Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már régen voltak:
...
dande
Welcome back #81!skizofita
Na ő viszont reméljük kap egy Standing Ovationt 😀
több mint 9 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Már régen voltak:
...
dande
Welcome back #81!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
JJ már két INT nél jár, egyenlőre az exEagle veri a Pitt-t ha már itt nem sikerült 😛dande
plusz egy fumble rec !😊sümegphillyfan
ELIT

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy az ex Eagleknek jól ment ma, a Chiefs is nyert Reiddel etettek Kansasban valamit, hihetetlen változáson ment át no nem körméretben 😀


Reméljük holnap a mostani Sasok is szárnyalni fognak!
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
JJ már két INT nél jár, egyenlőre az exEagle veri a Pitt-t ha már itt nem sikerült 😛dande
plusz egy fumble rec !😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
JJ már két INT nél jár, egyenlőre az exEagle veri a Pitt-t ha már itt nem sikerült 😛
több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Tippjáték nem lesz a blogon, vagy csak én nem látom?
... vagy még korán van?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Napi érdekesség: Jaiquawn Jarrett éppen most sackelte Big Bent XD

Jaiquawn Jarrett starting at safety instead of first-round pick for Calvin Pryor. #nyj

Career game, már interceptiont is szerzett. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Ha már itt tartunk ti meg verjétek csak a a Boyst 😀

Ma drukkolunk a Jags-nek meg a Hawks-nak, és én még a Chiefsnek is.dande
Ha Romo játszik(úgy tűnik), nem adok magunknak sok esélyt... iktriad
Romo 2 hétig tangapapucsban járt mert a cipőfűzőjét sem tudta bekötni most meg kezd? Nagy küzdő, de felküldeni pont a Jags ellen bye week előtt ahol a győzelem mellett jópár benyelt sack is borítékolható...az őrültség nem kifejezés.picksix
Remélhetőleg ez eredményezni fogja azt is, hogy látunk párat a nicknevedből. És kivételesen nem (csak) Bortlestől. 😀😀
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Ha már itt tartunk ti meg verjétek csak a a Boyst 😀

Ma drukkolunk a Jags-nek meg a Hawks-nak, és én még a Chiefsnek is.dande
Ha Romo játszik(úgy tűnik), nem adok magunknak sok esélyt... iktriad
Romo 2 hétig tangapapucsban járt mert a cipőfűzőjét sem tudta bekötni most meg kezd? Nagy küzdő, de felküldeni pont a Jags ellen bye week előtt ahol a győzelem mellett jópár benyelt sack is borítékolható...az őrültség nem kifejezés.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
írnám, hogy ezért remélem ma rendesen megaláz a cowboys titeket, de nem akarok öngólt lőni, úgyhogy csak simán ,,|,,ano92
Miért szurkolsz magatok ellen? 😀😀iktriad
heee azért írtam hogy öngól lenne heeee.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez jó jel Ano már most iszik 😛
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
írnám, hogy ezért remélem ma rendesen megaláz a cowboys titeket, de nem akarok öngólt lőni, úgyhogy csak simán ,,|,,ano92
Miért szurkolsz magatok ellen? 😀😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
írnám, hogy ezért remélem ma rendesen megaláz a cowboys titeket, de nem akarok öngólt lőni, úgyhogy csak simán ,,|,,

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az új ST ászotok megérkezett!
 s27.postimg.org/guh5tfm83/10348213_10100370395995703_8187629933057233830_n.jpg
Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Miért akarsz nekünk rosszat? 😀mustaine
STben nem rossz. De a Dbe ne nagyon engedjétek fől. 😀iktriad
A zárójeles megjegyzésre reagáltam :p

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Ha már itt tartunk ti meg verjétek csak a a Boyst 😀

Ma drukkolunk a Jags-nek meg a Hawks-nak, és én még a Chiefsnek is.dande
Ha Romo játszik(úgy tűnik), nem adok magunknak sok esélyt... De azért köszi.


Az új ST ászotok megérkezett!
 s27.postimg.org/guh5tfm83/10348213_10100370395995703_8187629933057233830_n.jpg
Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Miért akarsz nekünk rosszat? 😀mustaine
STben nem rossz. De a Dbe ne nagyon engedjétek fől. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Ha már itt tartunk ti meg verjétek csak a a Boyst 😀

Ma drukkolunk a Jags-nek meg a Hawks-nak, és én még a Chiefsnek is.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az új ST ászotok megérkezett!
 s27.postimg.org/guh5tfm83/10348213_10100370395995703_8187629933057233830_n.jpg
Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀iktriad
Miért akarsz nekünk rosszat? 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Íme az új ST ászotok megérkezett!
iktriad
Az utóbbi időben úgy sem csinált extrát a ST keli a frissítés 😛 Reméljük összehoz mondjuk egy fumblit vagy egy blokkolt FG, Puntot 😀 (mármint, hogy a mi számunkra pozitívan, és már ha pályára kerül, reméljük max ST játékosként 😀)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új ST ászotok megérkezett!

Remélem aktív lesz a Panthers ellen (és nem csak STben). 😀😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már régen voltak:

| Tomorrow 😛 |

Biztos ami biztos időben beírom 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó találmány ez a Kellystrator 😀 és egy jó kis elemzés JM TD-ről

 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Kellystrator-Week-10/d38c5b25-b4d3-41ab-b3d4-4ba45d4ccad9
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
“Hey, why you on a knee, 99?"
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Pont nem JM-ből néztem volna ki, hogy beszólogat az oldalvonal mellett.

Na itt az új heti rajzfilm is 😀
 vimeo.com/111240101

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Andy sajtótájékoztatója 😀
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Andy-Reid-Press-Conference-1107/664247b9-dc75-4e6a-872d-6d0842a4aa12
Philadelphiaában szerintem az 5 percnél rövidebb sajtótájékoztató ritkaság számba ment. 😀

Ilyenkor esik le, hogy mennyire hiányzik a jó kis injury report és a "Time's yours" 😀Bébé
Szerintem addig járnak jól amíg ott így van, mert az azt jelenti, hogy megy a szekér 😀

| Örvendek Bébé, hogy jelentkeztél 😉 |
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Andy sajtótájékoztatója 😀
 www.kcchiefs.com/news/article-2/Andy-Reid-Press-Conference-1107/664247b9-dc75-4e6a-872d-6d0842a4aa12
Philadelphiaában szerintem az 5 percnél rövidebb sajtótájékoztató ritkaság számba ment. 😀

Ilyenkor esik le, hogy mennyire hiányzik a jó kis injury report és a "Time's yours" 😀