Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Tanulsagos meccs volt...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt remélem ennek a vereségnek a következő négy meccsen a következő három csapat issza meg a levét és akkor rendben is leszünk 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mindblowing stat:
Passzolt yardok ma: Sanchez>Rodgers
Futott yardok ma: Shady>Lacy
Elkapott yardok ma: Matthews+2 ( 😀 )> Nelson
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Így nem is lehet igazán mérgelődni, mert egy percig sem volt esélyünk. Remélem azért láttátok, hogy egy Qb-nél azért több hiányzik ebből a csapatból. Mondjuk a secondaryból legalább 3 ember. A védelem felépítése úgysem 1 éves project volt, ahhoz túl sok volt a hiányosság. Ma ugyanúgy szétszedték őket, mint tavaly a Denver. Amíg nem tudunk 4 emberrel rendes passrusht kifejteni, és átlagos vagy ezalatti DB-k vannak hátul, addig az ilyen irányítók (szerencsére kevés van belőlük) ezt fogják tenni a védelemmel.
Az offense sem volt jobb, a fallal az élen. Kelce, meg állítsa már be a kezét, mert mióta visszatért nem mennek a snapek ...
Amúgy ha a Packers támadók 0 pontot szereznek akkor is nyertek volna csak return TD-kkel. 😀


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A meccs összefoglalása részemről, csak azért sem hagyom magam 😀

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ez is megvolt, akkor felejtsük is el. Akkor szarabbul érezném magam, ha megint úgy kapunk ki, mint a Cards ellen.
Sanchez sztem jó volt, kurva szar meccsen is 350 yardot passzolt, a többiek meg nem lettek rosszabbak. Nincs sérülés, és 7-3-mal állunk, csak a Cards-nak van jobb mérlege, és ha a kövi 2-t nyerjük, akkor nagy csoda kell ahhoz hogy ne legyünk csoportelsők.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szereztünk labdát 😀 már ha 4-re a blokkolt punt annak számít ezt nem tudom
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Alig várom a pozitív - negatív felsorolásokat , bár a pozitív rész kb 1 névből fog állni. Annak az egynek viszont nagy Respect.Petikievak01
Szerintem megspórolom most a dolgot 😀😀 JM-nek pacsi, mert kurvajó az emberünk. Sanchezzel sem volt baj, millió szörnyű egyéni teljesítmény, meg egy állat Packers. Kelly-t nem irigylem, ma még az ST is csődöt mondott. Viszont most 6 nyerhető meccs következik, alapból 8-3 volt a cél a Dallasig, vasárnap kötelező meccs jön a Titans ellen, remélem egy erődemonstrációval hangolunk a Boys meccsre.

Legnagyobb pozitívum: nincs sérülés

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Alig várom a pozitív - negatív felsorolásokat , bár a pozitív rész kb 1 névből fog állni. Annak az egynek viszont nagy Respect.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nyincs problema. Van munició itt is

több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Szerintem egy playoff meccsel felérő meccset fogunk látni,és mivel egy ausztriai nyitott borpincék féle borkostoélórol jövök, ahol megittam ANO részét is, szerintem behúzzuk a meccset!😀 😀 😀sümegphillyfan
Most így nem fog ano inni....Highlander
akkor igyak még én?
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Szerintem egy playoff meccsel felérő meccset fogunk látni,és mivel egy ausztriai nyitott borpincék féle borkostoélórol jövök, ahol megittam ANO részét is, szerintem behúzzuk a meccset!😀 😀 😀sümegphillyfan
Most így nem fog ano inni....

több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Szerintem egy playoff meccsel felérő meccset fogunk látni,és mivel egy ausztriai nyitott borpincék féle borkostoélórol jövök, ahol megittam ANO részét is, szerintem behúzzuk a meccset!😀 😀 😀
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
az azért kemény, hogy wolff egy kezdő meccs után kijátszotta magát az aktív keretből...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles inactives: Foles, Wolff, Watkins, Vandervelde, Kelly, Maehl, Hart

Először a szezon során zöld gatyában és fehér felsőben játszunk.Highlander
Remélem esni fog 😛

Eléggé őrült forduló megint, jó lenne ha mi is borítanánk a papírformát.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Eagles inactives: Foles, Wolff, Watkins, Vandervelde, Kelly, Maehl, Hart

Először a szezon során zöld gatyában és fehér felsőben játszunk.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én elkezdem élőben streamen aztán ezt talán behozza a sport tv és majd találkoznak kb félidőben. Addig nem zavar, hogy tudom előre mi történik. Remélem nem zavar. 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
feldán sport tv,.... ki a retket érdekel a cseh izland meccs?

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
7 gamepass pl kc meccs...
de most már minimaxolok és a mi meccsünket is tv-ben nézem

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
ki hol nézi?
engem csábít a tv-s nap tekintve,hogy elkésem a 7 órás kezdéstJanek
nem 7kor kezdünk hanem 22:15-kor, a Tv meg 45-től adja. Vagy milyen 7 órás kezdésről beszélsz?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
ki hol nézi?
engem csábít a tv-s nap tekintve,hogy elkésem a 7 órás kezdést

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nézzétek csak meg amit belinkeltem, ott percről percre lehet követni képeken is mi a helyzet. Hát esélyes úgy újabb Snow Bowl 😀 Reméljük a mi győzelmünk is megérkezik.dande
Én ezt ajánlom:  nfl.packers.com/multimedia/live_cams/
Ez a stadionban van. A pálya jónak néz ki.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hozzuk le egészségesen, és ne lélektelen játékkal a mai meccset, minden más csak ráadás 😀 Persze murci leszek ha a végén hasonlóan kapunk ki, mint az előző kettőnél, de a Titans Boys Hawks 3-s legyőzésével kijavíthatják még majd a srácok. (csak ezt sem borítékolja senki előre 😛) Jó meccsnézést!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Shawn84
Kár, hogy a legutolsó sor pont elég ahhoz, hogy felülírjon mindenféle statisztikát amiben jobbak vagyunk 😀 De amúgy tetszetősen fest ez a stat tábla, remélem ez eredményben is megmutatkozik este. 🏈

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511