Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Chip Kelly strikes again 😀😀 😀😀 😀😀


 www.csnphilly.com/video_content_type/kelly-jokes-about-how-he-acquired-mark-sanchez

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hétfőn végre előkerül a zöld mezünk először a szezonban. :cool: Remélem szerencsét hoz majd. 🏈

Közben kiadták a mai injury reportot, nincs változás a tegnapihoz képest, Foles sérüléséről 3-4 hét múlva fog újabb röntgenfelvétel készülni.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Philadelphia Eagles head coach Chip Kelly agrees, and in his press conference yesterday he was asked if he felt that his offense was a “quarterback friendly system.”

Kelly responded with a resounding “No.”

“I’ve never really thought of it that way. I just think we try to make it a friendly system for the QB, the running back, the O-line, the wide receivers. I think that’s your job as a coach.” he explained.

“If you make it too complicated where your players don’t understand it, therefore they’re thinking [too much] and they can’t go out and execute, then shame on you as a coach.”

“I would say any system that’s not QB friendly, then it’s probably a bad system.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
A secondary szerintem messze jobban teljesít mint ahogyan várhattuk. Lehet, hogy a front7 miatt is, de pl az elmúlt meccsen inkább azt éreztem, hogy a sec tartja jobban magát, és segíti a front7-t, nem fordítva. Ami miatt pl iddén elég kiegyensúlyozott a védelmünk, az az, hogy máskor meg a front7 segíti ki a secet. Ez jó dolog ám. A legnagyobb gondok a nagy playek, sajnos elég döntő tényező ha benyelünk 2 80 yardos TD-t egy playből, de ez komoly védelmekkel is előferdül néha.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egyébként körülnézve (nem mintha számomra mérvadó lenne, hanem mert kíváncsi vagyok) a Power Rankingeken eléggé konszenzusos a 4. helyünk, mindenütt a Cards, New England, Denver hármas előz minket, talán 1 helyen láttam ahol a Lions-t még elénk rakták.picksix
Én jelenleg 4 olyan csapatot neveznék meg akik ellen egyértelműen underdogok lennénk, ebből 3 AFC (Pats, Broncos, Colts) és 1 NFC (Packers). Akikkel egálra tenném az esélyeket, az a Cards, Lions, Boys, Hawks, 49ers, Steelers, Chargers hetesfogat. Egy dologban reménykedem, hogy Sancho remélhetőleg jobb lesz döntéshozatalban, mint Foles, mert úgy jelentősen javulnának az esélyeink bárki ellen. | Na bumm, most nagyot mondtam, de tényleg ez volt szerintem a legnagyobb akadályozó tényező ebben a szezonban, nem a secondary. |

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Vicces, a tdmagazin power rankingjéből: 😀

"Todd Herremanst, az Eagles guardját egy szakadt bicepsz sem tudta meggátolni abban, hogy pályára lépjen a Texans ellen, de rögtön IR-re kérte magát, amint Mark Sanchez lett a kezdő irányító Philadelphiában. Féltette a seggét..."

Még 1:

"Mi nem vagyunk Jerry Jones szintű polihisztorok, de azt még mi is tudjuk, hogy bye week előtt nagy hülyeség lenne bedobni a két törött csigolyával lábadozó kezdő irányítónkat egy olyan csapat ellen, amelyben idén egyedül a passrush működik, viszont az nagyon."

Egyébként körülnézve (nem mintha számomra mérvadó lenne, hanem mert kíváncsi vagyok) a Power Rankingeken eléggé konszenzusos a 4. helyünk, mindenütt a Cards, New England, Denver hármas előz minket, talán 1 helyen láttam ahol a Lions-t még elénk rakták.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kendricksen a sor, hogy a védelem vezérévé lépjen elő:
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/mychal-kendricks-fired-lead-eagles-d


“I was scared. I was scared to know that, ‘Damn, my boy is down.’ And then when he got carried off I realized he’s not coming back, just natural instinct [took over] man. I went to Casey [Matthews] and I was like, ‘Let's f------g go, let's step this s--t up, it's time to rise to the occasion. Let's do this thing and let's get this one for my boy.’ You know what I mean? It was just natural. I've been like that since day one." 😕

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mindenki fullon edzett ma kivéve ugye Foles-t, Nate Allen is visszatér a múlt heti kihagyás után és Mathis is a támadófal tagja lesz végre. Az IR-re került Herremans helyére Gardner és Tobin pályázik, bár minden bizonnyal utóbbi fogja majd betölteni a pozíciót.

