott előrehaladni, és ebből a read optionből siekerült kb 350 yardot futni.braxa88
Amire utoljára 1978(?)-ban volt példa a ligában. Mármint ennyi futott yardra(350+).
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na oszt milyen csúcs mégis?

Mondtam én hogy Szancsó illik a rendszerbe. BAGGIO HOL VAGY? Mostmár nálam nem csak papíron!!! 😛 😀ano92
Sancho ANNYIRA illik a rendszerbe, hogy most már a Philly-t hozták fel egyik példaként a zsebirányítók felsőbbrendűségéért a read-optionben futkározós QB-k, Cam Newtonok ellen (akinek tegnap szerintem egy ilyen játéka nem volt és a zsebből még kifordulni se tudott, mert Barwinék földbe döngölték szegényt már a pocketben). Na ezt add össze... Egészen elkeserítő volt sajnos nemcsak a sport tv-seket, hanem grudent hallgatni: "The read option is a college offense." - anyádbaggio
főleg a vasárnapi seahawks-giants után, ahol a seahawks offense csak a read optionnel tudott előrehaladni, és ebből a read optionből siekerült kb 350 yardot futni.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
na oszt milyen csúcs mégis?

Mondtam én hogy Szancsó illik a rendszerbe. BAGGIO HOL VAGY? Mostmár nálam nem csak papíron!!! 😛 😀ano92
Sancho ANNYIRA illik a rendszerbe, hogy most már a Philly-t hozták fel egyik példaként a zsebirányítók felsőbbrendűségéért a read-optionben futkározós QB-k, Cam Newtonok ellen (akinek tegnap szerintem egy ilyen játéka nem volt és a zsebből még kifordulni se tudott, mert Barwinék földbe döngölték szegényt már a pocketben). Na ezt add össze... Egészen elkeserítő volt sajnos nemcsak a sport tv-seket, hanem grudent hallgatni: "The read option is a college offense." - anyád


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
"Az Eagles a végére 45-23-ra húzott el, vagyis nagyon simán nyert, a szezont csereként kezdő irányító, Mark Sanchez 5 TD-t passzolt, amivel klubcsúcsot állított be, a kiütéses sikert pedig annyira elunta a kommentátorállásban Jon Gruden és Mike Tirico, hogy nekiálltak turmixot készíteni." (sportgeza.hu, 11/11/2014)karmigran
A végén utólag beírtak egy Safety-t a párducoknak?
Amit én láttam, az 45-21 volt.... 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
na oszt milyen csúcs mégis?

Mondtam én hogy Szancsó illik a rendszerbe. BAGGIO HOL VAGY? Mostmár nálam nem csak papíron!!! 😛 😀

több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
"Az Eagles a végére 45-23-ra húzott el, vagyis nagyon simán nyert, a szezont csereként kezdő irányító, Mark Sanchez 5 TD-t passzolt, amivel klubcsúcsot állított be, a kiütéses sikert pedig annyira elunta a kommentátorállásban Jon Gruden és Mike Tirico, hogy nekiálltak turmixot készíteni." (sportgeza.hu, 11/11/2014)
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sikerült a srácoknak a lelkivilágomra rárezonálni :p de azért vannak fenntartásaim 😀 😀dande
Futójáték? 😊picksix
Inkább csendben örülök a győzelemnek, mielőtt néhány nehezebb sorsú fórumtársam szépeket gondol magában egy ilyen győzelem után 😉, hogy mit fanyalgok.

De azért GB ellen igazán megmérettetünk, és ha elfogadható játékkal találtatunk könnyűnek már nem lesz bajom. A Titans-t meg verni kell, és onnantól már lényegében PO-val felérő meccsek jönnek amiket nyerni kell.dande
Talán pont a Green Bay miatt nem erőltettük a futójátékot, gondolván arra, hogy ott nagyobb szerepet kell kapnia, tartalékoljuk a puskaport. Btw Shady nem volt meggyőző. Ha sikerülne nyerni számomra nagyobb fegyvertény lenne, mintha hazai pályán legyőznénk a Seahawks-t.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sikerült a srácoknak a lelkivilágomra rárezonálni :p de azért vannak fenntartásaim 😀 😀dande
Futójáték? 😊picksix
Inkább csendben örülök a győzelemnek, mielőtt néhány nehezebb sorsú fórumtársam szépeket gondol magában egy ilyen győzelem után 😉, hogy mit fanyalgok.

De azért GB ellen igazán megmérettetünk, és ha elfogadható játékkal találtatunk könnyűnek már nem lesz bajom. A Titans-t meg verni kell, és onnantól már lényegében PO-val felérő meccsek jönnek amiket nyerni kell.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sikerült a srácoknak a lelkivilágomra rárezonálni :p de azért vannak fenntartásaim 😀 😀dande
Futójáték? 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sikerült a srácoknak a lelkivilágomra rárezonálni :p de azért vannak fenntartásaim 😀 😀
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Tutti frutti Sancho Time 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane