Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ugyan, ryans kiesése fel se tűnt. CM olyan telejesítményt hozott hogy elbőgtem magam 😊 😀ano92
Ha nálunk játszana, akkor én is elbőgném magam. 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ugyan, ryans kiesése fel se tűnt. CM olyan telejesítményt hozott hogy elbőgtem magam 😊 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi csak annyit, hogy az a 6-2- már 7-2 😛 😀 és valami égi csoda folytán lehetne majd 8 😀
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok kicsit személyes lesz az irományom (nem szoktam ennyire érzelgős lenni)

Sikerült átaludni a meccset úgyhogy kedd reggel óta nem néztem internetet, nem mertem megnyitni a maileken kívül semmit nehogy megtudjam az eredményt (ez elég nehéz mert a munkámhoz tartozik...)

Letöltöttem kedden ahogy hazaértem (tudom gusztustalan dolog, de nem érdekel) tökmag sörike bekészítve.

Idén még nem láttam a Panthers úgyhogy a tavalyi csapatból indultam ki és tartottam ettől a meccstől, főleg mert Ryans megsérült (illetve Füles is de az más)
Elkezdődött a meccs angol kommentárral, hallva a fanokat, illetve látva, ahogy feljött a Defense a pályára elkezdtem ordítani, mintha kint lennék a Lincoln-on. (szegény párom nem tudta mi a bajom...)
Minden tackle-nél, fumblinál, sikeres passznál kiabáltam, ugráltam (pedig ez "csak egy meccs")

Láttam a srácokon, hogy nagyon akarják a győzelmet már az első perctől. Annyira átragadt ez a hatás rám, hogy az első negyed végére már majdnem bőgtem mint egy pisis.

Nem érdekelt, hogy láthatóan sérült Cam és sokkal gyengébbek, mint tavaly, mégis a szünetre már úgy örültem mintha én is a csapat tagja lennék pedig innen vagy 7000 km-re történik minden... Hihetetlen jó estét adott a csapat és ez a meccs is megy a Lions (havas meccs) mellé örökre.

A meccsről is néhány szóban (nem olvastam a hsz-eket úgyhogy biztos már sokan írtatok róla)
Defense: Az egész úgy ahogy van tökéletes volt, jó volt látni a tüzet, a teljes front 7 (Barwin, Cole, Kendricks) és a secondary is végre ott volt. Tudom, hogy szar a Panthers fala, de hihetetlen volt látni ahogy szétszedik őket...

Sproles-ra nincsenek szavak, imádom ahogy játszik.
Szancsó: Hozta amit kell egy Inti mák volt azon kívül az látszott rajta hogy határozott és élvezi a játékot nem fosta össze magát ha jött a nyomás (mondjuk a passz prot-nak gratula) és ha volt ideje nem voltak olyan homályok mint Fülessel.

A második félidőben már sajnáltam a Panthers-t és nem értettem mi a sz@rért hagyják fent Newton-t, amikor látszott rajta, hogy sérült, de ez nem a mi dolgunk.
Hogy legyek kicsit szőrösszívű ami talán csak nekem tűnt fel, hogy Riley talán húzta a száját 1-2 rossz passznál - tudjuk, hogy Fülessel tavaly nagyon megértették egymást - de ez legyen a legnagyobb bajunk... Remélem Celek sérülése nem súlyos, a közvetítés alatt azt mondták twisted ankle de az x-ray nem mutatott ki semmit.

Nem gondoltam volna hogy 7-2 lesz idén week 10 során.

Mariotához annyit szólnék hozzá (múlt héten rengetegen írtatok róla), hogy nézem a meccseit bírom ahogy játszik, de ráérünk vele foglalkozni remélhetőleg februártól addig én csak a következő héttel foglalkozom pl most a Packers-szel

Na bocs a sok írásért, örülök, remélem Ti is 😀 jó hetet
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000426790/article/mariota-eagles-a-seamless-fit-gm-says

Ez vótmá?Stez
Na látod, ezért kell odaadnod óccón az 1/1-et 😀 😀Hulkeinstein
Álmodik a nyomor. 😀

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀Hulkeinstein
Jól látom, hogy Cox képénél van Bradley Fletcher neve?Eazzy
Nem. Bradley Fletcher arca, Bradley Fletcher neve.mustaine
Első ránézésre nem értettem meg meg is lepődtem, hogy Flecsó mitől ilyen fasza 😀 😀 amúgy most a tegnapi meccs után biztos nagy az arca, az az érzésem hétvégén le lesznek törve a szarvacskái.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀Hulkeinstein
Jól látom, hogy Cox képénél van Bradley Fletcher neve?Eazzy
Nem. Bradley Fletcher arca, Bradley Fletcher neve.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀Hulkeinstein
Jól látom, hogy Cox képénél van Bradley Fletcher neve? 😀 Kratulálok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Jók vótunk. Azért remélem lassan mindenkinek leesik, hogy nem véletlenül passzolunk sokat egyszer, aztán futunk, aztán balace, aztán passzok, blabla. Read option csak újabb dimenzió lenne Kellynél. Matchupok, ennyi a lényeg Kellynek, szarik Ő az olyanokra, hogy erőltessük a másikra a játékunkat, meg nálunk legyen a többet a laszti meg ilyen bevett dolgok. Kutyát nem érdekli, a lényeg, hogy "Fucking score points"

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Néhány érdekesség:

The Eagles' 37 rushing yards Monday were their fewest in a game with 23 or more carries in 18 years, their second-fewest in 58 years.

Cody Parkey has made 13 straight field goals, tied for 7th-longest streak ever by an Eagle. Trails Henery [17, 22] & Akers [15, 15, 17, 17].

Eagles are 6th team with 8+ sacks in consecutive home games, first since 1989. Also: 1981 Jets, '84 Bears & Cowboys, '86 Seahawks, 89 Vikes.

Jordan Matthews is 3rd rookie with 138 yards and two TDs in a Monday night game. Also: Dave Williams (147-2 in 1967) and Randy Moss (190-2).

Mark Sanchez has had more games with 300 passing yards and no interceptions as an Eagle than he had as a Jet.

Eagles already have 9 return touchdowns this year. Only 16 teams in NFL history have had more in an entire season.

Eagles are on pace for 57 sacks, which would be their most since they had 62 in 1989.

Connor Barwin is 2nd in the NFL with 10 1/2 in sacks, trailing only Justin Houston of the Chiefs (12).

Matthews is 6th rookie since 1999 with 138 rec. yards & 2 TDs in a game [Boldin 2003, Colston 2006, Maclin 2009, T. Smith 2011, Austin 2013]

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti ha mondjuk Raiders 1/1 Jags 1/2, akkor lehetne is esély. persze a következő 3 draftot odaadva érte😛
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000426790/article/mariota-eagles-a-seamless-fit-gm-says

Ez vótmá?Stez
Na látod, ezért kell odaadnod óccón az 1/1-et 😀 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oqgqtmqswv8w9bnefs99
NFL GM: Philadelphia Eagles, Marcus Mariota a 'seamless' fit
Oregon quarterback Marcus Mariota and the Philadelphia Eagles would be such a strong fit, according to an NFL general manager, that the club could be inclined to trade up in the draft to acquire him.


Ez vótmá?

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Jó ezt a meccset sokszor visszanézni a "fantasztikus" kommentálás ellenére 😀 Azért már letöltöttem eredeti közvetítéssel is, azon még jobban átjön majd a hangulat.

Tartok tőle a vasárnapi meccsel nem így leszünk, de ha megússzuk 3 kapott passzolt és 2 kapott futott TD alatt, és nem adjuk el a labdát már elégedett leszek 😀, és persze utána nyerjünk a Titans ellen.