OUT

QB Nick Foles (shoulder)

Full Participation

S Nate Allen (hamstring)
CB Nolan Carroll II (groin)
C Jason Kelce (hernia)
ILB Mychal Kendricks (calf)
OG Evan Mathis (knee)
WR Jeff Maehl (foot)
WR Brad Smith (groin)


Kelly cáfolta a múltkori Foles-szal kapcsolatos híreket, miszerint nincsenek megelégedve a teljesítményével és elmondta, hogy szó sincs ilyesmiről, maximálisan bízik benne, sőt, nagyszerű irányítónak tartja.

 www.bleedinggreennation.com/2014/11/6/7168215/chip-kelly-says-eagles-havent-soured-on-nick-folesHighlander
érték boost, miután leszarták djaxet nála is volt valami hasonló, aztán cut. 😀ano92
Mondjuk Jacksont nem védte ennyire emlékeim szerint Kelly, ott csak annyi volt hogy "továbbra is a csapat tagja", meg totál ködös bullshitet toltak 😀 De amúgy ez is benne van, ja.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kelly cáfolta a múltkori Foles-szal kapcsolatos híreket, miszerint nincsenek megelégedve a teljesítményével és elmondta, hogy szó sincs ilyesmiről, maximálisan bízik benne, sőt, nagyszerű irányítónak tartja.

 www.bleedinggreennation.com/2014/11/6/7168215/chip-kelly-says-eagles-havent-soured-on-nick-folesHighlander
érték boost, miután leszarták djaxet nála is volt valami hasonló, aztán cut. 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sajnos jövőre sem kell utaznom Londonba.. reménykedtem, hogy jövőre érkeznek 😊Stem03
hatalmas lett volna. de hátha majd egyszer.

több mint 9 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Sajnos jövőre sem kell utaznom Londonba.. reménykedtem, hogy jövőre érkeznek 😊

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelly cáfolta a múltkori Foles-szal kapcsolatos híreket, miszerint nincsenek megelégedve a teljesítményével és elmondta, hogy szó sincs ilyesmiről, maximálisan bízik benne, sőt, nagyszerű irányítónak tartja.

 www.bleedinggreennation.com/2014/11/6/7168215/chip-kelly-says-eagles-havent-soured-on-nick-foles

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem ez továbbra sem kockázat kérdése.
Nagyjából 3-4 évi első kör, 2-3 második, Foles, Shady, Lane, Barwin meg szotyi lenne az ára, ha 26 (+-6) helyén húzunk 1.körben.
Én lennék a legboldogabb, ha sikerülne Mariotát megszerezni, de vsz ez irreális.

több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
"Oregon quarterback Marcus Mariota is operating at a historically high level." (tegnapelőtti (11.4) cikk az ESPN-en)

Szerintem sokkal több lehetőség van benne, és minden rizikót megérne feltrade-elni érte. Ha van a drafton egy olyan QB, akivel Kelly nagyon jól összeszokott és akinek ennyire fekszik az O séma, megéri a kockázatot. Nem hinném, hogy bust lenne, pláne a mi O-line-unk mögött, ami a legjobb a ligában. Passzolni legalább olyan jól tud, mint Foles, videók alapján megfontoltabb is, + meg is tudja futni azokat a yardokat, amiket Foles nem tudna. Mariota + McCoy + Sproles még egy olyan támadófal mögött is, ahol cserék is vannak.. best offense ever 😊

Pár évente kell csak nagyobb kockázatot vállalni a draftnál. Most ez az a helyzet, szerintem 😊
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Shawn84
Ezen mit kell nézni?Eazzy
Hogy Maclin idén hozza DeSean számait, és nem csak az idei szezont nézve hanem a tavalyit is. Lényegében ebben a tekintetben Maclin pótolta D-Jaxet. Persze tudom, hogy teljesen más a két játékos, de Maclin tavaly nem volt, és sokan aggódtak, hogy mi lesz majd most. Ebből én egyébként a 20+ YD elkapásokat emelném ki, itt az a legfontosabb összehasonlítási adat talán. Igaz egy olyat megnéznék, hogy hány százalékban kapták el a feléjük menő lasztikat. Maclin idei Jax tavalyi statja nem volna rossz a szezon felénél..
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Shawn84
Ezen mit kell nézni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Shawn84
csak nekünk már volt bye weekünk.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
karmigran
jár neki a szerződés!

