Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nope

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Flashback Friday - ki van a képen?
mustaine
A csodáltos CM ???

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Flashback Friday - ki van a képen?
mustaine
Vinny Curry még QB korában 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Flashback Friday - ki van a képen?

több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Az offense a Panthers ellen 'csak' 31 pontot rakott fel. Sok csapat ellen nem lenne elég egy W-hez. A SF és ARI elleni meccseken csak egy kicsivel jobb offense-zel 9-0 lenne a mérlegkarmigran
Szerintem nem érdemes kiemelni külön, hogy az offense X pontra volt képes, mivel nem tudjuk, hogy Kelly mit húz abban az esetben, ha szorosabban alakul a meccs és nincs se ST TD se D# TD. Ráadásul futójátékra nem is volt szükség. A két vereség közül nekem a Cards elleni fáj jobban, ott minden lehetőségünk megvolt, hogy elhúzzunk már az első félidőben, a két RZ labdavesztés megpecsételte a sorsunkat. A 49ers meccset nagyban befolyásolta a frissen összetákolt, kulcsemberek nélküli O-line.Highlander
Janek gondolatára válaszolva írtam le a véleményem, elfelejtettem a válasz gombra nyomni, ezért emeltem ki az offense-t. Igen, a RZ elég rosszul alakult eddig Foles-szal, de Sanchez jobban teljesít ebben (is). Az O-line-nal pedig szerintem nem lesz gond, bár Todd-ot elég nehéz lesz pótolni, viszont a Panthers D (bármilyen gyenge is) csak egyszer tudta sackelni Sanchezt. Az offense-ben szerintem egy QB-n (+ esetleg még egy WR) kívül nincs need. A ST ugye nem vitatéma, és a D is elég jól fejlődik mostanában. Ha nem is a drafton, de szabadügynökök közül is lehet oda frissíteni. Időszűke miatt sajnos Mariotán kívül nem nagyon figyelem a draft class-t

+ Az is világosan kiderült, hogy a NSO erősorrend összeállítói is csak az éppen aktuális számokat nézik:
4. (4.) Philadelphia Eagles (7–2)
Kiütötte az Eagles a Pantherst a hétfő esti rangadón. Mark Sanchez jól játszott, 332 passzolt yardja mellett két hatpontos átadása is volt. A futójáték továbbra is kritikán aluli, de ezúttal ez sem okozott gondot Chip Kelly csapatának. A védelem kilencszer(!) vitte földre Cam Newtont, ebből Connor Barwin egyedül három és fél sacket vállalt. Ezúttal minden összejött, a Packers és Rodgers megállítása azonban jóval nehezebb feladat lesz.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Az offense a Panthers ellen 'csak' 31 pontot rakott fel. Sok csapat ellen nem lenne elég egy W-hez. A SF és ARI elleni meccseken csak egy kicsivel jobb offense-zel 9-0 lenne a mérlegkarmigran
Szerintem nem érdemes kiemelni külön, hogy az offense X pontra volt képes, mivel nem tudjuk, hogy Kelly mit húz abban az esetben, ha szorosabban alakul a meccs és nincs se ST TD se D# TD. Ráadásul futójátékra nem is volt szükség. A két vereség közül nekem a Cards elleni fáj jobban, ott minden lehetőségünk megvolt, hogy elhúzzunk már az első félidőben, a két RZ labdavesztés megpecsételte a sorsunkat. A 49ers meccset nagyban befolyásolta a frissen összetákolt, kulcsemberek nélküli O-line.

több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Az offense a Panthers ellen 'csak' 31 pontot rakott fel. Sok csapat ellen nem lenne elég egy W-hez. A SF és ARI elleni meccseken csak egy kicsivel jobb offense-zel 9-0 lenne a mérleg
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ma azon gondolkodtam,hogy ez az offense igy megy egy fules,szancsez duoval akkor jogos lenne e kitarazni egy 1/1ertt?Janek
Foles-t én nem sorolnám ide, engem nem győzött meg sajna, nálam inkább Sanchez teljesítménye lesz a kulcs. Texans és Panthers ellen megmutatta, hogy lehet rá számítani most pedig újabb szintet kell majd lépnie vasárnap. Ha azt az akadályt is elfogadhatóan veszi, akkor bizakodhatunk egy jó szereplésben idén. Amennyiben csődöt mond és később jönni fognak tőle a komolyabb hibák, akkor jogosnak tartom a dolgot, mert jövőre egyedül abban bízhatnánk, hogy Foles ugrásszerűen fejlődik és minimalizálja a hibái számát.