Ami még meglátásom szerint Chip "nagy műve", a Homefield advantage. Ahogy érzem a Lincoln adottságai ezzel kapcsolatban nem feltétlen Century vagy Arrowhed adottságúak (persze tévedhetek) mégis egyre markánsabban elérte a kezdeti bukdácsolások után, hogy egyre kevésbé legyünk verhetőek itthon. Reid utolsó éveiben ez inkább már-már megfordult. S ez talán nem is véletlen, mert ha valahol ez számít akkor az, az egyetemi futball világa. Volt tehát honnan meríteni és sikerrel ülteti ezt át. Reméljük ebben is még nagyon hosszú távon erősek leszünk (lehet én magyarázom ezt csak bele, de ezt érzem).dande
Egyetértek, én is egyre inkább ezt érzem. Az éjszaka például nagyon jó érzés volt Eagles szurkolónak lenni látva a stadiont, a hangulatot, és a játékosok hozzáállását hazai pályán. Sokkal jobb érzés mostmár itthon játszani, az előző években ez nem volt sajnos így...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ezt a meccset sokszor visszanézni a "fantasztikus" kommentálás ellenére 😀 Azért már letöltöttem eredeti közvetítéssel is, azon még jobban átjön majd a hangulat.

Tartok tőle a vasárnapi meccsel nem így leszünk, de ha megússzuk 3 kapott passzolt és 2 kapott futott TD alatt, és nem adjuk el a labdát már elégedett leszek 😀, és persze utána nyerjünk a Titans ellen.

Ami még meglátásom szerint Chip "nagy műve", a Homefield advantage. Ahogy érzem a Lincoln adottságai ezzel kapcsolatban nem feltétlen Century vagy Arrowhed adottságúak (persze tévedhetek) mégis egyre markánsabban elérte a kezdeti bukdácsolások után, hogy egyre kevésbé legyünk verhetőek itthon. Reid utolsó éveiben ez inkább már-már megfordult. S ez talán nem is véletlen, mert ha valahol ez számít akkor az, az egyetemi futball világa. Volt tehát honnan meríteni és sikerrel ülteti ezt át. Reméljük ebben is még nagyon hosszú távon erősek leszünk (lehet én magyarázom ezt csak bele, de ezt érzem).
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
kurvanagyot játszottunk, 2 meccs volt amit nem láttam idén, ez meg a giants elleni, lehet nem kéne néznem csak felvételről 😀
Sancho nőtt a szememben, az első fehér Qb akit el tudok fogadni mint philly kezdő 😀

a read option vs. pocket QB-k összehasonlításánál ne felejtsük már el, hogy amíg a read option QB számít a csattanásra 1-1 futkározás után, addig a pocket QB sokszor olyat kap vakoldalról hogy köpni-nyelni nem tud, és közben arra sincs ideje hogy helyben összeszarja magát.
A RGIII sérülést meg ne írjuk már a read option számlájára... Egyébként egy newton felépítésű QB-nak kb kevesebb esélye van lesérülni mint egy átlag kezdő RB-nek.eaglesmcnabb
nem is fehér, hanem ilyen fehéres barnás. 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kötelező videó mindenkinek Barwinról:

 twitter.com/caplannfl/status/532242018152747011?s=09Hulkeinstein
Hatalmas fazon 😊


kurvanagyot játszottunk, 2 meccs volt amit nem láttam idén, ez meg a giants elleni, lehet nem kéne néznem csak felvételről 😀
Sancho nőtt a szememben, az első fehér Qb akit el tudok fogadni mint philly kezdő 😀

a read option vs. pocket QB-k összehasonlításánál ne felejtsük már el, hogy amíg a read option QB számít a csattanásra 1-1 futkározás után, addig a pocket QB sokszor olyat kap vakoldalról hogy köpni-nyelni nem tud, és közben arra sincs ideje hogy helyben összeszarja magát.
A RGIII sérülést meg ne írjuk már a read option számlájára... Egyébként egy newton felépítésű QB-nak kb kevesebb esélye van lesérülni mint egy átlag kezdő RB-nek.eaglesmcnabb
Ebben meg igazad van, viszont az agyrázkódás veszélyének ugyanúgy ki van téve vsz. Láthattuk ezt sajnos eleget a Vick éra alatt.Highlander
Mondjuk ő a saját hülyeségének köszönhette az agyrázkódásainak 90%-t. Becsúszás helyett fejjel előre vetődni nem kicsit kockázatosabb, és nem éppen ezt tanítják.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kötelező videó mindenkinek Barwinról:

