Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Én csak attól tartok, hogy Williamsnek úgy megnőtt az arca a hétfői INT után, hogy ma végig flop lesz, Rodgers meg vígan hozza majd rajta a yardokat. A Colts meccsen amúgy tényleg jól muzsikáltunk passz ellen, oké, hogy ment nekik nagyon a futás, de 34 passzkísérletből 172 yard szerintem bőven kevés Lucktól még úgy is, hogy nyeltünk 169 futott yardot. Mondjuk én erre nem alapoznék a Packers ellen.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
ja tavaly valóban jobb volt a futás. De tavaly alapból is gecijó volt. Nemtudom most ez mennyire lenne jó 😀ano92
Tiszta időben Rodgers szétkapja a cornereinket. Ez tény.Hulkeinstein
Luck sem tette. Én bizakodom 😊mustaine
De a Colts ott rontotta el, hogy Luck alig passzolt, végig futásra építettek. A Green Bay nem fogja elkövetni ezt a hibát.Hulkeinstein
Ha olyan kurvajól ment volna nekik a passz, hidd el, azt csinálták volna.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
ja tavaly valóban jobb volt a futás. De tavaly alapból is gecijó volt. Nemtudom most ez mennyire lenne jó 😀ano92
Tiszta időben Rodgers szétkapja a cornereinket. Ez tény.Hulkeinstein
Luck sem tette. Én bizakodom 😊mustaine
De a Colts ott rontotta el, hogy Luck alig passzolt, végig futásra építettek. A Green Bay nem fogja elkövetni ezt a hibát.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
ja tavaly valóban jobb volt a futás. De tavaly alapból is gecijó volt. Nemtudom most ez mennyire lenne jó 😀ano92
Tiszta időben Rodgers szétkapja a cornereinket. Ez tény.Hulkeinstein
Luck sem tette. Én bizakodom 😊

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
ja tavaly valóban jobb volt a futás. De tavaly alapból is gecijó volt. Nemtudom most ez mennyire lenne jó 😀ano92
Tiszta időben Rodgers szétkapja a cornereinket. Ez tény.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja tavaly valóban jobb volt a futás. De tavaly alapból is gecijó volt. Nemtudom most ez mennyire lenne jó 😀

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Szuper lenne ha lenne hó!
Ez felborítja a papírformát, nezebb lesz a levegőben haladni, és a futójátékunk sokkal jobb. Minél több a hó, nekünk annál jobb.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézzétek csak meg amit belinkeltem, ott percről percre lehet követni képeken is mi a helyzet. Hát esélyes úgy újabb Snow Bowl 😀 Reméljük a mi győzelmünk is megérkezik.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tegnap a Wisconsin meccsén frankón havazott. Most épp csak felhős időt ír a  www.nflweather.com/. Remélem azért játékra alkalmas de havazós meccs lesz.
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000428431/article/report-eagles-work-out-terrelle-pryor-thad-lewis

azért pryor-t megnézném egy két play erejéig... azaz elfutkoshatna itt is párszorzsojti
egyébként ha jól emlékszem a Houston ellen Barkley inaktív volt, ha Sancho is lesérül, ki irányított volna?Kelly? 😕)sümegphillyfan
James Casey! Ez nem vicc, tényleg őt nevezték meg.Shawn84
Huh!Ez a college statja:completed two of seven passes for 32 yards and an interception as a quarterback.😀😀😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000428431/article/report-eagles-work-out-terrelle-pryor-thad-lewis

azért pryor-t megnézném egy két play erejéig... azaz elfutkoshatna itt is párszorzsojti
egyébként ha jól emlékszem a Houston ellen Barkley inaktív volt, ha Sancho is lesérül, ki irányított volna?Kelly? 😕)sümegphillyfan
James Casey! Ez nem vicc, tényleg őt nevezték meg.
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000428431/article/report-eagles-work-out-terrelle-pryor-thad-lewis

azért pryor-t megnézném egy két play erejéig... azaz elfutkoshatna itt is párszorzsojti
egyébként ha jól emlékszem a Houston ellen Barkley inaktív volt, ha Sancho is lesérül, ki irányított volna?Kelly? 😕)
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/f32wubomm48tz5tnjjy9
Report: Eagles work out Terrelle Pryor, Thad Lewis
The Eagles could use another arm, and the team has reportedly resorted to working out Terrelle Pryor and Thad Lewis. Could either discarded quarterback find a home in Chip Kelly's QB-proof offense?


azért pryor-t megnézném egy két play erejéig... azaz elfutkoshatna itt is párszor
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor tessék 😀



Amire van esély 😀:




Akit érdekel itt követheti figyelemmel ha jól értelmezem a dolgok alakulását, jó ráhangolódást:

 www.greenbayphorum.com/gbweather/default.htm
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csak szerényen 😀 😛

 www.philadelphiaeagles.com/dande
Ez megint hatalmas lett 😀

Eldöntöttem pedig hogy most nem hype-olódok fel annyira, hogy reménykedjek, de rezeg a léc 😀 (de azért tartom magam)Hulkeinstein
20 ponttal fogjuk verni a Packerst , Mark my Words!!!Petikievak01
Azért az durva, hogy ennyire egyértelmű számodra,... hogy kihagyjuk az egyik extra pontot! :ptûzoltó
lesz egy 2 pontos "kísértet"

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Csak szerényen 😀 😛

 www.philadelphiaeagles.com/dande
Ez megint hatalmas lett 😀

Eldöntöttem pedig hogy most nem hype-olódok fel annyira, hogy reménykedjek, de rezeg a léc 😀 (de azért tartom magam)Hulkeinstein
20 ponttal fogjuk verni a Packerst , Mark my Words!!!Petikievak01
Azért az durva, hogy ennyire egyértelmű számodra,... hogy kihagyjuk az egyik extra pontot! :p
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Csak szerényen 😀 😛

 www.philadelphiaeagles.com/dande
Ez megint hatalmas lett 😀

Eldöntöttem pedig hogy most nem hype-olódok fel annyira, hogy reménykedjek, de rezeg a léc 😀 (de azért tartom magam)Hulkeinstein
20 ponttal fogjuk verni a Packerst , Mark my Words!!!Petikievak01
Úgy látom ano helyett is iszol 😀😀

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Csak szerényen 😀 😛

 www.philadelphiaeagles.com/dande
Ez megint hatalmas lett 😀

Eldöntöttem pedig hogy most nem hype-olódok fel annyira, hogy reménykedjek, de rezeg a léc 😀 (de azért tartom magam)Hulkeinstein
20 ponttal fogjuk verni a Packerst , Mark my Words!!!

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Beau Allen?! 😊Gege55
Bingo

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Csak szerényen 😀 😛

 www.philadelphiaeagles.com/dande
Ez megint hatalmas lett 😀

Eldöntöttem pedig hogy most nem hype-olódok fel annyira, hogy reménykedjek, de rezeg a léc 😀 (de azért tartom magam)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak szerényen 😀 😛

 www.philadelphiaeagles.com/
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Beau Allen?! 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Flashback Friday - ki van a képen?
mustaine
All-Pro?picksix
még nem

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Yo beaches! Visszatér a tippjáték a héten, nyomkodjátok a savazó kombogat.

 philly.blog.hu/2014/11/14/tippjatek_11_het

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Flashback Friday - ki van a képen?
mustaine
All-Pro?

easy easy
kill kill
Lane Lane