De tegyük fel, hogy Sancho elvezet minket az NFC döntőbe, mindezt meggyőző játékkal és kevés hibával. Ti mit tennétek?

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ma azon gondolkodtam,hogy ez az offense igy megy egy fules,szancsez duoval akkor jogos lenne e kitarazni egy 1/1ertt?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
szombaton Miss State @ Bama, az MSU alumni Cox trollkodott is egyet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Eagles' linebacker Casey Matthews would like to be a teammate of his brother Clay one day.
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/eagles_casey_matthews_would_like_to_be_teammate_of_brother_clay_one_day.html

Egyéb:

Chip says Parkey hit a 48 yarder in a 25 mph wind at practice last week.


Chip: "I think LeSean is doing a good job. Sometimes the blocks just aren't there."

Brian Westbrook says LeSean McCoy better get used to sharing the ball, & that it's "gonna be tough"
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/brian_westbrook_says_eagles_lesean_mccoy_better_get_used_to_sharing_time_with_darren_sproles_and_chr.html

McNabb szerint Foles megérdemel még egy esélyt:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/11/donovan_mcnabb_says_nick_foles_should_get_back_the_eagles_qb_job_from_mark_sanchez_when_healthy.html

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
tudom már unalmas


De a képen a liga legjobb lájnbekkere és a retardált bátyja. Casey a tesónak is dobe gy kis alamizsnát... reflektorfénybe tereli.ano92
A liga legjobb long snapperét pedig levágták a képről, pedig régen ott volt 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tudom már unalmas


De a képen a liga legjobb lájnbekkere és a retardált bátyja. Casey a tesónak is dobe gy kis alamizsnát... reflektorfénybe tereli.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
HÁHÁHÁHÁHÁ STEZ!!! Fog még a gyenge csapatotok 3 db első körrel CM-ért könyörögni! De mi nem adjuk majd a világsztárt. De nem ám!!ano92
Clay Matthewsért lehet.
Egyébként háromperces néma csöndet kérnék... Waiveren behúztam Casey Matthewst, és ezen a héten kezdeni fog nálam!!! 😀Stez
Akkor ne csodálkozz ha téged szidunk mert sz.rul játszik 😉 😛
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
HÁHÁHÁHÁHÁ STEZ!!! Fog még a gyenge csapatotok 3 db első körrel CM-ért könyörögni! De mi nem adjuk majd a világsztárt. De nem ám!!ano92
Clay Matthewsért lehet.
Egyébként háromperces néma csöndet kérnék... Waiveren behúztam Casey Matthewst, és ezen a héten kezdeni fog nálam!!! 😀

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ennyit érnek a statok 😀 Az NFL 3 szuper jó passrushere... és Fletcher 😀 😀 😀 Persze azt már nem írják oda, hogy azért ütött le ennyi passzt, mert minden irányító az ő emberét célozza...Hulkeinstein
Visszavonom. Lényeg, hogy Flethernek van 14 PD-je és jogosan van a listán 😊 Feltételezem az engedett elkapásonkénti yardokban és az engedett elkapás utáni yardokban is előkelő helyen van ha esetleg valahol ezt vezetik 😀picksix
Az tuti 😀
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ennyit érnek a statok 😀 Az NFL 3 szuper jó passrushere... és Fletcher 😀 😀 😀 Persze azt már nem írják oda, hogy azért ütött le ennyi passzt, mert minden irányító az ő emberét célozza...Hulkeinstein
Visszavonom. Lényeg, hogy Flethernek van 14 PD-je és jogosan van a listán 😊 Feltételezem az engedett elkapásonkénti yardokban és az engedett elkapás utáni yardokban is előkelő helyen van ha esetleg valahol ezt vezetik 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀Hulkeinstein
Jól látom, hogy Cox képénél van Bradley Fletcher neve?Eazzy
Nem. Bradley Fletcher arca, Bradley Fletcher neve.mustaine
Első ránézésre nem értettem meg meg is lepődtem, hogy Flecsó mitől ilyen fasza 😀 😀 amúgy most a tegnapi meccs után biztos nagy az arca, az az érzésem hétvégén le lesznek törve a szarvacskái.picksix
Én még most sem értem ezt, hogy mit keres ott Fletcher.Eazzy
Valami okos hozzá nem értő azt hallotta, hogy oda valami Fletchert kell írni az Eagles-ből, ráguglizott, hogy Fletcher+Eagles és Flether Cox helyett Bradley Fletchert dobta ki elsőnek. Nagyon megörült, hogy helyben van és berakta őt. Nem mellesleg ezért még fizetést is kap minden bizonnyal.