 twitter.com/caplannfl/status/532242018152747011?s=09Hulkeinstein
Hatalmas fazon 😊


kurvanagyot játszottunk, 2 meccs volt amit nem láttam idén, ez meg a giants elleni, lehet nem kéne néznem csak felvételről 😀
Sancho nőtt a szememben, az első fehér Qb akit el tudok fogadni mint philly kezdő 😀

a read option vs. pocket QB-k összehasonlításánál ne felejtsük már el, hogy amíg a read option QB számít a csattanásra 1-1 futkározás után, addig a pocket QB sokszor olyat kap vakoldalról hogy köpni-nyelni nem tud, és közben arra sincs ideje hogy helyben összeszarja magát.
A RGIII sérülést meg ne írjuk már a read option számlájára... Egyébként egy newton felépítésű QB-nak kb kevesebb esélye van lesérülni mint egy átlag kezdő RB-nek.eaglesmcnabb
Ebben meg igazad van, viszont az agyrázkódás veszélyének ugyanúgy ki van téve vsz. Láthattuk ezt sajnos eleget a Vick éra alatt.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
kurvanagyot játszottunk, 2 meccs volt amit nem láttam idén, ez meg a giants elleni, lehet nem kéne néznem csak felvételről 😀
Sancho nőtt a szememben, az első fehér Qb akit el tudok fogadni mint philly kezdő 😀

a read option vs. pocket QB-k összehasonlításánál ne felejtsük már el, hogy amíg a read option QB számít a csattanásra 1-1 futkározás után, addig a pocket QB sokszor olyat kap vakoldalról hogy köpni-nyelni nem tud, és közben arra sincs ideje hogy helyben összeszarja magát.
A RGIII sérülést meg ne írjuk már a read option számlájára... Egyébként egy newton felépítésű QB-nak kb kevesebb esélye van lesérülni mint egy átlag kezdő RB-nek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Kötelező videó mindenkinek Barwinról:

 twitter.com/caplannfl/status/532242018152747011?s=09
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Jöjjön az én recap-em is a mérkőzésről.

Azzal kezdeném, hogy nagyon boldog vagyok a csapat miatt, egész nap mosolyogtam, és nagyon jó kedvem van, annyira j érzés ennek a csapatnak ,ezeknek a srácoknak szurkolni, le a kalappal előttük, köszönöm a tegnapi meccset! 😊

Úgy érzem megért az idő arra, hogy egy kicsit beszéljünk a csapat idei fejlődéséről. Az első 4 meccs után ezeket emeltük ki mint hibák:

-Passrush
-O# fal
-Futójáték
-Secondary
-WR-gondok
-Foles
-Turnoverek
-Meccslezárás
-RZ O#

Nézzük most hogy állunk:

Defense oldalon:

A front7 stabilan rohadt jó, nem csak a kezdők, de a rotációs emberek is rendre hasznosan, hatákonyan, és hiba nélkül játszanak, a futás elleni védelmünk továbbra is parádés, nem nagyon tudnak ellenünk futni az ellenfelek, ez majd főleg a Dallas ellen lehet kulcs.
A passrush nem tudom hogyan, de a béka segge alól elkezdett valami brutálisan működni 😀 Sackekben 2.-ak vagyunk a ligában úgy, hogy 4 meccs alatt kb. 0-n álltunk. Én nem tudom Billy Davis hogy rakta ezt össze hirtelen, de most legalább 4 játékosunk tűnik veszélyes passrushernek (Barwin, Cole, Kendricks, Graham). IDe adnék csendben egy scillagos ötöst az edzőknek, mert ez volt a legnagyobb kétségem a csapattal kapcsolatban, és már nem aggódok miatta. Lehet ekresnivalónk elit irányítók ellen is így.
A linebacker-sor szintén kíválóan öli a futást, Kendricks nagyon-nagyon kellett, Demeco-t még nem tudom hogy fogjuk pótolni ,de nem tűnik megoldhatatlannak a dolog. Szerintem minden meccsen fogunk szopni átlagban egy 50 yardot a hiánya miatt ,de többet talán nem. Egyébként Mufasa folyamatosan a csapattal van, Chip most nyilatkozta, hogy olyan mintha egy edző lenne. Passz ellen vannak főleg gondok ebben az egységben, de szerencsére nem vészes dolgok.
A secondaryt hagytam a végére, mert náluk nem sok fejlődést látok sajnos. Most volt egy jó meccsük ,de ez inkább a gyenge O-nak köszönhető szerintem, a végén meg is mutatták a fiúk, hogy minden meccsen be tudjuk szopni a hosszú TD-t, sajnos ez szerintem idény végéig így marad, magasan a leggyengébb csapatrészünk ez a secondary.

ST:

Sokat nem ragoznám, a liga legjobb egysége nagyon-nagyon magasan. Sproles, Parkey, a ST-ászok mind-mind hibátlanok.

Offense:

Visszatért végre Mathis is, illetve múlt héten Kelce, hát látszik a különbség 😀 😀 Imádom ezt a falat, tök esélytelen volt, hogy Sanchezhez érjen egy alapvetően jó passrush-sal rendelkező Panthers D, futásblokkok is menni fognak, biztos vagyok benne. Liga legjobb egysége, és talán a kedvenc egységem a csapaton belül, bár itt szoros a verseny a LB-sorral 😀
A WR-gondok is megoldódni látszanak. Ha túllépünk azon, hogy Sunshine egy hatalmas pénzkidobásnak tűnik, akkor szerintem a várakozásokon felül teljesít az egység. Maclin ligaelit szint idén, matthews is kezd erre ráérezni, hamar közönségkedvenc lett, illetve Huff, Smith, Maehl is néha-néha hasznosat csinál, bár Huff dropjait jó lenne visszafogni. Ha sikerült volna megszerezni V-Jaxet, akkor brutális WR-sorunk lenne, de így marad a bizalom a jelenlegi srácokban.
A TE-játék is eléggé ligaelit, Celeket imádom, illetve Chip is folyamatosan magasztalja, hatalmasat játszik idén, Ertz pedig a szürkébb teljesítmény mellett szerintem egyre jobb lesz blokkolásban, év végére meg fogja tanulni a műfajt.
A futójáték még nem indult be igazán, de az látszik, hogy minden ellenfelünk be van szarva tőlünk, emrt túltöltik a boxot, tehát még a futójáték hiányának ellenére is ez nyitja meg az utat a passzok előtt. Az meg a másik, hogy háromfejű szörny ez az egység, Shady a technika, Sproles a gyorsaság, Polk pedig az erő, mindenféle futószituációra van emberünk. Szerintem a playoffra tartogatjuk a puskaport, ha ott sikerül beindítani a futást is, nagyon nagy reményeink lehetnek.
Végül, de nem utolsó sorban eljutottunk a QB posztra, FOles kiesésével megnyílt az út Sanchez előtt, és eddig él is a lehetőséggel Sanchize. Én sokat nem vártam tőle, de mindenképp jobb volt őt nézni, mint Foles-t, sokkal magaiztosabb, és valahogy megnyugtatóbb az ő játéka. Ha tudja tartani ezt a formát, sok gondunk nem lesz, a legfontosabb tegnap a turnoverek hiánya volt, ha Sanchez nem fogja eldobálni a ladákat, akkor én már meg leszek vele elégedve.

A RZ O# is beindult ,Sanchezzel 7/7 ez a mutatónk, örülök hogy ezen sikerült túljutni.