több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszidande
egyértelműen Hundley
megoszlanak róla a vélemények, de minden tekintetben jó válasz a kérdésrebaggio
Bedobom Dak Prescott nevét a vicc kedvéért 😀 de csak mert sokat fejlődtek a passzai.
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hundleyról inkább van értelme beszélni, ő talán reálisabban elérhető lenne számunkra mint Mariota. Divat őt ekézni, de jóval kevesebbet bukhatunk vele, mintha MM-ért többévi picket adunk, miközben máshol is vannak jelentős hiányok és lesznek is a jövőben, mert a keretbe mindig kellenek majd játékosok.
Ha van humorérzékük, akkor Sean Mannion jön, és kb. Foles megküzdhet saját magával a kezdő posztért 😀 Egyébként Kelly már megmutatta, hogy nem megszállottja a dual-threat QB-knek, ezt pl. Barkley idejövetele és (nem túl indokolt) maradása is bizonyította.
Foles az idei játékával elvesztette azt a jogát, hogy egyértelmű kezdő Qb-ként induljon neki a következő holtszezonnak (az előzőben megérdemelten birtokolta ezt a jogot). Lemondani aligha fogunk róla, mert még úgyis van egy olcsó év a szerződéséből. Ha pedig draftolunk egy Qb-t, akkor méginkább szükség lehet rá. Sanchezzel meglátjuk mi lesz, ha a múltkorinál kicsivel jobb játékot fog hozni (kevesebb TO), akkor továbbállhat hogy megpróbáljon odaférni a kezdőhöz valahol.

Egyébként vasárnap létrejött egy újabb need Ryans kiesésével. Már korábban is szó volt arról, hogy a fizetése miatt ez lehet az utolsó éve. Most erre jött az achilles, ami neki ráadásul már a második, és az előzőből is lassan épült fel. Szomorú, de nem lenne meglepő, ha jövőre már nem lenne itt.
Benardrick McKinney a legmagasabbra tartott ILB, szuper atléta, szóval nagy valószínűséggel magasan fog elkelni, bár azért vannak vele kapcsolatban kétségek.
Szintén elég magasra tartják Denzel Perryman-t és Eric Kendricks-et (igen, Mychal kisöccse, a játéka is hasonló). Az Alabamás Reggie Ragland junior, meglátjuk kijön-e. A csapattársa Trey DePriest a harmadik napon is megszerezhető lehet.


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszidande
egyértelműen Hundley
megoszlanak róla a vélemények, de minden tekintetben jó válasz a kérdésrebaggio
Féltem, hogy őt fogod mondani 😛 De ez a félelem inkább a valóban megosztó hallomásokból fakad. Majd lehet el kezdem jobban figyelgetni. De az igazi az lenne, ha valami csoda folytán a most meglévő kettősből (Barkley nem téma) valamelyik beválna.dande
2010. július 14-i cikk, az Oregon (még Kelly-vel az élen), ezeknek az irányítóknak ajánlott sportösztöndíjat a 2011-es classban:
 bleacherreport.com/articles/420337-the-offer-list-a-summer-look-into-chip-kellys-2011-recruiting-efforts

Brett Hundley. 6-4'/217 lbs. Chandler, Arizona ****
Jerrard Randall. 6-2'/185 lbs. Hollywood, Florida **** Oregon Verbal
Marcus Mariota. 6-4'/190 lbs. Honolulu, Hawaii *** Oregon Verbal
Johnny Manziel. 6-0'/175 lbs. Kerrville, Texas ** Oregon Verbal

(Randall az LSU-hoz írt alá, két év JuCo után az Arizonához transzferelt, de az újonc Anu Solomon kiütötte a kezdő QB posztért folyó versenyből)

A csillagok az adott játékos akkori értékét jelentik, öt a max 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszidande
egyértelműen Hundley
megoszlanak róla a vélemények, de minden tekintetben jó válasz a kérdésrebaggio
we want Braxton Miller 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a kérdésem a szakiktól viszont, hogy ha Mariotára nincs esély, és sem Sancho sem Foles nem válik be hosszú távon, akkor ki lehet az a QB és miért aki elérhető lesz a drafton számunkra, és jó lehet nekünk, rá van szükségünk? Ha van ilyen.

Köszidande
egyértelműen Hundley
megoszlanak róla a vélemények, de minden tekintetben jó válasz a kérdésrebaggio
Féltem, hogy őt fogod mondani 😛 De ez a félelem inkább a valóban megosztó hallomásokból fakad. Majd lehet el kezdem jobban figyelgetni. De az igazi az lenne, ha valami csoda folytán a most meglévő kettősből (Barkley nem téma) valamelyik beválna.