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, de azért annyira nem kell tele lenni a gatyánknak a vasárnapi meccstől. A Green Bay otthon eddig csak negatív mérlegű csapatokkal találkozott és legyőzni is csak 1 pozitív mérlegűt tudott (ahogy mi is). Igazi rangadó lesz, ahol egymást árazzák be a csapatok. A Linc-en azt mondanám sima W nekünk (fú de nagy a mellényem), de ott szerintem nagyon izzadtságszagú kétesélyes, ahol minden lehetőség adott lesz, hogy megverjük önmagunkat. Az biztos, hogy a srácok már most vért isznak, Foles-on kívül mindenki fullon edz és ezek a tények kicsit megnyugtatnak.picksix
Ennyit érnek a statok 😀 Az NFL 3 szuper jó passrushere... és Fletcher 😀 😀 😀 Persze azt már nem írják oda, hogy azért ütött le ennyi passzt, mert minden irányító az ő emberét célozza...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Room-To-Improve-For-Sanchez-Ahead-Of-Packers/94a49f71-d6b1-43c0-804e-037439df3547
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀Hulkeinstein
Jól látom, hogy Cox képénél van Bradley Fletcher neve?Eazzy
Nem. Bradley Fletcher arca, Bradley Fletcher neve.mustaine
Első ránézésre nem értettem meg meg is lepődtem, hogy Flecsó mitől ilyen fasza 😀 😀 amúgy most a tegnapi meccs után biztos nagy az arca, az az érzésem hétvégén le lesznek törve a szarvacskái.picksix
Én még most sem értem ezt, hogy mit keres ott Fletcher.Eazzy
Valami okos hozzá nem értő azt hallotta, hogy oda valami Fletchert kell írni az Eagles-ből, ráguglizott, hogy Fletcher+Eagles és Flether Cox helyett Bradley Fletchert dobta ki elsőnek. Nagyon megörült, hogy helyben van és berakta őt. Nem mellesleg ezért még fizetést is kap minden bizonnyal. (szerkesztve - hülyeség, visszavonva)

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, de azért annyira nem kell tele lenni a gatyánknak a vasárnapi meccstől. A Green Bay otthon eddig csak negatív mérlegű csapatokkal találkozott és legyőzni is csak 1 pozitív mérlegűt tudott (ahogy mi is). Igazi rangadó lesz, ahol egymást árazzák be a csapatok. A Linc-en azt mondanám sima W nekünk (fú de nagy a mellényem), de ott szerintem nagyon izzadtságszagú kétesélyes, ahol minden lehetőség adott lesz, hogy megverjük önmagunkat. Az biztos, hogy a srácok már most vért isznak, Foles-on kívül mindenki fullon edz és ezek a tények kicsit megnyugtatnak.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/532281778065928194?s=09

Ez zseniális stat 😀Hulkeinstein
Jól látom, hogy Cox képénél van Bradley Fletcher neve?Eazzy
Nem. Bradley Fletcher arca, Bradley Fletcher neve.mustaine
Első ránézésre nem értettem meg meg is lepődtem, hogy Flecsó mitől ilyen fasza 😀 😀 amúgy most a tegnapi meccs után biztos nagy az arca, az az érzésem hétvégén le lesznek törve a szarvacskái.picksix
Én még most sem értem ezt, hogy mit keres ott Fletcher.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
HÁHÁHÁHÁHÁ STEZ!!! Fog még a gyenge csapatotok 3 db első körrel CM-ért könyörögni! De mi nem adjuk majd a világsztárt. De nem ám!!

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
ugyan, ryans kiesése fel se tűnt. CM olyan telejesítményt hozott hogy elbőgtem magam 😊 😀ano92
Ha nálunk játszana, akkor én is elbőgném magam. 😀Stez
Nagyon vicces ember tetszik lenni 😀 pedig még az el sem hangzott, hogy ő adta meg a meccs alaphangját azzal, hogy megcsinálta az elején a fumble-t. Bizony ám ő volt ott!!!!
Egy nagyobb hibája volt amikor az első Patnthers TD-t érő drive-ban 3downál Olsen róla kapta el a hosszút. De az is inkább az edző pillanatnyi elmezavara volt, hogy őt állították rá, még így is sikerült utolérnie és majdnem kiverni a TE kezéből a labdát. Egyébként jól játszott és egyre jobban fog, érdekes lesz a bátyja elleni ütközet vasárnap, még ha nem is egyszerre lesznek a pályán. Úgyhogy tessék óvatosabban, akinek meg csak egy Werner jut az különösen ne élcelődjön 😉