VÉgül pedig szeretnék Chip-ről is beszélni. Néha jogosan szidjuk, viszont imádom hogy ő az edzőnk, és a hibái mellett kiemelném azt, hogy mennyire jól csinálja a dolgát, és hogy összekapta mentálisan ezt a csapatot. Mert hogy jó nézni a srácokat ahogy egységként működnek, senki nem magáért dolgozik, és látszik, hogy nem csak egyénekről van szó, hanem szinte már barátokról akik egymásért küzdenek. Ezzel kapcsolatban ajánlanám Kendricks legutóbbi blogbejegyzését, vagy Barwin interjúit, esetleg Chip sajtótájékoztatóit: mindenki a csapatról beszél, arról, hogy Chip hogyan találja meg az egyéniségek helyét egy jól működő gépezetben, és talán ez a legjobb dolog a csapattal kapcsolatban, imádok majdnem mindenkit, legyen szó akár a meccsek közötti tweetekről, nyilatkozatokról, fényképekről, akár a meccsen nyújtott teljesítményről és akaraterőről.

A Packers elleni meccsen ezek ellenére nem adok sok esélyt magunknak, én úgy fogok leülni a TV elé, hogy ne legyen sérülés, mutassunk be pár szép játékot, és maradjon meg az önbizalmunk. Ha egy kisebb csodát végrehajtva ez egy győzelmet jelentene, akkor én lennék a legboldogabb a világon a jövő héten is, de ha kikapunk ,akkor sem fogok bánkódni.
Jelenleg valahol ott tartunk, hogy kezdünk stabil playoff csapat lenni, és egy extra teljesítmény esetén akár az NFC első helyéért is harcba szállhatunk. Ha kikapunk, akkor nehezen tudom elképzelni ezt az NFC első helyet, viszont így is 8-3-mal mehetnénk a Cowboys ellen, ahonnan a playoffot be lehet húzni még pár vereség mellett is.

FLY EAGLES FLY! I LOVE THIS TEAM!

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nem, csak sajnálom, ha még Kelly sem tudott nálad ezzel az "arany középutas" látásmóddal leszámolni.]Baggio
Szerintem teljesen félreértetted, én ezzel csak annyit akartam kifejezni, hogy nem kell orrba-szájba futtatni a mobilis QB-t attól még, hogy van egy ilyen extra képessége, és inkább kritikusabb helyzetekre tartogatni a váratlant, erre gondoltam. Okosan bánni az erejével, mert könnyen a visszájára fordulhat a dolog. Na de téma off részemről, csak ennyit akartam hozzátenni még.Highlander
Csak megjegyzem, hogy vannak tapasztalataink e téren (ez még nem hangzott el) 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem, csak sajnálom, ha még Kelly sem tudott nálad ezzel az "arany középutas" látásmóddal leszámolni.]Baggio
Szerintem teljesen félreértetted, én ezzel csak annyit akartam kifejezni, hogy nem kell orrba-szájba futtatni a mobilis QB-t attól még, hogy van egy ilyen extra képessége, és inkább kritikusabb helyzetekre tartogatni a váratlant, erre gondoltam. Okosan bánni az erejével, mert könnyen a visszájára fordulhat a dolog. Na de téma off részemről, csak ennyit akartam hozzátenni még.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Nem, csak sajnálom, ha még Kelly sem tudott nálad ezzel az "arany középutas" látásmóddal leszámolni.

Még egy dolog: Grudennek volt pofája azt is megmutatni a közvetítés során, hogy mely csapatok állnak a legjobb mérleggel jelenleg (Ricsi természetesen adta alá a lovat, de azon még valahogy túl tudja tenni magát már az ember):

Arizona Cardinals
Denver Broncos
Detroit Lions
New England Patriots
Philadelphia Eagles
Dallas Cowboys

Vígan átsuhanva azon tény felett, hogy az Eagles-nek és a Cardinals-nak is lesérült az irányítója, a Cowboys-nál is kellett már egyszer cserélni, Brady-nek meg ugye volt már season ending sérülése. 6/2 csodás arány, a legutóbbi Super Bowl pedig meg se történt. Szócséplés befejezve, ennyit az NFL agymosási technikáiról meg a kollektív kognitív disszonanciáról.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal